Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

lenkavano
7. pro 2010

ahoj holky po delší době vás zdravím jsem lajdák já vím.no však mě znáte.jdu vás dočíst.

marti457
7. pro 2010

@lenkavano Ahoj Lenko 😉 kde ses ulejvala ??? 😀

lenkavano
7. pro 2010

Marti já vím jsem hrozná,dočetla jsem vás už předtím ale zase nestihla napsat. 😝 😀
Teri holčičku máš nádhernou ale taky se divím že ti dali domů placentu u nás si myslím něco nevídaného a jít po cs druhý den domů je taky zázrak já byla na císaři dvakrát a dřív jak za 5 dnů mě nepustili po tom druhém jsem tam byla dokonce pár týdnů.ale to je zase jiný případ.a kde jsi rodila?divím se že pustili domů malou vždyt je nějaké očkování prohlídka ortopeda.je to zvláštní fakt koukám..... 🙂a malá se mi zdá větší na fotečce jak na 3dny,hezky drží hlavičku.....gratuluju a hlavně at jste zdravý a at ti malá dělá jen samou radost 😉

@marti457 koukala jsem na fotky kluků a na jedné je Lukášek fantastický né že by na jiných nebyl všude je nádherný ale na té jedné je jak skřítek,fakt nádherná fotka 😀 .

lenkavano
7. pro 2010

@andrejka10 manžel mění práci?ten můj stále jezdí u carga anení to platově špatné ale ta butzerace je tam šílená,chudáci ti chlapi,vždy když přijede domů a něco mi o tom říká tak jsem jak papinák jen bouchnout.domluvil se s jedním kolegou že by šli na Rusko ale prý až na jaře.tak nevím.to už cjtěl jít pryč je to dva měsíce a pak si to zase rozmyslel,dnes už není jistota.mě příjde že už jsou ty firmy všechny stejný .

lenkavano
7. pro 2010

jinak my doma anglicky nemluvíme většinou asi já tatarsky protože když po někom něco chci tak mi nikdo nerozumí 😎 😀 jinak nic novéjho holky,Kubík ve škole zdárně jede je tam spokojený od učitelky slyším jen samou chválu.tak jsem ráda.na to že má vývojovou vadu řeči tak i krásně a rychle čte,líp jak segra v jeho věku. 😉
Lenina má umíněné období,tak se občas dohadujeme. 😝 😉

lenkavano
7. pro 2010

holky už pečete cukroví?a jak jste na tom s dárkama?

jaa
7. pro 2010

@lenkavano Leni,čtvrtý den je kalmetizace a odstřižení pupíčku..🙂 😉

marti457
7. pro 2010

@lenkavano Leni já jsem letos cukroví objednala - 2 kila a něco málo upeču, nestíhám 😀 Dárky mi ani nepřipomínej 😅 vůbec nevím, co komu vybrat 🙄

lenkavano
7. pro 2010

@jaa marti právě neějak mi to nejde do hlav y ,ale nevím no,třeba nám to terka ještě nějak podrobně popíše je to zajímavý.
@marti457 já ho budu muset taky koupit nejde mi trouba ale stejně bych asi taky nestíhala možná tak linecký 😀 pár dárků mám ale moc ne ještě musím dokoupit.ale budu to honit až 20. 😝

jaa
7. pro 2010

@lenkavano To bych moc ráda🙂)) 😉

marti457
8. pro 2010

@mazouchovatereza Teri tak co Sašenka, co ségry na ní - ta musí být rozmazlovaná, viď? Takových ženských se o ní stará 😉
Jinak Leni já asi taky mluvím tatarsky 😀 😀 😀

mazouchovatereza
10. pro 2010

@marti457 😀

Opravdu je mi líto jedné věci.Buď jsou ženy těhotné,nebo se snaží-Já patřím mezi ty druhé. ☹ Opravdu jsme se snažili o miminko.Ale nešlo to ☹ A už vám nechci lhát.Alexandra je adoptovaná ☹ Má dva měsíce.Laura to veděla že nemůžu otěhotnět a celkem to unesla,ale claudinka ne. ☹ celých těch několik měsíců jsem těhotenství přestírala,jen abych mezi vás zapadla.Opravdu mi je to líto a když,jste tam psali ty komentáře,že je starší tak jste měli pravdu.Je mi to líto byla jsem hodně pytomá!

pandapetra
10. pro 2010

🙂 Ahoj holky,jmenuji se Petra 😉 Můj manžel je kamiňoák.Dodává zboží do Slovenska.

@lenkavano Jasně že peču.

@marti457 Máš nádherné děti.Tatarsky? 😀 Dobrá řeč!

@mazouchovatereza Hned jsem musela zkouknout tvoje fotky.Máš nádherné děti i jména.Ty jseš českého původu?To jo taky někdy přemýšlím že si adoptuju,s manželem se nám to nedaří.

mazouchovatereza
10. pro 2010

@pandapetra Díky,o původu radši mluvit nebudu 😀 Ale máš pravdu nejsem tak úplně českého. 😀 Máš hezkou holčičku.

Ahoj holky.Doufám,že se se mnou bavíte 😀 😢 Musím jít odvést Claudy a Malou k doktorovi na prohlídku. 😀 Pak se ozvu.

marti457
10. pro 2010

@mazouchovatereza Jasně Teri, musí to být těžký - snažíte se a nejde to a pak se bojíš, co na to okolí 😉 Ale přeci Ti muselo být jasný, že jsme tady všichni maminy a víme jak vypadá novorozeně 😅 😉

@pandapetra ahojky, vítej 😉

lenkavano
10. pro 2010

@mazouchovatereza jsem ráda že jsi nám řekla jak to je a náhodou já na adopci koukám moc kladně a je dobře že malá bude mít hodné a milující rodiče,tak budte štastní a zdravoučký.škoda že se takhle nedočkají i jiné dětičky z kojeňáků,kolikrát když koukám na ty pořady o nich tak bych si je vzala hned domů.takže před tebou a tvým mužem smekám a moc gratuluju.jinak nevím proč bysme se s tebou neměli bavit,jen nás to prostě zarazilo a tak jsme s holkama trošku vrtaly to je jasný. 🙂

@pandapetra ahoj 😉

mazouchovatereza
10. pro 2010

@lenkavano 😉 Když jsem do kojeňáku přišla,taky bych si nerjradši vzala všechny domů.Ale,jsem ráda,že jsem si jí vybrala 😀 chudince jí umřeli rodiče ☹ má prý akorát starší sestru 😖

@marti457 To jo :D

No nic jdu vařit oběd 😀

@pandapetra a Vítej 😀

marti457
10. pro 2010

@lenkavano Terka asi myslela za to, že nám lhala 😔

lenkavano
10. pro 2010

@marti457 jj já vím. 😉

jaa
10. pro 2010

@mazouchovatereza Teri...jsem ráda,že jsi to řekla sama...neboj,chápem tvé nadšení z malé a tak trošku jsi to popletla...Ale to bylo jistě tou radostí atp.... 😉 všichni ti malou moc přejem a fandíme vám...Je fajn,to co jste s manželem udělali....Já bych do kojenáku ani nemohla,protože bych si musela vzít všechny...je mi tam těch broučků moc líto... ☹ Holky si také zvyknou a za chvilku jim ani nepřijde,že jsi ji neporodila...Hlavně miluj všechny stejně,stejnou láskou ti oplatí později....A,dávej fotky...a už si tim nelam hlavu...kočko.-)

jaa
10. pro 2010

@mazouchovatereza A,jak jsi dopadla s malou u dr?Kolik už váží?

marti457
12. pro 2010

Holky kdepak jste? Co pořád děláte 😅 snad neuklízíte 😝

stelika
15. pro 2010

Ahojte len trošičku som prečítala z tejto témy snáď si ju niekedy prečítam celú 😠

Môžem sa k Vám pridať? Máme tiež tatka na kamióne ☹

marti457
15. pro 2010

@stelika Ahojky, připoj se k nám, ať Ti není doma samotný smutno 😉

marti457
15. pro 2010

@pandapetra Jé ty jsi tu úplně nová - 1 příspěvek 😉 Tak ať se Ti tu líbí 😀

lenkavano
15. pro 2010

ahoj holky jak je?u nás mrazivo 😝Tatku jsme měli dnes v |Chomutově a vola že dvakrát málem boural tak trnu aby se něco nestalo.silnice prý jen led ,u Prahy prý jen shrnují a co shrnou tak za chvílí nafouká vítr zase na silnici.děs běs. 😒

lenkavano
15. pro 2010

@stelika vítej 😉

jaa
15. pro 2010

No,silnice síla..ještě,že je mm venku a ne tady... ☹ A hlavně na západě...Východ stojí za prd...

marti457
15. pro 2010

No holky to je síla s těma silnicema. MM se včera večer vrátil z Rakouska a dneska dopol zase jel do Německa a teď píše, že je teprv na Petrovicích - hnus ☹ Už aby přejel hranice - tam se o to lépe starají 😉

stelika
15. pro 2010

@marti457 @lenkavano ďakujem za prijatie ako dlho pracujú manželia na kamióne a v akých turnusoch chodia ak sa smiem opýtať?