Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

civediamo
17. bře 2011

@kudrlenkaa 😉 tak to hej🙂)ja neviem ako ostatne ženy ale ja sa tak citim a aj mu to občas poviem na čo sa hneva 😀 ,že pokial vie tak som vydata 😒 no na mna to cez vikend nepada,ja mam vikend vždy program bud moja rodina alebo svokra 😒 😒 😒 ,tak potom kym sa ukludnim je zas pondelok,,,aj teraz dojde velmi sa tešim ☹ 😀

kudrlenkaa
autor
17. bře 2011

@civediamo já mu to občas taky povídám, ale už nějaký rok, je to beze změn. můžu říct, že jsem to nikdy nechtěla a přesto jezdil, dalších 6 let jsem se snažila zvyknout si na to, ale nestalo se to, nyní je to čim dál tim horší 😒 , ale tak alespoň to tak nevidím jen já 😉

civediamo
17. bře 2011

@kudrlenkaa u nas detto ☹ tiež maš pocit že to ide od deseti k peti??ja občas už rozmyšlam načo sme spolu?

krtek79
24. bře 2011

ahoj holky jsem tu nová a objevila jsem toto téma ,též mám chlapa kamionáka,můžu se přidat?

civediamo
27. bře 2011

@krtek79 😉 no vitaj u nas,,len to tu nejak postalo 😒

jaa
30. bře 2011

Holky,kdo chodíte na Fb,hodte mi vaše jména do IP..Díky... 😉 Něco vám pošlu.. 😉

hanuska09
1. dub 2011

@krtek79 ahoj...pravdaze sa mozes pridat.je nas tu dost. 😉 od kial si? 🙂

civediamo
2. dub 2011

@jaa 🙂)čo take??lebo ked ma to hodi do cz-konika tak tam niesom registrovana,,pošli čo si myslela na tomFB 😉

marti457
7. dub 2011

Holky možná se tu už neuvidíme, protože jsem se ozvala, když mi byl bloknutý inzerát a myslím, že kdo se tady kvůli něčemu ozve, je hned bloknutý 😒 jako třeba lenkavano a mnoho mnoho mnoho dalších 😢

katarinka1107
8. dub 2011

ahojte dámy , som tu dlho nebola, len som nakukla 😉 zdravím nové maminky, všetky vás dočítam a prajem pekný deň. my sme teraz komplet rodinka, máme doma tatina... tak sme doma 🙂
@marti457 snáď ťa nikto neblokne, veď nerobíš nič zlé a že si sa vyjadrila??? veď máš právo nie??

marti457
8. dub 2011

@katarinka1107 Ahoj katarinko, jo tos tu dlouho nebyla a ani nevíš, co se tu děje, jaká je tu atmosféra na MK, musí se držet huba a krok ☹ jinak Tě bloknou jako třeba lenkavano a spoustu dalších.

marti457
8. dub 2011

Počti si tady ať jsi v obraze, holky, které tu jsou 5 a více let znechuceně odcházejí ☹ https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/otazky-p...

katarinka1107
9. dub 2011

@marti457 som prekvapená, idem vás dočítať

marti457
9. dub 2011

@katarinka1107 Je to hustý, viď? ☹

marti457
20. dub 2011

Holky tak co je tady s váma? Tady je to už pěkně smutný ☹
U nás je tento víkend řipská pouť a do toho hned v pondělí Velikonoce - pěkně to teď vyšlo 😝 🙂
Všem přeji krásné Velikonoce 😉

schnucki
25. dub 2011

ahojik holky,

prominte ze sem vam sem lezu, ale napadlo me jestli pro me nemate nejaky tip ... mam doma 7mesicni holcicku a manzel jezdi kamionem, vetsinou nocni, ale casto je pryc cely tyden, to jezdi za jeho sefa .... kdyz jsme byli sami dva tak me to tak az nevadilo, ale co je mala na svete mam s tim docela problemy, chybi mi ta jistota vecer, ted mel dovolenou a zitra jede zas na tyden pryc a me to dohani az k slzam, byla bych snad schopna ho prosit na kolenou at zustane doma ....
vim ze by si mohl hledat neco jineho, ale on tam ma dobre penize a hodne dobry vztah se sefem a nevim jestli ho o to zadat ....
nevim ale jak se s tim ted vyrovnat ....

jak to zvladate vy??

dekuju za kazde pismenko

martinamil
25. dub 2011

@schnucki - je hodne tezke radit. Chapu Te, ma situace byla podobna. Mela jsem doma mesicniho syna, ktery se vsak narodil o 1,5 mesice drive, a manzel mi odjel na 2 mesice. Nevim jak dlouho jste spolu, ale zvyknes si. My vyuzivame hodne mobil a internet. Kdyz nekde stoji mam i 3 hodiny webkameru v pokojicku a MM vidi jak si maly hraje, jak roste. At je to jak je to, sundat kamionaka z kamionky nejde. Oni jsou na volante zavisli. Vim dobre o cem mluvim. Ja se o to pokusila a manzel byl pul roku na rodicaku. Po pul roce sel zpatky za volant a byl hned pryc 9 tydnu s prestavkou 36 hodin. My, zeny, jsme odolnejsi nez chlapi. My si zvykneme, oni tak prizpusobivi nejsou 😉 takze hlavu nahoru, za chvili se hormony srovnaji a nebude to tak tezke jako dnes.

martinamil
25. dub 2011

Omlouvam se za diakritiku, ale pisi z mobilu.

schnucki
26. dub 2011

@martinamil dekuju za odpoved 🙂
ono ja jsem v cizine a rodice a kamarady mam v cechach a o to vic se tu citim sama, lidicky co tu znam nebydli zrovna blizko ....
me by nevadilo kdyby jezdil pres den, ale ze je v noci pryc na to si asi nikdy nezvyknu ☹

martinamil
27. dub 2011

@schnucki - neboj, fakt se to srovná, až si na sebe s prckem zvyknete. Náš táta dnes zase na 10 dní odjel. U nás to právě vychází převážně na víkendy. Odkud jsi?
Ono to bude i tím odloučením. Když jsem žila v Německu, tak jsem si taky občas připadala "sama". Ale člověk si fakt zvykne a najde si něco jiného.

jaa
27. dub 2011

@schnucki Já mám mm pryč třeba 6týdnů.jde fakt o zvyk.. 😉
Holky mám dotaz:taky vám ti chlapi tolik venku utrácí???mě už to docela začíná štvát...ted naposled to bylo 300e.... 😠 😠 😠

civediamo
28. dub 2011

@jaa - zaleži za aky čas minie tych 300eur,,,moj si nakupi za cca 100eur potraviny na cely mesiac a vezme si aj nejake peniaze zo sebou,tak ale je to rozne ked niekde ide na trhy a nakupi aj nam veci,tak je to viac,,

civediamo
28. dub 2011

@schnucki -veru to pozname asi každa,ja za seba možem povedať že som preplakala vela noci,čo som si nevedela zvyknut na to hlavne ked som bola tehu,ale ked došla mala mala som o program postarane,tym nechcem povedať že teraz mi,nechyba,prave naopak,jedujem sa že nevidi malu vyrastať a všetky pokroky a že mi nema kto pomocť ked si potrebujem oddychnuť,,,ale zvykla som si,čo ine mi zostava,,,vela si volame a ked niekde stoji kde je net,tak aj skype využivame,tak ho aspon vidime a on nas.ale je to ťažke každy odchod je ťažky,vždy mi vravi,že ide len do prace nech to tak beriem a neplačem,lebo potom aj on to ťažšie znaša,,,,chybať ti bude stale,,,ale zvykneš si,,,a časom si iste najde niečo ine a budete viac spolu🙂 😉

jaa
28. dub 2011

@civediamo na 14 dní má jídlo z domu.takže za 14 dní... 😠 😠 😠 😠

schnucki
28. dub 2011

holky dekuju moc za odpovedi ... ono asi mate pravdu ze si clovek zvykne, ono jen jak nam jdou zuby a vsechno a kolikrat mi spatne spi a ja musim fungovat 24hodin denne, tak je to nekdy narocne .... manza vzdycky prijede a rika co jsem s ni provedla, jak je zas velka a tak a ja kdyz vidim jak na nem mala visi pohledem a stale se otaci a primo ji svitej ocicka je mi to lito ...
ale urcite mate pravdu ze cim bude vetsi tim to bude jednodussi ....

@martinamil my bydlime mezi frankfurt am main a fulda ... ono je to o to tezsi ze mam rodinu v cechach, ja jsem vzdycky na tyden u nasich jak na dovoleny 😀

civediamo
28. dub 2011

@jaa no v tom pripade je to mooooooooooooooc 😒 preboha čo sa stravuje v interhoteloch po ceste,či čo kupuje???ved moj vždy donesie domov peniaze,ešte s toho čo si vezme,kolko krat mi vravi aby som nevyberala z učtu ked ide domov že on ma,,,nooo patrilo by sa o tom s nim porozpravať,asi si zvykol rozhadzovať 😕

jaa
28. dub 2011

@civediamo no,poslední dobou nic,krom popovídání s ním nedělám..Už mě to fakt štve..Ted naposledy to byl škodák 2500kč,300e osobní spotřeba,1000služ.mobil,10e parkovné...2000cesta domů2x.On utrácí děsně..Ze začátku mu stačilo 50e na celý měsíc.Pak se začal vymlouvat,že si musí kupovat jídlo a jak je to drahé atd...Jenže,když doveze zbytky domů,tak to není nic obyč.levného..Nebo mi tvrdí,že už má vyjedené auto a pak ho vezu na firmu a má plný uplík i lednici..Tak z něj jen vypadne,že to mu nechutná atd...Ted si napakoval věci sebou před Velikonoci..jenže se mu vybila baterie v autě a vše vyhodil..bylo to zkažené...IQ chlapa,že..5 dní,aby mu jela lednice..Jinak v PL,na Slovensku a u nás si pán chodí po restauracích..Na lodi do Uk,Dánska si dává na lodi také drahé jídlo...Už fakt nevím,jak to s ním řešit,protože peněz vydělává hodně,ale utratí to skoro vše sám..Jen od něj slyším,kluci mají satelit,internet,lux.hodinky....Tak mu říkám:jo a taky tolik prožerou???Asi těžko..On by chtěl vše,ale neumí si odpustit nic..Ted měl brát přes 50000kč a bral 41000.Zbytek mu postrhali...

schnucki
29. dub 2011

ahojik holky,

tak hlasim ze vytahuju veci do skoly a mozna budu mit praci po vecerech z domova, tak snad bude lip

@jaa tak to je docela hooooodne co on proji .... ono se asi spatne odvyka na normalni kdyz si zvyknul na luxus, ale je to fakt moc ... a to by neslo abys mu treba davala jen urcitou sumu

jaa
29. dub 2011

@schnucki Já sebrala už karty.Ale on si to veze ze služební a je to..Pak mu to odečtou z výplaty a tím pádem je menší..Sám měs.utratí kolem 20000 a mě tu zbydou tak 3000 a někdy i méně na měsíc..

jaa
29. dub 2011

Každý vík,co je doma,tak utratí i 5000 + cesta kolem 1500 jedna..Nákup sebou 2-3tis...fakt síla..