Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

amadora
6. čer 2009

Gretka ďakujem 🙂

martinamil
6. čer 2009

Katarinko, žloutenku měl a mám pocit, že se mu vrací, je hodně žlutý. V pondělí jdeme k paní doktorce, tak uvidíme.

Marti457, my stejně musíme kojit přes klobouček, protože nedokáže vzít do pusinky celou bradavku a dvorec (je to velké). Takže lahvička pro něj není "nebezpečná". Z toho kloboučku mu to vyloženě kape z lahvičky musí tahat. Mám ty speciálky od Aventu pro nedonošeňátka. Používají je i v porodnici a není s nimi problém. Jinak ho ale dokrmuji stříkačkou, když už nechce z lahvičky. Vždy jednu kapku, polknout a znovu.

Dnes jsme byli na otočku u prababičky a pradědy (moji prarodiče) na Šumavě. Ráno jsme bojovali o jídlo, na Šumavě snědl skoro na ex 70 ml a po návrahu doma vytáhl z prsa skoro 50 ml. Malý zázrak. Uvidíme co bude večer a v noci. 🙂

marti457
6. čer 2009

Jéé, tak třeba už začne papat jen z prsa 🙂
My když jsm šli z porodnice tak nám řekli, že ta žloutenka odeznívá dlouho - snad i měsíc. Tak se mu snad nevrací ☹

berenika39
6. čer 2009

ahoj, holky. tak jsem si dala vínko, poté, co mi manžel tak nějak opatrně oznámil, že další zakázku (stavebnictví) má v Kroměříži a pak ještě líp v Bratislavě. Nebo nic. Já vím, že to není "kamioňák", ale skoro....tak jsem se šla vypovídat k Vám. Ach jo. Bude 4 dny pryč a tři dny doma. Neumím si to představit a je mi teda nanic. Sice chodí z práce až kolem šesté, ale ty dvě hodiny s malým jsou k nezaplacení. Bude se mi po něm stejskat, jsme spolu relativně krátce, pár let, a na prcka sama celý dni. Když vás čtu, obdivuju vás, jak to zvládáte. Vyjde to aspon tak nějak do října, takže přs léto, kdy můžem být dost venku, ale stejně. Bojím se.

katarinka1107
6. čer 2009

tak berenika na zdravie 😀 😀 . Martinka (mil ) ja poznam deticko, co boli malicke , ako tvoj krystofko boli este dlho zllte po zltacke a tiez sa mi zdalo, ze snad im to ide naspät.Ale uvidite v pondelok. Drzime palce. Mozno mu chuti viac po vylete 😀 😀 aj tak si zlata mamina, 🙂

marti457
7. čer 2009

Ahoj berenika, to jsme na tom skoro stejně, akorát já mám manžu 2-3 dny pryč a pak třeba jen 1 den doma ☹ a to má akorát na to se pořádně vykoupat a zalízt do pelechu 😀

Jsou tu ale na tom hůř, 5 týdnů je opravdu moc dlouho 😖 to si taky neumím představit... Ale je to všechno o zvyku 😉

marti457
7. čer 2009

Marti(mil) koukám přibyly fotečky - ten je opravdu krásnej 😉 a co tvoje bříško, jak se hojí?

martinamil
7. čer 2009

Ahoj Bereniko, vítej mezi námi, občasnými slaměnnými vdovami. Neboj zvyknete si, jako jsme si zvykly my všechny. Je to sice někdy těžké, ale ...

Kryštůfek v noci papal z prsa celou dávku. A dnes dokonce 70 ml 😀 Šikulka! Teď už je úplně tuhý.

Marti457, co kluci, už je lépe?

Já jsem v naprosté pohodě. Ty hormony a štěstí z narození zdravého dítěte dělají své 😅 Jasně, že občas cítím jizvu, ale včera jsem už udělala prvních 5 dřepů. A dokonce jsem se odvážila stoupnout i na váhu. Rodit jsem šla oteklá, 76 kg. Včera jsem měla 66 kg. Do mých bývalých 48 kg je to ještě hodně daleko, ale snad ještě 11 kg někde zapomenu 😉

marti457
7. čer 2009

Kluc,i musím zaklepat, jsou bez teplot. Lukášek už celý včerejšek a Kubik měl naposledy včera v poledne.
Lukáškovi ale leze zoubek - měl to určitě z toho 😢 , má dole dva a nahoře mu asi vylezou čtyři, ale první vykoukl špičák 😅 to bude vypadat legračně, ale je šmudla ukňouranej, asi ho to hodně bolí ☹

Ty kila se neboj, půjdou dolu jako po másle 😀 , koukej - necelých 14 dní po porodu a máš 10 kilo dole. Hodně tomu přispívá kojení. Taky se tak zpotíš, když malej pije? Já byla pořád zpocená a mezi prsama úplně mokrá 😀

Tak ať už malej pořád hezky papá, přeji vám to 😉

katarinka1107
7. čer 2009

pekny den damy 😉 Marti 457 to je dobre, ze sa vam stav zdravotny upravil. Marti (mil) mas sikovneho chlapceka 😀 je dobre ze pekne saje z prsa. blahozelame 🙂 11kg ako vravi marti pojde dole a ked kojis, urcite, mne pri kojeni sli dolu jedna basen a ani som necvivila, 😝 drzte sa

caruzo19
7. čer 2009

neprovokujte s tymi kilami co idu pri kojeni dole,dobre?mne idu pri kojeni hore a mam o 4 kg viac nez ked som dosla z porodnice a o 20 viac nez pred prvym otehotnenim 😀

greta24
7. čer 2009

Ja uz pol roka nekojim, a furt som jak velryba 😝 😝 😝

caruzo19
7. čer 2009

nedes ma,moja zivotna istota je navrat do prace 😠
a nam dnes prisiel tatinko na 1.5 dna

marti457
7. čer 2009

A co berete za antikopci? Já si řekla doktorovi o injekci - zaprvé je to na 13-14 týdnů, nemusím na nic myslet a stojí jen 150,- ale doktor mě upozorňoval, že se při ní přibývá a já akorát přestala hubnout a mám jen 3 kg nahoře, taky jsem ještě chvilku mohla počkat až to úplně shodím 😀 😀 😀 😀 ale i blbý 3kg jsou znát, je mi vše tip ťop 😀 😀 😀

jaa
7. čer 2009

martinamil.To je super,že Kryšůfek pěkně baští... 😉
Jinak s tím kojením a hubnutím...Já kojím pořád,tak 8x denně.Po příchodu z porodnice jsem měla o 5kg mně,než ted.Takže hubnout,až se dokojí... 😅

Jinak jsme měly srazík z holkama z Pardubic na víkend a bylo to super.Naše malá se tam naučila lézt a sama stojí.Navíc se začíná pouštět,tak jsem zvědavá,kdy se pustí úplně a bude chodit. 😲

marti457
8. čer 2009

Jaa to máš holku šikovnou, našemu malému bude 11 měs a neleze, ale už se snad začíná stavět - no když ho na ty nožičky postavím tak pár vteřin stojí 😅 to je na nás úspěch, on totiž do teď byl jak když ani neví, že ty nožičky má, on je vždycky natáhne dopředu a je připravenej na sednutí 😀 Ale už i vlastně v golfkách sedí, nožičky má na stupínku a stoupá si tam. Tak snad nebude chodit až ve 2 letech 😀 😀

michaelak.
8. čer 2009

Ahojte!Aj ja sa k vam pridam ak mozem.Nas tatino tiez chodi na kamione,ale zatial tak,ze vikendy travi doma.No ale uz ho to prestava bavit,ze nezarobi to co si zasluzi a rozmysla nad tym,ze by siel niekam" von "robit.No ale to nam bude chodit domov na par dni po 2-3mes.Chcem sa opytat,tie co mate deticky starsie ako 1rok,ako to potom zvladaju tie deti?Neochabne potom ten vztah medzi otcom a dietatom?Ja sa velmi bojim,ze sa urcitym sposobom odcudzia...

greta24
8. čer 2009

Nam zas tatinko odisiel ☹
Ahoj Michaela ! Ak ma vas tata s detmi dobry vztah, tak to bude dobre, aj ked ho budu menej vidat. Nas maly tatina absolutne zboznuje, a to ho vidi len 2 x za mesiac

michaelak.
8. čer 2009

Ahoj greta.Tak to mate potom tazke aj vy!Nas tatino ma velmi dobry vztah s malou,velmi sa lubia.Len sme rozmyslali ci ma ist teraz kym je mala este mala,alebo az potom ked uz bude vecsia.Len sa mu naskytla teraz taka prilezitost a vravi kym vladze,ze ide,pretoze tie hnusne peniazky vzdy treba 😠 .

jaa
8. čer 2009

Ahojky.
michaela.Nebojse.Já mám holky velké i malé a je to v pohodě. 😉 Jinak vy máte na Slovensku firmu,co má pobočku v Bratislavě a cizince majitele a prý platí super penízky.Ale jméno ted nevím.. ☹ Náš tatík jezdí 420km do Německa za prací.

marti457.Se musím smát.Úplně vidím malého,jak si dává ty nožky před sebe a chystá si sednout. 😀 😀 😀 Naše malá je moc napřed.Je to děsný zvíře. A dneska,když chtěla vzít,tak mi řekla Mami......

martinamil
8. čer 2009

Ahoj děvčata!

Michaelo vítej 🙂

Já mám dnes pořádnou depku. Byla jsem s Kryštůfkem na poradně a vůbec jsme nedopadli dobře. Museli ho znovu píchat do patičky, protože minulé výsledky nedopadly dobře. A ještě ke všemu zhubnul dalších 100g. Po jídle mi pořád zvrací a skoro každou plenku má pokakanou, takže i když papá dost, nepřibírá. Zítra jdeme na ultrazvuk kyčlí a zároveň i žaludku, tak zjistíme, jestli je to pouze reflux nebo něco vážnějšího. Začali jsme dnes krmit mateřským mlékem, zahuštěným "svatojánským chlebem" a budeme doufat, že do pátku buď nezhubne, nebo přibere, jinak musí do nemocnice ☹ ☹ ☹

Je mi z toho do breku. A to nám ještě dnes Aleš odjel do Holandska ☹

jaa
8. čer 2009

marti.
To je mi vás líto.Mě malá taky hodně zvracela,ale ted už je to ok.Ale kamarádce zvrací malá pořád.
A,jaké výsledky měl špatné??

jaa
8. čer 2009

A,asi máte Nutriton,vid?Taky jsme ho měli.Zlepší se to,uvidíš.On to papání hodně zahustí.Zkus malého ještě podložit,at má výše hlavičku.Taky to pomáhá.Nebo může ležet na kojícím polštářku.To se jim moc líbí.

amadora
8. čer 2009

Martinamil suseda mala s dcérkou tiež také problémy, vystriedali množstvo mliek a z každého zvrackala. Tiež chodia pravidelne na vyšetrenia a majú teraz nejaké špeciálne mliečko, nenapadne ma ako sa to volá.

Michaelak aj náš tatko o tom uvažuje ale ja sa toho hrozne bojím, nedokážem si ani len predstaviť byť tak dlho bez neho ☹ A malý je na ocka hrozne naviazaný, neviem ako by reagoval...

Jaa takých firiem je v BA viac 🙂

katarinka1107
8. čer 2009

martinka (mil) jaa ma pravdu, dobre napisala, ze ho trosku treba vyvysit, az to bude reflux. A do päticky asi museli, asi si neboli isty, lepsie toto vysetrenie urobit 2x ako sa na to vykaslat, neboj, drzime ti palce aj Krystufkovi. Tolko si vydrzala, teraz to musi dobre dopadnut. michaelak. vitaj medzi nami. K tvojej otazke ja asi tolko, mame 10r slecnu a ta sa robi, ze jej nevadi, ze tato odchadza, ale smutno jej byvva a nas Jurasek ma 2 a ked manzel pride, ide sa zblaznit od radosti a cez skype ked volame ked je mimo SR tak poslinta cely monitor 😀 Ako tu tiez uz babulky povedali, zavisi od toho aky maju vztah ku sebe a bude fajn , neboj 😉 😉

martinamil
8. čer 2009

Ahoj Jaa, já přesně nevíc co bylo špatně. Jen mi řekla, že ty testy co se dělají v porodnici z patičky vyšly nějak blbě, tak musí udělat kontrolní odběr. Ano máme Nutriton, zatím po jídle nezvracel a vypadí spokojeně a spinká. Já jsem mu koupila antirefluxní podložku, prože jsem měla strach, aby se mi neudusil, když zvrací.

michaelak.
8. čer 2009

Diky baby za povzbudive slova,snad to bude dobre.Martinamil,tiez si myslim,ze mu treba vyvysit hlavicku.A k tomu kakaniu po kazdom papani,my sme tiez kakali vzdy po jedle.My sme mali prave naopak problem,Lucka strasne rychlo priberala a vela ludi mi vravelo,ze pribera za to,ze ja vela jem a to som ja kym som kojila jedavala tak vela ako ked som bola tehotna a strasne vela aj sladkeho.Vy sa tiez aj kojite?Prajem ti aby vysledky dopadli dobre a aby Kristof pekne priberal-drzkajte sa!

katarinka1107
8. čer 2009

marti (mil) zabezpecena si dobrehadam bude vsetko v poriadku, neboj. Ste bojovnici obaja, tek musi byt dobre

jaa
9. čer 2009

marti.To je super.Vypadá to,že Nutriton zabírá. 🙂 🙂 🙂 a,monitor máte??Pro jistotu bych ho radši měla. 😉

amadora.To asi je.zjistím pak,jak se to jmenuje. 😉

marti457
9. čer 2009

Jé marti(mil) to je mi líto, já s tím nemám zkušenosti, jen mojí kamarádce oba kluci pořád blinkali, ale přibírali - měli nějak špatnou tu záklopku (ale s tím se nic nedělá). A druhé kamarádce malá měla zase pořád průjem a nepřibírala a přišli jí na to, že má alergii na mléko a to i přez to, že byla kojená tak museli dávat nějaké to mléko pro alergiky ☹
Hlavně ať malému nic není, bude to dobré uvidíš 😉