Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

lenkavano
28. zář 2009

Janka to se máš my natahujeme po bytě koberce 😝 😝 😝 ted je vyhlášena pauza tak rychle na koníka 😀 a pak zase dřina.a jako na potvoru lenče se nechce spinkat takže máme asistentku. 😖

lenkavano
28. zář 2009

manža se mi ted směje jak jsem to prý hezky napsala dvojsmyslně ten má ale elánu asi mu vymyslím ještě nějakou prácičku než zase odfrčí.naštěstí jede až ve středu ráno.

marti457
28. zář 2009

Taky máme klídek, malej spí už od 12hod a starší od 13hod 😵
Zato ty noci jsou horší, na dnešek se zase pořád budil ☹

jankabambulka
28. zář 2009

marti- ja som dvojky prestala kojiť teraz 7.7. a poviem ti katka spí krásen/teda dnes nie, ale bežne/ a miško?? do čerta z neho ma raz j...e ten sa v noci budí aj sto krát a to býva v noci hore aj hodinu, niekedy /ako dnes /dve. babenky a cez deň mi deti spia tak hodinu a niekedy dve /ale to zriedka a skôr miško/ . celý čas -poobede si prerevali, prenervačili ako už dávno nie. to my chcú dať nech sa vynervujem a keď príde tatik , tak sa budú ukazovať akí sú rozkošne poslušný. lebo toto mi pravidelne robili keď chlap ešte vozil autá z holandska.

marti457
28. zář 2009

Tak jsme na tom podobně s těma nocema 😅
Já malého přestala kojit také v červenci, když mu byl rok, ale tím to není - on se sám odstavil, už nechtěl 😖 nemá ani dudlíka - učila jsem ho na něj a od půli roka ho dudal, alle žádná sláva a stejně spal špatně tak jsem mu ho v roce zase sebrala a ani ho nehledal. Aspoň ho nemusím odnaučovat od dudlíka 😉
Ale už by se mohl naučit spát celou noc. Teď večer jsem ho dala spinkat k němu do postýlky, mlíčko nechtěl a pořád si v ní stoupal a brečel tak jsem ho položila Kubikovi do postele a hned usnul. Ještě že nám taťka odjel před chvílí do Rakouska a Kubik bude spinkat u něj - nebudem se zase všichni 3 mačkat v posteli 😀

jankabambulka
28. zář 2009

no nehc si kto che čo chce o mne myslí, ale ja som deti učila na dudky asi v 4m. to sa nedalo. skrátka vstávali každé 2hodiny v noci a každý ob . čoiže celkovo som spala do 7m asi 3-4 h denne. môžete sa spýtať ako som to dokázala vydržať? tak ťažko a za pomoci infúzii... ale už je to za mnou a majú dudku. teraz ju im dovolím len a len výlučne na spinkanie i keď sa dožadujú niekedy aj cez deň. ale tak po vianocach chem im ju zobrať-kruté ale už budú veľký dosť an dudky. najskôr nanútim a potom beriem , ale verte nevedela som ako to riešiť a a

jaa
28. zář 2009

lenkavo.Tatíka s malou ve veně mám v albu taky 😉 .A ta lednice je TERMOELEKTRICKÁ.(systém,jako je tepelné čerpadlo)Dolévá se jen voda na chlazení.Kupovaná v loni v květnu v Česmadu v HK.Je super tichá.Stála 9000kč.Je na 30 litrů.A,chladí 30 stupnů pod okolí.je na 24V.Pokud by měl někdo zájem,tak pošlu bližsší info na mail. 🙂Vím,že kluci nemají vybavená auta. 😅

Marti.Na to Truck forum to nemůžu dát.Chce to po mě registraci☹

marti457
29. zář 2009

Lenka vždyď já malého taky učila na dudlík, nespí mi od 3 měsíců, doktorka říkala - vydržte, on má růstové období to bude zas dobré a je to pořád stejné 🙄
Jen jim ten dudlík nech, když s ním hezky spinkaj, některé děti co znám měly dudlík do 3 let 😉 než riskovat to ponocování 😉

jaa
29. zář 2009

My nemáe dudana vůbec a spíme taky🙂

První dcera ho měla jen na noc,druhá na usnutí a na noc,třetí a čtvrtá vůbec.Prostě se jim zvedal žaludek a nevzala ho ani jedna. 😅

lenkavano
29. zář 2009

ahojky jaa jo optá se.co se týče dudlíků holky tak Lenča bez něj nedá ani ránu.má ho i přes den ,už jsem zkoušela ji ho přes den nedávat ale nejde to je potom mrzutá a otravná ,když ji ho dám tak se hned zklidní.ale chtěla bych ho stejně už trochu omezovat.ted zase bojujeme s nočníkem pořád se mi nedaří aby na něm vydržela sedět a když se přecijenom zadaří tak do něj stejně nic neudělá.zabalím ji a za chvíli má v plíně nadílku. 😝

martinamil
29. zář 2009

Tak my se taktéž hlásíme k bezdudlíkovým. Když mu ho zkusím dát, tak jsou to ksichtíky typu: mámo chceš mě otrávit? Ale bohužel dál pokračujeme v malíčku, takže spín s rukou v postýlce a na malíčku přisátého toho našeho malého piraňu 😉

martinamil
29. zář 2009

Máme nové využití malíčku. Už je nejen dudu, ale teď nově i kousátko 😉

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30300214&...

jankabambulka
29. zář 2009

😀 ale je to rozkošné 😵 😵

martinamil
29. zář 2009

rozkošné možná ano, ale jsem otrokem. Ještěnikdo nevymyslel způsob jak mu nechat malíček v puse a vzdálit se od něj.

katarinka1107
29. zář 2009

no marti mozno aj nieco vymyslis 😀 .Ale malemu to svedci, je krasny 🙂

martinamil
29. zář 2009

Katarinko, leda že bych si ten prst šmikla 😠 😖 😀

katarinka1107
30. zář 2009

marti ty vymysli nieco este lepsie 😀 😀 😀

marti457
30. zář 2009

Ahojky, Martimil tak to bych nevěděla co s tím 😀 😝
to je snad lepší naučit na ten dudlík 😖
Zas ale lepší než když si někdo cucá palec - to jde špatně odnaučit. Znám jednoho šestiletého kluka, co si ten palec dudá a teď jsem jsem si představila jak by jste chodili do školky a Kryštůfek by měl tvůj malíček v puse 😀 😀 😀

martinamil
30. zář 2009

No to ne!!! Já mu v nouzi strkala jako náhradu za můj malíček jeho palec, ale bez úspěchu. Hodil na mě ksicht typu: Si myslíš, že si busu cucat palec? Jsi nechutná! A dudlík? Vyzkoušeli jsme 7 druhů. Silikonové i gumové, placaté i kulaté a nic. Když je hodně unavený, tak možná se mi ho povede tajně vyměnit za malíček, ale do 2 minut ho vyplivne. Tedy mám ještě jednu možnost, kterou nepohrdne = prso. Ale to je prašť jako uhoď. 😀 😀 😀

marti457
30. zář 2009

Dudliky ale nevyhazuj, mě se povedlo Lukáška naučit v půl roce - taky ho jinak plival a nechtěl 😖 až když mu začaly lézt zuby nebo nevím čím to najednou. Ale dřív jak v půl roce si nevzal ani z flašky nic až když jsem ho nechala trochu vyhladovět tak vypil první flaštičku čaje 😅
Tak třeba ještě máte šanci vyměnit malíček za něco jiného 🙂

jola2
30. zář 2009

čauvec holky tak se hlásím celý týden lítání, vyřizování, chození s Jolou na zkoušky kroužku apod. uf konečně zítra budu doma a dám do kupy barák bo to je u nás jako kdyby vybuchla atomovka 😝 . Zítra vás dočtu tak dobrou a klidnou noc

martinamil
30. zář 2009

Marti, zajímavé je, že mi kojíme i pije z láhve (Avent, TommiTippe) s tím problém není. Nejprve jsem si říkala, že nechci, aby měl dudlík. Zhruba v měsíci jsem se snažila mu malíček nahradit dudlíkem, ale čím déle se o to pokouším a je to čím dál tím horší. Teď už ho nedudlal min. 3 týdny.

marti457
1. říj 2009

Holky ani jsem Vám nenapsala co se stalo MM. Jel z Rakouska a na Slovensku dělal pauzu na parkovišti, pro kamiony. Stál prý předposlední a na včerejšek v noci ho tam vykradli - ukradli úplně všechno, celou taštičku s doklady, razítkem, mobil, 8tis a 130 Eur a všechny účtenky za naftu... ve 3 ráno ho probudilo jak projel okolo kamion a jemu se blbě dovřely dveře tak začal hledat tel., že se podívá kolik je hodin a šok, měl vybrané auto. Tak hned zavolal od někoho policajty tak to sepsali ☹ 😠 😢
Nejhorší je, že tam celý den čekal až mu někdo odtud přiveze peníze na naftu, já se to dozvěděla až od tchána, který byl na firmě a začli jsme blokovat karty až dnes ráno 😒 a to ještě teď někde čučí kousek od domova - přijel na dnešek v půl noci a ráno v 6 jel to auto složit do Chomutova a ono se mu vy...lo někde u Loun 😖
Tak tam zase čučí a čeká, prý mu tam někoho posílaj, že to zkusí zpravit 😖
Opravdu když se to S.RE tak se to s.re !!!

lenkavano
1. říj 2009

Ahoj Marti to je teda síla jakou má tvůj muž smůlu.pro mě jsou jenom takové představy noční můrou.MM ukradli naftu zatím jen jednou v Německu.už je to asi 3měsíce zpátky.ještě jsem byla ráda že vzali jen tu naftu a nevlezli nevlezli do kabiny.já jsem v tomhle šílená katastrofistka mám o něho pořád hrozný strach.ted už teda jezdí tady tak jsem se trošku zklidnila.Mě prostě npříjde že oni v té kabině nejsou vůbec v bezpečí.doufám že ti manžel dorazí brzy domů.

marti457
1. říj 2009

No mě než to všechno úplně došlo, že mu taky mohli něco udělat 😠

lenkavano
1. říj 2009

mě ted v poslední době strašně dostal ten smutnej příběh jak v Rumunsku ukopali toho kamionáka.to mě uplně dostalo strašně lituju jeho rodinu.odjel normálně do práce jako odjíždějí naši chlapi a nikoho by nenapadlo že už nedorazí zpět.zase to ve mě nabudilo ty obavy.mě se to ježdění ani moc nelíbí ale MM to miluje.mě se líbí akorát samotnej kamaz 🙂

katarinka1107
1. říj 2009

tak marti mate ozaj smolu. Mi je az nevolno , ked som to citala, Nam sa stalo nieco podobne v r.2006 ale je to na jed 😠 😠

martinamil
1. říj 2009

Marti, to je fakt pech. ´Běhá mi mráz po zádech. Aleše takhle jednou vybrali ve Francii "U kohouta". Vše včetně kompa, ale on dělá takový trik, že nechá na přístrojovce ležet peněženku s drobnými, starými účtenkami a 10€, druhou peněženku si dává do poličky vedle hlavy. Ale tenkrát mu vzali i tu. Do auta mu totiž něco stříkli.

Vím, že je to hrozné, ale hlavně, že se nic horšího nestalo. Vždy když hlásí ve Zprávách vybouraný kamion, zraněný či mrtvý řidič, tak se mi skoro zastaví srdce. Kdykoliv v tom může být ten náš ☹ Ten případ v Rumunsku to jen dorazil a pak slyšíš, jak si jen vozí zadky a berou za to ohromný peníze 😠 😠

lenkavano
1. říj 2009

ahoj martinamil mluvíš mi úplně z duše je to opravdu hrozný co se děje.Mě ještě navíc vytáčí že za všechny bouračky můžou kamiony.párkrát jsem s mužem jela a kolikrát se kvůli osobáku pěkně vytočila tak že kdybych byla za volantem tak bych ho snad i poštouchla.a to se mi manža ještě smál.prý má zažité ještě i jiné jejich naschvály a to by mě z toho klepla pepina.jasně i mezi tirákama jsou cvoci kteří to pak ale kazí těm slušnejm.prostě velký auto a tak se to hodí na něj ikdyž za to nemůže.a to bych se fakt za ty slušný málem prala jakej mám vždycky vztek. 😠 😠 😠

jankabambulka
1. říj 2009

júúj , toto je des. božinku čo sa deje to je strach.
hlavne že sa mu nič nestalo a "len" ho okradli.