Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

hanulik
16. lis 2009

Ahoj holky, dneska jsem náhodou narazila na Vaši diskuzi. Zaujala mě, protože i mě se tohle dotýká. Přelétla jsem jen několik málo stránek, ale koukám, že je to ve všech kamioňáckých rodinách stejný. 😅

martinamil
16. lis 2009

Zdravím vás děvčata a vítám nové tváře.

Vůbec nestíhám teď mezi vás chodit. Chodím na 2 dny v týdnu do práce a užíváme si tatínka. Ve středu nám objede do Finska a vrátí se tak 24.12. dopoledne. Tedy snad!!!

Marti, doufám, že už je Ti lépe!

hanulik
16. lis 2009

Marti až 24. 12? 😲 Přestávám si stěžovat, že manžel jezdí na deset dní. Přišlo mi to vždycky hrozně dlouho. 😕

marti457
16. lis 2009

Ahoj Martimil, ráda Tě tu vidím 😉
Je mi už lépe, už jsem si vzala i dětičky od babiček. Ale vypadá to, že na Lukáška to teď leze, má sice jen zvýšenou teplotu 37,3 ale je protivnej a ubrečenej a vůbec nejí ☹

lenkavano
16. lis 2009

Jaa za Kubinou tomáme tak 70km.mluvil,ale strašně špatně ,neutvářel věty a nebylo mu rozumět.ted už je to o hodně lepší ale na školu by ještě nestačil 😒
Martinamil držím vám palečky aby se vám tatka vrátil na ježíška a stihl s vámi zasednout k štědrovečernímu stolu. 😉
hanolík moc tě vítám 😵
marti tak to je teda síla,chudinka Lukášek ☹

arietiska
16. lis 2009

martinamil: to jede manža teda na dlouho ať mu to vyjde a dojede na kapra!😉
Vaši chlapi, co jezdí pro cizí společnosti asi umí anglicky nebo neměcky, že? Nebo ne?

arietiska
16. lis 2009

jaa: manžel samo taky dostal pokutu v tom Polsku ne jen firma. Dostal 300EUR ... za to, že na kolečku přejel 7 minut. U nás bez problémů po kontrole, v Německu taky. Bylo to z jízdy v Rakousku, kdy nemohl zaparkovat.

marti457
16. lis 2009

Martimil to je fakt síla a těžko představitelné, že vám přijede až takle těsně na Vánoce, snad to stihne - určitě, bude se moc snažit aby byl u vás !!! Vždyť to budou Kryštůfka první Vánoce 🙂

Leni Lenička je jak panenka 😉
Já mám kamarádku, která má o trochu staršího chlapečka než je náš Kubik a mluví snad japonštinou, vůbec mu není rozumět, neřekne ani máma a táta a je i hrozně nezvladatelnej - dělá si úplně co chce 😖 a ta kamarádka s tím nechce nic dělat, prý by je posílali po psychologách a to si myslí, že by mu ublížilo 😒 já ji radila, ať se mrkne sem na koníkovi na diskuzi a najde si to téma o špatném vývoji řeči nebo něco takového, ani nevím jestli sem koukla, asi né.

Vítám Hanulika 😀

jaa
16. lis 2009

leni.tak to je super.je to šikulka a jistě vše dožene.. 😉

arie...Na 10 dní???Nám jezdí táta po 3-6 týdnech. 😅 Jinak oni mají hlídaný drahý náklad a nesmí stát jinde,než na doporučených parkovištích.tak má papír na dojezd..Za to by pokutu neměl mít..

lenkavano
17. lis 2009

Marti ten opožděný vývoj jsem právě zakládala já.sháněla jsem někoho s podobným problémem.pak se to tam trošku přehouplo na autistické děti tak už tam moc nechodím.ale píšu si s některýma přes IP.
ari manža umí jen německy ale spíš jakoby rozumí,než mluví,takže jak co 😀 😀 😀
Jaa díky za Kubu.mě pomáhá každé povzbuzení 😉 jinak si myslím že by za tvého manžela měla zaplatit pokutu firma ,vždyt plnil vlastně jejich požadavek.

jaa
17. lis 2009

JJ.Spěchal kvůli nim.. 😠 ☹

Leni a měla jsi s Kubíkem nějaký problematický porod,nebo těhu???

lenkavano
17. lis 2009

Jaa rodila jsem ho císařem,ale udělali mi ho až večer ,protože primář byl na tenise a nechtěli ho otravovat.od rána mi vyvolávali porod kapačkou,ale vždy když se to víc rozeběhlo,tak se Kuba ztrácel,tak to zase zastavovali a tak pořád dokola.manža byl celou dobu se mnou a pak když už Kubovi po několikáté sláblo srdíčko a my už byli strachy bez sebe tak manža udělala rošambo at udělají císaře.že tohle není normální.primáře zavolali ten byl celej dotčenej že ho vytáhli z tenisu a ještě mě seřval,že jak si to představuju diktovat si jak chci rodit a že jak by to vypadalo kdyby to takhle chtěla každá.pak odešel na poradu a najednou přilítli z ára anesteziologové a to byl fofr,byla jsem pěkně vyplašená.Kuba se narodil přidušený a na logoklinice v Praze mi řekli asi před dvěma lety,že i tím porodem ta mluva může být poškozená.

lenkavano
17. lis 2009

jo přidala jsem do albíčka ještě fotku Kláry,objevila jsem ji na fotogalerii jejich školy.

jaa
17. lis 2009

Leni.To jsem si právě myslela.Dala bych jim to k zodpovědnosti.Mě hned,jak se malá jednou ztratila,udělali císaře...A byla ok.AS 9,10,10. 😉

jaa
17. lis 2009

leni.a jinak byl všechen vývoj ok??myslím pohyb..Jestli ten nedostatek kyslíku měl vliv jen na řeč.centrum.To je totiž nejvíc náchylné.. ☹

lenkavano
17. lis 2009

Jaa jinak je vše v pořádku je i hodně šikovný na ruce,má filipa ale je to ta řeč co nás fakt moc trápí.přijde mi to hrozná škoda,že když je tak šikovný,že ho ta řeč brzdí. ☹

jaa
17. lis 2009

Tak to je fai Leni.Já myslím,že on to všechno dožene.Hlavně se mu hodně věnovat,aby ho to motivovalo.je to krásnej kluk a malá lenička je taky krásná kočka.Klárka je už slečna a Bob už kus chlapa.

lenkavano
17. lis 2009

Jaa no jo máme pořád co dělat s dětma vid.Máš vlastně stejný počet jako já tak víš jak to vypadá.Andrejka už je asi taky pryč ze základky vid?Máš doma takový krásný babinec 🙂 nebudete se ještě snažit o kloučka?

jaa
17. lis 2009

,Andrea je na střední.Ekon. a podnikání.Zatím jakš takš... 😉
jestli bude další???No nevím.Asi ne.Praskla mi děloha a nejsem už nejmladší...Tak možná,kdyby jsme vyhráli pár milionů..
Malá po mě leze a pořád mě líbá.....Milovnice jedna.. 🙂

lenkavano
17. lis 2009

Jaa tak to má taky dobrou školu to má budoucnost.Bob ji má dost těžkou ale zatím to taky zvládá.no uvidíme.
jo nám by se nějaký milionek taky šiknul jsem skromná tak 5by mi stačilo 😀 😀 😀
tak to já mám doma taky takovýho mazla jako je Nellinka.Lenina se umí taky pěkně lísat.a kdy vám dorazí tatka domů?nám dnes odjíždí. ☹

dana24
17. lis 2009

Ahoj holky..Hlásím se po delší době,malej byl nemocnej,potom já a nakonec jsme byli týden u rodičů...

Jaa a že to ty mrňouskové umí...Mě ten můj malej tak pusinkuje až se kolikrát stydím 😉

Martinamil,tak snad ti na Vánoce dorazí,ale myslím že nikoho nenechají na Vánoce..

Já jsem jela a manželem v pátek do A..Zařídil hlídání,tak jsem mohla.Sice jsme se vrátili až v 1 v noci,ale byla jsem moc šťastná že jsem jela s ním...Potykala jsem s dispečerema a popila s kolegama..Byla legrace...řekla jsem jim ať počítají že ho chci mít na svátky doma...Tak mi to slíbili i když 10 aut pojede,ale on že ne...Tak snad dodrží slovo...Jinak uvidí 😀 Víkend jsme si užili,ale tak moc utekl...Zase si musím počkat 3 týdny

Jinak zdravím nově příchozí,je fajn pokecat s někým kdo má stejný úděl 🙂

jaa
17. lis 2009

Leni.je to krásný,jak se mazlí.Holky takové nebyly.. 😅 Jinak ,dneska řekla několikrát místo ba-baon...Konečně začíná rozvazovat.Jo a nechtěla z vany a hulákala ťap,ťap tam,tam.....U nás se z ní leze jen s řevem... Tatka by měl přijet v pátek.
dana.To teda umí.Ona je hrozně něžná a,když u toho říká máma maááá,tak to nemá chybu.Dneska spala se mnou,protože knučela.roste ji stolička,A,hned ráno mě tak krásně líbnutím probudila,že jsem se ani nezlobila,že už chce v 7.45 vstávat.. 😀

lenkavano
17. lis 2009

Jaa tak to je malá šikulka.Klárka mi taky na roce už mluvila,ve všem byla strašně napřed.z těch čtyř byla nejšikovnější.malá když se se mnou mazlí tak mi ještě u toho pusínkování žmoulá uši.takže to mám i s masáží.teprve před chvilkou usnula ,no chtěla si ještě asi užít tatku,usnula hned po jeho odchodu.no a mě už je zase smutno.
Dani je dobře že jste se už uzdravili.nám se nemoce zatím vyhýbají,měli jsme nemocnýho jenom tatku,ale ten to přechodil a ted už je fit.snad se mu to nevrátí. 😝

jaa
17. lis 2009

říká se,že nejmladší jsou nejšikovnější,ale mě ta nejstarší mluvila nejlíp..Pořád jsme četli.A ta třetí zase byla machr na barvy.Už v 17 m uměla všechny.Když vidím Nellu,tak nechápu,jak se je mohla naučit.. 😅

lenkavano
17. lis 2009

no to si taky kolikrát říkám,že Klárka už uměla to a to,ikdyž děti by se porovnávat neměli,ale člověku to nedá.ted jsem zvědavá na Leninu,jaká bude.

jaa
17. lis 2009

leni.každá mamina srovnává. 😉
Jo a máme ted období knížek.Pořád prohlížíme.nechce,ale ty tvrdé.jen ty klasické.krásně listuje.Už jich mám v obýváku 5. 😅

jaa
17. lis 2009

leni.malá mě taky kadila o 106 a zuby nikde a po týdnu jsem dneska nahmatala stoličku.je těsně pod kůží.Tak vytrvej..Taky něco poleze.. 😉

lenkavano
17. lis 2009

no to doufám.to kadění mě trošku zneklidnuje ale nemá to ani průjem tak napůl,ani nějak divně zbarvené. 😒 teda to je téma,vid? 😀 😀 😀 ted mi volal manža že ho zastavila celní zpráva adostal pokutu300kč.nešla mu mýtnice atak měl potvrzené paragony o platbě mýtného,ale kapsh ho nevyřadil,tak byl pořád vedenej jako průserář.prý maže hned zítra za technikem,protože ten jeden polda mu říkal,že to není jeho chyba,ale on nemůže udělit pokutu firmě ale řidiči.tak to chce dát do výučtování.tak jsem strááááááášně zvědavá,jak je firma uznalá.jééé to se rýmuje 😀 😀

jaa
17. lis 2009

leni.To jako fakt jo?? tak jemu nejde přístroj a koupil si jako by lístek a oni ho nevyřadili jo???To bych poslala stížnost na KAPS.

lenkavano
18. lis 2009

Jaa no za chvíli to bude řešit.v noci jel českou lípu a ted se vrací.tak jsem zvědavá.
jinak dobré ránko přeju.dnes máme zase nádherné sluníčko 🙂 . 🙂