Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

caruzo19
4. pro 2008

tak tak,treba dietko brat kym je nepohyblive,nasa uz by neobsedela,pojde s tatom tak za 5 rokov 🙂

caruzo19
4. pro 2008

inac zienky,ten novy cestny zakon vcera presiel,ma zacat platit 1.2,takze ja som akurat muzicka objednala na tie psychotesty,nech sa nemusime potom stresovat,nejake volno si v januari nemozme dovolit,za december bude slaba vyplata,kedze ma dovolenku a idu sviatky a cely marec bude doma,kedze idem vtedy roditi,takze vyplata zase smiesna.
ak im to zase prezident vrati tak ma porazi 🙂
ale aj tak to speje k tomu,ze budu povinne tie testy,tak to aspon nemusime sledovat potom

inac gretka,ja som volala priamo do vojenskej a objednali ho a ziaden papierik od obvodnej nepotrebuje.esteze som tam k nej isla nahnat svokru 😀 snad ma nezabije ked som tehotna 😀 😀
hadam stihnem odvolat

montinka
4. pro 2008

joj babule tak to ste ma potesií ze nie som sama s tym varenim uz som si myslela ze som neschopna 😒

katka755
4. pro 2008

jeeeej caruzo dajsie info,fakt je super ze ta mame 😀 😀 😀 😀

montinka niesi aj ja si tak niekedy pripadam ked nestiham nooo uz mm niekedy dost ze som s nimi uplne sama celucky mesiac hmmm mesiac 5-6tyzdnov a teraz az 7tyzdnov 😠 😠 😠

greta24
5. pro 2008

Caruzo, to je super, ze stacilo zavolat. My mame obvodnu tiez vo Voj. nemocnici, takze to nebol az taky problem. Vcera som bola pre Luka na Kramaroch, ma helicobakter, zapal zaludka a reflux, takze dalsia kopa liekov a vysetreni. Esteze bude mat 18, uz s nim nebudem musiet behat po nemocniciach. Tento tyzden som si to uzila bohato, mam ruky vytahane jak orangutan, lebo stupel je tazky 😨

caruzo19
5. pro 2008

chudak chlapec.a reflux?ze sa na to neprislo skor

janik26
5. pro 2008

Zdravím Vás žienky. Ako sa máte? Ja som už domka a užívam si svoje dievčatá 🙂

gretka želám vela síl lebo ako čítam tak to máš pestré a všetkým vám želám pekný večer..

janik26
5. pro 2008

A ešte som sa zabudol pochválit že Katuška sa púšta behat čím dalej viacej sama 🙂 🙂 tak sa vytešujeme z nej 🙂

greta24
5. pro 2008

Janik, dakujem. Moj maly tiez zacina behat, vyhadzuje skrinky a supliky, velky zas berie kopu liekov, tak na nudu sa stazovat nemozem. Ten reflux ma z creva do zaludka, takze to nie je vidiet, nie ako babatka 😀

montinka
6. pro 2008

hm katka no plne zuby zacinam mat toho uz aj ja a to som sama doma s malou iba druhy tyzden. a dnes ma skoro prizabila zastrcka isla som zapojit notebook a tresk mila zastrcka vybuchla a vsade tma. joj. 😠

katka755
6. pro 2008

ahojte.....
greta hmmmm nezavidim ti to.....ja o chvilu budem sufliky z paskou zlepovat....

janik tak to ti zvidim ze ste tak casto spolu..... my uz na svojho 5tyzdnov cakame a budeme este 2..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
je to vsetko na ......................... niekedy mam toho tak dost...hmmmm asi tak iso ako aj on....

montinka poznam ten pocit ked ti neco streli v rukach.. mne sa u svokrovcov stalo ze som im tak vybila oistky ze az elektrikar na stlp musel liezt nooooo o jaa nieeeeeeee 😅 😅 😅 😅 😅

janik26
7. pro 2008

Katka ja som tak rád že možem byt teraz častejšie doma.. Doteraz si myslel že tyžden je vela ale ked si predstavím kolko ste vy od seba tak ma prechadza humor fakt.

Zelám Vám nech sa vám tatovia štastne vratia a užijete si krásne vianoce..

katka755
7. pro 2008

ahoj janik dakujem dufam ze ich stravime spolu bude cestovat tesne pred tak dufam ze v pohode dojdu.....
je to strasne tazke byt tak dlho sama a starat sa o dve deti ale viem ze on to ruzove tam nema vies tak ked mam vsetkeho dost tak si spomeniem ako on musi varit niekde vonku a v zime,ako sa tam sprchuje atd..... a hned si poviem ze som na tom este dobre tak ma to povzbudi a viem ze to musim vydrzat.nikry som nechcela a ani si nemyslela ze budem takto zit aby som bola sama z detmi a nemala muza vzdy doma ked potrebujem....
no mame sa radi co uz nejak to musime vydrzat,dlho by tu pracu nechcel robit....

je super ze ste tak casto spolu hlavne ze stihas vydiet ako ti rastie,moj vydel este leziace babo ked odchadzal a teraz teraz ju uz najde ako sedi,prevracia sa a stoji v postilke

caruzo19
7. pro 2008

jaj,no my sme mali stastie,ako sa mala narodila tak tata mal robotu uzasnu-mal linku do pariza,jazdili vo 2, 5x do mesiaca tam isli,takze to vychadzalo na 2 prac.dni vonku a 2 dni doma,ked bol medzi tym vikend,tak dokopy 4 dni.1 vikend im vychadzal vonku.vyrazali sice na noc a vracali sa rano,ale tymze boli 2,prespali sa vnoci.krasnych 13 mesiacov,bol doma viac nez keby robil nejaku normalnu robotu
no a potom linka padla a zijeme ako vsetky kamionisticke rodinky... ale uz si ho mala pamata,ale druhe sa asi bude zakazdym desit ze kto to prisiel 😕

katka755
7. pro 2008

nooooo caruzo vidim sa zatial ho mala vita z usmevom.len co bude ked bude starsia..... to bude asi nanho volat ujo cooooo?

caruzo19
8. pro 2008

ale teraz si ho uz zapamata,ale tej mladsej urobime zoznamovaci vecierok kazdy druhy vikend
joj no muzicek isiel dodavkou do toho spanielska,normalne som od strachu nespala celu noc ked tahali,ale za 30hodin to zmakli a uz spinkaju u maminky,tak zas az tu dalsiu noc nebudem spat a budem sa bat aby sa im nic nestalo.hrozne,ani sedadlo sklopit,ani nic,tak spia ako v mhd pocas cesty 😅 😅

greta24
8. pro 2008

My sme teraz prvy krat mali dvojtyzdnovu pauzu, ked maly nevidel tata, lebo bol v robote a stupel to zvladol celkom dobre - spoznal ho 😀 😀 😀

montinka
8. pro 2008

hm nasa neuvidi ocina tyzden. minule normalne vrastila pusinka do placu ked prisiel po tyzdni z Anglicka. ale po chvilke jej doslo kto to je. 😀 uvidim co bude teraz

katka755
8. pro 2008

hmmmm baby vy po takom kratkom case no keby ste vedeli co spravi tak dlhy cas az sa toho bojim .......... ☹ ☹ ☹

greta24
9. pro 2008

Katka, drzim palce, aby tatinovi nepovedali "ujo"

katka755
9. pro 2008

nooo dik az sa toho obavam ze raz to pocut bude....... dnes som jej tatovu fotku ukazovala ta sa smejkala tak neviem nooo....

montinka
9. pro 2008

Katka neboj urcite ho bude poznat. ako sa inak mate? dala som nove fotky do albumu. 😉

katka755
9. pro 2008

ahoj montinka dik no dufam ze spozna 7tyzdnov je doba...

jeeeeeej a ta tvoja Tamca je zlatucka uplne ina ako bola,az som myslela ze iny album som otvorila

greta24
10. pro 2008

Drzte mi vsetci palce, nech to dobre dopadne - muz ide do Svedska, pojde 7 hodin trajektom !

nika2007
10. pro 2008

ahojte dievcata,necitala som si vsetky vase prispevky,ale AKO TO PROSIM VAS ZVLADATE TAK DLHO BEZ MANZELOV ? ?????????? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Ja mam manzela tiez na kamione,ale chodi LEN na tyzdnovky a aj to sa mi zda DLLLLLHO.Teda KLOBUK DOLE...mate moj obdiv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!neviete mi len tak nahodou poradit nejaku fy z Ba ktora hlada soferov len na tyzdnovky ?Dik za vsetky typy...majte sa pekne a drzim vam vsetkym palce,aby ste sa drzali aj dalej 🙂

caruzo19
10. pro 2008

nika,v ba su firmy co hladaju na tyzden,ale stoja za milu kedves 😀 mame omrknute,preto ten moj robi v at a chodi na dvojtyzdnovky.dokonca aj NAD uz jazdi dvojtyzdnovky
ale ked najdes,sem s nimi 😀 😀 😀 😀 😀
nika no a zvladame to...no zvyknes si

gretka takze nie litva? trocha som zabrzdena,cely den vybalujem,trajekt je tym tunelom co idu vlakom?
aspon sa mu to tam nebude tak hupat jak nasmu tatovi a nenakrmi rybicky 😀 😀 😀

ten nas dosiel po 4 dnoch tahania a nakladania cely a tak sa prebral rano jak sme vykladali veci,ze ani nesiel spat a pomahal mi vybalovat(a aj mi nadaval,lebo funim a ochkam a tvrdne mi brucho a zohybat sa budem,ja koza!!) a teraz sa vybral ze prestahovat svojho otca,ze ked uz mame tu dodavku.... 🙂
a potom ze jaaaaa niesom normalna 😀

inac baby,taka stahovka.... radsej vyhoret.snad to do vianoc niekam postrkame

greta24
10. pro 2008

to nepojde tunelom, ten je z Anglicka do Francuzska. Pojde 7 hodin lodou, bude mat kajutu a 2x jedlo zadarmo, ale ktovie, ci nedostane morsku chorobu. Vydy chcel ist do Svedska, tak bude mat vianoce v predstihu 😀

greta24
10. pro 2008

Vitaj Nika 🙂 V BA je aj firma Janaktrans, tam robia len tyzdnovky, vsetky vikendy doma a plat cca do 35 tis.

montinka
10. pro 2008

Katka dakuje. no vsetci tvrdia ze sa zmenila.🙂 hm povyrastla nam babula jedna. joj dnes pride ocino v noci domov uz sa tesim. som zvedava kolko bude doma. 😒