Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

montinka
14. led 2009

ja viem ja by som bola kludna kebyze tie sproste peniaze nepotrebujeme joj. vsetci podnikatelia teda vacsina su hrozni hlavne ze oni maju plne vrecka a co mate nove?

jenny_fer
15. led 2009

Ahojte baby, možem sa k vam pridat? moj muž tiež jazdi na kamione..v eu.. a je preč 4-5týždnov a domov príde len na týžden max.10dní.. neni to lahké, ale sme mladí, máme skoro 1,5ročnú dcérku a chystame sa kupit dom..len neviem ako to zvladneme ked bude muset chodit von dalších minimalne 10rokov 😒 jeho to aj bavi ale už nie tak ako ked nas nemal..
on jazdí vyše 3rokov,sme spolu 2a pol roka, no nikdy sme spolu neboli dlhšie ako mesiac v kuse a neviem si predstavit že by chodil každy večer z prace domov aj ked by som to velmi chcela.. on nas chce zabezpečit a hotovo..už sme sa velakrat o tom bavili,už ked sme chceli babo sme sa dohadovali že ostane doma...ale stale nič nemame, žijeme v podnajme v malom byte na dedine, no lepšie ako ked sme byvali u svokrovcov. Ja som radšej sama ked už nemam muža pri sebe..a mam aj každodennu radost aj starost o našu dcerku tak ide ten čas.. ale som sa rozpisala prepačte 😉 troška sa potrebujem aj ja postažovat 🙂 akurat ma dcerka ovčie kiahne tak mame veselo v noci 😵

nika2007
16. led 2009

ahoj jenny,tak ono je to tak ze NEMOZME MAT VSETKO -podaktory 😉 😉 😉 co davas malinkej na kiahne? my sme mali ako 5mesacna,tak uz sme za vodou....

caruzo19
16. led 2009

ahoj jenny 🙂
boze baby nestraste ma s ovcimi kiahnami,akurat synovec je v inkubacke a nevieme si spomenut ci ja som mala alebo nie.pravdupovediac,moc sa mi nechce s bruchom riesit pripadne malej pupaciky 😒
nika a ked to mala mala ako taky drobcek,ako to znasala?ja totiz zvazujem ci dat v septembri malu do skolky,alebo nie,kvoli tomu ze by mi nosila domov vsetky chorobky a uz si nepamatam ako velke je take 5mesacne babo 😀 ,ci uz to zvladne

jenny_fer
16. led 2009

Ved viem,ked ja by som mala radšej jeho doma ale on si neda povedat, on chce mat dom a nechce si "trhať od huby" ved nejak budeme muset vydržat no čo už..
Malej davam tekuty puder, najskor mi doniesla suseda hypermangan taky fialovy prašok do vody a 3x denne ju v tom okupat ale bala som sa jej to dat, keby sa nahodou napila z vody keby šplechla alebo by nahodou mala nejaku alergicku reakciu..radšej sme jeden den vydržali..cesta u nas bola jak hokejovy štadion a nedalo sa ist ani do lekarne do vedlajšej dediny lebo mame velky hore kopec a vobec s tym nič nerobili..
ale ja som rada že ma tie kiahne teraz, ešte sa nevie dobre škriabat tak si aspon nespravi jazvi, a celkom dobre to znaša,len v noci je trochu mrchava..
nika ako ste to zvladli s takym malinkym babatkom?

nika2007
16. led 2009

dievcata,ta starsia teraz uz 10 rocna ich mala ako 3 mesacna,ale obidve baby,to viacmenej prespali.starsia to mala taktp v zime a tu som sa snazila drzat STALE v teple vecsinou som ju mala vo fusaku v postielke a ta mladsia to dostala v lete,bolo teplo a to bolo fajn aj pre kiahne,lebo teplo im robi dobre,urobia sa vodove pupaky,potom prasknu a zmiznu,lenze na tele byvaju aj tri fazy kiahni-napriklad 5 ich zmizne , 4 sa vytvoria a 5 uz vysicha a to sa takto opakuje cca2-3 tyzdne a pri kazdej zvysenej teplote sa tvoria nove...
my sme pouzivali hypermangan,jenny NEMUSIS sa ho bat on vysusuje tie potvory...a k tomu telove mliecko-neviem teraz nazov a s tym sa to velmi pekne a rychlo hojilo,ked si spomeniem napisem
inak mali vsade vysypane,len nozicky nie,alebo LEN MINIMUM,VO VLASKOCH MALI najviac,ale da sa to prezit
moj nazor CIM MENSIE,TYM LEPSIE 😉

jenny_fer
16. led 2009

no my mame dost vela na hlavičke, aj na chrbatiku a na brušku, na nožkach a na ručinkach tiež malinko. Nam to len predvčerom začalo, zatial sme nemali teplotu..moja mala sa tvari skoro jak keby jej nič nebolo, občas je mrzuta ale zatial celkom dobre. Niektore pupaky sa stracaju niektore zasa objavuju..len čakam tu teplotu.. a ked ju už mam ponatieranu s tym tekutym pudrom aj tak mam vyskušat ten hypermangan a okupat juv tom?
Nika spet k teme, kde pracuje tvoj muž? jak často je doma?

nika2007
16. led 2009

caruzo,daj malu kludne do skolky,aj tam prejde mala tymi chorobami,ci ju das ako 3 rocnu,alebo 5 rocnu....vacsina deti tym prejde a choroby pridu...ona si musi vytvorit imunitu a potom bude fajn...a ze to chyti aj ta vasa malinka babika?inak to nejde,su spolu v jednom byte ...moj syn tiez chodil do skolky,ked sa narodila mala a zvladli sme to,neboj vsetko sa da prekonat.... 🙂 🙂 🙂

nika2007
16. led 2009

inak caruzo,ked uz nepotrebujete pre Lenku prenevar,nechaj ho pre Veroniku,alebo uz sa konci zaruka ??ja len tak ze sa ti to hodi...

jenny a kde robi tvoj tatik ?inak OBDIVUJEM 4-5 TYZDNOV

greta24
16. led 2009

Vitaj Jenny 😀 U nas mal kiahne zatial len starsi, doktorka to kazala natierat Alpou, lebo to dobre vysusovalo a zaroven dezinfikovalo. Jediny problem bol v tom, pamatat si, ktory pupak uz je natrety 😀 😀 😀

jenny_fer
16. led 2009

to je už lepšie ako v predošlej firme, tam ho nepustili skor jak po 5-7tyždnoch a to slubovali 4tyždne,tu to aspon dodržuju tie 4tyždne tak sme už spokojnejši..v talianskej firme robi..

caruzo19
16. led 2009

nika,zaruka prevenaru nekonci,akurat ze som zanho zaplatila a teraz uz je zadarmo 😕 a povinny,takze sice nevyjde nazmar,ale mohli sme usetrit
ze lenka chyti choroby ma vobec netrapi,ono tro k tomu patri,ale ze drobec by dostal kiahne by ma mrzelo,taky drobcek.ale ked tvoje dve to obe mali ako malinke,tak hadam sa to da prezit

fuha,4tyzdne,to je dost.
aj my sme este minuly rok boli tak,ze pojde robit do tejto firmy co teraz a nasetrime a mame nejaky vklad do hypoteky,alebo proste nieco nasetrene,museli sme kvoli tomu kupit auto,este rok ho teraz budeme splacat a myslim ze potom sa vykasleme na nejaky dom,hlavne ze budeme spolu.keby aspon cez vikendy bol doma... vobec si neviem predstavit ze by chodil domov po 4 tyzdnoch.ale mozno je to tym,ze som tehotna a s vela vecami musim nanho pockat,moct si to urobit sama,asi by mi to ani neprislo

nika2007
16. led 2009

caruzo pozri mi do albumu a pozri na tu fotku co mam pri nicku a zvacsi si ju.to mala mala akurat asi tyzden po kiahnach a je to aj dobre vidiet,ale NEBOJ SA toho,aj mna to mrzelo ze tak skoro,ale na druhej strane som bola rada lebo uz som si to predtym vyskusala s tou starsou ked mala 3 mesiaciky

caruzo19
16. led 2009

sa mi paci ako vsetky kamionisticke deti a hlavne dievcatka musia mat aspon jedno tricko s autom 😀 😀 😀 aj nam kupuju same take.kolko mas tych deti vlastne?

nika2007
17. led 2009

caruzo mam 3 kusy,15.10,1 a DOST 🙂 inak velmi sa lubia vsetci traja aj ked je taky vekovy rozdiel medzi nimi 🙂 🙂

caruzo19
17. led 2009

co ho zatajujues v pase? 😀 😀 😀
ci 15 rocny uz nieje dieta vlastne 😀

nika2007
17. led 2009

on uz je PUBERTAK s velkym P a uz to ide aj na tu 10 rocnu....by si neverila ake su tie ,,,deti" uz vyspele v dnesnej dobe...ved uvidis za par rockov 🙂 🙂
uz sa ti to krati,coooo? 🙂 🙂 🙂

caruzo19
17. led 2009

uz aby to bolo veru 😉

katka755
17. led 2009

ahojte babule tak ste sa tu riadne rozpisali,nebola som tu par dni malovala som ten novy podnajom....ale uz mozme stahovat..tatko nam dnes cestuej domov len po 2tyzdnoch koli stahovacke...

katka755
17. led 2009

inac vitaj jenny............kiahne mala aj moja starsia slecna a mali sme na to vodicku BETADINE,super vec strasne skoro nam zmizli,mala asi 2roky vtedy

je to taka hneda vodica

katka755
17. led 2009

jenny moj robi za nemecku firmu a tiez ho pustaju az po 5tyzdnoch

nika2007
17. led 2009

ahoj katka,tak uz to prislo ? pevne nervy,,, 🙂

katka755
17. led 2009

uplne ta chapem aj moj ma nazor ze nas musi nejak zabezpecit......
preto tam robi a nehlada si nieco doma...
caruzo baska mala 4roky ked sla do skolky a moj nazor-mohla ist skor,tie choroby by lepsie zvladla,...
nika mne uplne stacia aj dve deti ale tatko este nema syna tak neviem ci este raz nepojdem 😀 😀 😀 😀

katka755
17. led 2009

ahoj nika,uz uz az mam dost ked si to predstavim......

katka755
17. led 2009

nika vy byvate v svojom?u vas musia byt masne byty co?

greta24
17. led 2009

Nam mal tata prist cez vikend domov, ale trci vo Frankfurte na letisku, tak dojde az buduci vikend. Ale nevadi, o tyzden ma narodeniny, tak to budeme moct oslavit 😀 😀 😀

nika2007
17. led 2009

katka,to mas pravdu tu v Ba je VSETKO masne,hlavne byty...my mame svoj-klop.klop
no do tretice vsetko dobre,takze mozno pride aj chlapetko ????nikdy nehovor nikdy 🙂 a tot caruzo ta moze nasledovat 🙂 😉
katka preco si dala babulu az v 4 rokoch do ms ?si plakala viac ako ona,ze ?ale hlavne ze sa jej paci,aspon dufam 🙂

nika2007
17. led 2009

a este som zabudla,mat.prispevok BY MAL BYT od r.2010 8100 ci 8900 sk nechce sa mi prepocitavat,takze katka DO TOHO ,taky VEEEELKY peniaz od statu... 😉

katka755
17. led 2009

hej diki nika tak koli tomu asi sa dam aj nahovorit 😀 😀 😀 nebranim sa ale zatial to staci mozno neskor este jedno by som skusila....

ked sa mozem spytat kolko ten vas byt tam stal?a kolko platite v Ba inkasa.......

ja som ju dala neskoro koli tomu ze sme boli u svokry na dedinke a tam skolka nebola a potom sme sa s nimi nezhodli tak sme sli do mesta a podnajom,dufam ze raz bude aj byt

jenny_fer
17. led 2009

dakujem za privitanie baby 🙂 takže je nas dost vela ktore mame mužov vonku... a same doma s detičkami..aspon že ich mame..