Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

marti457
30. led 2010

Jaa tak příště si ji pořídíš 😀 😀 😀 přece s dětma už nekončíš? 😀 😝

ma.minka
30. led 2010

strašně vám moc děkuji jste moc hodné 🙂

jaa
30. led 2010

marti..to byl vtip 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maminka.co manžel????Docela jsme si tu s ním pokecaly 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

katarinka1107
30. led 2010

jaa tak pekny vikend s tatom 😉

jaa
30. led 2010

kati.Budem se snažit.Děkujeme.Hlavně,aby nebyla kalamita. Z D má odjíždět až o půlnoci.Ale pokud bude sněžit,tak musí jet dříve.. ☹

katarinka1107
31. led 2010

dobre ranko, 😉 , Ja na vas tak myslim , ked ukazuju ako v Cechach snezi, ake su tam kalamity, . Ale u nas dnes nesnezi, je zima ale to nevadi, hlavne ze su cesty ok 😉 . peknu nedelu 😉

lenkavano
31. led 2010

holky tak jsme doma s převazu,Lenča brečela už málem na registraci na recepci a do ordinace šla s jekotem.ale pak see zarazila při sundávání obvazu že ji to nebolí a ted je úplně v pohodě.nožičku má už skoro zahojenou,ale ve středu ještě jeden převaz.v pátek už půjde tatka do práce.konečně. 😎 😉

jaa
31. led 2010

kati.Huráááá.nesněží tu a ani nesněžilo.jen malinkato.Tak už odjel do D.Ale ,když jel domů v pátek,tak to byla hrůza.Napadlo tam 1écm na silnici během chvilky.Ono se na tu jejich f jede přez hory.tak to stojí za to... 😅

leni.tak to je super!!!!! 😉

katarinka1107
31. led 2010

leni mala super zvladla , 😉 nech sa to eln hojii. Jaa tak ste zase sami ☹ . My mse dnes volali, mame ho vo F a ide cez Alpy ☹ ☹ brr dufam ze dobre, zajtra uz aj smskujem navecer 😝 . Pekny vecer

lucisa
31. led 2010

ahojík, tak my měli taťku na víkend doma, teď večer odjel do D, ale po půlhodině mi volal, že doma nechal noťas i s navigací, tak se tu ještě stavil s náklaďákem, sklerotik 😀

počasí snad vydrží, sněžit má snad jen občas a trochu, ale na únor tam ještě jsou nějaké "divné" přepovědi, tak snad to moc nevyjde 😒

adelinka
1. únor 2010

dobre ranko
tatka uz je pryc 😖 petan i ja nachcipani 😝

lucis..no jo sklerotik 😀 tak muj si koupil navigaci nedavno..rikal ze mapa je mapa...a notas nastesti nechce 😀

jola2
1. únor 2010

čauvec holky tak mi všichni marodíme i s manžem tak se aspoň užijem no horší bude ta výplata 😒

martinamil: 😀 😀 😀 to ta moje vypadá jako ustřižený nátělník 😀 😀

holky co jste prodávali postýlku bo co??? zháním cestovní ale všude za to chtěji tolik peněz že to koupím i novou

balisek
1. únor 2010

Ahoj kočky🙂 jakpak se máte?Přídávám se po dlouhý době opět k vám:( Je mi smutno, taťka je celej tejden pořád pryč a já už toho mám nějak nad hlavu..začínáme se čím dál víc hádat a už je to celý naprd...

zuzik31
1. únor 2010

Ahoj holky,
my měli taťku o víkendu doma. Sice přijel až v sobotu kolem oběda, ale odjížděl dneska ráno. To bylo zase slziček ☹ ☹ ☹ .
Balisek: My to hádací období máme za sebou 😉 . Teda doufám, že to není jenom nějaké přechodné období a zase to nepřijde. Musím říct, že za ty 3 roky, co jezdí, jsem si zvykla, že není doma, co si udělám, to mám, postarám se o děti a chlapa nemusím řešit. Někdy teda přijde smutno, ale to se dá vydržet. Horší pak je, když jsou děti neocné, to mi vážně pomoc chybí.
Leni. Lenička je šilkulka, hlavně, ať se jí to brzy všechno zahojí. V létě by to chtělo dovču u moře a případné jizvičky po popáleninách nebudou vidět 😉 😉 .

adelinka
1. únor 2010

ahojky
zuz..tak ja si asi nikdy nezvyknu..muj jezdi uz 11 let..ale rikal jak budu cekat druhe tak chce jit na materskou..no at klidne jde..ja si chci otevrit obchudek s oblecenim

balis..no u nas to taky tak bylo..hadky 😢
dnesni malovani 😀 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

martinamil
1. únor 2010

Jolo, já jsem prodávala kojící postýlku po Kryštofovi, protože se mi do ní už nevejde. Přes Aukro a prodala se.

Leni, tak snad už bude mít Lenička pokoj!

Zatím to vypadá, že si tatínek bude opravdu doma užívat. Z ledna byl 14 dní pryč. Teď má naplánovaný odjezd až 24.2. do Ženevy. Ale psali kluci ze severu (co měl jet on), že je to katastrofa, mrzne, sněží a ještě mu vylétal všechen olej z motoru. Začíná se dařit ☹ Tak se modlí, aby ten kluk dojel, protože jinak tam bude muset on to přeložit ☹

martinamil
1. únor 2010

Adél, hezké malůvky! Už se moc těším, až to bude u nás 😉

balisek
1. únor 2010

My jsme spolu rok a něco a od tý doby, co jsme víc od sebe je to na houby, není schopnej napsat že mu chybíme nebo tak......o sexu ani nemluvě-je tak servanej, že to stojí za prd, je to dvakrát za víkend a mě to mrzí,pomalu ho k tomu musím překecávat..já jsem přece taky utahaná,ale ten čas si najít musím....taky je mi smutno a občas bulim, on to nějak nechápe..vim že tady hrajou hlavní roli peníze, ale co city,bez nich to taky nejde...chová si váš taťka mimčo,když se vrátí?nás olíbá, a tím to hasne..nemá důvod ho chovat...nebo mu to nedochází.......

zuzik31
1. únor 2010

Balisek: mě to naopak se sexem připadá, jako, že musím ☹ . Že se vrátí po týdnu (dvou) a očekává, že něco bude. Chybí tomu to neplánované kouzlo, které mají ostatní páry během celého týdne.

balisek
1. únor 2010

aha, tak to zřejmě asi tak připadá i manželovi:Dže musí..jsem fakt zoufalá:(já mám strach že někoho má, jenže mi doma pomáhá, v noci dělá mlíko, dokonce i vaří, zo přece chlapi s milenkou nedělají ne

jaa
1. únor 2010

bali,.neblázni. 😠 jde o zvyk.pak přibude další dítko a nebudeš mít čas na takové myšlenky.. 😉 Nevím,jak by tu milenku teda stíhal.. 😅 😅 😅 .Jedině,že by měl jezdit domů častěji a jezdil jinam.Takový dvojí život...Ale to myslím u kamionáků nehrozí....I,když mm říkal,že zná jednoho exota,co má babu v rusku a jen na sex...Místo v kamíku,spí u ní..Ale to jezdí pořád stejnoiu točku...

balisek
1. únor 2010

jo aha, no mě by bylo divný, že by jí někde měl...když jezdí pokaždý něco jinýho...tak to nebude ten můj:D celý jsem todělala....pořád mu to vyčítám a už mě má dost:(

adelinka
1. únor 2010

marti..no malir...kuwa nez jsem mu napustila vanu tak pocmaral zdi a zem v obyvaku.... 😠

jaa
1. únor 2010

bali.No,tak mu to nevyčítej.jinde ty penízky asi nevydělal.uvidíš,že až vás bude víc,tak nebude čas na takové věci myslet. 😉 Až bude mít přijet příště,tak připrav krásný romantický večer,řekni mu,jak ho máš ráda a uvidíš,jaký pak bude krásný sexík.Hlavně mu nic nevyčítej... 🙂

adel...taky malujete?????Nella maluje taky na zdi.naštěstí tam,kde se to umýt.Vždycky pro mě přijde a říká:koukout,mnau,mnau...tam....uááááááááááá.A táhne mě ke zdi.kde tvořila...A už ji jde krásně kolečko...

balisek
1. únor 2010

jaa to je pravda,mrzí mě to že jsem mu to vyčítala, je to teď vážně nějaké špatné období...Jede třeba okolo baráku,ale nezastaví se.......Vim že kolikrát nemůže, ale i tak, není mu to ani líto..Jsem závislá na tom,když mě někdo šimrá na zádech, tak jsem ho už několikrát poprosila, když jsme měli chvíli klid, aby mě pošimral, on mi na to odpověděl, že ho to nebaví a že ho bolí ruce, že to dělat nebude...to mi nepřipadá moc hezký...proto už jsem se kolikrát neudržela a vyčetla..Navíc malej nám pořád nechce spát a když je manžel doma, tak je to mnohem horší...V noci se pořád budí, pak ještě papá v půl jedenáctý večer a pak kolem páté ráno,ale budí se pořád, někdy asi vedrem,pak dudlíkem, ted začal chodit spát kolem jedenácté, dneska vyjímečně usnul před deseti minutama, a to přes den spí tak dvě hodiny za celý den, jsem tak utahaná, už nevím, co by nám pomohlo:( Měli jsme pořád rozsvícenou lampičku, tak jsem jí dneka zhasnula, třeba to bylo tím, měli jsme takové tlumené světlo,protože se bál tmy...Uvidíme

katarinka1107
2. únor 2010

ahoj 🙂 mamu 😉 . Balisek myslim , ze asi kazda sme si tu niecim podobnym presli, len niektora skor, ina neskor, kazda to inak riesime a ako napisasala jaa , nepomoze , ked mu budes vycitat nieco, iba sa to zhorsi. Naucis sa casom co a ako, a ked sa bude m vracat domov , bude pohoda , neboj 😉 Mas toho dost, ked aj Tomasek nespava, si sama, JAsne ze ti chyba nejaka ta neznost, pohladenie, to asi kazdej , co si budeme nahovarat ☹ . No vies aki sui chlapi, co im vyslovene nepovies a nenaznacis.... ale vycitky asi nepomozu, Drzim ti palce, my sme tu , tak sa tu vyrozpravaj , polutujeme sa tu navzajom , urcitte bude lepsie. Drz sa ,

adelinka
2. únor 2010

dobre ranko

jaa...no taky malujem..na zdi mu to jde nejlip..no aspon mam duvod vymalovat 😀 obyvak byla jedina mistnost co nebyla jeste pocmarana 😀

jaa
2. únor 2010

bali.Na to,kolik malému je,tak ti spí krásně.. 😉 Já jsem malou kojila ještě před měsícem ve 22.00 a pak kolem 5 ráno.Ted je to měsíc,co se nebudí.Max jednou za týden.A to je ji 16m. 😉 A,počkej,až začnw prcek na tátu volat.táto....To obměkne každý chlap... 😉 zkus na příště ten rom.večer a uvidíš.. 😉

adel.U nás je to pokaždé kočička,ale naštěstí na místech,která jdou vyčistit.. 😉

kati. 😉

andrejka10
2. únor 2010

Ahojte. Náš tatino začína piaty týždeň, čo je von. Už nám chýba, tak možno, keď dnes vyloží už ho bude dispečer ťahať domov.
Balísek, myslím, že v každom manželsve sú pekné aj menej pekné dni a to manželia ani nejazdia. Neboj sa, určite vám zasvieti slniečko a budete mať opäť pekný vzťah. Držím ti palce. 😉
Leni, to je super, že sa vám nožička pekne hojí. Teším sa s vami. 🙂

marti457
2. únor 2010

Ahojky holky 😉 dneska máme krásně - sluníčko 😎

Bali to zvládnete, začátky jsou krušné, ale oba si zvyknete a bude líp. Nám taky taťka přijede, opusínkuje nás, jde kouřit na balkon, pak si napustí vanu a jde spát 😝 Když mu kluky nehodím k němu do ložnice na postel ať se užijou tak sám si je taky neveme - jsou utahaný tak to zkus trochu pochopit. Já vím, my jsme taky utahaný a musíme všechno zvládnout 😉

Leni Lenča už má nejhorší za sebou a zvládala to dobře, je to malá hrdinka 😀 Co foťák, pořád je rozbitej?

Přeji všem pěkný den a vyběhněte si ven užívat sluníčko 🙂 🙂 🙂