Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

marti457
12. bře 2010

Holky, pokaždé, co sem teď chci vstoupit, to chce po mě pořád přihlašovat 😲 To předtím vůbec nechtělo a to jsem tam zadala, příště přihlásit automaticky 😒 😖 😕 😨

lenkavano
12. bře 2010

ahoj holky 😉
marti to je fajn že máš takhle možnost dát mamce kluky do školky 😉budou pak na ní i zvyklý a nebude nástup s brekem 🙂
o uklízení mi povídej,dopoledne jsem uklidila ,přes oběd to bylo jakžtakž a večer jsem mohla uklízet nanovo.
Martinamil už tu dlouho nebyla to je fakt.ale stejně obdivuju tu její akčnost. 😎 😉

marti457
12. bře 2010

Leni já bych měla možnost dát Kubika tam do školky, ale nechci 😅 Za prvé by tam měl babičku a určitě by si dělal co by chtěl a za druhé - je to ve vesnici za Roudnicí a musela bych ho denně vozit tam, zpět by mi ho tedy mamka přivezla, ale tuhle školku kam bude chodit máme necelý kilák od domova a takhle můžem jít pěšky nebo poslat Kubu do školky s druhou babičkou 😉

marti457
12. bře 2010

Ale určitě je to dobrý, že Kuba s Lukáškem jezdí od mala na návštěvy do školky 😀 To asi bude fajn, že na školku budou zvyklí (tak si to asi myslela viď)

jaa
12. bře 2010

Ahojky holky..
zuzik...S tím zadrháváním asi na logopedii.Děti to mívají hlavně po nějakém traum.zážitku..zubař,dr,školka ap..mě to malá začla dělat po pobytu v nemocnici.Já ležela na rizikovce nahoře a ana dole na dětským s průjmem.Lítala jsem mezi 5patry ,místo ležení...když jsem pak načapala sestru,jak do ní láduje léky a ona je pak stejně vyblindila,tak jsem na ni vyjela at mi zavolá dr..Dr dorazila,rázně jsem ji vysvětlila,že ,když to blindí.tk to stejně k ničemu nevede a byl klid..
Já s ní pak nikde nebyla a zadrhává dodnes..škoda no..Hold se s tím musí poprat sama..

Jinak ohledně dětí..Holky doma makají a já sedím u Pc...Žádný stres,žádné depky...prostě super...Dneska jsem byla s tou velkou v posilce a bolí mě celé tělo.. 😀
Táta jede Uk...Já tak draze objednávám věci a on si tam jezdí zadara. 😀 😀

zuzik31
13. bře 2010

AHojte holky,
Daneček žádné trauma neprožil Začalo to u našich, když jsme tam byli na prázdninách. Myslím si, že se jenom snažil rychle něco říct, když jsme tam byli 3 dospělí. Doma na něj většinou mluvím sama. Uvidíme. V úterý jdu s Karolínkou na logopedii, tak se tam zkusím optat.

Jinak u nás celý den zase chumelí. Už jsem se natěšila na jaro a ono pořád nic ☹ .

Leni s tím úklidem je to u nás naprosto stejné. Kolikrát si říkám, jestli to má cenu uklízet. V jednom pokoji uklidím, jdu do druhého a ten první je v úplně stejném stavu, jako před úklidem. Hrůza!!!!!

andrejka10
13. bře 2010

Aaaahojte. 😉
Upratovať, brrrr, nerada........ Ja poupratujem, poodkladám a o pár minút je všetko opäť porozhadzované a nazvláčané späť v obyváku. 😒 Vždy je to o tom istom, takže pri troch deťoch - rezignácia. 😀 😀 Veď vyrastú. 😉
Zuzik, ja by som si zatiaľ ťažkú hlavu z toho nerobila. Viac by som ju pozorovala a sama uvidíš, či sa to zhoršuje, alebo zlepšuje. Až potom by som začala niečo riešiť. Bežne sa stáva, že malé dieťa chce niečo rýchlo povedať , pričom myšlienky sú už ďaleko v predu a ten jazýček ešte poriadne neposlúcha. Tak potom sa môže zajakávať. Treba každú myšlienku spomaliť, zastaviť ju na rozdýchanie uvidíš to prejde. Držím palce. 😉 😉 Zvládnete to.

jaa
13. bře 2010

A dneska druhá premiéra...byla jsem po 20 letech v kině na Avataru...A supeeeeeeeeeer. Moc se mi to libilo..3D....

jaa
13. bře 2010

Jen jeden problém..Odjela jsem ve 14.00. a přijela v 18.30.Takže mi prsa málem bouchla.🙂))))

marti457
14. bře 2010

Ahojky, jaa to sis to užila 😉 a co ty prsa??? To máš pořád mléka jak při miminku??? To ji kojíš pořád pravidelně? 😨 Já už pak kojila méně a prsa jsem už měla v klidu.
Jinak my jedem dneska na výlet do Prahy - projedem se metrem - kluci ještě nejeli a Kubik se moc těší a půjdem se podívat na podmořský svět, z toho budou oba paf 😵

jaa
14. bře 2010

marti.tak si to pěkně užijte.. 😉
Kojím ji tak,jak chce.ale většinou tak po 2-3h...Už se mi po zánětu dělá mléka méně,ale pořád ještě dost.. 🙂

katarinka1107
14. bře 2010

peknu nedelu prajem 😉 Sme komplet rodinka 🙂 tak som nakukla co mate nove . Jaa to mas ako ja 😀 chvilku boli deti bez "zdroja " a uz mi to tiez bujnelo 😀 😀 😀 Marti aky bol vylet?? Chlapci mali zazitok , tesili sa?Andrejka , aj u ans je to tak , ze upracem a dlho to nevydrzi, no co uz ....U ans aky vietor fuka brrr 😝 😒

marti457
14. bře 2010

Tak jsme doma SUPER, děti měly fakt zážitek 🙂

lenkavano
14. bře 2010

ahoj holky 😉
marti a nechceš dát do albíčka fotečky? 😉

marti457
14. bře 2010

Leni já si nabila baterky, že si vemem foťák s sebou a nechala jsem ho doma ☹ Fotila jsem jen na mobil a já neumím dát fotky z mobilu, poraďte mi někdo 😉

zuzik31
14. bře 2010

Ahoj holky,
Marti, nejlepší je, když dáš paměťovku do počítače a to se Ti samo převede. Nebo určitě musíš mít kablík na připojení k pc. 😉

marti457
14. bře 2010

Tak jsem zkoušela dát pamět. kartu do pc a i kabel připojit a převedly se mi jen nějaké fotky a tyhle poslední vůbec ne ☹ nechápu to 😲

jaa
14. bře 2010

marti..Kabelem spoj s pc.Na telefonu potvrd stahování,nebo ukládání dat.Otevři složku na pc a najdi obrázky.Pak skopíruj,nebo přetáhni do složky v pc..A je to.. 😉

Jinak,na poště jsem ještě nebyla..Snad příští týden.Bude snad lepší počasí... 😉

jola2
16. bře 2010

čauvec holky moc vás zdravím 😉
Včera jsme měli tatku doma motal se kolem komína tak i spinkal doma dnes vyjel. Jo holky zkoušela jsem zavařovat to maso 😒 no nevím jestli to vydrží jedna flaška sičí druhá kape a dalších sedm snad v poho 😠 .Upekla jsem to v troubě a zalila tou šťávou a ta podle mě měla ztuhnout ale je to pořád šťáva no snad se to nezkazí nebo mě klepne tři kila v čudu 😠 .
andrejka:jak píšeš jeden konec uklidíš a na druhým se už dělá binec taky jsem z toho někdy nešťasná ale co už prostě jde vydět že se tam žije 😀

andrejka10
16. bře 2010

Joooj, maminky, ja som dnes stráááášne nervózna. Najstarší mi dnes maturuje zo slovenčiny a ja to prežívam, ako by som maturovala ja. 😀 Externú (test) už má za sebou a teraz píše internú formu matury. A najlepší bol včera, keď mi tvrdil, že on bude písať rozprávanie, že každý rok býva. No a čuduj sa svete, tento rok nie je rozprávanie. Ja len dúfam, že ovláda prvky aj ostatných štýlov. Fuj, už mi je lepšie 😀 😀 😀 😀 vyrozprávala som sa. 🙂

marti457
16. bře 2010

Andrej držím palečky 😵 😵 😵

marti457
16. bře 2010

Tak jsem dala pár fotek z výletu 😉 samé ryby 😀 😀 😀

lenkavano
16. bře 2010

ahoj holky 😉
andrejko tak jak Lukáš dopadl,určitě v pohodě vid 😉
marti pak juknu na fotečky už se těším 🙂 .
jinak mě dnes dopoledne tatka přijel bude doma do pátku.ale máme pech,ztratil někde doklady ,ještě říkal že vytáhl kartu řidiče a dal ji do dokladů a od té doby neví.měl tam řidičák,profesák a tu kartu a kartu vzp.jsme z toho na prášky.a navíc se nám podělalo auto a musí do servisu. 😒

lenkavano
16. bře 2010

marti ta fotečka jak koukají na tu pohádku a jsou nejhodnější je kouzelná a Lukášek je tam jak holčička. 😉

zuzik31
16. bře 2010

Ahoj holky,
tak jsem se snažila, abych něco napsala, pak jsem se chtěla podívat Martě na fotky a ono se mi to všechno vymazalo. No nejsem debil!! Tak to zkusím znova.

Dneska jsme byli u té logopedky. To zadrhávání je vývojová vada. Pokud není zadrhávání v rodině, tak se to samo vstřebá. Jen se nesmí dítko napomínat, opravovat a upozorňovat, že něco říká špatně. No a my jsme právě toto dělali. Oni se pak ty děti prý bojí mluvit a zadrhávání se hůř odnaučuje. Nicméně Daneček už se skoro nezadrhává, takže je na dobré cestě ke krásnému mluvení 😉 .

Andrejka: tak co maturant? uŽ SLAVÍTE?

Leni: s těma dokladama je to vážně pech. Dneska jsme šli okolo Kauflandu a tam žádné doklady neležely - to bylo jenom na odlehčení 😀 😀 😀 . Tak to manža nebudem oct odjet, když nemá řidičák, ne? Vyřízení trvá 3 týdny, jako u OP nebo existuje nějaký náhradní? Chudáci, to vám vážně nezávidím.

Marti: Fotečky krásný a já myslela, že Lukášek je holčička 😀 😀 😀.

spetra
16. bře 2010

marti: díky za přivítání... ale momentálně se necítím že patřím mezi vás... teď je manžel doma a před tím necelé dva roky sice jezdil kamionem od pondělí do neděle, ale byl každý den doma a to se nedá srovnat s tím, když jsou ti vaši celý týden pryč... (taky jsme si vyzkoušeli, ale to jsem chodila taky do práce, tak se to dalo)
tak uvidíme co manžel najde a třeba se přidám.... 😉

zuzik31
16. bře 2010

Jo a ještě jsem si vzpoměla, že mu mám dávat vitamín, jenže nevím jakej B nebo D. nevíte náhodou? 😲

lenkavano
16. bře 2010

zuzko určitě béčko 😉

jaa
16. bře 2010

zuzik.U nás taky nikdo nekoktá a malá to má dodneska..U ní to vzniklo tím stresem v nemocnici..
leni.to je pech teda...Doufám,že je najde...At se koukne vedle sedadel v autě...Tam už mm taky párkrát vypadly.. 😉
Jinak zítra pokud se malé nezlepší ten divný syndrom s tou vyrážkou,tak razíme na konzultaci na infekční odd do nemocnice... ☹ Ach jo.my se od té laryngitidy z toho nemůžem vůbec vyhrabat..

Volal mm.měl by jet na Korziku,ale nějak se mu nechce.protože by se nedostal už 5tý týden domů...Tak ho snad přepřáhnou..
Dneska mu přišla suprová výplata.tak jsem byla s holkama nakupovat jarní obutí..Všem 4 za 2600kč.Z toho jen Nelly stály 1300. 😀 Ale má krásné kvalitní botky.. 😉

lenkavano
17. bře 2010

holky nevíte jestli dávají prozatimně při ztrátě dokladu nějaké jiné osvědčení jako třeba u občanky než se vystaví nová,ale u řidičáku a profesáku?