Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

kadlinecka
2. lis 2010

@kitchima je ja bych to nevydrzela me staci ze je jen v tydnu pryc

kitchima
2. lis 2010

@kadlinecka moj je prec uz od juna, takze tych 13 dni sa mi zda, ze uz je nic 😉

kitchima
2. lis 2010

@jaa ahoj. mne sa teraz narodila dcerka 6.9. 😀 tatinko chodi domov pred Vianocami, cez sviatky su letenky predrazene

kadlinecka
2. lis 2010

@kitchima jezis tak to bych nevydrzela vubec

kitchima
2. lis 2010

@kadlinecka clovek si zvykne, ked musi. teraz pride na 12 dni a zas odide. tak asi do maja 😖

kadlinecka
2. lis 2010

@kitchima a muzu se zeptat kde jezdi a za kolik?to musi byt penez ne?

kitchima
2. lis 2010

@kadlinecka on nie je v pravom zmysle kamionak. nema ani vodicsky preukaz 😀 ale pracuje v zahranici a nema moznost prist castejsie domov a 2x do roka. a peniaze, no, mohlo by to byt aj lepsie. ak zratame naklady na byvanie 2x platit, tiez strava a to uz nehovorim o tych uctoch za telefon... tak nic moc. uz som aj zacala zvazovat, ci sa na to radsej nevykasle.. 😖

kadlinecka
2. lis 2010

@kitchima ata tak to uz musite vy.ja bych asi nemohla myt vztah na dalku uz takhle je to hrozne ale da se to vydrzet

kitchima
2. lis 2010

@kadlinecka no ved ja viem. teraz to je v stadiu riesenia. este raz urcite pojde a potom sa uvidi.. a neviem, neberiem to ako vztah na dialku. volame si skoro kazdy den na skype...

jaa
2. lis 2010

@kadlinecka No,já bych jela hned.Ale měl by okamžitě výpověd na stole..Nikoho nesmí brát... ☹

jaa
2. lis 2010

@kitchima protože není kamionák...Ty mají dovču jen od 23.12.do 1.1....proto ty děti takhle...
Jinak.6.9.je moje nejstarší.-)

mazouchovatereza
3. lis 2010

@jaa Náš do Colombue do Cali 😀 žije tam aji moje máti protože můj nevlatsní otec je z Columbie ale to s tím nesouvisí.Jezdí i jinam ale am nejčastěji a nejdál 😀

jaa
3. lis 2010

@mazouchovatereza Vidíš,já bych dle holek řekla,že ten otec musí být vlastní..nebo je i manžel od tamtud?je to fakt dálka....Ale je tam jistě krásně... 😉

jaa
3. lis 2010

prosíme o hlasy a moc děkujeme!!!! 😉 🙂
http://soutez.doma.nova.cz/martinakyp#

marti457
7. lis 2010

Holky kdepak jste všechny 😕 vždyť venku prší a není co dělat 😅 nebo vy máte krásně 😉

marti457
7. lis 2010

Vkládám pár foteček, co jsem po večerech zase vyráběla. Prděla jsem se s tím pěkně - čepičky jsou i vypodšité 🙂

marti457
7. lis 2010

@mazouchovatereza Ahoj Terko, jukla jsem Ti do albíčka a máš moc krásný holky 😉
Ty asi nemáš oba rodiče Českého původu, viď? Moc Ti to sluší 😵

marti457
8. lis 2010

Ještě jedna slaďoučká 😉

lenkavano
10. lis 2010

ahoj holky 😉
marti ty jsi vážně šikovná mě se hrozně líbí ty rukavice.vůbec všechno je krásný. 🙂

mazouchovatereza
10. lis 2010

@marti457 Otce jsem nepoznala a byl z Columbie ale viděla jsem ho jen jednou.moc se tím nechlubím.Jinak jsem češka.Moje mamka si našla jiného Columbiana má ráda Columbii.
@jaa Krásně tam je.S manžou jsme se tam akorát potkali,ale je čech :D

@marti457 U nás taky furt prší a tak holky nejdou na kroužky tak jsem byla s něma :D
Fakt hezké rukavice! 😉

mazouchovatereza
10. lis 2010

Ahoj holky, 🙂
Dneska zhruba v šest hodin večer 😀 Přijede můj manžel.Takže konečně zase budem spolu 😀
A konečně dohromady áž do Neděle 😀

jaa
10. lis 2010

@mazouchovatereza Tak to je super...jsem zvědavá na mimčo,jestli bude,jako holky snědé,nebo ne. 🙂

andrejka10
10. lis 2010

@mazouchovatereza , jéééj super, užite si tatinka. 😉 Tých chvíľ s našimi "rozlietanými" manželmi je stráááášne málo.

@marti457 , krásne čiapočky. Fakt, veľmi pekné. Oplatilo sa ti s nimi piplať. Hotový výsledok určite potešil. 🙂

andrejka10
12. lis 2010

Ahojte maminky. 🙂 My sme mali dnes v noci doma tatinka, ale len na skok. 🙂 Urobil pauzu a už sa aj vyparil. Andrejka, chúďa malé ani nevie, že bol doma. Nevydržala ho čakať, zaspala skôr ako prišiel. A ráno ešte spala, kým odchádzal. Sárina v noci bola hore, ale bola riadne vyvalená, že kto to je doma. 😀 😀 😀 Predviedla sa mu v plnej paráde. Nespinkala, povyzliekala si pančucháče, kopala do postieľky, poplačkávala sem tam, vyhadzovala cumlík z postieľky, no jednoducho skúšala kto k nej vstane.......... 😝 😝 Takže tak videl tatino svoje detváky po 4 týždňoch 😎 . Ešteže najstarší ho počkal a aj pokecali. 😀 😀 😀

mazouchovatereza
12. lis 2010

@jaa Určitě bude, 😀

mazouchovatereza
12. lis 2010

@andrejka10 To jo 😀

mazouchovatereza
12. lis 2010

@andrejka10 Aspoň že je zase viděl 😀

mazouchovatereza
12. lis 2010

Holky to je neskutečný.Manžel zase odjel dřív do Cali ☹ 😒 Dala jsem si do Alba nový fotečky holek a já s mím manželem 😀 Mějte se hezky!A zjukněte fotky!

marti457
12. lis 2010

@mazouchovatereza Máš fakt krásný holky 😵 je v nich vidět trošičku to křísnutí cizinou 😉 To já bych potřebovala trochu křísnout Afrikou - jsem děsně bledá, když se nenamaluju tak se mě každej ptá, jestli mi něco není 😀 😀 😀

mazouchovatereza
12. lis 2010

@marti457 Díky,Afrika je nádherá. 😀 Tak to stím malováním máš teda dobrý. 😀 Ale ty aspoň vypadáš dobře.Když jsem si chtěla udělat melír na pramínku vlasů tak mi za nedlouho zešednul a nestíhám se přebatvit moc.Ale doufám že mimčo bude taky takového odstínu kůže.Ale,mít někoho po tatínkovi by mi nevadilo 😀