Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

balisek
2. únor 2010

Holčiny moje, vy jste fakt strašně fajn a moc vám za to děkuju, trochu mi otevíráte oči, snad to bude lepší, zkusím změnit nějak taktiku a uvidíme. No víte, on je manžel už rozvedený a má už 3letou holčičku, a když ještě nebyl malej na světě a jeli jsme za ní, tak z ní byl celý paf, pořád jí choval a krmil a hrál si sní a to s malým nedělá! Když to vidím, že to umí a že to s malou dělá, tak je mi divné, že k malému tenhle vztah nemá..Dokonce jí i koupal a přebaloval a to tady prostě neudělá..Nechápu to

balisek
2. únor 2010

JInak to počasí to už je vážně otravné, strašně se těším až bude teplo, až vyrazíme na pořádnou procházku,v tomhle to ani nejde, kočár se boří do sněhu a je to fakt záhul..A kdepak jezdí ty vaši chlapi??Náš táťka jezdí u eurotransu, ale chtěl by jít do Strakonic do ...No a ted jsem to zapoměla, jen čeká, až se tam uvolní místo, prý by tam mohl být i víc doma🙂 Kéž by...........

marti457
2. únor 2010

Mě jezdí u Seven Spedu, je to malá firmička tady u nás, jsme jakžtakž spokojeni - jede jen Německo, Rakousko, Slovinsko někdy Anglii a jezdí menším náklaďákem tak nemusí dodržovat ty víkendy a svátky a je rychleji doma.

balisek
2. únor 2010

tak to je paráda, závidím🙂

zuzik31
2. únor 2010

Ahoj holky,
před chvílí jsme dorazili z venku, je tam nádherně slunečno 😉. Musím se pochlubit, už jsem dietkou zhubla 2,5 kg ;- 😀 .

Balisek: Manža se rozvedl kvůli tobě nebo už byl rozvedený než jste se potkli? Ono, kdo z kamioňáků není rozvedený, že? Ne každá ženská to dokáže tolerovat. Manža byl teda jediný ženatý, ostatní (asi 10) byli rozvedení ☹ . Tak změň postoj, nevyčítej, ať od tebe neodejde. Souhlasím s tou romantickou večeří, uvidíš tu změnu. Třeba začne domů jezdit i častěji 😉 . Držím palečky.

adelinka
2. únor 2010

andrejko....ty vole 5 tydnu..bych uz mela zabalene kufry a sla pryc..u nas max tri..takovej zivot je na prd...

jinak u nas zase snezi...a je -4..

marti..tak to mas super..asi ho mas castej doma 😵

zuzik...no ja doufam ze rozvedeni nebudem 😀 😵 jinak znam spoustu kamionaku rozvedenych..ale vzdy se da zmeni povolani.....

marti457
2. únor 2010

Holky kdo chcete mrknout, přidala jsem do alba moje výtvory 😉
nebo na MMB http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=171062

lenkavano
2. únor 2010

ahoj holky moje tak jsem opět tu 😉
zítra jedeme na převaz věřím že už poslední a tatka nám jde už v pátek dopoledne do práce,dnes už mluvil s technikem ,tak docela pookřál a já taky už je dlouho doma 😉
balisek úplně chápu jak se cítíš,já ještě možná tak před rokem strašně těžce nesla že jezdí,že ho nemám doma,navíc ten strach aby se mu něco nestalo.pak vždy když přijel tak jsem bulela že nás tahle práce rozdělí,že to není život.nebo jsem mu i bulela do telefonu.ale jde opravdu jen o zvyk ,třeba ted je 3týdny doma a fakt už se těším že v pátek pojede amyslím že on už se těší taky. 😉 chtěla jsem ti jen říct,že to není zase tak strašné jde opravdu o to jak se k tomu každý postaví 😉
mezi našema chlapama je ale rozdíl v tom ,že já jsem se svým i přesto že je pryč často v kontaktu,dokonce když odesílá sms dispečerům že dorazil na místo vykládky tak automaticky pošle i mě.abych měla jistotu že je v pořádku.jsme na sebe vázání a den bez kontaktu bysme asi nevydrželi.manžel se ti možná neozývá kvůli výčitkám nebo já nevím ,ale není to jednoduché ani pro ně to mi věř.hlavu vzhůru,bude líp a dej na rady tady holek,jsme prostě všechny na stejné lodi,že holky kamionačky 😀 😝 😉
Marti hned se juknu na čepičky 😉

katarinka1107
2. únor 2010

lenka jasne , sme tu a mozme si tu jedna druhej vyliat srdiecko, Bali aha, tak manzel ma dcerku a ty to teraz porovnavas ako sa k nej choval . NO je to blbe pre teba, ale nezufaj . Mozno sa to nejako zmeni , Ano su unaveni , ale aj my lenze my to uz nejako inak zvladame , nie babulky? Ty si sama , je ti smutno, a asi preto mas reakcie ake mas, neboj , bude dobre. Kazdy sa rozviest nemusi , pekne to lenka napisala, ze su na seba viazani, my si tiez piseme ako a kedy sa da. Ale tez ma obcas nastve ked sa neozve,ale uz to tolko neriesim ako niekedy. A inak tiez nie sme rozvedeni, a myslim si , ze nejako sme na tom lepsie ako niekedy za mladi 😀 😀 neboj vsetko chce cas, drzim palce. A hlavne , keby nieco... sme tu .. 😉

andrejka10
2. únor 2010

No babulky, tak tatinko nám ešte nejde domov ☹ . Vo štvrtok ešte vykladá Francúzsko. Ale dúfam, že na šiesty týždeň už bude doma.
Máme veeeľkú novinu. Andrejka bola dnes na zápis. Budeme mať školáčku. Ach joj, ale to rýchlo zbehlo.
Lenka, zajtra budeme na vás myslieť, nech to už máte pekne zahojené. 🙂
Marti 457 ty si šikovná. Náádherné čiapočky. 😉
Babulky veľmi pekne radíte, ste zlatučké s dobrým srdiečkom 😉 Inak my s tatinom máme strašné účty za telefon. My si veľa voláme. A keď ráno vstane a večer keď ide spať musí prezvoniť. A v priebehu dňa musí tiež prezváňať. Vtedy som spokojná a viem, že je v poriadku. 😀 😀 😀 Chudák, raz parkoval pod drôtmi vysokého napätia a nemal tam signál celú noc, takže nezvonil. Mali ste ma vidieť, aká histéria ma pochytila. Vtedy som chcela až cudzineckú políciu volať, dispečera ..... Brrr 😀 😀 😀 😀

kaliska
3. únor 2010

😀 ty účty za telefon znám 😀 ...ale snažíme se to omezovat na minimum a v česku má na mě volání a psaní zdarma,takže jak přijede do ČR,tak visíme non stop na mobilech 😅
Já jsem měla krizi akorád vloni,to když jsem byla měsíc před porodem a byla jsem na celý barák a dvě děti sama,ještě mě všichni deptali,že co budu dělat,když začnu rodit...a to jsem fakt nechtěla řešit,dokud to nebylo aktuální...byla jsem z toho vydeptaná,protivná,no měli jsme taky docela krizi 😒 ,ale jak se malý narodil,tak to bylo všechno lepší a lepší 😉
Včera mi drahý oznámil,že se k němu doneslo,že na firmě chcou zavést nepsané pravidlo každý třetí víkend doma,dřív ne 🙄 no to je fakt super 😖

marti457
3. únor 2010

Andrejka taky to máme podobně jako ty - mi píše, když opouští hranice pak prozvání, když je na místě, pak si třeba postěžuje, že se musí někam vracet ještě pro další nakládku, prozvání, když jede z poslední nakládky, a když je v Čechách tak mi už zavolá 😀 😀 😀 to aby jsme se nenudili 😉 minule mi vyčetl, že když mám k němu na telefon volání a sms zdarma, proč mu víc nepíšu i prý každou blbost 😀 a to je venku jen 2-3 DNY ne žážný týdny jako to máte tady skoro všechny 🙂

adelinka
3. únor 2010

dobre ranko....
kalis..no u csad je to taky..malo kdy se sikne ze je doma driv..vetsinou jak pises treti vikend doma.. 😖 jsou to hajzlici 😝 😝
telefony mame tak kolem 1000 kazdy...musela jsem to omezit pac to bylo i 2x tolik 😀

marti..pekne cepicky..az budu mit tu holcicku necham si udelat 😵

martinamil
3. únor 2010

Děvčata přišla jsem vás na rychlo pozdravit. Časově se mi den nějak krátí. Stíhám tak polovin naplánovaných věcí a hrnu to před sebou. Ale to se zase vstřebá. To jsou hold takové dny.

Musím se pochlubit, byli jsme na kontrole na neurologii a vše ok! Do týdne - 14dnů nám prý Kryštof začne lézt. Už se na to chystá. Kolínka už má pod zadečkem a zvedá ho, jen ty ručičky tam ještě sám nedává.

Balísku, Tvou depku chápu. Já to měla trochu jinak. Mě opravdu vyhovoval kamióňáka, protože mi nevyčítal, že jsem dlouho v práci. A přiznávám, že se už teď docela těším, až odjede. Nejsme zvyklý být spolu každý den 😉
Aleš rodičák zvládá na jedničku, ale samozřejmě po volantu se mu stýská.

K telefonům se ani nevyjadřuji. Ty účty..... ☹ V jednu dobu měl Eurotel Benefit body a nasbírali jsme jich tolik, že jsme měli 2 mobilní telefony a 2 dálniční známky, takže je to asi jasné. 😉

martinamil
3. únor 2010

Adelinko 1000 kč za telefon? To bych si výskala. U nás to bylo 10-15x tolik! Z Ruska a do Ruska je neuvěřitelně drahé ☹

jaa
3. únor 2010

Ahojky.
Tak účty za mobil...no coment.... 😅 😅 😅 Běžně to bylo kolem 4000kč.Ted jsem mu jako hodná ženuška nastavila flexi strop a má smůlu.Nesmí provolat víc,jak 1500kč 😉 Tím ho držím alespon u země...Ještě bych mu potřebovala típnout diety a bylo by to super. 😀 😀 😀

marti.Takže bude doma za chvíli malý lezoušek 🙂 Hlavně,že kontrola dopadla dobře.. 😉

zuzik31
3. únor 2010

Ahoj holky,
s tím prozváněním to máme taky tak. Vždycky, když skončí, tak musí prozvonit, v ČR mu potom volám zpátky, protože na něj mám neomezené volání. To jsou pak i hodinové rozhovory, někdy i o ničem. Ze začátku jsme měli účty kolem 5.000,- ☹ ☹ tak jsme to museli takhle vyřešit.

adricc
3. únor 2010

ahoj holky vubec nestiham na vas reagovat 😉 tak my dnes byli na krvy s domcou udelal tam scenu 😠 a brali mu to proto ze ma docela dost prujmy tak celkovy vysetreni hlavne i kvuli tomu ze adamek ma tu alergii na bkm tak proto jsem zvedava co mu vyjde mam strach ☹ jindra prijede zejtra rano po 7dnech ´je balisek my jsme ze strakonic u koho by chtel jezdit manzel jezdi u civatrans jinak holky doufam ze deticky mate uz zdravy 😉

jaa
3. únor 2010

Holky,co to máte za operátory,že máte neomezená volání????My máme T mobil i Vodafon.Ani jeden to nemá levné.Vodafon jen o trošku vůči T mobilu..

kaliska
3. únor 2010

Jaa,my máme taky vodafon a t mobile a na obou to jde...na Tmobile v Mých pěti a Vodafon jsem měla nastavené jedno číslo za 180,- měsíčně neomezené volání a psaní zdarma

zuzik31
3. únor 2010

Jaa: my máme vodafone a jak říká kaliska, za poplatek je to možné. Já mám něco kkolem 300,-, protože tam mám i mamku a opravdu je to na tom účtě znát. Já tarif neprovolám, ještě mi zbývají volné minuty a manža platí jenom tarif a rooming. Ale maximálně nám to teď dá 2000,-- 😉

katarinka1107
3. únor 2010

ahooooj 🙂 Takze : MArti 457 ty mas zlate ruky, tie ciapocky pekneeee 🙂 🙂 Marti (mil) Krystof ti cochvila "utecie 😀 😀 Jaa my mame orange a ja mam hovory od 18,- do 08.00 zadar do sieti orange a sms a mms do tej istej siete za korunu (stara mena 😀 😀 ) Inak aj mm mozem volat, ale zas ten uz za to plati 😝 nase ucty sa znormalizovali , ja asi 30e a mm tiez . Inak v rok co sa nam Jurasek narodil to boli 7000-9000 tis ucty 😝 😝 No sme sa nejako unormalnili a vdakabohu za skype ked je na firme to sme na drote aj cely vikend 😀 😀 😀 inak ja vypisujem sms ako blazon, posielam foto deti , on len strucne 😀 😀 . Ale viem ze je ok , tak je dobre .Akurat teraz bol vo F a nemam nijake info tak dnes snad sa uz dockam 😉 pekny vecer 😉

lucisa
3. únor 2010

ahoj, tak já mám t-mobile, ale manža má služební vodafone, takže když je v zahraničí, tak volá jen nutné, dojel jsem, nakládám, vracím se tam a tam, jinak ne, ale jak přejede hranice a je v česku, tak máme oba ufony a tam máme nějaký minimální tarif - resp. manža asi za 150 Kč a já jsem v tom přidružená jako partner a volání a sms v síti ufon je zdarma. tehdy to byla nějaká akce, tak jsme to vzali, už proto, že máme příbuzné na druhém konci republiky a švagr se švagrovou si také pořídili ufona a po nás jej koupili i tchýni, tak aspoň se mohou holky s babi vykecávat

lucisa
3. únor 2010

jinak, manža se vrací z německa a říkal, že v D a v čechách dnes něco nad nulou a pršelo?!?!?

lucisa
3. únor 2010

a u nás přes den chumelenice, ale taky kolem nuly...........

adelinka
3. únor 2010

tak u nas byly taky za telefony sumy asi 5000...
10x az 15x...toz to asi moc vydelavate 😕 😕 ....pac petr ma ted 25tis a ja 7600 a provolat 15tis..tak asi dojdem na buben.......

muj psal ze jede do cr neco skladat a mozna to vyjde a bude pres vik doma...tak to by bylo super..to jsem za ty roky nezazila..bych ho mela 3ti vik doma 😀

marti457
4. únor 2010

Holky děkuji za chválu 🙂 jsou tam ale na MMB jiné baby s překrásnýma čepičkama, háčkujou je rovnou pro holčičky ke svetýrku nebo botičkám od Nextíku a to je krása 😕
Jinak nám začlo po deštivém dnu mrznout tak to bude asi pěkná klouzačka. Lukáše mám v Německu a jeho táta včera jel Anglii - to je škoda, že byl Lukáš pryč, jinak by jeli spolu. Takle odjel táta s někým jiným ☹
Dneska jdu s dětma na kardio - Kubik má šelest na srdíčku a rovnou si zvou i Lukáška - to taky bude něco oba je svléknout, obléknout, jít o patro níž a zase svlékat a oblékat 😝 Rovnou se stavím za mým bráchou, toho včera odvezli s podezřením na infarkt (31let) do Prahy, profoukli mu žíly a dneska ho převážej k nám do Roudnice. Má prý zánět srdečního svalu 😢

jaa
4. únor 2010

Marti.Tak to máš veselo,teda..Jinak zánět srd.svalu je většinou z přechozené virozy.-chřipky..

andrejka10
4. únor 2010

Adelinka, tak to máte naozaj veľmi vysoké účty. 😀 A ja som si myslela, že my máme najväčšie účty 😀 😀 a to sme platili nejakých 7000 - 9000. Teraz je to už lepšie, ale stále vysoké 5000 -6000. Nás musia zbožňovať mobilní operátori. 🙂
Marti457, 31 rokov???? Pááááni, taký mladučký. Prajem skoré uzdravenie. A chlapcov zvládneš dnes u lekára. Ostatní, nech čakajú. 🙂 🙂 🙂

adelinka
4. únor 2010

ahojky
u nas je taky mlha jak blazen....
marti..tak mladucky a uz neco takoveho??

no mela jsem tak 5tis a ted dohromady tak 2 az 3 tis..coz je ted dobre..met vic tak me jebne..pac petr maji o 12 tis min na vyplatu jak meli...svine... 😠