Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

martinamil
23. únor 2010

Katarinko, já mám v Michalovcích rodinu. Můj děda se tam narodil, tedy v Pozdišovcích. A sestřenka čeká miminko, tak jsme jim tam vezli nějakou výbavičku po Kryštofovi. Víš jaké to tam je s prací. Oni jsou bohužel oba nezaměstnaní. Ke konci roku dostali oba výpověď ☹

Marti, já bych možná byla víc nervózní, kdyby byl Kryštof s babičkami. On je ale pohodář. Dám mu zase do kanceláře cestovní postýlku a hračky a on si bude hrát a vystačí si. Je to zlatíčko. Jediné co mě pak trochu nervuje jsou ty dětské hračky. Když posloucháš ty stejné zvuky celý den, tak je to na makovici. A on zrovna ty hrací hračky tolik miluje 😉

Alešovi svrbí ruce moc, těší se, ale zároveň ne. Protože jeho auto měl teď nějaký střídač a zůstal stát ve Francii s nějakou poruchou, tak aby se mu někde nepo...

katarinka1107
23. únor 2010

marti to mas dobreho synatora 🙂 v podstate s tebou uraduje 🙂 😉 Ano na vychode je to s pracou na ..... Aj mm ma kolegov odtial, to sa tam nalozia na auto a pozbieraju sa po celom Sk a idu smer Belgia 😉 Ale Kyrstof pekne vydrzal tu cestu , ono aj nas Jurasek sa rad vozi,maju to v genoch chlapci 😀 😀 😀 Pekny den mamulky 😉 😉

lenkavano
24. únor 2010

ahoj holky 😉
Zuzko včera byl manža v Trutnově ,nejela jsi zrovna někam ráno s manželem?autem?

zuzik31
24. únor 2010

Ahoj holky,
zdravím vás po dlouhé době. My jsme nějaký nemocný. Máme kašel, rýmu a teploty. Děti i zvracely. Tak snad nás to rychle opustí. ☹

Leni: nejsme tento týden v Trutnově. Děti mají prázdniny, tak jsme odjeli k babičce na Moravu. 😉

Martinamil: Manže jede taky do Ženevy, třeba tam na sebe narazí. 😀

marti457
24. únor 2010

Leni krásné nové fotečky - lenička je krásnááá 😉

katarinka1107
25. únor 2010

ahoooj 🙂 ano Lenicka je krasna 😉 ako sa vodi

martinamil
25. únor 2010

Zuzi, jede na autosalon, nebo na letiště? Snad bude dětem brzy dobře.

zuzik31
25. únor 2010

Marti, myslím, že říkal ma autosalon. Prej tam veze něco ze Škodovky. Musí tam být v sobotu do 8.

lenkavano
25. únor 2010

Zuzko manža říkal že vyšla nějaká mladá paní asi s manžou a ona prý pořád koukala na kamion jako by někoho hledala,tak mě napadlo jestli jsi to nebyla ty 🙂
holky děkuju za pochvalu Lenči 😉

martinamil
26. únor 2010

Zuzko, ta to se určitě potkají. Aleš tam skládá taky v sobotu auta. Jaké má auto? Aleš bílý speciál Kassbohler a bílé Iveco.

martinamil
27. únor 2010

Zuzko, manželé stojí hned vedle sebe. A prý ten Tvůj jede výstavu asi poprvé, protože se strašně diví, že ještě není složený. Jenže bezpečáci přijedou až okolo 16 hodiny.

zuzik31
27. únor 2010

Marti: Před chvílí jsem s ním mluvila a říkal, že se potkali. Jede to poprvé, i měl premiéru v proclívání, je z toho celej nějakej vyjevenej, neví, jestli mu potvrdili papíry správně ☹ . Jo, všechno je jednou poprvé 😉 . Ale je celej nadšenej z toho letiště a toho frmolu, co tam je. škoda, že to je jenom mimořádná akce. Jejich firmě to prý protdal Schenker.

andrejka10
27. únor 2010

Jéééj, to je milé, že sa vám takto stretli manželia a vy sa poznáte z MK: 🙂 🙂 Možno v lete, keď pôjdete s nimi na turnus, tak sa stretnete aj vy dve. 😀 😀 😀

katarinka1107
27. únor 2010

andrejka no a si to zaklincovala 😀 😀 Pekny den damy 😉 Je tu krasne, slnecno , vyspali sme sa a ideme von. tatina mame mimo , prave piseme cez skype. Andrejka na kolko isla tvoja polovicka teraz von ??

martinamil
27. únor 2010

Jj, to letiště to je cvrkot. Škoda, že nemohli stát na spodním parkovišti, tam je volné wifi připojení na net. S těmi papíry měl říci Alešovi, ať se na to koukne. Oni to jezdí pravidelně. Zpátky tam asi nakládat nebude, nebo má i odvoz do MB?

Andrejko, to asi fakt teď nehrozí. Já mám s ježděním útrum, protože se ve třech nevejdeme. A Aleš mi tak nenápadně naznačil, že by se rád od října vrátil na plný úvazek. Stýzká se mu po volantu 😉

Katarinko, i tady bylo dnes nádherně. Krásně svítilo sluníčko a bylo teplo.

andrejka10
27. únor 2010

Martinamil, veď to je na tomto povolaní úžasné, že ho musíš máť rád celou bytosťou, inak by toto povolanie robiť nemohli. Tak sa nečudujem, že sa drahému za volantom cnie. 😉 A prečo by ste sa nevošli traja? Náš tato vraví, že bežne vidí, ako jazdia traja s manželkami. Počkaj, príde na moje slová a bude raz žúúúrka niekde v Španielsku na parkovisku v lete. 😀 😀 😀 😀
Katarinka, náš tatinko príde zrejme až na Veľkú noc. Tak mu vychádza 6 týždňov. Ale bral kolegu na zaučenie, tak neviem, možno práve preto príde skôr. Uvidíme. 😉 A pokazil sa mu navigačný. Kupovali sme ho pred rokom a už nejde. Tak len nech príde skôr, že ho pôjdeme reklamovať.

martinamil
27. únor 2010

Andrejko, to na 100% ne. Měla jsem těžkou autonehodu a proto, pokud nejde přikurtovat, tak ani omylem. Nedej Bože aby se něco stalo a já si budu celý život vyčítat?
Ale je pravda, že dříve jsem s Alešem jezdila (právě i na autosalon) a ráda i řídila.

martinamil
27. únor 2010

Zuzko, tak prý manžel pomáhal Alešovi skládat 🙂

andrejka10
27. únor 2010

Prepáááč Matinamil, to mi je ľúto, že sa ti niečo také prihodilo. Ale náš tato hovorí, že normálne oni tie detváky majú pripásané v autosedačke. Zrejme na posteli. Ja nemám ani potuchy, kde pripevnia tú autosedačku. Ale zistím, keď príde tato 😉 Ale keby sa stalo niečo podobné mne ako tebe, tak asi by som sa tiež bála.

martinamil
27. únor 2010

Andrejko, už jsem to viděla. Mají autosedačku pouze položenou na lehátku, nebo tam sedí manželka. Kamiony jsou certifikované pro 2 osoby, takže smolík.

martinamil
27. únor 2010

Zdravíme tatínky do Ženevy! 🙂

martinamil
27. únor 2010

Vysvětlení pro děvčata. Zuzky manžel a můj jsou teď spolu v autě a čtou nás tu 🙂

marti457
27. únor 2010

Taky zdravím tatínky do Ženevy 😀 😀 😀

andrejka10
27. únor 2010

Aj ja sa pripájam a posielam skvelým tatinkom pozdrav. 😀 😀 😀 😀 😀

jaa
27. únor 2010

No,tak to je super...jednou se třeba potkají všichni chlapi spolu a kdo ví,třeba se už potkali a ani o tom neví... 😉
my máme tátu doma...A malá se točí jen kolem něj.. 😉

jaa
27. únor 2010

A,jinak holky...jedem ted děsně rychle v mluvení....Ted během týdne...domů,doma,pryč,prst,krk,noha,ruka,Pavel,gumička,králíček,katata,pes,vlas,kůn,.....ani si vše nevybavím...

zuzik31
27. únor 2010

Ahoj tatínkové, jestli tam ještě jste, tak zdravíme 😀 😀 😀 a přejeme ničím nerušenou noc 😝

zuzik31
27. únor 2010

Jaa: tak to je super. To už teď tu pusinku nezastaví vůbec, co? 😉

kamionaci
27. únor 2010

Ahoj holky.....jsme tady

kamionaci
27. únor 2010

Kde vás máme????