Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

zuzik31
21. bře 2010

Ahoj hoky, to jste se teda rozjely.
Přidám se k váhám: nedonošený Danda měl v roce 12 kg a Kája 11 kg- Na nás nemáte 😉 .

Ta nehoda je drsná. Hlavně, že ono jsou v pořádku a auto se už nějak pořeší.

martinamil
21. bře 2010

Zuzko, máme ještě 2 měsíce a týden, abychom vás dohnali 😉 V kterém týdnu se Danda narodil?

A podle toho jak mu chutná, tak se o to snaží poctivě. 😀

zuzik31
21. bře 2010

Marti: Podle mého gynekologa v 36. Podle dětské primářky mnohem dřív, protože na sobě měl bílý mázek, který mají děti do 34 týdne. Tak nevím. Prostě ho brali jako nedonošeného, ale porodní váha a míry tomu neodpovídaly: 3370g a 50 cm.

jaa
21. bře 2010

Zuzik.Já měl tu třetí a čtvrtou úplně bílé od mázku a obě donošené...Martě to nešlo vůbec umýt z hlavy..Ještě,když jsme šly z porodnice,tak to tam měla.. 😅

jaa
21. bře 2010

Marti.Já jsem ji dávala na podzim dělat čepičky a ještě ted ji jsou velké...Na to,jakou měla kebulku,tak ted ji vůbec neroste.. 🙂
Jinak po tělíčku je jako stažený králík... ☹

martinamil
21. bře 2010

Kryštof je oproti jiným červňátkům strašně mohutný. Vždy, když se s nějaký potkáme, tak se nestačím divit.

Zuzko, brali ho jako nezralého, tedy chodili jste na neurologii, na oční atd.? My se teď chystáme na oční (objednávala jsem v září a 16.4. byl první termín) a vůbec si neumím představit co nás tam čeká. Dle pediatričky vidí dobře, ale všechny předčasňátka musí. On byl 34.tt. a měl 2720g a 49cm.

zuzik31
21. bře 2010

Jaa: tak já nevím, jak je to s tím mázkem. Ta primářka mi říkala, že mi museli špatně spočítat termín, jinak to nevidí. Neudržel ani teplotu, hned po porodu šel do inkubátoru. Vlastně mi ho nosili jenom na kojení, protože pak byl zase pod uv kvůli žloutence. Ale, ono je to jedno, v kterém týdnu se narodil, hlavně, že to na něm není vidět.

Marti: na neurologii jsme byli, ale nikam jinam nás pediatrička neposlala. Ona ho totiž jako nedonošeňátko nebrala. Prý měl váhu dobrou, lepší i než některá donošená. Ale hlídá ho víc, než Karolínku, to se musí nechat.

jaa
22. bře 2010

zuzik.Hlavně,že je v pořádku..J8 měla dříve narozenou jen tu druhou a ta zase zamázkovaná nebyla.Ale marta,co byla přesně na den ,tak byla fakt celá bílá..A Nella taky..Ale Daniela,ta,co byla dříve o tri týdny,tak sitaky hůře držela teplotu a měla pořád fialovou pusu..a okolo ní...
On se i někdy špatně spočítá termín..Já ho měla taky špatně.Měla jsem cyklus po 45 dnech..tj ovulaci ne 12 tý den,ale až 23...Tak to pak rovnali dle UTZ.. 😉

zuzik31
22. bře 2010

Jaa: ono mi je to teď už jesdno, jestli je dřív narozený nebo ne. Jenom ta primářka mě rozhodila, když se narodil. Říkala mi, že můžu počítat s čímkoliv, že předčasně narozené děti jsou na tom blbě a že můžu očekávat spoustu nepříjemností. Když jsem se jí zeptala jaké, tak mě odpálkovala, že to mi teď nemůže říct. Prostě kráva!! 😠 Daneček je vpořádku a snad se nějaká skrytá vada neobjeví v pozdějším věku.

lenkavano
22. bře 2010

ahoj holky 😉
zuzko co to máš za doktorku že tě takhle děsí?lenička se mi narodila o 3týdny dřív a měla váhu 2.60 a klára dokonce jen 2.50 a ani jsme nikam nechodily jakože by byly nedonošené.neboj se.tu doktorku fakt nechápu.

zuzik31
22. bře 2010

Leni, to není moje doktorka, naštěstí, ale primářka dětského oddělení. Teď vím, že mě nervovala úplně zbytečně! Můra jedna.

lenkavano
22. bře 2010

zuzko jo můra to je a pořádná 😉

jaa
22. bře 2010

Holky,hlavně,že jsou dětičky v pořádku. 😉

jaa
23. bře 2010

pár dnešních foteček se skoro o 3,5 m mladším kamarádem..Lukáškem

katarinka1107
24. bře 2010

pekny den 😉 jaa pekne fotecky 😉 🙂

andrejka10
24. bře 2010

Čo to kočeny, jarná únava? 😀 😀 😀
Jaa, sladká je tá tvoja malá 😉 Pozerám v pase, tak ty máš všetky dievčatá. Hmm, guľomet na otravných dotieravcov už máš?? Zrejme už vyklopkávajú na vaše dvere, čo??

Joj, babulky my máme Andrejku chorú. Zase dostala záchvat laringitídy, ale máme doma kortikoidy a našťastie zabrali, takže sme nemuseli znovu do nemocnice. 😉
Veĺká noc je za dverami a náš tatinko pomaly príde domov. Jóóóój, tak sa teším. 🙂

jaa
24. bře 2010

Jj.samé holky.ta starší má už přítele..Jinak budu ráda,až se to všechno vyvdá a já budu mít svatý klid...Zbyde mi doma jen ta malá a ty velké budou chodit s vnoučátky na návštěvu.. 😉
Nám by měl přijet táta po měsíci domů v pátek..Na velikonoce nebude doma..Ale to nám nevadí..my je nedržíme..

jaa
24. bře 2010

Katarinka.díky. 😉
Andrejka..Tak,at je malá,co nejdříve zdravá... 🙂

katarinka1107
24. bře 2010

juuj andrejka , rychlo sa uzdravte. To budete mat tatina na sviatky doma, super 🙂 my nie ☹ ale uz sme sa zabezpecili , mame nahradny program 😉 😉 😉 Jaa 😅 super vyhliadky do buducna , ze za vnučatkami 😉 😉 aj to bude, , ale este to bude vyzerat pri tvojej tvaricke ze su tvoje 😀 😀

katarinka1107
24. bře 2010

tvoje deticky som myslela 😉 😉

jaa
24. bře 2010

katarinka.Díky,,to bude fain..když budou hezká vnoučátka,tak budu tvrdit,že jsou moje.. 😅když ne,,,tak že jsou dcery,nebo půjčená.. 😀 😀 😀

Jinak volal mm a vidí černě návrat domů.Už volal i hlavní dispečerce a totálně vytočený...neví,jestli to bude vůbec stíhat.. 😠Disp řekl,že jakmile to nestihne,že mu nechá klíče v autě a poletí domů letadlem.. 😀Nejlepší je,že hlavní disp,honí chlapy po 14 dnech domů,aby byli doma s rodinou a poddispečeři dělají pravý opak.. 😠 😠 😠Navíc ho dle jeho záznamů posílají přes AETR,tak řekl,že to nejede..že nechce platit pokutu..A oni mu řekli,že může,že to vyjde.A,když ne,tak že to firma zacáluje...

lenkavano
24. bře 2010

jaa koukám že ten login si to taky představuje jak hurvínek válku.ti naši chlapi musí mít nervy a my taky. 😒
manža by to o tom překročení aetru chtěl písemně. 😒

martinamil
25. bře 2010

Nejlepší na tom je, že ani písemný příkaz porušení AETRu není k ničem. Odpovědnost včetně trestní má řidič. Kdyby se nedejbože něco stalo, tak je v tom jen a jen řidič. A nejde vůbec o pokutu. Kromě rizika kriminálu (u nás i v cizině) hrozí odebrání řidičáku. Oni mu pak zaplatí ušlou mzdu a nové papíry? Mnoh lidí si to bohužel neuvědomuje.

Aleš odjíždí na Velikonoční pondělí do Německa a vrátí se až další pondělí.

lenkavano
25. bře 2010

marti fakt?takže myslet si že když ti firma přikáže porušit aetr písemně,že se na to pak řidič nemůže jako ohlížet?nebo že se tím nemůže bránit?no logiku to má,prostě by neměl jet vůbec to je fakt. 😉

lenkavano
25. bře 2010

masrti mluvila jsem ted s manžou a on to myslel tak ,že by stejně nevyjel,ale měl by to pak jako důvod proč nevyjel a vlastně na svou obranu důkaz k čemu je firma nutí.já ho tenkrát blbě pochopila. 😉

lenkavano
25. bře 2010

marti

martinamil
25. bře 2010

Lenko, dle zákona je řidič povinen dodržovat všechny předpisy. Pokud mu někdo řekne, aby předpis porušil je to jeho problém. Teoreticky se s nimi může domluvit o zaplacení případné pokuty, ale nevyváže se tím ze své odpovědnosti, protože to by se mohlo brát stejně, jako by mu přikázali projet všechny křižovatky na červenou. Odpovědný je jen a pouze řidič. Nikdo jiný odpovědnost nemá. Nedávno o tom byl pořad. Myslím že v Černých ovcích o tom mluvil člověk z Celní správy. Že ví, že u Hanzalíka dispečeři nutí řidiče porušovat předpisy, ale že je to bohužel jen problém řidičů. ☹

jaa
25. bře 2010

No,tak to je hezký...Prý si to mm špatně počítá a může jet..V případě,že ne,tak mu zaplatí pokutu..Ale nevím,jestli jel..Dneska mi volal,kolik smí mít 10 tek za týden...Pouze dvě...tak asi nestíhá přijet domů.Nemá co na sebe,ani jídlo... 😠 A je pěkně vytočenej...Hlavně,že disp.hlásil,že je venku už měsíc a ,že chce alespon tři dny volna..A nakonec prd..Mají tam nového disp.a stojí zaprd,jako ten,co ho vyhodili.. 😒 .

katarinka1107
26. bře 2010

dobre ránko 😉 Jaa teda 😠 😠 niet nad "šikovného dispečera" 😠 keby si to raz vyskúšali sami však? ktovie ako by sa potom chovali

jaa
26. bře 2010

kati.JJ.Měl by si to každý,kdo dělá v MKD vyzkoušet.Od vedení,až po mechaniky..Pak by se jinak chovali.. 😠