Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

lenkavano
11. dub 2010

a jedna ženská odsud by ho chtěla taky na velkou holčinu jako je asi Lenča 😉 .

marti457
11. dub 2010

Tak to Leni dohodni a můžu začít háčkovat 😉

lenkavano
11. dub 2010

jo já ji řeknu a kdyžtak ji odkážu na tebe aby jste se dohodly 😉

marti457
11. dub 2010

Tak ju 😵

jaa
11. dub 2010

Týjo:leničce to moc sluší...
Marti..tam toho přibylo..když jsme tam byli s holkama v loni,tak tam skoro nic nebylo.. 😲 A,čepička má oooobr úspěch a Nelče mooooc sluší.....Budem potřebovat ještě hoodně dírkatého k moooři..Holky asi jsem se zcvokla...Byla jsem v pátek ve Firo zaplatit dovču do Řecka..jen já sama se třema holkama...A v sobotu si spadne letadlo... ☹

jaa
11. dub 2010

Pálím do vany...všechno to tu spí.. 😉

katarinka1107
12. dub 2010

zdravím babulky 😉 Tak sme zase na chvíľu komplet rodinka 😉 Len som nakukla čo máte nové. Leni super foto myslím v pase 😉 , . Jaa a aj ostatné maminy fotky parádne 😉 U náas dnes prší, polovička moja navštívila zubárku 😝 kt, vytrhka dv azubky, tak si teraz všetci štyria vegetíme a lenošíme. Pekný večer 🙂 🙂

katarinka1107
12. dub 2010

ospravedlnujem sa , zistila som , že píšem ako ľavá, prsty sa mi ponáhľajuú 😀 😀 😀

jaa
14. dub 2010

kdepak všechny jste????Je tu poslední dobou nějak mrtvo...

marti457
14. dub 2010

Já jsem tu 😀

lenkavano
14. dub 2010

já taky ale ted mám plno starostí včera nám aro odsvezlo Klárku do nemocnice do kolína. ☹

marti457
14. dub 2010

Jakto Leni, co se stalo? Úplně jsem vyděšená 😲

lenkavano
14. dub 2010

marti včera přestala ráno vidět tak jsme hned volali aro,asi po 5 minutách se rozkoukala ,byla hrozně vyděšená že oslepla bylo to strašný.je v kolíně na dětském,včera ji dělali sono,měli podezření na apendix ale vyloučili to ,v odběrech taky nic neměla tak ji dnes ráno ještě dělali výtěry.odpoledne za ní jedeme.

marti457
14. dub 2010

Ježiši, to jste museli být všichni pěkně vyděšený ☹ Pozdravuj ji a ať je to dobrý 😉 Dej pak vědět, co vám řekli, že to bylo. Pa

lenkavano
14. dub 2010

marti jo bylo to hrozný byla tak vyděšená že křičela zabijte mě ,když nevidím,bylo to šílený.pořád to mám před očima.a slyším ten zoufalej křik.pozdrav ji vyřídím, a pak dám vědět.ahoj.

marti457
14. dub 2010

No to je strašný, chudák Klára 😢 Tak si taky musí projít vším, viď ☹

lenkavano
14. dub 2010

jo je to hrozný,když jsem ji viděla vrátil se mi ten okamžik jak ji byly necelý 3roky a měla ten zánět mozku.ted byla taky jak postižená.byla to hrůza.pošlu ti ji na email,jak leží v nemocnici.

lenkavano
14. dub 2010

už jsem ti ji poslala 😉

jaa
14. dub 2010

Leni..co to slyším ,proboha,.. 😲 Udělali ji CT,nebo MMR???Nechápu ty výtěry.... 😖 Snad bude v pořádku...Neměla klíště???

jaa
14. dub 2010

sono...břicha????když nevidí....Normálně koukám ,jako blázen..jako první by měli přece vyšetřit hlavu....Nebylo by lepší ji nechat převézt do HK????

jaa
14. dub 2010

Chuděra malá...To musel být šok....Hlavně at je ok...promluv s dr.At ji vyšetří hlavu...Může to být cokoli... ☹

marti457
14. dub 2010

Leni díky, byla jsem ve městě - vypravuju MM do Itálie.
Chudinka Klárka ☹

katarinka1107
14. dub 2010

Leni , prajem rychle uzdravenie ,behá mi mráz po chrbáte ako to celé čítam . Nechápem , Dúfam , že bude čoskoro fit, chúďatko malé ☹ ☹ Myslím na Vás . Držkaj sa

zuzik31
14. dub 2010

Ahoj holky,
po dlouhé době jsem tady a Leni, takový hrozný zprávy. Chudinka Klárka, to muselo být hrozný. Snad to bude všechno vpořádku a pustí ji brzy domů.Hlavně, aby přišli na to, co jí to způsobilo. Taky mě docela zarazila, jako jaa, že ji dělali sono břicha, když neviděla. Jak může slepák souviset s očima?
tak držíme pěstičky, ať je brzy doma 😉

lenkavano
14. dub 2010

holky tak jsem tu.no když tu byli od záchranky tak ji zkoušeli předklonit hlavu,což by při zánětu neudělala a hlava ji nebolela.pak ji doktor prohmatával břicho a bolelo ji na té straně jak je slepák.proto se toho chytli.oni si myslí že byla hodně dehydrovaná a proto to zatmění,že byla hodně oslabená.ddávali ji 2 kapačky dnes už jen léky.před chvílí jsme od ní přijeli,je taková zelená a zesláblá,prý pořád leží,ale prý se cítí už v pohodě.doktorka nám řekla že bud zítra nebo pozítří ji pustí domů.do školy ji ještě nedám a pokud by si stěžovala na sebemenší bolest čehokoli hned s ní poletím k doktorce.

katarinka1107
14. dub 2010

aha, leni tak preto teda to bruško. NO a zistili čo jej vlastne bolo??? Hlavne nech je čoskoro fit malička. Ste statočné obe

jaa
14. dub 2010

leni..To jsem zvědavá na závěr diagnozy.. 😕 Hlavně,at je v pořádku..Už jsi si s ní taky dost zkusila,vid,??A ona málo pije???

lenkavano
14. dub 2010

jaa jo to já taky. ☹ nepije málo pije dost.

jaa
15. dub 2010

Leni.já,že usoudili,že je dehydrovaná...Pokud pije dost,je to divný...Hlavně,at ji pořádně vyšetří..Dneska ,když to člověk čte,co je špatných lék.zpráv a co je zanedbání...To je hrůza...Hlavně se nedej....odbýt... 😉

jaa
15. dub 2010

leni.tak co malá???