Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
16. pro 2010

@kaliska Tak to je super..bez dětí,nebo s nimi?

jaa
16. pro 2010

@kaliska Teda,ale budeš mít zápřah s těma prckama... 😉

kaliska
16. pro 2010

@jaa jen s nejmenším,byly jen dvě místa 😒 a zbytek jsem stejně měla pořád o prázdninách někde v trapu,doma vůbec nebyli 🙄

jaa
16. pro 2010

@kaliska tak to je super... 😉 Jste si to alespon užili🙂))

jaa
16. pro 2010

@kaliska Timuška byla v plánu,nebo úlet,jako u nás???

marti457
17. pro 2010

Ahoj holky - teda to jste se večer rozkrafaly 😀 to je dobře 😉
@kaliska gratuluji k mimču 🙂
Holky vy jste blázni - 4 děti, je to tu nějak v módě tady na kamioňákách 😀 se asi doma nudíte bez taťky 😝

@jaa Marti můj taťka byl teď napodzim jezdit Humerem - je to super, všichni jsme se s ním svezli, akorát oni tam jezděj s tím instruktorem hrozně pomalu tak ať to ten tvůj pořádně rozjede, ať má pořádnej zážitek 🙂 dej pak vědět 😉

jaa
17. pro 2010

@marti457 přesně,jak píšeš..Už by jsme se doma nudily🙂)))Neboj,,písnu... 😉 A.kde byl tatka jezdit??

kaliska
17. pro 2010

@jaa Timka byla v plánu 😉 ...úlet by byl mít ještě jedno 😀 😀 😀

jaa
17. pro 2010

@kaliska třeba bude🙂))Já taky neříkám:nikdy neříkej nikdy 😉

kaliska
17. pro 2010

@jaa jo,za deset let klidně 😀 i dvě 😀 ale dřív neeeee 😀

jaa
17. pro 2010

@kaliska Za 1é je už ne mě dlouho....Ale uvidím,jestli se mi ještě pak bude vůbec chtít🙂))

lenkavano
17. pro 2010

@jaa to by bylo fajn kdyby jo,bysme se tady s tebou těšily že jo holky? 🙂

jaa
17. pro 2010

@lenkavano Leni,nikdy neříkám nikdy.je to ale o financích... ☹

lenkavano
17. pro 2010

jj já vím..... 😒

marti457
17. pro 2010

@jaa Marti za 10 let už budeš mít určo vnoučátko 😉 Nevím jak vy, ale já se těším na vnoučátka - pučit si je a vrátit 😀 😀 Byli jsme s taťkou někde v praze, já Ti to zjistím 😉

marti457
17. pro 2010

@jaa Už jsem si vzpomněla - Horní Počernice

28jaja28
17. pro 2010

@jaa fuu a to je dobre s tou kamerou musim niečo take aj ja najst🙂
@stelika tak asi aj dnes len dobru noc🙂)mali sme ťažky den

jaa
17. pro 2010

@28jaja28 Hodím ti odkaz:http://aukro.cz/item1364660720.html 😉

jaa
17. pro 2010

@marti457 díky... 😉

lenkavano
17. pro 2010

ahoj holky dnesjka se našemu takovi zadařilo v Praze.jel pro kamion do servisu kilometr před cílem kdy už jel s tím opraveným tak zablokoval provoz,v prostřed křižovatky mu to prostě nejelo.takže čekal dvě hodiny na odtah a ani nechtějte vědět jeho slovník když mi volal na co se to zase nechal ukecat 😀 😝

jaa
17. pro 2010

@lenkavano Jé,tak to se mm stalo s Cscargáckým taky🙂)))

lenkavano
17. pro 2010

@jaa fakt?

jaa
17. pro 2010

@lenkavano JJ.taky zůstal stát uprostřed křižovatky..všechno zhaslo a nejelo...čekal hodinu na odtah... 😀 A k tomu všemu ještě někde v německu...

lenkavano
17. pro 2010

aha tak T naštěstí v Praze ale i tak to stálo za to 😝 😀

lucadra
18. pro 2010

@lenkavano no ved mám s tým skusenost, po piatich dnoch sme sa uz hadali na blbostiach, nakoniec to tak dopadlo, ze sme si urobili mensi vylet autom alebo dobru prechadzku a uz bolo klud. No ved nejak to zvladneme, ja som rada, ze konecne bude s nami, lebo mala ma uz 7 mesiacov a viac ako tri dni v kuse s nami este nebol. Uz mu oficialne zacala dovolenka, tak boh nam pomahaj, aby sme to zvladli. a tvuj muz este soferuje? dokedy?

28jaja28
18. pro 2010

@jaa dakujem kuknem to🙂

mazouchovatereza
19. pro 2010

@jaa Zatím váží 4,5 kg 😀 měří 51 cm
@marti457 Já mám doma tolik práce že už to nestíhám 😀

@stelika Jasně že jo 😉 vítej 😀

Holky,moc se omlouvám že tu nejsem častěji,ale doma toho mám moc.Přeji šťastné a veselé 😀 Pojedme s holkama na lyže do Kout,ale až příští týden 😀 Je tam ta nová šestisedačková a malá půjde poprvé na horách 😀
Laura na snowbordu,Claudy na lyžích i s manžou a já leháro dole v chatce se Sašou 😀

jaa
19. pro 2010

@mazouchovatereza Jé tak to je kratoučká..Ale hezoučká...Co na ní říká tatka?
Užijte si pěkně hory..🙂))
Jinak,náš táta je pořád v tahu...Od 1š nahlášenou dovču a pořád nic.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

stelika
19. pro 2010

@28jaja28 🙂 som si dala mna tazke dni cakaju 😢 vcera som bola na firemnom vecierku a skoncila som s pretrhnutým väzivom na palci v utorok idem do nemocky davat dokopy 🙄

katarinka1107
19. pro 2010

zdravím 🙂 😉 ako ste to tu zase rozpísali 😅 . Super. prajem peknú nedeľu teda. Práve som uspala mladého pána a nakukla , čo máte nové. Vidím , že sme tu všetky rovnako na tom ☹ 😒