Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

skatarina
12. led 2011

@krpeska juuuj to je ako z bicyklovanim...ked raz vies,tak to pojde samo 😉 😉 😉

krpeska
12. led 2011

@skatarina já vím že se to zapomenout nedá ale z velkých kluků na mimi bude skok a budoucí tatka už o rozmazlování mluví tet tak mě asi čeká to samí co máš ty 😉 😉

skatarina
12. led 2011

tak to hej,bude to mala princezna 🙂 🙂 🙂

katarinka1107
12. led 2011

@skatarina do iraku????? fúhateda ... 😝 😝 bála by som saaaaaa 😅 😅
@krpeska teda , klobúk dole , manžel je jednička 😉 🙂
@lenkavano ty máš tiež za sebou... ... ako si to potom dokázala, keď ste ostali so synkom sami??
@hanulik tak čo by ti rástlo, pozri aký bol pozorný, trafil a pofúkal 😀 😀 😝
@skatarina aj u nás to tak je ... ja sa 3t snažím , nech je system , a ja nie som ubehana ulietana a večer klud a príde mma je to v čudu 😝 ale ako píšeš, chápem aj ja , že si ich che užiť.... len ... to mám niekedy doma deti tri , ne dve 😝 😀 😅

hanulik
12. led 2011

@krpeska To víš, že to přijde zase samo. Jééé, já Ti to tak závidím. Už za pár týdnů budeš na rukou houpat malou princeznu. 😵 😵 😵
O systému vím své. Celý týden vstáváme o půl sedmý, spát chodíme s večerníčkem. To už je vykoupaný, napapaný, zuby vyčištěný.... A sotva přijede tatínek, jsme většinou v době večerníčku na cestě z návštěvy u tchýně, kamarádů, kamarádi u nás... Navíc jemu přes poledne usne, takže večer vydrží do osmi devíti řádit. Pak odjede a já to horko těžko vracím do starých kolejí. Aby se to mohlo v sobou zase všechno převrátit. 😝 A pak m i řekne, že ví, že to děláme jinak že ho na to mám upozornit. Ale to bych to mohla do něj mlátit pořád dokola. 😀

skatarina
12. led 2011

@katarinka1107 ten Irak este nieje isty.Este je stale v Rusku a niekto mu to ponukol.Najprv musime podebatovat doma 😉 😉 😉 i ked peniazky su za to pekne,ale vsetko nieje o peniazoch.
Zaujimave ake su deti vychcane.Ked je doma tato,tak si dovoluje ovela viac a vie,ze nic nebude a ked tato nieje doma,tak ju ani nenapadne robit somariny 🙂 🙂 🙂

krpeska
12. led 2011

@hanulik no už tet ji šeptá do bříška řeknu tátovi to prej bude umět jako první 🙂 🙂 aby mu prý pak mohla až přijede požalovat 😉 😉 tak i na to se už těším a ty se neboj však se dočkáš 😉 😉 😉 😉 a vůbec se nestresuj nějakou váhou a pod. já začala věřit až tet že se narodí už máme zasebou všechny testy a vše je v pořádku tet už jen dokonce rizikovka ale tam jsou hodní a moc 🙂 🙂

hanulik
12. led 2011

@krpeska Tak já se spíš bojím fyzický kondice než váhy. Za poslední rok jsem hrozně zlenivěla. 😅
Joooo, to je dobrá věta. 😀 😀 Mi to připomnělo, když občas taťka vynáší nočník, tak vždycky říká, ježiši maria, to je zase bomba. Dneska Staník udělal bobek sám si ho nesl na záchod. Ve dveřích se na mě podíval a povídá, ježiši maria, velikej, dlouuuuhej. 😀 A vlastně tatínek ho taky naučil pár vět. Když se mnou nechce mluvit, říká nic vevezec (jezevec) a ještě koukám bázen - koukám jako blázen.....
Ještě mě tak napadlo, to je manželovo první biologický dítě?

krpeska
13. led 2011

@hanulik ahojky nene nejni druhý on má z prvního manželství 15 letýho syna máme to tu samího kluka a na tyhle větičky se už moooooc těšim a neboj kondice se vrátí 😉 😉 😉

lenkavano
13. led 2011

ahoj holky 😉
@krpeska napadlo mě nechceš poslat na malou nějaké věcičky?sice toho už moc nemám toho mrnavýho ,ale něco tu ještě je,takl kdybys chtěla stačí říct 😉

lenkavano
13. led 2011

@skatarina Káťo a tvůj manžel jezdí Rusko?jaký to tam je?je tam spokojený?

skatarina
13. led 2011

@lenkavano aspon co tvrdi manzel je to tam v pohode.Pokial sa tam neopijas a das pokoj miestnym dievcatam 🙂,tak si ta vlastne rusi ani moc nevsimaju.Manzel stoji stale na strazenom parkovisku a da nejake drobne straznikovi a ma pokoj.Neodvazil by sa prespat niekde mimo.Je tam vysoka kriminalita. V rusku je strasna korupcia,tak sa dost naplati,ale to patri k tomu 😉 . Spokojny je prave koli peniazom.Je to ovela lepsie zaplatene ako v unii.

lenkavano
13. led 2011

@skatarina jj právě že je to dobře placené ,manžel mluvil snad o stu tisíc ale nevím jestli to není utopie.ale jezdili by dlouho a týden doma nebo 14 dnů ted už nevím přesně jak to říkal.

skatarina
13. led 2011

@lenkavano moze byt.Moj manzel robi na zivnost a plati si naftu sam,tak to mame trosku inac,ale do mesiaca urobi 2 cesty a jeho kolegovia co su zamestnani asi aj tolko dostanu.Neviem isto.

lenkavano
13. led 2011

@skatarina tak to máte fajn,pokud by to tak bylo nebylo by to špatné,ale stejně bych měla strach velký.navedl ho kolega který už rusko kdysi jezdil,chtěli by jít do jedné firmy ale zatím je tam plno mají se zeptat na jaře.je pravda že by nám to hodně pomohlo co se týče financí,ale pořád nad tím dumám.ale radila jsem se ještě s jednou holkou co má muže taky kamionáka,taky chodí sem na koníka a moc tomu rozumí a ta mě taky říkala že to není špatné,že už to není jako dřív.ale stejně no člověk to má tak nějak zafixovaný. 😉

skatarina
13. led 2011

@lenkavano ..cudujem sa,ze maju plno lebo vodicov je malo a takych,ktori chcu jazdit rusko este menej. Teraz dokonca je plno roboty.Preto moj muz uz 2.1 musel ist. Strach budes mat stale...ci jazdi rusko alebo uniu 😉 😉 😉 .

lenkavano
13. led 2011

@skatarina je to prý nějaká menší firma nevím.....ptali se tam před vánocema.jj to je jasný strach je stále.mě stačí i naše D1 když vím že po ní jede.mám strach i jen tady v čechách.a jak dlouho tvůj manžel to rusko jezdí?

skatarina
13. led 2011

@lenkavano najprv sme mali 7,5 tonku a s tou jazdil asi 3 roky a s kamionom v lete bude rok,ale ma v plane jazdit do konca leasingu- este 3 roky.Medzi tym jazdil uniu.V case krizy bolo menej roboty,preto sme sa rozhodli male auto predat a kupit kamion.Konecne sa doprava trosku rozbieha,ale tie poplatky za kamion su velkeeee ☹ ☹ ☹

matusaci
13. led 2011

tak jeste asi tak 19hodin a tatku mame doma snad to yrchle utece

hanulik
13. led 2011

@matusaci My už taky taťku čekáme. Bohužel zůstal v Chebu a domů ho stáhnou až zítra. No a v neděli večer nanovo. ☹ Neboj, uteče to určitě rychle. 😉

@lenkavano Mám taky hrůzu, aby se něco nestalo, přeci jenom ČR je taková menší jistota, že pokud by se něco stalo, je to "kousek" domů. Ale ty peníze jsou opravdu lákový. 🙂

@skatarina Držím palce, aby měl manža dost práce, protože si ani nedovedu představit, jaký musíte mít na tahač splátky.

lenkavano
13. led 2011

@skatarina jj to věřím ,koupit kamion není určitě nic levného a splácení je na dlouho.obdivuju vás.
@matusaci nám přijede zítra po poledni přiveze našeho Kubu z logoškoly.přemýšlím že mu řeknu aby se tu v noci pro mě stavil a možná pojedu s ním.ale nevím ještě. 😉

lenkavano
13. led 2011

@hanulik hani tohle jsem vždycky nesnášela ,že mohl být manžel třeba už doma a skejsnul někde v Plzni nebo tak. 😝 jj peníze jsou opravdu lákavý.ted ještě sehnat firmu nějakou když tadyta zatím nebere.

skatarina
13. led 2011

@hanulik tak dufam,ze to utiahneme.Na tahaci to nieje az take zle,ale tie poplatky okolo cestnu dan,myto,poistky...Ani uz neratam co vsetko treba zaplatit 😒 😒 😒

matusaci
13. led 2011

tak zatim to vypada ze se vrati vcas ale nikdy nevime co se kde bude dit ze

krpeska
13. led 2011

🙂 🙂 zdravím všechny my už jsme pohromadě tatka dorazil ale vypadá to že v sobotu jede směr anglie ach jo co jsem těhotná tak jsem z toho na měkko za věcičky budu ráda nemáme nic už se nějak s mimčem nepočítalo . 😉 a takové dálky bych se taky bála ale já mám strach vlastně pořád ☹

hanulik
13. led 2011

Leni, přesně tak. 😒 No alespoň si s prckem uděláme ráno výlet, pojedeme taťkovi naproti vláčkem. 🙂 Ten už se nemůže dočkat, protože mu taťka slíbil dáreček. Takže o půl šestý už dneska ležel v posteli, aby to do rána rychleji zaspal. 😀

@skatarina No to věřím 😒

lenkavano
13. led 2011

@hanulik 😀 to je prdolka 🙂

28jaja28
13. led 2011

jaj dievčence ako vam aj zavdim že vam ti vaši chlapi chodia tak často domov,,,vy sa tu stale bavite ten dojde a vtedy dojde a už ho čakame🙂)my sa uvidime až začiatkom februara,,a aj to je len moje zbožne prianie,,,,niekedy mam už pocit že to ide dole vodou,odsudzujeme sa a jedine čo nas drži pokope je ta naša mala,,,

hanulik
14. led 2011

@28jaja28 jj, chápu, že to je to pro Tebe z týhle stránky těžký. Manža byl nejdýl pryč tři týdny a z toho jsem teda šílela. Jinak je to tak na ten týden. Už jsem to tu myslím s holkama probíraly, chlapi, co jsou tak dlouho pryč už prostě umí žít jinak, stejně tak jako my bez nich. A je jasný, že určitá propast mezi těmi světy existuje. 😕

krpeska
14. led 2011

Ahojky tak byl doma jen čtvrtek tet jel nakládat přijede bůh ví kdy a zítra odjezd do anglie a to jsme si plánovali víkend 😢 😢 ale přiznám se že dýl jak ten týden bych to odloučení taky nezvládla 😖i takhle to je dost těžký 😢