Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

caruzo19
9. únor 2009

gretkin drahy neskutocne dobre kresli,okrem ineho aj na tricka a moj muzicek unho objednal na moje narodeniny aby mi na tricko nakreslil moju nosalku(to je take zvieratko) a gretke sa to podarilo dokonca predomnou zatajit,co ja by som nedokazala 😀
uz mam od neho jedno,myvala a toho nosim ako vol kozu.len je lenivy brat si so sebou dosku do kamiona,zeby kreslil cez vikendy 😝 😝 😝 😀
inac nechapem ze si tym neprivyraba

tak uz ste v dalsom svojom? 🙂

greta24
9. únor 2009

Katka, to mate super, ze ste vo svojom, neni nad vlastnu strechu nad hlavou 🙂
Caruzo, nechcela som pokazit prekvapko, som rada, ze sa to podarilo 😀 Ak mas fotku z trickom, hod do albumu, nech sa pokochame 😉

katka755
10. únor 2009

ahojte no to je uzasne ze take vie fakt by si mohol privyrabat..... caruzo uz musis byt poriadne bruskata co?krati sa ti to krati.....

greta nie nie je to dalsi podnajom tu u nas by mali ist byty vraj dole tak est chceme pockat chvilu aj tak sa teraz velmi do toho nemozeme pustit,hypoteku teraz vyplatia len 95% zo sumy ohodnoteneho bytu tak by sme najskor museli nieco nasetrit....

nooooooooo taku fotku by som brala aby sme aj my videli mozno by som dala nejaku objednavku

nika2007
10. únor 2009

greti jedna pani v auparku maluje z fotky na papier a bere za jednu osobu -nakreslenu 20e,je skoda ked je taky sikovny ze to nevyuzije.... 😉
inak aj my by sme mali zaujem 😉 😉 😉 dalo by sa ?

caruzo19
10. únor 2009

no ked pridem na to ako sa tam tie fotky davaju,tak sa hadam aj odfotim,ved aj brucho by sa patrilo si zachovat spomienku
inac zurim,tata prosil dispecerov,nech mu davaju kratke tocky,ze kazdu chvilu mozem zacat rodit,no neposielaju ho do anglicka? 😠 😠 😠 mama u sestry,tak mame jedinecnu prilezitost zacat rodit.neviete ako treba podviazat pupocnik ked zena porodi sama doma?? 😀 😀 😀

katka755
10. únor 2009

caruzo nemas chybu....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 keby som bola tehotna tak porodim od smiechu.....
nezavidim ti ked si sama doma,nas tatko nestihol ani jeden porod ale mala som tu rodinu tak som sa nebala

gretka tak cakame dalo by sa?

greta24
10. únor 2009

Katka, Nika, urcite by sa dalo, len by to asi trochu trvalo, lebo je stale prec ☹
Caruzo, ked chces dat fotku, tak klikni na ten maly fotacik vedla mena, alebo na rubriku Fotoalbumy

nika2007
10. únor 2009

greti pomaly dalej zajdes -my to chapeme..... 😉 😉 😉 ako sa to da s tou fotkou ? asi sedim na kabli ale nerozumiem tomu... 🙄 🙄 alebo ti poslem foto na mail ?dik dik dik 😉

caruzo19
10. únor 2009

nezazijem,neuverim,dispecer vybavil nemecko miesto toho anglicka,tak este nerodime
dobre dobre,tak ja teda ked sa odfotim(aby som sa tam mestila,zeano),tak to tam hodim,uz som si aj pozrela ako zalozim album
toto snehoprsanie ma strasne bavi inac,esteze nevladzem chodit von,by ma porazilo.ale kto by potom sedel za pc 😀

montinka
10. únor 2009

ahojte vsetky ako sa mate. hmmm nas ocino ide tiez do Nemecka zazrak hm a potom asi zase len do hlupej kie. ale uz ma asi jednu brigadu caka kym mu zavolaju tak drzte palce.

nika2007
11. únor 2009

DRZIM 😉 montinka vsetko zle raz prejde,stava sa to kazdemu,ako TO prislo tak TO odide 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

greta24
11. únor 2009

Montinka, drzime palce, nech mu to vyjde ! 🙂
Nika, to som radila Caruzo, ako dat fotku do albumu Modreho konika. Ak chces tricko, tak treba poslat tricko a obrazok, ktory tam chces mat, popripade ak je to nejaky vseobecny motiv, ten si moze stiahnut z internetu moj drahy. Vacsinou kresli zvieratka, to vies, my zo zoo mame na toto uz pomaly uchylku 😀 😀 😀
Caruzo, tak moj drahy tak skoro nedojde, lebo uz sice ide do Rakuska, ale budu mu montovat do auta boxy na dialnicne poplatky, tak snad stvrtok vecer... ☹

caruzo19
11. únor 2009

no pekne.a to ved ani pauzy nema natocene,nie?to je vzdy tak,ked mas nove auto,furt s niecim prudia... 😀
nas tata je s chripkou v nemecku,bohvie kde to chytil,tak dufam ze nezacnem rodit,lebo by bolo troska do jedu,ze by aj stihol dojst a aj by sa nezucastnil

montinka,drziiiiim !!

greta24
12. únor 2009

V noci nas dosiel tata pozriet na 5 hodin a o pol 5 rano zas fical do prace, uz sme mu velmi chybali 🙂 🙂 🙂

caruzo19
12. únor 2009

aj ten nas fici nachvilku domov,lebo sa mu minula bomba a rad by sa okrem toho podelil s chripkou co ma,tak nachvilu dobehne.zide sa taka chripka do porodnice.ale radi ho uvidime,hlabvne nezbednica,ta z toho nevedela zaspat ze tatinko nachvilu pride,tak zaspala s velkym randalom az o 3,tak som zvedava kedy sa zobudi a kedy pojde vecer spat

greta24
13. únor 2009

Alex videl tatina po 3 tyzdnoch a je vidiet, ze to bolo dlho, pomalsie si na neho zvyka 😕

caruzo19
13. únor 2009

a to ho zas poslali von?take ze pauzy nepotrebuje?? a kedy vam zas pride?
to nas tata isiel teda domov,na polceste ho otocili,ze nejake papiere potrebuju co ma v kamione,tak dosiel domov az o 6.,najedol sa,osprchoval a zas isiel prec,nespal tym padom,az teraz isiel spat chudak

greta24
13. únor 2009

Neposlali, len prisiel na noc, lebo rano vykladal, teraz je konecne do nedele doma, tak si ho uzivame 😀 😀 😀

katarinka1107
16. únor 2009

Zdravim babulky 🙂 Tato temicka mi naramne sadne.Mozem sa pridat? 🙂 vcera nam tato odisiel na 4t.Teda chdi na 3t a 1t je doma .Ale teraz mu to vyslo takto.Vidim , ze ste vsetky poriadne zacvicene.U nas to ide podobne, ako sióm Vas citala predtym.Pri druhom porode vobec nebol na Slovensku a v podstate ako ste tu spominali, ked ich treba tak su prec. 😔 Ale nejdem sa stazovat, len mi je nejako smutno, lebo sme ho mali doma 2t a to som sa nejako "rozmaznala" 😝 Pekny den 🙂

jarus74
16. únor 2009

no tato tema padne aj mne 🙂 takze vas zdravim zienky kamionakov 🙂 moj muzicek chodi vonku na 2t pride domov 2 -3dni domov a zas odide niekedy mozno ani na tolko.momentalne ho mam doma 🙂

nika2007
16. únor 2009

Vitajte medzi nami 😉 😉 😉 .Katarinka,nemozeme mat vsetko....korunky treba a ked to inak nejde...to vies NAJKRAJSI POCIT je ked tatino ide domov,ale z domu sa uz TAZKO odchadza....nasa malinka je na tatina strasne naviazana,takze to znasame dost tazko,ale verim za nie na dlho 🙂 🙂 🙂
JARUS-to vsetko je tvoje ? 😉 no klobuk dole....TAK SI HO UZI,KYM JE DOMA!!! 😀 😀 😀 😀 😀

katarinka1107
16. únor 2009

nika mas pravdu, nemozeme mat vsetko.Ale ja sa zas dostanem do starych kolaji 😀 a potom bude zrazu den pred prichodom 😀 .Nasa 10rslecna sa "hra " na hrdasku, ze jej je jedno , ci je tato doma, alebo nie.Ale je obcas vidno, ze jej chyba.A Jurasek? No ten to najviac citil po Vianociach ,lebo sme mali tatina doma nejake 4t.a to si inak zvykol.Ale hlavne je , ze sa mu nic nestane na cestach a ostatne je malina.Ale ked pride tak mam obcas nerva , lebo aj teraz chripkoval a aj tal boo vsetko na mne.Darmo , to ako dalsie dieta, ked ma chlap mierne zvysenu teplotu.Ale aj tak , bola som rada, ze teplotka klesa a bola by som ho aj do tej postele ukladala a kzdu chvilku zakryvala 😀 😀 len nech je v poriadku 😀 .Nie je to bohvieco stravit potom nejaku virozu za volantom. 😖 😔 .Teraz cakam , ked bude vikend a na firme zapoji notebok a budeme si volat a sa vidiet a Maly mu bude skakat do obrazovky 😀 Ale som sa zas rozpisala . 😀

nika2007
16. únor 2009

len sa ??vykecaj " padne ti to dobre 🙂 🙂 🙂 Barborka pubertacka,ze ? no nasa andrejka bude mat tiez teraz 22 .2. 10rokov,ale dobre to s nou laaame...kedy je narodena vasa ?
ty si priamo z hlohovca ? lebo som tam niekedy chodievala a mam tam aj spoluziacky zo strednej 😉
Nas tatinobol tiez chory asi pred 2 tyzdnami,ale vyliecil sa za volantom....nebola to chripka,len bol nachladnuty.. ☹ ale uz je KLOP KLOP dobre,ze to nedoniesol domov 😨

katarinka1107
16. únor 2009

no nasa Barborka je 23,12a je to kozoroh 😀 obcas ako vysity.A ano som priamo z hc .Teraz sme sice nejake 3r kusok od hc, ale chodim tam stale .To vies rodinne puta 😀 😀

greta24
16. únor 2009

vitajte katarinka a jarus 🙂
my sme teraz mali tatina po 3 tyzdnoch 3 dni doma a maly stihol krasne zdivociet 😀 😀 😀 Ja ho bezne uspavam 10 - 20 minut a tatino hodinu a pol ! Tak zas ideme napravat, aby mal tata co kazit, ked dojde 😀

nika2007
16. únor 2009

greti PRESNE TOTO ISTE JE U NAS . 😀 😀 😀 ked pride tatino aj ked odide...
CARUZO si cela ?

greta24
16. únor 2009

Nika, aspon vidim, ze v tom nie som sama 😀

jarus74
17. únor 2009

ahojte 🙂 nika vsetke su moje 🙂
manzelika si momentalne uzivam a vyuzivam beha z nami po doktoroch lebo namensi drobec ma chytene priedusky ☹

caruzo19
17. únor 2009

hlasim ze som cela a mam toho po krk 😀
no tak este je sanca ze porodim dnes alebo zajtra,lebo tata pride az vo stvrtok,uz ostane mesiac doma,takze teraz sa mi to fakt nehodi 🙂
ale predvcerom mi tak tvrdlo brucho,ze uz mam tasku komplet pobalenu a uz len cakam co povie doktor,lebo minuly tyzden malo slonica ze 3770g podla uzv.ideme vo stvrtok na kontrolu

nika2007
17. únor 2009

Greti u nas to trva tak den,dva kym sa dostaneme do SPRAVNYCH KOLAJI, 😀 😀 AZ KYM NEPRIDE TATA
Caruzo,uz vydrzte aspon do stvrtka 😀 😀 😀 sama porodit doma- by si bola hned v spravach 😀 ides do ruzinova predsa ?ale to je naozaj uz maly sloniiiik 🙂 tak sa drzte...