Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

exjanka
3. bře 2009

AHOJTE
Juj Gretka aj moji velmi plakavali,mysleli ze ocik ich nechce ked odisiel 😖 .Teraz cakaju ked pride co donesie 😉 a ked odchadza cakaju aby sa mohli nastahovat do jeho postele 😀 .
Nam ma v sobotu ocik prist.

greta24
3. bře 2009

Alex je este maly, neda sa mu to vysvetlit, len ked ho vidi odchadzat, tak je mu jasne, ze tatinko ide prec... Maly ho zboznuje a on jeho, tak je to o to tazsie ☹

matap
3. bře 2009

exjanka... áno som Martina...
Zolnú aj Lipovec poznám akoby nie? a pochopila si dobre, žijeme v Taliansku a pôvodne som zo Zvolena
A čo sa týka toho okrádania v Taliansku - máte pravdu, je to tam hrozné (aspoň čo vraví stále manžel). čím južnejšie tým je to horšie, ale ani Milano nie je bohviečo. On už ale aspoň vie, kde môže v "Autogrille" s kamiónom prenocovať, aby ho neokradli. Neviem, či vám chodia mužíčkovia aj do Neapolu, ale to je mesto krádeží číslo 1.

exjanka
3. bře 2009

ahojte
Martinka preco nemas fotku 😉 .Nooo tak od neapolu dole to je mafia 😀 😀 ,tam ti aj tenky ukradnu.
kocky vy ste tu vsetky na MD?

martinamil
3. bře 2009

Matap, máš pravdu. Dole pod Neapolí už je to sázka do loterie. Alešův kolega měl problém, když jel na Sicílii. Před trajektem nocoval a oni ho vykradli. Bohužel moc peněz, protože trajekt nelze platit převodem, ale jen hotově. Takže měl u sebe dost peněz (trajekt tam a zpět atd).

Exjanka, já ještě na MD nejsem, ale jsem na PN - zatím. 🙂

exjanka
3. bře 2009

Aha ,na rizikovom si,juj este mas dost pred sebou.
Ja som zazila zlodejov vo Francuzku ked sme do pristavu sli, v noci na parkovisko som pocula sramot a daky lotri nam chcely naftu vytiahnut,no teda vo mne by sa krvy nedorezali 😖

exjanka
3. bře 2009

Jeeeej Martinka pozeram ze budem s tvojim chlapatkom oslavovat narodky ja som 26.6 😵 😵 😵

martinamil
3. bře 2009

Tak to bych si moc přála, aby to bylo červňátko, ale bohužel tomu moc nevěřím. Už se začínám psychicky připravovat na to, že se narodí za 4 týdny. Včera mi profesor na kontrole řekl, že pokud se ty výsledky nezlepší, tak porod bude 30.3. Tak se teď modlím, aby se zlepšili. Jsem fakt hodná holka, ležím, mám nohy nahoře, hodně piji a v přesnou dobu si píchám, ale už skoro není kam. Břicho i nohy mám samou modřinu.

Jinak já jsem na PN už od 10.tt, takže už mě to doma fakt neba. Ale horší to bylo ze začátku. Teď už vím, že má mimísek šanci přežít, tak jsem klidnější. 🙂

exjanka
3. bře 2009

Jejda to je velmi skoro ☹ este vydrrrrrrrz.Od 10 ?Tak to ta lutujem moje chuda,ja som s oboma mala rizikove,prve som v 20 ttpotratila,ale az tak som nebola ze by som stale musela lezat.Bola som aj v nemoznici,pri oboch som sa skoro otvarala a strasne mi tvrdlo brusko,pri Adamovi som bola 2x na odbere plodovej vody.Ale stalo to vsetko za to 😉 ,niekedy je to o zivot s nimi 😀 ale nemenila by som.

martinamil
3. bře 2009

Tak já jsem s problémy počítala. Bohužel je jich trošku více než jsme čekali, ale pro mímíska všechno. Já se neotvírám, tedy zatím naštěstí, ale mám hodně špatné hodnoty srážlivosti krve, tak hrozí ucpání pupečníku trombem. A k tomu ještě pár maličkostí, které se bohužel nasčítaly na velký problém. Ale ono to nějak dopadne. Doktoři to hlíají, tak jim věřím 😉

exjanka
3. bře 2009

Tak nech vsetko dopadne najlepsie ako je len mozne,budem ti palec drzat

katarinka1107
3. bře 2009

martinamil drzim palce. Pre Teba je toto obdobie asi dost namahave , ked musis byt stale "mimo pohyb"aj ked si myslim , ze zaroven je pre Teba aj najkrajsim 😀

nika2007
3. bře 2009

Greti tak ju pozdravuj a nech hodi foto 🙂 🙂 🙂
my mame taky isty ,,problem" ked tatino odchadza...ked sa zavru dvere tatino smokli na jednej strane a mala na druhej ☹

martinamil
3. bře 2009

Katarinka máš pravdu. Já jsem workoholik a teď musím ležet, ale pro miminko všechno. Je vymodlené, vytoužené! 🙂

matap
4. bře 2009

Martinka, ja som tiež ležala mesiac, lebo som sa otvárala a strašne som sa bála, že sa to narodí skorej... Ale o to "skorej" by ani nešlo, nech sa narodí, kedy chce, len nech to dobre dopadne a bude zdravunké.
exjanka - polepším sa a tú fotku sľubujem že vložím

greta24
4. bře 2009

Nika, aj nas tata to zle znasa ☹
Martinamil, drzim palce, nech ti to tehotenstvo vydrzi co najdlhsie, ja so lezala posledne dva mesiace, ale stalo to za to 🙂 🙂 🙂

exjanka
4. bře 2009

ahojte
No tak nam ocik volal ze az o tyzden pride 😠 ,ani som nevedela ako to detom povedat.

katarinka1107
4. bře 2009

ahojte, 🙂 nasi su celkom v pohode, ale ked sme dlhsie spolu doma , tak potom je to tazsie. Inak mam pocit, ze uz si chudence na to celkom zvykli 😔

katarinka1107
4. bře 2009

inak Caruzo je uz doma? Tak nech to pekne zvladaju 🙂 Urcite nevie ani kde jej hlava stoji 😝 Ci stihol manzel prist?

martinamil
4. bře 2009

Tak mě teď přišla krásná zpráva. Neplánovaně se Aleš dostane v pátek odpoledne domů a odjede až v neděli večer. Super. Měl být 5 víkendů pryč a hned druhý bude doma. Tak to by se nechalo - kdyby to byl jen každý druhý.

Jinak nevím jak vy, ale já mám dnes neuvěřitelně mlsnou. Že by to bylo tím ošklivým počasím? 🙂

katarinka1107
4. bře 2009

martinamil, som pozerala tvoj album a pekny kocik si chces vybrat 🙂 Ja ho vidavam v modrom a veeeeelmi sa mi paci. 🙂 aj ta postielka k posteli 😀 je asi dost prakticka, lebo my sme Juraskovi pritahovali tu jeho az tesne ku mne na postel , aby mal pocit, ze lezi pri mne . Ale nepomahalo, on musel byt az na mne 😀

katarinka1107
4. bře 2009

no a takych vikendov zelam viac 😀 a kazdej tu 😀

martinamil
4. bře 2009

Katarinka, v překladu z němčiny se té postýlce říká kojící. Takže dítě pak nemusíš stěhovat. Já jí tedy říkám "noční stolek". Kočárek vybíral Aleš. Je vidět, že je to řidič, chtěl něco "technického" a já byla velmi překvapená, jak je jednodušše ovladatelný a lehký. A přitom vypadá hodně robusně.

katarinka1107
4. bře 2009

no ved prave aj mne sa videl , taky" nemotorny" ale videla som ho v "akcii" a pekny je. Kojacia postielka ? To to mimi ozaj nemusis prekladat. Nie ako u nas, ze ako dosiel Miro domov, tak Jurko ziarlil, no dosla "postelna" konkurencia 😀 spavala som v strede 😀 Kojila som totiz Juraska 25mes 😀

martinamil
4. bře 2009

Měli jsme ji jíž složenou a ta matrace je fakt úplně přesně. Prodávají tuto malou, tak i velkou. Já to znám z Německa, tam se o využívá hodně, ale v ČR jsem to ještě neviděla. Když dítě odroste, tak se dá využít jako dětská lavice. Koukni na tyto odkazy: http://babybutt-de.erwinmueller.com/shop/artike... a http://babybutt-de.erwinmueller.com/shop/artike...

jarus74
5. bře 2009

katka ze postelna konkurencia 🙂 🙂 aj my to mame ked dojde tato domov a dudre ze keby sa maly aspon tak neroztahoval a nekopal 🙂

matap
5. bře 2009

My máme tiež taký " postelný problém", s manželom už skoro 3 roky nespávame v jednej posteli 🙂 malý ho úplne vytlačil... a tak si ocinko len sťažuje, že nestačí, že nespí celý týždeň v kamióne na poriadnej posteli, ale ani doma nemá na nej miesto 😀

exjanka
5. bře 2009

Moji sa stiahnu do svojich peliskov ked pride ocik a potom sa rano nahrnu oba kusy k nam 🙂 .Ale ked odide tak je boj kto tam pojde,potom sa musia striedat. 😉
Dievcata aj u vas je take otrasne pocasie?Tu leje od sameho rana ,uplne je tma 😖

caruzo19
5. bře 2009

caute baby 😉
tak my uz sme doma a dieta aj dnesnu noc pochopilo,ze v noci sa spi,tak som aj celkom vyspata.tatinko je doma mesiac,tak zaspava so starsou a to doslova a do pismena 😉 nejak ho to rodicovstvo zmaha.ale ta nasa pubertacka dvojrocna je docela narocna teraz tak sa mu ani nedivim

inak porod uplne v pohode,vyvolavany,s epi a oxytocinom,v podstate od silnejsej kontrakcie a od podania epiduralu bolo za 3,25hodiny po vsetkom,akurat placentu museli docela ukecavat a potom som trocha krvacala,ale porod sam o sebe uplna rozpravka,vytlacila som malu na 1 kontrakciu a 4 zatlacenia a ledva ju chytili 😀
tatinko bol doma uz tyzden pred a vecer pred vyvolavanim nanho dosla chripka a to taka,ze ledva zil,tak som nakoniec isla rodit bez neho,nas ma murphy totiz docela rad 😒 ale tym ze to bolo take trychle a v pohode,ani mi to az tak nebolo luto a bol doma so zabkou,takze to zvladla v pohode.
na sitie mi pripichli epi a aj lokalku dali,takze som hned po porode pobehovala,lebo ma nic nebolelo,az nadranom som to zacala citit.teraz sitie troska stipe jek sa to hoji,ale inac je to dobre

martinamil,drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo

my sme "postelny problem" vyriesili jednoducho,mame od steny po stenu postele vedla seba(postielka,manzelska,obycajna),vyjde to bez 2cm presne na izbu,tak sa mozme valat 🙂

tak ja uz letim zase kojit to nase zlte dietko 😀

nika2007
5. bře 2009

uf ake postelne vojny tu ,,letia" aj u nas dnes prsi od rana,som zvedava na vikend 😒