Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

martinamil
3. dub 2009

Marcelo, Aleš jezdí se speciálním přepravníkem na vozy po celé Evropě (testy, výstavy, focení, závody atd.). Na konci dubna odjíždí na Azorské ostrovy na rallye. Takhle už byl snad všude, na Kanárech, v Turecku, Finsku, Rusku. A jestli jsem spokojená s jeho prací? Na to se jednoznačně odpovědět nedá. Jsem ráda, že ho to baví, i když nadává jako každý. On je řidič srdcem a tak to musím brát, i když se mi doma samotné stýská. Dřív jsem ráda jezdila s ním, udělala jsem si kvůli tomu papíry. Teď už mám ale smolíka.

caruzo19
3. dub 2009

martinamil,tiez si myslim ze sa ta nadcha nezlepsuje vdaka tomu refluxu a s nim spojenym opuchom sliznic,ale nema to z toho,nadchu mala skor nez jej zacal ten reflux
s vyvysenou polohou je to tazke,lebo mi potom sklza dole a na strany a rozne sa potom zamotava do perin a sa bojim aby sa neudusila a ked je tak daleko v postielke,nepocujem ci nevracka atd...
gretka zvladam to celkom vpohode.aj ked som mala v plane po porode rano vypadnut a vratit sa na spanie a poobede zase von,ale nejde mi vypnut airbag v aute a vzadu ked ma reflux sa bojim na dlhsie trasy.ale ked prestane vrackat,budeme chodit niekam ,neviem kam,do zoo ma nic nelaka odkedy terezku zabili,nejak mam averziu voci tomu miestu a jedine na partizansku na ihrisko,alebo za martinou na ten ranc k malackam mam v plane obcas vybehnut,nasla som tam andyho,ak sa zadari a bude tata doma buduci vikend,zbehneme sa tam pozriet
zatial sa motkame po ihriskach po okoli,ale trpnem ci sa tam nenapichne na nejaku striekacku

martinamil
3. dub 2009

Čaruzo, pro tyto děti se prodává speciální podložka http://www.bebeshop.mimishop.cz/detail.php?zboz.... Zkus jí třeba vyrobit. Ta zvýšená poloha je nutná i u dospělého člověka aby se neudusil. A máš monitor dechu? Nebo zkus pořídit spací pytel a nepřikrývej ji dekou. Podívám-li se na Aleše v refluxním záchvatu, tak by to bez zvýšené pozice nezvládl.

hanka.h
3. dub 2009

Ahojky všem 🙂

už jsem tady dlouho nebyla 😕 ale je to hrůza, máme trápení s Karolínkou... nechce jest žádné vařené jídlo kromě vývru s nudlema a pečivo jí jen suché. Po dmluvě s doktorkou jsem začala nabízet vařené jídlo a pečivo se sýrem, salámem... ale bez úspěchu.... 24 hodin nic nesnědla 😢 Dnes ji tedy odebrala krev a v pondělí máme dovést moč, pokud bude vše v pořádku tak nastupujeme do nemocnice, proč nechce jíst to co jíme i my.... potřebuje živiny a různé vitamíny.... jsem z toho nešťastná, dnes se ráno vzbudila smutná, bez nálady, bílá jak stěna 😢 Ach jo......

Vítám nové tváře 😉

Přeji všem krásný sluníčkový víkend 🙂

martinamil
3. dub 2009

Je, jej Hani. A ani třeba rohlík s nugetou? Musí do sebe něco dostat. Vůbe si neumím představit, co bych dělala. Možná bych zkusila sice nezdravé, ale přeci - hranolky, malinké řízečky, veselé, barevné. Snad to je jen "rozmar" dvouletých a není to žádná vážná nemoc. Moc držím palce a dej zprávu jak to dopadlo.

greta24
3. dub 2009

Marcela, moj muz jazdi po Europe, doma by mal byt kazdy druhy vikend, ale posladne mesiace je prec az 3 tyzdne v kuse.
Hanka, drzim palce, nech je mala v poriadku a zacne papat 🙂
Caruzo, tiez sa zaciname hrnut do prirody, dnes som po 30 rokoch stala na kolieskovych korculiach ! To bude svalovica. Ani ja som v zoo uz dlho nebola, vraj Alan vyzera este horsie, no potes panboh ! Dufam, ze to Veronike uz nebude dlho trvat a bude lepsie, ak by boli nase drahe polovicky, tak by sme mohli absolvovat aj nejaky vyletik 🙂

montinka
3. dub 2009

ahojte dakujeme. hm tak v utorok ide ocino na skusobnu jazdu. joj dufam ze potom ho vezmu.🙂

hanka.h
3. dub 2009

marti - zkoušela jsem i nezdravé, ale jde o to, že musí i to "normální" jídlo. Chleba jsem dělala na kostičky a napíchla je na takové barevné špejličky na jednohubky a nic ☹ Mám ju teď přes víkend zas krmit jen jogurtama a suchým pečivem jak jedla doteď a v pondělí podle těch výsledků se uvidí co dál. Doufám, že testy budou v pořádku a je to jen nějaký rozmar....

montinka - držíme palce 😉

marcela79
3. dub 2009

Martinamil, tak to si dobrá, že si si kôli tomu urobila papiere 😉. Ja som tiež sem-tam išla s manželom, ale prežívala som to úplne rekreačne, a vždy som zaspala 😀.
Montinka-držíme palce 😉.
Gretka, i my sme absolvovali tie nekonečné hodiny čakania, keď bol manžel preč tak dlho ☹
Milá Hanka, dúfam, že s malou to všetko dobre dopadne 🙂

katarinka1107
3. dub 2009

ahojte maminy 🙂 *Teda skor pekny piatkovy vecer. Nam tyzden rychlo ubehol, tato bude aj odchadzat a ja ani nie som fit. Rychlo som precitala , co mate nove. vitam medzi nami nove mamulky 🙂 . Martinamil teda , tak bud mim vydrzi, alebo to bude ako u nas ☹ . Budes rozpravat malinkemu vety typu"ked si sa narodli, nikto nebol doma Barborka bola v skole, mamina v nemocnici a ja v robote daleko. " To mojmanzel tak rozprava Jurkovi 😀 uzasne zabavne , 😀 😝 Ale mne bolo smutno. ale tie ucty za telefon 😕 No co aspon sme sa poculi. Pocujem , ze Jurko uz odfukuje, dnes mame pauzu 😀

dandulik
4. dub 2009

ahojte kolegynky........... 🙂 vítam tu nové tváre.... 🙂
.......aj vy budete možno na sviatky same doma, bez manželov????mne to dnes oznmil, skoro som zošalela.....odišiel do Holanska, a nevie naisto či stihne prísť,............... ☹ teraz mi to ešte nevadí, aj ked mi bude chýbať... ☹ ale čo potom ked budú detičky...............??? 😒
..no ved nádej umiera posledná....tak ešte dúfam že to stihne............. 😉
---.........prajem pekný slenčný víkend......ja budem slamenná vdova... 😔

martinamil
4. dub 2009

Dandulík, hlavně aby se stihnul vrátit na porod. Já se v to modlím, ale nevím nevím. Proti tomu nějaké Velikonoce 😉 to se dá přežít. Vloni jsme na Velikonoce byli spolu kamionem za Polárním kruhem. Letos tu je skoro léto. 😀

katarinka1107
5. dub 2009

ahojte mamulky 🙂 . Tak my sme ho prave odprevadili, no a na sviatky sme sami ☹ 😔 . Ale idem e k nasim , tak to prezijeme 😉 . Krasna nedela, vsak?

matap
5. dub 2009

Hanka, ja mám takmer trojročného syna a ten tiež má teraz obdobie, že neje nič, len zemiakovú kašu a cestoviny. Už som si na to zvykla a nenútim ho. Mäsa sa mi už polroka nedotkol. Hnevá ma to, veď nemá žiadne vitamíny, dostať doňho zeleninu či ovocie? Neexistuje. Polievka? To on nepozná. Snažím sa mu do tých zemiakov kadečo zamiešať, ale všetko naviac si tam všimne. No strašnéééééé. Inak je v poriadku, spinká, hrá sa atď. ako aj predtým, nevidím na ňom nič zvláštne. Tak aj ja len dúfam, že ho to čoskoro prejde a začne papať, ako treba. KeĎ bol menší, jedol mi všetko.
My už konečne po dlhom čase od Veľkej Noci budeme s ocinom... Tak sa tešíme 🙂

marcela79
5. dub 2009

Ahojte žienky, Katarínka, máš pravdu, naozaj je dnes krásny deň. 🙂 I nám dnes ocinko odchádza, ale na sviatky bude doma - aspoň dúfame. 😅

martinamil
5. dub 2009

Ahojky děvčata, i tady byl krásný slunečný víkend.

Já měla Aleše tento víkend doma a snad i na svátky bude. Vyšli mu vstříct a jezdí takové trasy, že je každou noc doma, ale vstává ve 3 hodiny ráno. 28.4. odjíždí na 5 týdnů.

Zítra jdu do poradny, tak doufám, že mě nechá ještě doma, že nebudu muset nastoupit zpět do nemocnice.

katarinka1107
5. dub 2009

no marti , ako sa inak citis?Marcela mas to dobre, ze ide na tyzden a sviatkujete spolu. My sme boli minule velkonocne sviatky pokope. Tentorok to mohlo vyjst , ale sa im nejako pomiesali turnusy a ked sa to konecne utriaslo, tak to vyslo takto ☹ . Ale co vydrzime

exjanka
5. dub 2009

AHOJTE
Nestihla som vsetko precitat ale vidim ,ze Martinka stale 2v1 tak je dobre.Ja akosi nestiham ,beham po uradoch ,vybavujem,potom s detmi von a vecer som rada ked sa doplazim do postele.Ocik je doma este -na marodke,stale im nedoplatili co mali -uz aj v jojke boli tak som zvedava co poriesia.
Ak uz nestihnem do sviatkov nazriet tak vam prajem veeeela vody a prijemne prezitie sviatkov v kruhu rodiny.

martinamil
5. dub 2009

Katarinka, úplně fit nejsem. ☹ Ležím a ležím a přesto mi břicho dost tvrdne. Ale naštěstí nepravidelně. Snad to ještě pár dní vydrží.

My jsme v loni trávili Velikonoce e Švédsku (kuk http://www.facebook.com/album.php?aid=2005583&i...), letos budu v horizontální poloze v posteli. Ani výzdobu neřeším, prostě nic.

Exjanka, držím paůce, ať už se to konečně vyřeší!

marti457
6. dub 2009

Ahojky Marti, snad to bude v poradně dobrý a nechaj Vás ještě doma 😉
Ta kuchyň na chalupě je super - to jste si mákli ! 😲
Taky musím vložit nějaké foto 😎

martinamil
6. dub 2009

Marti, Ty máš taky Facebook? Mákli jsme si pěkně. Dělali jsme to jen o víkendech, tak je Ti jasné, jak dlouho to tam bylo rozbombardované. Ale nejdou mi tam vložit fotky finále. Pořád mi to hlásí chybu. Musím na to juknout. 😉

marti457
6. dub 2009

Marti tak facebook ani nevím co je 😢 já mám notebook 🙂
Umím si to představit, my si předělávali u manželových rodičů před necelými 2 roky vršek baráku. Kubikovi bylo kolem 10měsíců. Máme to tu prťavoučký, ale na úklid to stejně stačí 😀
Vložila jsem nějaké foto, ale jen rodinné - stavbu bych musela někde vyhrabat 😖
Co v poradně - pochválili vás?

katarinka1107
6. dub 2009

ahojte 🙂 😉 🙂 . Tak martinamil ako? Uz cakame nove spravy. 🙂 Marti457 mas zlatu rodinku. Mne sa pacili chlapci po vianocnym stromcekom 😉 . Exjanka, dufam , ze vseetko sa dobre skonci a budete mat vsetko ako sa patri. Inak my sme mali predtamto zamestnavatelom taky isty problem,. Inak "ten zbytok" uz neuvidime, ale dobre je to ako je , kasleme uz na to. len nech nie je horsie

martinamil
6. dub 2009

Tak já jsem zpět. Pan profesor si liboval, že se mu to takto líbí. Zůstávám na prst otevřená, ale mohu být doma. Jen ležet a ležet. Ale doma je doma!

Marti, my to máme jako chalupu (polovinu domu, co bydlí Alešovi rodiče). Doma je už naštěstí hotovo. S dítětem si to moc eumím představit.

marti457
6. dub 2009

To je super, ještě pak prcka nakonec budete přemlouvat aby už šel ven 😉
Já, když jsme předělávali, byla s Kubikem v bytě - aspoň většina práce s úklidem nebyla na mě 😀

martinamil
6. dub 2009

No to určitě ne, půjde ven císařem. Ale vůbec by mi to nevadilo, kdyby to bylo ve 40.tt. 😀

Nás čeká ještě výměna střechy, ale letos určitě ne. Ale stejně přemýšlím, že to necháme udělat firmu. Bylo by to jednodušší, už kvůli stávajícímu eternitu.

katarinka1107
6. dub 2009

no vidis martinka, ako sa dobre dari. teda zatial. Len tak dalej. Dnes bolo krasne hura 🙂 😎 A inak martinka, ked vydrzis toto cele, tak cisar je proti tomu uz nic 😉 . Juj len pekne lezkaj a naas citaj a pis nam novinky a my ta tu zabavime 😉

martinamil
6. dub 2009

Katarinka, taky už jsem závislá na Koníkovi. Ráno vstanu, zapnu Koníka a když jdu spát vypínám. Jsem na třech vláknech a koukni jak mi "hezky přibívají" příspěvky. 😅

katarinka1107
6. dub 2009

no ale aka ja byvam zvedava, ked mas ist na poradnu, 😅 Ale vlastne ja som rada za tuto temu, lebo sme tu vsetky na tom rovnako.Mne to pomoze , ked mi byva smutno, tak si maminky tu precitam , imaginarne sa porozpravame aj pri kave obcas a je mi dobre. Ale ako vyslo slniecko, sme aj viac vonku, tak to zas tak preleti. Uz ste marti rozhodnuti , ake data malemu meno? No myslm , ci Matej , alebo Krystof.My sme mali pri bare chlapcenske meno Adam, ale sa mi zda ze ich vela zacali davat. Tak pri Jurkovi sme uz "nahodili" ine. A strasne sa mi paci. A ked bol taky "cerstvy" este v porodke mu svedcalo Jurasek. Ale kazde meno je pekne, kazde meno inak svedci,

martinamil
7. dub 2009

Katarinka, tak to jsme na tom stejně. Já jsem taky ráda za toto téma. Všechny víme co to je, když je partner dlouho pryč. Jsme na stejné lodi. Nemusíme si vysvětlovat, že se občas dostaví depka, či otázka zda to mám vůbec zapotřebí. Musíme být i soběstatnější než ostatní, protože když se něco děje, tak jsme v tom většinou samy. Zákon schválnosti funguje dokonale. A nejhorší je, že nikdy nemůžeš chlapovi říci, že máš depku právě z toho, že není doma. Protože on je na tom venku ještě hůř a tak by jsi to jen zhoršila. Na to je dobrý Koník, protože si člověk pokecá a přitom nemusí mezi lidi, na které zrovna nemá náladu. Všimly jste si toho, že když máte depku z toho, že jste doma zase samy, tak první otázka, kterou od kohokoliv dostanete je: Kde máš zase partnera? A kdy se vrátí?

Asi zvolíme jméno Kryštof. Líbí se nám obě. Ale Matějů je teď v okolí strašně moc. Váháme, protože tatínek ráčkuje a kombinace Kryštof Krejčí je trochu jazykolam. A co když bude malý taky ráčkovat? Ale i se mi líbí datum jmenin 18.9. - shodou okolností je to datum mé poslední menses před otěhotněním a datum výročí svatby mých rodičů. 19.9. by měl narozeniny můj děda a shodou okolností i Alešův děda, 20.9. má moje neteř narozeniny a Alešův synovec taktéž. Tak by to bylo takové rodinné 😀