Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

martinamil
23. črc 2009

Vidíš, já ty Tvoje kluky popletla 😉

marti457
24. črc 2009

Já je pletu taky 😀 a všichni okolo taky

martinamil
24. črc 2009

😀 😀 😀 Pro mě jsou to hodně podobná jména.

Já si jednou spletla své bratry. Ale omlouvá mě, že jsou to jednovaječná dvojčata. Oslovím ho "Honzo" a on se na mě pohrdavě podívá a odvětí: "Ale já jsem Míra". Když byli na vojně, tak si dělali prd.l se švagrových. Je zajímavé, že 9 měsíců potom se narodila neteř, která má mateřské znaménko strýce - druhého dvojčete tedy Honzy a synovec taky, tedy strejdy Míry. Bůh ví, jak to tenkrát bylo 😀 A když byly děti malé, tak si vystačily s jedním tátou. Moc je nerozlišovaly, takže když něco, tak táta-strejda uměl dobře utěšit.

Tady na té fotce jsou oba: http://www.facebook.com/photo.php?pid=30152940&...

marti457
24. črc 2009

Páni - Bůh ví, čí tedy ty děti jsou 😀 Oni jsou fakt stejný. Tak buď Marti ráda, že nemáš taky dvojčata, když je máš v rodině. Já se jednou smála švagrový od bráchy, že maj v rodině dvojčata, a že se jí taky jednou naroděj a tchýně na mě - ty se moc nesměj, my je máme taky v rodině 😀 a naštěstí nás to obě minulo, ale máme obě 2 kluky 😝

martinamil
24. črc 2009

Marti a to já jsem taky z dvojčat. Ale moje dvojče zemřelo při narození. Oni jsou o 2 roky mladší. A fór byl teď při porodu. Když vyndali Kryštofa, tak se mě ptal, jestli mě něco nebolí, neřeže (že by přidali anestézii), jaké mám pocity. Tk jsem říkala, že mám pocit, jako by mě zvedali za střeva ke stropu. Pan docent odpověděl, že to nejsou střeva, že je to druhé dítě. Normálně se mi zastavilo srdce, přístroje začaly pípat a on řval: "Ženská dejchejte, to byl fór. V epidurálu mi to moc vtipný fakt nepřišlo.

Neboj třetí bude holčička, nebo kluk jako u tchýně. Ta měla třetí vymodlenou holčičku - už to musí vyjít a narodil se Aleš 😀 😀 😀

marti457
24. črc 2009

No to tě museli vyděsit, když celé těhotenství víš, že je tam jen jedno a na sále ti řeknou, že vyndavaj druhý - to je blbej fór 😝
My už holčičku zkoušet nebudem, a když tak asi tak nejdřív za 10 let 😀

marti457
25. črc 2009

No to jsou šikulové 😲 😲 😲 😲 😲

Odjíždíme do toho Chomutova, Lukášek už včera teplotu neměl 😉 snad bude aspoň trochu hezky, ve středu jsme doma 😉

jaa
25. črc 2009

marti.hezkou dovolenou. 😉

martinamil.Tak,jak Krištůfek??,Co dělají opruzeniny???Je to lepší???A,chtěla jsem se zeptat...ještě ho krmíš přes stříkačku,když už vypije tolik???

jaa
25. črc 2009

http://www.babyonlineshop.de/shopart/1003030031...

Marti.Můžeš se mi na to mrknout???Jestli by mi to poslali do Čr a ,jestli je k tomu i nánožník???Díky moc.Musím využít toho,že umíš super německy. 😉 😅

katarinka1107
26. črc 2009

ahojte maminky, tak sme oprevadili tatina a sme sami zas na 3t ☹ . A pekne ste sa zas porozpisovali, 🙂 . idem dat Juraska do postele, a potom docitam , zatial peknu nedelu

martinamil
26. črc 2009

Ahojky!

Marti, poštovné do ČR dělá 29,95 Eur http://www.babyonlineshop.de/deutsch/special/1/10/ o nánožníku jsem se nic nedočetla.

Jinak Kryštůfek už přes den skoro nespí, ale spí v noci. Včera usnul v 19 hod a ve 2 hodiny jsem ho budila já na jídlo. Pokud krmím Bebou, papá z láhve, pokud mateřským (v noci), tak zahuštěné stříkačkou přes prst. Jinak mi začal odmítat dudlík a jako dudlík funguje můj malíček ☹ uvidíme jak dlouho.

jaa
26. črc 2009

Marti.
Díky moc.Mě se ten kočár celkem líbí,ale chtěla bych k němu nánožník. ☹
Tý jo!!!! 😲 😲 😲 Nespí?Jo???To ,Nelís spí ještě tak 3-4hod.denně.

Teda, s tím malíčkem v papulce se ti bude špatně vozit kočárek 😅 😀

A Bebu ti snáší dobře???

katarinka1107
26. črc 2009

no jaa s tym malickom v puse pri ocikovani si ma rozosmiala, 😀 😀 pekny vecer, teda uz skor dobru noc 😉

jaa
27. črc 2009

katarinka.Já,když jsem si to představila,tak jsem se tomu taky musela smát. 😀 😀 😀

martinamil
27. črc 2009

Holky, ve se tomu smějete, ale je to holý fakt ☹ A ještě máme kočárek se zatáčecí zadní nápravou (velice lehce zatáčí), takže jedu jako opilá.

Marti, písnu jim a zjistím jak je to s tím nánožníkem.

Jinak včera Kryštof spal 2x 15 minut v kočárku. Zato vytuhl v 18:30 hod. hned po koupání a spal do 4 hodin do rána. Nabaštil se a spal dál do 7 hod. Takže v noci mi spí krásně. 🙂

martinamil
27. črc 2009

Marti, odpoveď z Německa: K tomuto kočárku není nánožník vyráběn, nahrazuje jej fusak ve 3 variantách (letní, mini-nest, zimní-mumie)

Dodací termín: min. 9 týdnů, platba při objednání, dodávka poštou, poštovné 29,95€

katarinka1107
27. črc 2009

ahojte maminky. pekny den . No krystof je pekny chlapcek, v noci spava lepsie, ako starsie deti . Aspon sa moc nebudis ani ty marti. Ci ano?

jaa
27. črc 2009

marti.Jsem se musela zasmát,jak chodíš s tou natáčecí nápravou,jako opilá 😀 😀 😀 Asi budeš muset vytáhnout BBC.Zkus mu koupit jiný cumel.Dělají i takové,co nemají bambule a jsou,jako prst.

Za mailíka děkuji moc.To mě celkem mrzí,že nemají nánožník.Fusak jsem si kupovala nový od Emitexu. ☹

Marti.nebudeš chtít chodítko???Máme pěkné od f.Cam.Klučičí,jakoby kamion.Malá v něm byla cca.týden. 😒 ☹

jaa
27. črc 2009

Jinak spánek 2x15 minut...je fakt dost málo.Ale jsou takové děti,co moc nespí.U nás dneska 3,5 h. 😉

marti457.Nebo ty...nechceš chodítko pro malého???I,když ty už možná máš. 🙂

fridininka
28. črc 2009

Ahoj holky, manžel sice nejezdí přímo s kamionem, ale s velkým náklaďákem. Naštěstí bývá někdy doma. Je to den tak, den jinak. Ale když přijede večer nebo v noci domů, tak stejně vstává třeba ve 2 ve 3hod. a jde jezdit dál. Vlastně jenom udělá povinnou pauzu a zase frčí. Ale stejně mi s prckem od narození nemohl moc pomáhat, je to můj mamánek a u nikoho jiného moc nechce být. I když už se to zlepšuje a už dovolí tatínkovi, aby si s ním hrál. 🙂

martinamil: co máš za kočárek?

katarinka1107
28. črc 2009

vitaj fridininka 🙂

martinamil
28. črc 2009

Ahoj Fridininko, vítej! My máme dva. Mutsy Urban Rider a Bebe Comfort Trophy. Proč?

Marti (Jaa) pošli mi prosím foto do emailu. Sice jsem tvrdila, že chodítko nechci, ale vše se dá změnit 😉

Když se Ti ten kočárek tolik líbí, zkus se podívat po univerzálním nánožníku od Emitexu.

Katarinko, já docela spím. Jen mě občas vzdudí monitor ☹ Budím se pravidelně okolo 2 hodiny, takže občas budím i Kryštofa na jídlo. Tedy dnes to bylo až ve 3 hod. 😉

jaa
28. črc 2009

MARTI.VYFOTÍM A POŠLU. 😉 jE FAKT MOC PĚKNÝ.aLE U NÁS SE NEUPLATNILO.oNO JE FAJN DO NĚJ PRCKA DÁT,KDYŽ SI POTŘEBUJEŠ NĚCO UDĚLAT A NEMUSÍŠ HO HLÍDAT.ALE NELLA SE UŽ POUŠTÍ A BUDE,CO NEVIDĚT CHODIT.KDYBY SE TI LÍBILO,TAK BY JSME SE DOMLUVILY A JÁ BYCH TI HO TŘEBA DO KOLÍNA MOHLA DOVÉZT. 😉

jaa
28. črc 2009

Marti.
Pošli mi mailovku do Ip.

ma.minka
29. črc 2009

ahojky už dlouho jsem tu nebyla koukala jsem že také máte nemocné děti je to strašnej zápřeh když děti stůnou a chlap není doma náš tatka doma nebyl již tři týdny a dnes mi oznámil že ani příští nebude ☹ ☹

ma.minka
29. črc 2009

ahoj marti s tím malíčkem to znám normální dudlík mi plival ven koupila jsem mu takoví který vypadá jak prsní bradavka a stím je tet nerozlučnej stojí okolo 190kč to ještě de mně teo nespinkal skoro vůbec a ani tet když už bude mít rok v noci přesně k půl noci se vzbudí a pláče až do pěti do rána a pak usne a vstává v sedum a jde spát až popoledni na hodku a pak až o půl deváte a pořád dokola

ma.minka
29. črc 2009

a tomi ještě nasadil brouka do hlavi přišel z nabýdkou že by ho vzali na kamion do kanady stím že ta fyrma nám celé rodině zajistí víza ubytování dítěti školku a školu a jezdil by dom jednou za čtrnáct dní zanama a bylo by i více peněz ale pořád nevim dočech bychom se už nikdy nepodívali a tam bych nikoho nemněla ani neznala ale projirku by to byla velká příležitost a dost se v tom vydí nechci ho sklamat nevim co mám dělat ☹ 😢

marti457
29. črc 2009

Ahoj holky, hlásím, že jsme doma 😉 dovča krásná, ale krátká ☹
Martimil, mě Lukášek taky nechtěl dudlík, ale nacpal si do pusinky plínku a spal, a když mi jednou plakal na hřišťátku, strčila jsem mu plínku do pusi a usnul a jiný maminy na mě čučely jak na blázna - ale to mu vydrželo jen chvilinku 😀 bála jsem se, aby se neudusil.

Jaa chodítko máme, ale používáme ho bohužel jen na zahradě, že ho do něj chvilku posadím a to mu je na prd! Doma ho mít nemůže, máme to tu malinký a na schodech jsem v těhu urvala dvířka 😅
Jo a jak jsem psala, že mu leze špičák tak to byly dvojky a až pak jedničky a má je pěkně rozlezlý, snad mu je stoličky srovnaj 🙂

jaa
29. črc 2009

ma.minka.Tak to já bych sbalila svých pět švestek a už by mě tady v tom zadluženým státě nikdo,nikdy neviděl. 😅 😀 😉 Šla bych hned.Pokud nechceš,tak mi pošli tu manželovu nabídku a já ji beru všema desti. 😀 Co tady????

martimil.JINAK JSEM SE SMÁLA TOMU MALÍČKU...A,já jsem včera malou uspávala v kočárku po očkování a ona se mě držela za prst.Mám ji ve sportáku...pravou ruou jsem vezla kočár na levé straně a levou ruku měla v kočárku.Mám ho momentálně od sebe.Tak jsem si na tebe vzpomněla.Byla jsem taky ,jak po pívu. 😀 😀 😀 A,to nepiju. 😝

mart457.Tak jedte ještě jednou. 😉