Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

marti457
3. lis 2009

Jaa u nás normal velikost 😀 , Kubik ve 3 letech má 92, no už mu začíná být malá a 98 je mu velká 😝 Takže my máme oba prcky. MM teď už není prcek, ale ještě v učení byl ve fabrice na praxi, kde dělali i vietnamci a dali mu monterky a smáli se mu, že to jsou monterky na nejmenšího vietnamce a jemu jsou velký 😀 😀 😀 ale pak najednou vyrostl a nosil na nohou sádry, protože měl odvápněné paty - tak jsou kluci asi po něm, to mám radost jestli budou mít i ty paty 😅 😨

jaa
3. lis 2009

JJ.Marťa má ochránce 😉

marti457.Kolik měl malej na roční???A,už běháte?? 🙂

kat.Modelka??Tak to by bylo fain 🙂

martinamil
4. lis 2009

Marti, ty paty musely bolet. Mě se doktorka ptala, zda mi v noci bezdůvodně nebrečí, že ho může bolet jak rychle roste ☹

Teď volal Aleš, že 12.11. odjíždí do Španělska, pak rovnou do Finska, z Finska do Španělska, znovu do Finska a pak teprve domů, takže návrat tak 22.12., kdy má v MB skládat. A že mu to dispečer říkal hodně opatrně 😉 Alespoň si to ježdění teď užije, když po Novém roce už bude doma. Ale je v práci dohodlý, že na speciálu bude jezdit brigádně dál.

katarinka1107
4. lis 2009

marti(mil) som zvedava,. ako si Ales to jazdenie okrem tej brigady vykompenzuje. To bude kocik lietat po meste co? Krystof bude ako maly kamionak 😀

marti457
4. lis 2009

Jaa na roční měl Lukášek 8,80kg, 74cm a Kubik 8,30kg 🙂 Běháme pořád za ruce, je moooc opatrnej, i kolem nábytku jde hrozně opatrně aby náhodou neupadl 😀

Martimil, asi to bolelo 😢
Aleš si to tedy nakonec to ježdění pořádně užije - je to taková tečka. Asi mu to bude chybět, ale bude si užívat Kryštůfka - to je dobře 🙂

Našim na včerejšek málem ukradli fabii, maj ji parkovat naproti baráku v uzavřeném areálu. Ještě že tam mají nějakej ten imobizér nebo co, že to drátkama nenastartovali. Mamka ráno šla k autu, že pojede do práce a dveře u řidiče do kořán a vytahané drátky - měla pěkný bobky!!! Taky bych měla, ani bych se k tomu autu nepřiblížila ☹

lenkavano
4. lis 2009

teda marti ten tvůj se s tím ježděním hezky rozloučí.a až skončí mateřskou tak půjde zase jezdit?mě manža volal ,že chrchlá,cítí horkost,bolí ho v krku a hlava.ale do konce ttýdne chce jezdit,no tak to nevím.

jaa
4. lis 2009

marti 457.
Mě se teda zdá Lukášek menší,protože na těch 8,8kg je docela faldíkatej 😅 Nella má 9700g ve 13m a faldy žádný nemá 😅 Máme teda dlouhatánské nohy. 😉 Ono i ruce.Kalhoty vel 80 akorád.Ale v pase tůze naknop.A trika v 80,už neoblíkne...bodina taky ne..

No,snad se do 18 měs.pustí ne????Nemůže pořád běhat při zdi 😅 Třeba vám dá k vánocům dárek a doběhne si ke stromku... 🙂

Aleš by si měl nechat přemontovat kočárek na dálku...(kvalitní zimní a letní obutí,klakson,spací úprava..) 😀 On není zvyklý jezdit krátké trasy 😀

Lupiči jedni...To je hrozný.Já mám auto v garáži.....ještě zamčený.Ale dneska jsou ty hajlíci pěkně vychcaní.. ☹ 😠
Lenkavo..co nějaká ta fotka?????

lenkavano
4. lis 2009

jaa já vím,ale nejde nám to přímo z mobilu a nemůžeme sehnat usb kabel na tel.foťák nám odešel stejně jako televize už před rokem.já vím ,už je mi to blbý ale holky nebojte, budou.
marti 457 Lenina začala chodit až na 15měsících.jako jedinná z dětí.a ted lítá jak torpédo.
teda ta skoro krádež uf ,to bych se taky bála .ještěže to tak dopadlo.ale i ten pocit,že tam byl někdo cizí.

marti457
4. lis 2009

Jaa on byl pěkně tlusťoučkej do půli roka, co jsem ho jen kojila. Co začal mrkvičky atd přestal přibírat 😕 V půl roce měl 7,90kg a v roce jen 8,80. Mám starší fotky v albíčku, zkusím dát novější, když slavil rok 😉

jaa
4. lis 2009

lenkavo.Kabelů na mobil tu má haldu a jistě se dají koupit v každém tel.obchodě 😉 Tak šup,šup a někde ho kup 🙂
marti457.Už jsem koukla na fotečku.Na té,kde je sám.Je hodně podobný bráškovi.Nikde jinde,ne.
Ale jsou kluci každý jiný..První celý táta a druhý je k tobě...
A,kojíš ještě??Bych se na příkrmy vybodla... 😉

jaa
4. lis 2009

Jé,na tom stole jsou kluci krásnííííííííííííííííííííí 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jaa
4. lis 2009

marti.Hubenour to není.Je akorád. 😉 A,jinak...dr se nepozastavoval nad tím,že vůbec nepřibírá?????
Nella měla v 5m..7600g a v 6m taky.To byl jedinný měsíc,kdy mi nepřibrala.Ale to byla nemocná a 14dní měla horečky ke 40,měla rýmu, kašel. a neuměla si poradit s hleny,tak zvracela.Spala v sedě v lehátku.Byla to hrůza.Spaly jsem i jen 2 hodiny... ☹ A pak ji hned lezl první zubák...Tak neměla z čeho nabírat...

lenkavano
4. lis 2009

jaa sháněli jsme všude možně,jela jsem kvůli tomu i extra do Bolky do těch center říkali jsme si ,že to tam budou určo mít.mám nokii 2630a na to je prý potřeba strašně tenký usb a ten prý nemají,byla jsem v šoku,šli jsme najisto.

jaa
5. lis 2009

leni.Tak třeba ještě seženete.... 😉

jaa
5. lis 2009

Leni.Tak jsem na něj mrkla...Je tam ten druhý typ USB,co mám k fotáku ☹ Co ho zkusit sehnat na netu???Je škoda,tam ty fotky nechávat.. 🙂 Nechápu,proč k jednomu typu telefonu,jak je třeba Nokia,nedělají vše kompatibilní... 😒 😒 😒

lenkavano
5. lis 2009

Jaa no právě.říkala jsem si že na nokii to bude bez problémů.na net pak kouknu a uvidíme.jinak měli jsme tu na chvilku tatku je pěkně nachřapanej,tak jsme se od něho drželi dál,ani pusy nebyly.už mě taky pobolívá v krku.vypil si bylinkový čajík a zase jel.tak je nám smutno.zítra doveze Kubíčka a přemýšlel,že by už byl doma přes víkend a vyležel se.ale to on říká vždycky a pak se mu udělá trošičku líp a tak zase že néé,tak jsem to brala zase s rezervou.to je chřipek co už přechodil.

marti457
5. lis 2009

Jaa když on přibral a dr řekla, že mu to stačí. Je teď menší než ostatní, ale to neva, hlavně že je ok 😀
Možná budem mít neštovice 😝 byli jsme včera ve školce se mrknout, dělá tam moje mamka tak se občas stavíme a jedna holčička zrovna ten den nepřišla do školky, že má neštovice a její mladší bráška tam byl. Dneska jsem byla u dr a ptala jsem se jí na to, jestli to chytnem tak prý nejspíš jo, prý se to přenáší jen vzduchem 😲 no co tak je budou mít kluci za sebou 😉

jaa
5. lis 2009

marti457.
Hlavně,že je ok. 😉 Na neštovice mám,už objednané očkování.Půjdem po vánocích.Priorix tetra..

katarinka1107
7. lis 2009

prajem pekny vikend damy 🙂 😉 My este sami tyzden. ☹ ☹ ☹

jola2
7. lis 2009

čauvec holky včera jsem jela s manžou jednu točku moc jsem se odreagovala a hlavně nasmála s kolegy 😀 přes vysílačku. Naneštěstí volala tchýně že malá nechce usnout tak se mám ztáhnout domů (jezdili jsme kolem komína) přijela jsem ve 22:30 a už spinkali 😒 no ale pobavila jsem se 😉 .
S malou jsem byla v poradně ale nevážily jsme bo tam nešlo topení a byla zima 😠 tak nevím jak jsme velicí! Začíná si klekat na kolínka a pomalu se zvedat ale za chvíli to vzdá a plazí se jak tuleň 😀 .

Martinamil:ty jo tak dlouho budete bez taťky ☹ a ještě před vánocemi! No ještě že se po Novém roce užijete 😀

marti457
7. lis 2009

Ahojky, nám odjel taťka ve čtvrtek do Švýcarska s tím, že bude dneska doma a prd ! Volal mu šév, ať jede ještě do Itálie a skládat bude v pondělí, v úterý bude nejdřív doma 😲 žádná doba to není, ale kdyby byl na to připravenej - málo jídla, peněz, cigaret !!! To je mi ho líto ☹

marti457
7. lis 2009

jola no jo tchýně 😀 😝
Taky ráda jedu, když jede jen tady po ČR 😉
Malá Leontýnka je taky opatrná na to lezení co 😀 My už chodíme za 1 ruku 😝 a lezem pořád po zadku, jen v posteli leze po čtyřech (to je zajímavý) jinak na zemi se buď taky plácne na zem nebo si spíš sedne a odšoupe se 😀 15 měsíců - to je pohybu 😀 😀 😀

katarinka1107
7. lis 2009

marti to nema bohvieco teda.Joli , tak si trosku vysla zo stereotypu , co 😀 .Dobru nocku 😉

lenkavano
8. lis 2009

ahoj holky my máme nějaký náročný víkend.včera jsme se chytli s manžou a ikdyž byla usmiřovačka tak je nějak pořád dusno.tak jsem i taková bez nálady.
Joli v té soutěži už jste skončily?
marti 457 co kluci ještě žádná neštovička? 🙂

marti457
8. lis 2009

Lenko ještě nic - to víš, že je pořád kontroluji 😝

marti457
8. lis 2009

Tak nevím, ale Kubik má na zádech moc nějakých malých pupínků. Tak uvidíme ráno, zatím říkal, že ho nic nesvědí 😒

lenkavano
9. lis 2009

Marti tak uvidíš ráno,ale je fakt,že se nejčastěji vysévají nejdříve na bříšku a na zádech.
jinak holky fotky už se zadařily tak jukněte,když budete chtít ,zítra tam ještě nějaké dám.na pas ale moc nekoukejte,nejsem vůbec fotogenická a navíc jsem ztloustla a mě to trápí a štve mě ,že je to tam tak vidět.jinak s manžou už vše v poho,potěšil mě i tím digitálním fotáčkem,tak budu fotit do zblbnutí. 😀

katarinka1107
9. lis 2009

lenkavo mas pekne deticky , su fakt zlatucke 😉 a fotogenicka? jaaj ani ja nie som , ja ked ma ma niekto fotit, najradsej nech o tom ani neviem 😀 😀 A to stlstnutie trapi aj mna, ale co uz 😝 aj horsie veci sa deju nie? Neboj tu nie je sutaz modeliek a inak si sympaticka mamina 😉

jaa
9. lis 2009

marti457.
Držím pěstí,at se neštovice neprojeví. 😉

lenkavo.Huráááááááááááááááá.Fotečky....Krásná zlatíčkaa aždé jiné............ 😉 Doufám,že přibydou další.........

jaa
9. lis 2009

a každé jiné........