Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
23. lis 2009

U čtvrté nevím s čím příjde... 😅 Ale vypadá rozumně... 😅

jaa
23. lis 2009

Ono to chce si pořád pořizovat menší a menší děti a ony ty starší pak žádné své chtít nebudou.. 😀 😀 😀 😀

lenkavano
23. lis 2009

a vy ještě budete pořizovat,my už ne 😉

jaa
23. lis 2009

😕 😕 😕 😝 😝 😝 😝 😲 😲 😲 😲 To nevím.Ale nikdy ,neříkám nikdy....

lenkavano
23. lis 2009

určitě byste ještě jednoho mimíska zvládli a ted si představ ,že by to byl kluk 😉

hanulik
23. lis 2009

No to by byly fakt Vánoce. Hlavně by to chtělo mít vlastní hotel a obrovskou halu. A ještě větší stromeček. 😀

No já jsem přesvědčená, že budeme zkoušet mimčo pořád, než budeme mít alespoň jednu holčičku. U nás má pan lékárník myslím 4 děti, posledního klučinu a taky to chtěl zkoušet pořád dál 😀

Holky, já jsem byla o víkendu na toho svýho tak nasr... Celý víkend byl jak nemocnej a v neděli večer z něj vylezlo, že nějakýmu slovákovi urval při couvání zrcátko. 😠 Mám doma jen já tohle, nebo je to běžný? 😠 😠 😠 😠

jola2
23. lis 2009

lenkavano,jaa:moc vás obdivuji! Já mám teda jenom dvě ale právě proto že manža není doma tak to zvládám (psychicky ) dost špatně. Nejhorší to bylo před porodem a pak chvíli po něm. Je sice pravda že o ty větší se tak starat nemusí a i hodně pomůžou jak mamce tak i se sourozenci ale ty deprese. Moc mi chybí jeho objetí. Nejvíc mě vytáčí když k nám někdo příjde a řekne "no jo aspoň máte peníze" tak to okamžitě ukončím debatu bo vím že neví o čem mluví bo má manžílka u prdýlky a bez něj neudělá ani krok na tož nějaké rozhodnutí.

lenkavano
24. lis 2009

Joli mě je po manžovi taky smutno,sice tím,že se nezastavím tak se to dá lépe snášet,že nemám tolik času,ale horší jsou pak večery anebo když děti onemocní tak je to taky nanic.možná je to fakt divný ale mě pomáhá i tady koník já se tu vybreptám,přečtu si co ostatní a hlavně tady na kamionácích mám pocit že nejsem sama se svými pocity.jinak já taky nejsem z těch žen kterým je jedno že jí chlap odjíždí ,ikdyž tady je jedna u nás na vesnici a ta se na to vždy těší,ale on už jezdí strašně dlouho,ale já vím,že mě to bude vadit vždycky. 😉

lenkavano
24. lis 2009

holky tak mám problém.nevím jestli je to nějaké období či nějakej vrtoch,ale co manža přijel,tak Lenča k němu nechce.přitom ještě před týdnem se s ním muckala a vítala ho,ted ho odstrkuje a nechce k němu ani jít.manža je z toho paf a mrzí ho to,bojím se aby to nebylo čímdál horší.holky co myslíte?jo jednou k němu šla když jsem ji dala včera přes ručičku tak to chtěla aby ji politoval.

jaa
24. lis 2009

leni.já ti ani nevím,jestli bych toho kluka chtěla.Už jsem zvyklá na holky... 😅 Možná jen kvůli mm..
A,neboj,malá se srovná..To je ten věk...Dělá to schválně.. 😉

No a hala a vánoční stromek.....To by bylo potřeba něco jako v Sám doma... 😀 😀 😀 😀 😀 A,k tomu ještě štědrý a bohatý hračkárník..

lenkavano
24. lis 2009

Jaa tak odpoledne si spolu šli lehnout a usnuli si v náručí,ale potom na nákupu ji zase vadilo že veze koš on a ne já ale ted je to zase lepší.no asi to fakt dělá naschvál začíná mi připadat že je rozmazlená,tak budu muset asi malinko přitvrdit.s tím chlapečkem se ti nedivím už máte prostě babinec a jste tak zvyklý.ale byl by to určitě kamionák jako náš Kuba.já jsem fakt přesvědčená,že Kuba bude taky jezdit kamazem,už k tomu přičichnul 😀 😀 😀

jola2
24. lis 2009

leni:já si myslím taky že má Lenička období

já si dělám vždycky srandu a říkám manžovi že až poveze kamion s vložkama tak ať ho přiveze rovnou k nám 😀 😀 A to jsme jenom tři ženský. 😀 😀

jaa
24. lis 2009

jola..Co mám říkat jáááááááááááááá 😅 😀

marti457
24. lis 2009

Leni to bude období, ale myslím, že pěkně dlouhé období 😠 mě Kuba už štve, do teď mu musím vše dělat já. On je třeba u našich, spí tam, já pro něju přijedu a naši ho pochválej jak byl hodnej a on jen mě vidí, začne být protivnej, děda ho nesmí odnýst ke dveřím, babička ho nesmí obléknout nebo obout, vše s brekem křičí MAMINKAAAA. Já myslím, že už je velkej, i mu nadávám, když se neumí sám obléknout, což je ostuda, ať se nechá obléknout od kohokoli, kdo ho obléknout chce a ne aby si ještě vybíral !!! 😠 😠 😠 No snad ho to už přejde, už jsem z něj vycucaná a nevím co s ním ☹ On umí být tak milej a hodnej a najednou z ničeho nic otočí a je na zabití 😕

katarinka1107
25. lis 2009

ahojte 🙂 No marti viem o com pises, ale nastastie u nas je uz Bara "velka" a ako pridem po deti k nasim , tiez sa otacaju o 180 stupnov, Vcera mal Jurasek taky vystup, ze som myslela, ze ma zlozi 😝 😝 😝 ale nepovolila som , vcera som vyhrala 😀 Pekny den kamionacky 😀 😀

lenkavano
25. lis 2009

no jo no holky tak se budu muset obrnit a manža taky.u tamtěch to tak nebylo protože to byl každý den doma to ještě nejezdil.je to asi tím.ale dnes je to v pohodě,asi to dělá fakt naschvál,prostě jak si zamane.

hanulik
26. lis 2009

Ahoj holky, teda je před Vánocema a u nás je zase všechno v prde**. Omlouvám se za slovník, ale já včera ráno našla svoji babičku. Už víc než rok jsem se o ní střídavě s mamkou starala. Měla rakovinu. V poslední době už byla hodně mimo a já se nejvíc bála, že jednou ráno přijdu (mamka kolem 5 odchází do práce) a najdu jí tam. A včera se mi to stalo. Umřela asi půl hodiny po tom, co mamka odešla. A to ještě ráno trošku jedla. Tohle je hrozně nespravedlivý. Kdejakej hajz* si v klidu žije a hodný lidi si Bůh bere. 😢 😢 😢 😢

marti457
26. lis 2009

Ahoj Hanulik, to je mi líto ☹ nevím co na to víc napsat 😔

lenkavano
26. lis 2009

ahoj Hani taky je mi strašně líto,je to vždycky hrozný když odejde blízký člověk.sama to znám,odešli už oba moji rodiče.babičky taky.přeju ti hodně síly,ted ji budeš potřebovat.

katarinka1107
26. lis 2009

hanulik je mi luto , drz sa ☹

dana24
26. lis 2009

Hanulik,drž se,Vím,že je to strašně těžký... ☹

marti457
26. lis 2009

Leni ty jsi bez rodičů? Já nevím, co bych si bez nich počala, dost mi pomáhají 😨

lenkavano
26. lis 2009

Marti táta mi umřel když mi bylo 26roků a jemu 51.a mamka umřela 14dnů po narození Kuby,ani ho neviděla.bylo jí 56.

katarinka1107
26. lis 2009

lenka, to mas ako zo zleho filmu, ako si to zvladala, presne ako marti457 pise, ja neviem co by som si pocala 😒 ☹

lenkavano
26. lis 2009

no nějak jsem musela,u táty to bylo nečekané o to víc bolestivé a strašně mi chybí.navíc to byl typ dědy,který se strašně věnoval vnoučatům,zažil ho ale jen Bob.kdyby počkal na Klárku a leničku tak by byly jeho princezny.
u mamky se to dalo bohužel čekat,žila dost nezřízený život ale dříve byla úplně jak táta.dýchala by pro nás pro všechny.bohužel než umřela,tak nám ještě strašně ubližovala ,ale o tom bych nerada psala.milovala jsem ji ,ale táta mi chybí víc.nejvíc mě mrzí že nepoznali táta vlastně další 3 a mamka Kubu a Leničku.mám už jen dva bratry.takže žiju už jen pro MM a děti.

marti457
26. lis 2009

To je mi líto Leni 😢

lenkavano
26. lis 2009

Marti ale když je mi smutno tak lezu sem a tady mi to fakt pomáhá.někdy mám pocit,jakobych s vámi seděla u kafe.už jsem na konovi závislá.

marti457
26. lis 2009

Přesně, já jsem taky závislák 😀 😀 😀 😝

lenkavano
26. lis 2009

holky tatku mám ještě doma.tak bude ještě jeden pěknej večer,ale zítra už razí.
Marti mě kvůli koníkovi kolikrát stojí i práce.a manža mi říkal,že se v práci zmínil,že jsem pořád tady a oni prej cože ta tvoje taky?takže asi síla. 😀 😀 😀

jola2
26. lis 2009

hanulik:upřímnou soustrast 😢