Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

nika2007
10. pro 2008

caruzo a gretka dakujem vam,ste zlate 🙂 caruzo,mozem sa spytat,co to je za fy co robi vas tatino ?a ci to je ok po vsetkych strankach 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 inak drzim vam palce,aby bolo v marci VSETKO OK !!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

nika2007
10. pro 2008

gretka,prosim ta mas nejaky kontakt na tu firmu ? kde maju sidlo a co su zac ?dik dik dik 🙂

katka755
10. pro 2008

ahojte,montinka tak si ho uzivajte.... 😉

nika vitam ta je to tazke byt tak dlho sama,no co uz musime to vydrzat..dufajme ze si coskoro zmeni pracu aby bol viac doma

nika2007
11. pro 2008

ahoj Katka ,bohuzial je to tak v dnesnej dobe ,,ked musis,tak musis" ja som zazila tak max. 2 tyzdnove odlucenie,ale MALA SOM DOST...toto su NAOZAJ POCTIVO zarobene peniaze za volantom,nekonecne cesty odlucenie od rodiny,VEEEEEEEEEELA odriekania,sustredenost na ceste a to nehovorim o tych vselijakych rizikach atd atd...........a aj tak su soferi ti najvacsi ..... u svojich zamestnavatelov......je to namahava,nezaplatena robota na ukor rodiny..Och trochu ma to vzalo,lebo kto nezazil -NEPOCHOPI,tak drzte sa ,,kolegyne" 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

greta24
11. pro 2008

Nika, ten Janaktrans je v Dubravke, na Fedakovej ulici, je to mala firmicka, len par kamionov, kancelariu maju v pivnici v panelaku. Muz to nasiel na nete, musim od neho zistit, ci este ma kontakt

nika2007
11. pro 2008

dik,gretka si zlata.Vas tatino tam robil ?Nevies co je zac ?nehnevaj sa ze sa tak vypytujem,ale vies je to dolezite...dakujeeeem pekne 😉

katka755
11. pro 2008

ahojte kolegyne.... 😉

no je o naozaj tazke moj to robi 2,5roka a od zaciatku chodi na tak dlho,5-6isto a pred vianocami az 7tyzdnov je to zabijak keby som tu nebmala rodinu tak nevim neviem,no muza mi aj tak nikto nenahradi tak sa vzdy ohresim ked mi neico treba a on tu nieje a taaaaak sak to vsetky pozname..........

ja len dufam ze dlho to robit nebude a ak.... tak aspon dufam ze bude chodot tak ako vasi,na menej.....

nika2007
11. pro 2008

fuuuuha 5,6,7 tyzdnov???????????to je ZABIJAK pre obidvoch...nas tatino je STRASNE NAVIAZANY na malinku a to mu robi DOST problem odist na TYZDEN,no max.dva a nie tooooooooooooooooooolko Katka nenachadzam slov 😨

katka755
11. pro 2008

nooooooo nas tatik ked je doma 2 az 3tyzdne tak ma roblem potom v robote si bez nas zvykat....ked mu zavolam a pocuje deti tak hned konci nema chut ani rozpravat a tak je to vzdy.ked sa s nim chcem normalne porozpravat tak volam ked spia
je to tazke no u nas na vychode by nemal taky plat ako vasi tatkovia za 1-2tyzdne

caruzo19
11. pro 2008

gretka,lodicka je fasa,len 15 minut pred odchodom sa musi nahlasit s tym listockom co dostane za stoji o tu kajutu,ked nie,tak mu ju mozu obsadit.nas tata isiel len 4 hodinky,len do irska

greta24
12. pro 2008

Nika, kontakt na tu firmu uz nema. Ale podobne robia napr. vo www.lohateam.sk, tam pracoval, tiez su vikendy doma a vela dopravcov najdes aj na www.cesmad.sk. Drzim palce, nech najde dobru robotu 🙂
Caruzo, tak plavbu tam ma uz za sebou, nemal ani morsku chorobu 😀 Naspat pojde do Hamburgu, bude sa plavit az 9 hodin !!! Tak dufam, ze to vsetko dobre dopadne 😀

montinka
12. pro 2008

ahojte ako sa dnes mate? my sme uz zase same. ☹ ocino isiel do Spanielska. ale v piatok sa vrati a uz vraj nikam nepojde.bude sviatkovat. 🙂

nika2007
12. pro 2008

dakujem gretka,skusim zistit...

montinka,ten tyzden prejde ako voda a za chvilu ste spolu.Nas tatinko pride zajtra a maju robit len do 15,tak uvidime... 🙂 papa

caruzo19
12. pro 2008

montinka aj my chcemeeeeee
my sme uz dnes boli kupit stromcek,lebo dufam ze aspon na veceru stihne tata dofrcat

montinka
12. pro 2008

hm no a caruzo tebe pride kedy?

caruzo19
12. pro 2008

no teraz je sice doma,ale to len kvoli tomu,ze bol stahovat maminku moju a teda,vybalujeme a vybalujeme... dojde az 24. a 26.vecer zas pofici von.no ale aspon chvilku bude doma

montinka
13. pro 2008

no teda to nebude dlho doma. ale aspon ze na stedry vecer bude to je hlavne nie?

nika2007
13. pro 2008

no caruzo,este 11 krat sa vyspis a BUDETE SPOLU 🙂

montinka
13. pro 2008

no veru caruzo to ubehne len tak a hlavne pri detoch.🙂

greta24
14. pro 2008

Moj je prec uz od Mikulasa, velmi nam chyba, lebo dojde az na Vianoce a maly zacina robit prve samostatne kroky, vobec to neuvidi, lebo kym pride, tak uz bude chodit. Toto je jedno z negativ tejto prace, ale niekto nas musi uzivit, ked stat nie je schopny 😒

montinka
14. pro 2008

no veru greta toto napadlo aj mna ze mu utecu pokroky nasej dcery. hmmm lenze musime vela platit takze niekto zarabat musi a v normalnej praci by tolko nezarobil. 😒

greta24
16. pro 2008

Montinka, maly uz chodi za jednu ruku a muz dojde az na Vianoce, takze tie prve kroky uz nikdy neuvidi ☹ ☹ ☹

montinka
16. pro 2008

ach jo nahraj mu video do mobilu alebo na kameru ak mate hm? 😉

katka755
16. pro 2008

ahojte,je to krute ked to nemozu vidiet.....nas pride mozno v sobotu alebo az v utorok....... ☹ ☹ ☹
strasne som uz vycerpana z deti a este sme aj nachladene.....uz keby bol doma nech mi s nimi trochu pomoze...

montinka
16. pro 2008

no veru Katka ja som vycerpana tiez a to este ani napecene nemam. hm v noci kazdu hodinu k nej stava co mrnci ked jej vypadne cumel jooooj 😖

katka755
16. pro 2008

sak aj my sa teraz v noci nejak bavime....ja som uz tak znicena ze sa az bojim aby ma to nezlozilo....
ja uz mam aspon medovniky-dakujem caruzo fajne su a dnes chcem linecke,len kocky musim najprv uspat....

greta24
17. pro 2008

Nejake krociky som nahrala do mobilu. Bohuzial, teraz to neuvidi, lebo sa mu pokazila nabijacka a ma len sluzobny mobil 😒 Kedze dojde asi az na Vianoce, neviem, ako vyriesime stromcek. Darceky budu skromne, bude blba vyplata. Hlavne, ze sa mame radi 🙂 🙂 🙂

caruzo19
17. pro 2008

no to my sme premysleli stromcek do detailov,je zabaleny na balkone,ale uz je v stojene a vsetko to je vo vode,tak hadam nezahynie a na stedry den len prenesiem donutra a postavim na stolcek a priviazem o stenu ,hadam ma to nezabije ked som prezila stahovku,aj moj doktor povedal ze tehotenstvo nieje choroba 😀
katka super ze ti chutia medovnicky.na linecke mam neblahe spomienky-robila som predvcerom a vypadol mi z ruky cely plech a ani jedno koliesko neostalo cele,skoro ma porazilo.ale dalsich 5 plechov som zachranila pred svojou sikovnostou a cakaju v krabicke na tatinka 🙂

nika2007
18. pro 2008

gretka vianoce niesu o NAJDRAHSICH A NAJVACSICH darcekoch,ale o tom aby bola rodina spolu,boli zdravi a mali sa radi,ako pises.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a my si darcek dame aj hocikedy cez rok...narodky,valentin....a nie su ani o PREZIERANI, takze tento rok uz nerobim tolko kolacov,ako minuly 😉 a ani sa mi nechce ☹ ☹

caruzo,beres objednavky ??? 🙂 🙂 🙂

caruzo19
18. pro 2008

neberiem,mne akonahle dojde tata domov,tak popapa a peciem znova 😅 😅 😅
takze je vlastne dobre ze dojde az tesne pred vianocami 😉