Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

dandulik
27. únor 2009

ahojte......tak dnes som sa konečne vybrala na cvičenie pre tehotné, a ked som tam prišla tak mi povedali že tu pani čo to precvičuje museli náhle odvolať doBlavy a že nič sa nekoná....tak konečne sa človek niekam vyberie, a stoho nič nieje.... 🙂

montinka
27. únor 2009

dandulik aj ja som chodievala na cvicenia je to super. 😉 hm nika u nas sa teda veru v tej clapkanici chodit s kocarom neda

martinamil
28. únor 2009

Ahojky, mohu se k vám přidat? Manžela sice nemá, ale přítel dělá toto nevděčné povolání. Teď odjel ve čtvrtek pryč a vrátí se cca. za 5 týdnů a to nejezdí Unii, jen mu to tak blbě vychází. Já jsem na rizikáči a padá na mě depka. Jemu to sice nepřiznám, aby se netrápil, ale vy to chápete. Jak s tím bojujete vy?

nika2007
28. únor 2009

vitaj martinamil 🙂 ja by som to 5 tyzdnov URCITE NEVYDRZALA je to straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne dlhoooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!ani si neviem predstavit ako sa to vobec da vydrzat ☹
co sa tyka tych depiek,neboj aj ja ich mam,ale kedze uz mame deticky tak ich prezivam LAHSIE ☹ ☹ nas tatinko chodi na dva tyzdne aj to mi je DLHO a hlavne mi MOC CHYBA..... ☹ale co uz nieje to nadlho a to ma upokojuje 😉 tak sa drz 😉

martinamil
28. únor 2009

Nika děkuji za přivítání. U nás je to složitější. Jezdí na speciálu a to je pak na dlouho (výsty, testování, závody, focení, apod.), když není práce na speciál, tak je doma na víkend. My čekáme první mimi a ještě máme nějaké problémy, tak mi to leze na mozek. Sice mi několikrát řekl, že když budu chtít, tak půjde s kamionky dolů, ale vím, že by byl nešťastný. Je to to dítě, které nikdy nechtělo být popelářem či kosmonautem, ale vždy tirákem.

Zatím je v plánu, že až mi skončí mateřská, tak by šel na dva roky na rodičák, aby si mimíska taky užil, ale uvidíme, zda to 2 roky bez volantu vydrží. 🙂

katka755
28. únor 2009

ahoj martina moj tiez chodi na 5-6tyzdnov a je to dost uz mame dve slecny ale stale my chyba rovnako.je to tazke ci si sama ci z dietatom jasne pri detoch mozno skor zbehne cas ale.tiez sa na to zlostim ake ma povolanie no je to s nim rovnake ako z tvojim,nviem ci niekedy bude mat inu pracu.........

akurat je na ceste domov este len vyrazil z nemecka tak zajtra ho tu mame uz sa nevieme dockat a hlavne barborka

jarus74
28. únor 2009

ahoj martina ja mam tiez obcas depky ze je prec ana vsetko som viacmenej sama ☹ ale rychlo ma to prejde pri mijich detoch ale vecer ma to najviac chyta a este ked sa nahodou neozve 🙂

baby vam vasi muzickovia volaju alebo smskuju,?
my bez toho uz ani existovat nevieme ozve sa my rano a aj vecer . 🙂

nika2007
28. únor 2009

jarus my mame smart roamong od t-mobile,tatinko prima hovory zadara,ale je to limitovane LEN na 500 minut mesacne a ja mam zadarmo od 8-18 takze tak....sem tam aj skype

katarinka1107
28. únor 2009

ahojte nam prisiel tata domov dnes 🙂 a to mal byt este 2t v praci, ale nevychadzaju im turnusy potom tak je teraz 1t doma 🙂 sa tesime. idem na zapis do skolky 🙂 tak nem to aj vyhovuje.My smesi smskovali aj volali, ale teraz "fingujeme" cez skype. Ale ked sme este nemali pc a cakala som Jurka tak sme mavali hroooooozne faktury , ale ozaj 😝 To by som za to kupila aj nejake slusne golface 😀 . potom sme to ukocirovali nejako, ale to este ked chodil na 6t. teraz chodi na 3 a da sa v pohode zvladnut.Akurat to rychlejsie ubieha cez leto, to sme vonku a tak a den je hned za nami 😀

dandulik
28. únor 2009

aj môj manželík včera večer príšiel domov.....a konečne je po 5 víkendom doma celý víkend...normálne si ho vychutnávam..... 🙂 😉 a ukazala som mu aj maličku na 3D ultrazvuku a bol šťastnýýýýýý 🙂

jarus74
28. únor 2009

dandulik takze vies ze to bude dievcatko 🙂 🙂 🙂 to si viem predstavit aky bol stastny 🙂 🙂
a ako bude dlho doma len na vikend?

katarinka1107
28. únor 2009

🙂 pridala som nove foto 🙂 🙂 Mam radost, lebo som total technicky antitalent 😀 😀 a pekny vecer sobotnajsi, uzivajte si manzelikov 😀

martinamil
28. únor 2009

Jaruš, tak to my se slyšíme denně a píšeme si sms taky min. 5x denně a když je někde na Wi-Fi, tak i přes Skype to je super.

Dnes dorazil do Ženevy a tam naštěstí Wi-Fi je a bude tam stát do středy. Tak snad nám zase nepřide účet za 11.tis., když budeme moci využívat internet 😉

Děvčata máte aktivovaný GPS monitor, aby jste věděly kde je a nemuseli se pořád ptát zda je ok?

katarinka1107
28. únor 2009

martinamil,tie vase ucty plne chapem mavali sme podobne ale vdaka za skypa , alebo predtym za zvyhodnene akcie mob. operatorov 😀 Nemame nic take doma "namontovane" ale 5t, je dlhsia ako 3t tak u nas sa da "prezit"aj bez toho 😀 Joj a cakas babo, to som bola v takej situacii pred 3rokmi skoro ale mala som doma este vtedy 7rocnu slecnu. Ale ako mal Jurko polroka menil firmu a je doma castejsie 😀 A drz sa . 😀 Caruzo sa ma ako s malickou baby?

martinamil
28. únor 2009

To tedy, díky Bohu za internet na cestách!

Aleš mi právě nabízel ten GPS monitor, že by se bylo možné vždy podívat kde je a měla bych klid, ale mě to přijde jako špiclování a nějak mi to nesedí. Proto jsem se ptala.

My čekáme první - vymodlené. Obou je nám přes 30. a á mám určité zdravotní problémy, tak je to rizikové. O to je to pro mě teď horší. Byla jsem zvyklá být 12-16 hodin v práci - workoholik, tak to utíkalo, ale teď musím ležet a neběží to ani trošku a tak se mi moc stýská. A když mi není dobře, tak mám depku, že tu není a že se možná mimísek narodí a on u toho nebude (hrozí nám předčasný).

greta24
28. únor 2009

Vitaj Martina, nas tata chodi na dvojtyzdnovky, ale v poslednom case su to skor trojtyzdnovky. Tiez mame nehorazne ucty, drahy nema pocitac. Aj ja som mala rizikove tehotenstvo, posledne dva mesiace som lezala v nemocnici s nohami hore 😝 Drahy ani pri porode nebol, nestihol, lebo bol vo Francuzsku. Tiez nam velmi chyba, ale zvykame si, nic ine nam neostava. Inac, moc neverim, ze tvoj muz vydrzi na materskej 2 roky 😀
Caruzo sa ma dobre, len mala ma silnu zltacku, takze si este v nemocnici trosku pobudnu - nie ako Veresova 😀 😀 😀

martinamil
28. únor 2009

Greta, já taky tomu moc nevěřím a proto mám v záloze registrované jesle, ale přeci ho nebudu zrazovat 😉 zrovna já 🙂 Já bych byla samozřejmě moc ráda, ale ne za cenu toho, že on bude nešťastný a nespokojený.

Děvčata, která z vás si udělala papíry C+E a občas vyrazila s ním jako druhý řidič. Nebo jen já jsem tak šílená?

katka755
28. únor 2009

martina vazne?klobuk dole ja by som to aj spravila len co z detmi......no ja sa smejem ze ked budu velke tak by som to aj skusila,bat by som sa nebala sak ma nauci ze?kolko ste tak chodili spolu?

katka755
28. únor 2009

greta pozdravuj od nas caruzo tiez sme mali zltacku to je na prd noooooooooo ale hlavne nech idu domov az ked budu ok............ 😉

martinamil
1. bře 2009

Katko, u nás to bylo jednodušší. Neměli jsme děti, takže jsme nemuseli řešit kam s nimi. Udělala jsem si C+D+E (občas jezdí i autobusem) a když jel zajímavou štreku, tak jsem jela taky. Např za Polární kruh, centrum Lisabonu (kde pak 5 dní čekal), Španělsko (pak jsme týden čekali na pláži Lloret de Mar), Silverstone (závody Ferrari) apod. Ty jeho čekačky jsou plánované. Někam dojede, složí, čeká a pak ty sama auta zase naloží. Takže se to dalo naplánovat. S dítětem už to bude horší 🙂

A nebo občas, když nevycházel AETR jedu s někým třeba do Plzně a stahuji auto domů. Na firmě nám udělanou brigádnickou smlouvu a mám pojistku na blbost, kdyby se náhodou něco stalo. A už se to naučili využívat i kolegové - kamarádi. Takže stahuji auta domů i jim. Klidně i teď, ale na skládání a nakládají bych si netroufla 🙂

nika2007
1. bře 2009

Greti veresova je CELEBRITA a ako to uz chdi celebrity su dokonale v kazdom smere.........ale to je debata na dlllho
martina,prepac za otazku,ale ty by si tak velmi ocakavane babetko supla do jasli a utekala do prace ???to chces byt s malym len rok doma ?sory ,len ma to tak zaskocilo,ze som to musela napisat ☹

martinamil
1. bře 2009

Nika, ono to asi jinak nepůjde. Po chuti i to moc není, ale... Když nám řekli, že děti mít nebudeme, tak jsme si vzali dost vysokou hypotéku. Z Alešova platu bychom to neutáhli (přeci jen řidiči vydělávají docela málo). Ale po mateřské bych měla nastoupit do práce (top-manager), ale jen na 4 hodiny denně, nebo práce z domova. Takže když by Alš doma nezůstal, tak by mimi nebylo celý den v jeslích. To určitě nééé!!!! 😉

nika2007
1. bře 2009

no to uz znie trochu lepsie 😉 akoze mne je to jedno,ja nic v zlom,len ja by som urcite babetko nedala cudzim ludom...a niektore matky su take co su 3 mesiace doma s babetkom a utekaju za karierou a prachami ☹ ☹ ☹ a take nemusim...

martinamil
1. bře 2009

To ne Nika. Mimi je rozhodně vymodlené, takže si ho budeme chtít užít oba dosytosti. Já jen nevsázím na to, že Aleš vydrží být doma 2 roky. Typuji to tak na 12 měsíců než se mu začne po volantu stýskat. To by mimískovi byl 1,5 roku. V půl roce bych šla do práce, ale jen na zkrácený úvazek. Naštěstí můžu dělat z domova atd. I teď na rizikáči a PN pracuji z domova.

Jen je potřeba registrovat jesle, protože na 3 okolní okresy jsou jed jedny a berou 24 dětí. Když je nevyužiji lépe, ale co kdybychom je fakt potřebovali a pak se tam nedostali?

nika2007
1. bře 2009

Martinka,ja len z vlastnej skusenosti-vies co robi nasa mala ked idem od nej prec nieco si vybavit,alebo tak a zisti ze je doma LEN s babkou.Ona je po roku tak naviazana...a to nehovorim o tatinkovi ked pride domov,cely cas je pri nom,alebo lepsie povedane na nom 😀 😀 😀 ona vie ze sme tu PRE NU A PRI NEJ a tento pocit ba som jej nikdy nechcela ,,ukradnut " no skratka v jej veku je dost ,,ceckova " a my si ju prave preto taaaak velmi uzivame,lebo za chvilu vyrastie a uz to bude zas nieco ine....a navyse je POSLEDNAAAAA 😉

martinamil
1. bře 2009

Nika, já to chápu moc dobře. Ono hodně věcí můžeš mít naplánovaných sebe líp a nakonec dopadnou jinak. Když to bude mimísek potřebovat zůstan doma. No co, peníze budou a my nebudem. Ono to nějak dopadne. Pro štěstí mimíska uděláme oba všechno. Bohužel je to i u nás poslední. Jakže to bude hezky rozmazlený jedináček 😀 😀 😀

nika2007
1. bře 2009

Vsetko najlepsie uvidis ked uz budete traja...a vtedy najlepsie posudis co je a bude pre vas najlepsie.... 😉 Ale radsej nic neplanuj dopredu.lebo vsetko sa moze otocit o 180 stupnou-moja skusenost 😉

martinamil
1. bře 2009

Jasně, ale když nemáš rezervní možnost (např. tu registraci v jeslích) tak jí určitě nutně potřebuješ. Tomu se říká zákon schválnosti 😀

A co Ty, máš teď partnera doma, nebo je pryč?

jarus74
1. bře 2009

gretka pozdrav caruzo nech sa drzi aj ´moj Alexik mal silnu zltacku a my sme boli v pododke az 18 dni hoza ......

no my uz skype nepouzivame lebo raz nam dosla faktura 35tis. a to len zapol internet na 5min. 😀 tak uz sa obavame.

no martinamil klobuk dole ze mas vodicak aj ty- obdivujem take zeny ako si ty 🙂

mne moj muz hovoril ze uz vela partnerov videl takto soferovat spolu aj on by to chcel ale to sa neda a ked deti vyrastu tak pochybujem ze to bude realne a pritom by trebalo este aj vodicak sparvit 😀

peknu nedelu vam vsetkym prajem 🙂

martinamil
1. bře 2009

Jarus, na hodně pumpách či parkovištích pro LKW jsou Wi-Fi zadarmo, tak není problém se připojit a tak se dá dost ušetřit. Kluci už mají zmonitorované, kde to je a pauzují převážně tam.

Udělat si papíry není vůbec složité. Kamion má posilovače, takže ovládat ho není vůbec žádný problém. Jasně neudělala bych třeba defekt, ale nehodlám nikdy nejzdit samo.

Nevím jak je to na Slovensku, ale u nás začíná být problém udělat si Profesák. Nové profesní osvědčení stojí stašlivě moc. Takže autoškola + školení + psychotesty atd. jen C+E vychází na 80.000 kč. To je až neuvěřitelné!!! Zase někdo něco inteligentního vymyslel! 😠