Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

schnucki
10. srp 2008

Ahoj holky,
no mi trvalo, nez jsem to vsechno docetla 😀 ale koukam, ze asi od vsech jezdi manzel dalky, a muzu bejt rada, ze ten muj jen v noci a muzu bejt rada, ze ho aspon ty dve hodky denne vidam, co.

Kudrlenka to znam taky. Vzdy se tesime na vikend, kdy mame pro sebe celej den a je tu i v noci, a nekdy se rafnem, kvuli kravine. No a cloveka to pak mrzi. Ale my se nastesti vzdycky do 5min zas udobrime. Je tam asi ta myslenka, ze pak bude zas v cudu, tak je to vzdy tak po 5min pryc 😀

Jinak toho myho to taky bavi, jezdi uz dlouho. Drive jezdil denni, jeste nez jsme se poznali, ale pak zacal kvuli penezum nocni. Zacina mit ale problemy se zadama, tak uvidime jak dlouho bude jeste jezdit.

kudrlenkaa
autor
10. srp 2008

Schnucki - teď mě to taky hodně mrzí, už odjel a vrátí se až v sobotu, my se taky udobříme rychle, jako by se nic nestalo, ale je to prostě ve vzduchum, tak jsem mu řikala, ať přijede s lepší náladou. Je to asi taky tim, že jak jsem pořád doma, tak mi to občas fakt leze na mozek, je něco jinýho chodit do práce mezi lidi.

Teď mu docela závidim, že jede na cestu. Občas bych ho nechala doma a jela místo něj

schnucki
10. srp 2008

Kudrlenka - u nas to nastesti zmizi rychle i ze vzduchu, ale jak co, neco visi i delsi dobu 🙂 To jo, ja studuju a mam ted prazdniny, brigadu zatim nemam, takze jsem taky doma a vim o cem mluvis, kolikrat vypenim i kvuli malickosti, protoze jsem trosku otravena ze samoty. Nevim jak to presne popsat 🙂

To jo, meli by si to vyzkouset 🙂

kudrlenkaa
autor
10. srp 2008

SChnucki - já vim jak to myslíš. Ono kdybych byla doma asi jako ty, sama, tak bych už asi úplně byla na švestku, jak se znám. Takhle mě to dítě dost zabaví a mám spoustu práce ještě okolo, ale třeba teď je mi fakt smutno 😨 - A nebo už máme po líbánkách 🙄

jaa
10. srp 2008

schnucki.Tmůj si zase pochvaluje,že od té doby,co jezdí,tak ho záda přestala bolet. 😉

schnucki
10. srp 2008

Kudrlenka - to verim, u nas to jen s mimi asi trochu potrva 😒 .... ja tu mam casto deti od jeho segry, tak se moc nenudim, ale nekdy je to opravdu o nervy, kort kdyz nemam skolu

Jaa - u toho myho je to prave naopak, nekdy to jde, ale vetsinou si stezuje

mila01
11. srp 2008

Teda holky,uplně čubrnim,kolik se nás tu sešlo.Ale abych pravdu řekla,docela mi pomáhá,když čtu,že nejsem jediná,že je nás na tom takle víc.My teď máme taťku na týden doma,ale už teď v pondělí se děsim,jak strašně rychle to uteče a jak moc nám za týden bude chybět.

Navíc jsme teď řešili děsné dilema,šéf totiž Vojtovi nabídl uplně nové auto,je větší,lepší a jezdil by větší dálky,už ho to Německo štve,navíc je z toho hodně na nervi,pořád se vzteká a s někym hádá,přenáší se to potom i domu.Jediná nevýhoda na tom je,že bude muset jet občas i na víkend.To mě sice děsně štve,ale na druhou stranu si řikám,potřebuju,aby jezdil více v klidu a ne se pořád nervoval a hádal.Takže jde do toho a uvidíme.

Moc ho miluju a neuměla bych bez něj žít,ale někdy je těžké žít s nima,co?

montinka
11. srp 2008

mila no veru niekedy je tazke zit s nima teda s pocitom ze ich mame malo doma a hlavne aj so strachom aby sa im nic nestalo. joj dostavam hystericke zachvaty ked mi niekedy napise ze bol taky unaveny ze dostal mikrospanok a tak. joj.

kudrlenkaa
autor
11. srp 2008

Mila - tak to je asi všude stejný 😉 s tim jejich stěžováním a nadáváním. Kort, když pak maji blbýho dispečera, to jsem slyšela tisíc výrazů a nadávek a měla to na talíři pořád. U jedný firmy, začal taky s tim, že občas víkend, nakonec jsem mu jednou za 3 týdny vezla oblečení na pumpu, tak hlavně, aby Tě to nepotkalo.

Já vim, že to dělá dá se říct taky pro nás, ale asi bych byla radši, kdyby jezdil tady po Čechách a vracel se třeba ob den domu ☹ už jenom kvůli malýmu

schnucki
11. srp 2008

Mila - to jo, ten muj taky furt na neco nadava, ale docela je tam spokojenej. Preju aby to bylo lepsi nez predtim 🙂

Montinka - ten muj si kupuje Redbull, kdyz vi ze malo spal, nebo je unavenej 🙂

Kudrlenka - to verim, ze bys chtela aby jezdil treba ob den domu, clovek ho ma vic na ocich a nema takovej strach, treba to jednou klapne a budete ho mit doma castejc 🙂

marta82
12. srp 2008

Holky a je tato prace i fyzicky narocna? Manzel ma problemy s kolenem a uz ho vidim jak leze po navesu...je mi jasny ze tam bude mesut,toho se trochu obavam

montinka
12. srp 2008

schnucki vsak aj ten moj bud redbul alebo ine take tie napoje ale to ucinkuje iba chvilu

schnucki
12. srp 2008

ahoj mintinka, to ja mu povidala taky, ze je to jen chvilkovy, ale alespon ma ten pocit ze mu to pomuze 🙂 ale kdyz jsme se vratili z dovci, tak jsem jela s nim, to jsem se bala, taky to byla krize ty prvni dny, ale rychle si zas zvyknul.

Marta, ja ani nevim, myslim ze je to rozdilny. ten muj musi napr. i vykladat a nakladat, takze se pri tom docela zapoti, protoze se snazi co nejrychleji aby mohl brzo jet, ale kdyz jede za sefa dalku, tak nic delat nemusi. Ale myslim ze by mu doktor asi rek co a jak, nebo ne?

kudrlenkaa
autor
12. srp 2008

Marta - manža okolo návěsu taky dost lítá, odplachtovávat apod. a asi záleží na délce trasy a jak často vystupují. Mě spíš přijde, že ten můj nějak tloustne za volantíkem 😉

Na cesty si dělá kafe, ale to je asi fakt účinek jen chvilkový. Je hrozný, když skoro celou noc nespí, jen aby to stihnul domu.

kudrlenkaa
autor
12. srp 2008

a nebo když chvátá, přijede k nám parádně a pak ho někdo nesloží a dorazí většinou v pátek v noci 😔

montinka
13. srp 2008

kundrlenka takto obcas nahanaju aj toho nasho a musi niekedy soferovat aj celu noc joj vtedy strasne nadava lebo to ma pomylene a taha ho spat a teraz ked uz nie sme samy ale s drobcom tak mu to vadi viac ako kedysi

marta82
13. srp 2008

Holky diky. Jo tloustne? No snad manza tloustnout nebude,myslim ze kil ma az,az 🙂

kudrlenkaa
autor
13. srp 2008

Dělá se mu pěkný pupík 😀 a taky je to asi tou stravou.
Holky vaříte jim na cesty?

schnucki
13. srp 2008

😀 😀 😀 tak to ten muj se taky zakulacuje, ma uz pekny brisko, ale zatim to neni tak hrozny 😀 a vzdycky tak jednou za mesic prijde a povida at se na nej podivam, jak vypada, a premejsli nad dietama 😀
Ja mu na cesty varim, ale ne vzdycky. Nekdy mu mazu jen chleby. Ale kdyz jede dalky a je pryc celej tejden, tak mu udelam neco na prvni dva dny a pak ma cebou takovy vci jako polivky v pytliku a tak.

mila01
13. srp 2008

Ahojky,koukám,že máte podobné zkušenosti - nám tatínek také tloustne.Sice se tam také nadře - plachtování,skládání,nakládání a tak,ale jinak je to pořád jenom sedavé zaměstnání,pupík se mu cestou hezky natřásá do těch "správných" partií a přeci jenom ta nepravidelná strava jim k tomu nepřidá. 😀 😀 😀

Já mu občas vařim - miluje karbanátky,tak mu je nadělám,nebo uplácám pomazánku,uvařim omáčku.Ale jinak se stravuje spíš sám.

Jinak - dneska mu přiklepli to nové auto,tak jsem na to zvědavá.Ale nemám strach,že by to byla velká změna,tchán už v téhle koloně jezdí rok a docela to jde,ale doma je přece jen míň. 😠 😢 ☹

montinka
13. srp 2008

kudrlenka ja mu varim vzdy mu dam polievku a nejake druhe jedlo a niekedy ma druhe jedla dve

katka755
13. srp 2008

ahojte,no pozeram ze vyvarate manzelom.moj cestuje zo slovenska-vychod az do nemecka na firmu a az tam dostava auto tak jedlo sebou nenosi kupuje si az tam.no ale zato je nabaleny inym.oni tam nemaju svoje auta,kazty turnus maju ine tak sebou nosi veci na spanie,vankus a presivanu prikrivku,ktoru som mu usila podla jeho predstav,pozeram ze vasi asi vsetci maju svoje auta no to je super.este ked chodi manzel nasim autom tak je to jedno hodi do auta a ide ni niekedy cestuju busom do bratislavy a odtial firemn.dodavka.takto maju najprv poriadny kus do prace a ked dorazia tak do hodinky zacinaju jazdit,maju to tam tazke....

mila01
14. srp 2008

Katka - tak to ho obdivuju,tohle by Vojta nedělal.Má stále svoje auto,ktrerým jezdí až do Děčína do města na parkoviště a tam ho vždycky vyzvednu.Jezdí domu jenom s malou taštičkou a noťasem,to je vše,jo a se špinavým prádlem 😀 .Jenom když dělá velké prádlo,tak toho je víc.No a když má někoho střídat na jinym kamionu,tak je z toho na prášky. 😠

katka755
14. srp 2008

ahoj Mila.ma to naozaj tazke,ale zatial to zvlada,este ze im tie kamiony cistia pri striedani.moj si tam dokonca aj perie ked potrebuje.za tych 6tyzdnov mu dochadzaju aj tricka a nohavice.uz nam nenormalne chyba a to este 2tyzdne musime vydrzat,este ze mam deti teraz zdrave-chvala bohu.chystame mu prekvapko-malujeme 2izby kupil nabytok no je to este zlozene tak sme sa pustili do malovania aby mal menej roboty ked sa vrati.zavidim ti ze ho mas castejsie doma,je to utrpenie pre tie nase deticky,ze?

montinka
14. srp 2008

jej Katka aj ty mas Tamarku?🙂 hm tej nasej zatial moc nechyba kedze je este malicka ale ked bude vacsia asi to bude tazsie

katka755
14. srp 2008

montinka tak to urcite,moja starsia ma 4roky a teraz koli nemu tyzden plakala ked odysiel a ja s nou,tak mi jej bolo luto a chyba aj mne a tamarku kojim tak sme nakoniec boli nervozne vsetky tri.ty mas malililinku tamarku ta nasa uz zistila ze je lepsie na rukach je uz taka nezbedna...

kudrlenkaa
autor
14. srp 2008

Tak to já se musim taky polepšit s tim vařenim, já vařim pořád doma, ale jemu na cesty moc nevyvářim, on to teda ani nechce, ale asi bych měla 😅 Občas si taky vezme nějaký řízek, nebo karboš, ale spíš si raději na dálky koupí salám apod, a u nás si na teplý jídlo dojde. Manža teď střídá auta už 3 měsíce a je z toho taky docela paf, pořád čekáme změnu až dostane to svoje, ale já už ničemu v týhle branži nevěřim, je to prostě o čase.

mila01
15. srp 2008

Katka - tak to tě obdivuju,tolik týdnů bez něj,to bych nevydržela a holky taky ne.Teď je týden doma a já mu nemůžu říct jediný křivý slovo - Andrejka hnedka - nech mého miláčka,on je hodnej. 😀 Jak je doma přes víkend a na týden odjíždí,tak si na to navykla,vysvětlila jsem jí,že tatínek musí vydělávat korunky a maminka je s nima doma,tak to tak bere a není jí divný,že táta odjíždí - ještě nikdy nebrečela.Ale to ví,že je to jen na 5 dní,že zase přijede.Tohle je vážně hrozný,to bych nevydržela.

Ještě víc se mi líbí,jak to má kamarádka,manžel jezdí v Holansku na lodi,14 dní tady,14 dní pryč,to je supr.

Jinak Kudrlenko,já to s tim vařenim taky nepřehánim,obden byl v Čechách,tak si došel na oběd.Teď bude jezdit větší dálky,tak něco vždycky uvařim,ale žije spíše ze zásob ledničky. 😀

katka755
15. srp 2008

Mila,niekedy mam toho dost,ale vzdy mi zavola povzbudi a na chvilu to pomoze.tiez sa nam o stava ja nieco poviem a mala hned si ho brani.jemu sa zase nepozdava chodit domov na vikendy zda sa mu zeby si ich uzil menej

montinka
15. srp 2008

Katka no chuda mala. ale obdivujem ta ja mam co robit obcas vydrzat ten tyzden. 😅 inak joj aj nasa uz vie ze na rukach je lepsie. hm hlavne ze sa tam lepsie zaspava no co uz ako som si ju naucila.... ale tak neviem vydrzat nechat ju plakat v postielke.