Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

klouzavka
15. srp 2008

Ahoj holky,manžela kamioňáka sice nemám, ale jsem dcera kamioňáka, táta jezdil do mých 21let, tak že od mala jsem byla převážně jen s mamkou. Vždy si pamatuji, že jako málá, jsem byla šťastná, že je táta doma a že třeba jdeme spolu do města, nejlepší to bylo v sobotu, to jsou u nás každý týden trhy a já mohla taky světu ukázat, že mám tátu.
I po sídlišti u nás lítaly fámy, že jsou naši rozvedení, ale naopak jsou už spolu 39 let.

marta82
15. srp 2008

Holky ja se nejvic bojim toho ze se manza s malym odcizi,nebo ze k nemu nebude chtit jit,ze tu chvilku co bude vzdycky doma si na nej maly sotva zvykne a tata zas odjede. Ale potrebujeme penizky,aspon na nejaky cas. Mame dost placeni. Kdyz by to vydrzel 5 let,tak pak uz to bylo dobry. Vim ze chlapi berou o 10 tisic a vyse vic nez manza. Na druhou stranu penize nejsou vsechno,ale kdyz je to z vyplaty do vyplaty taky to neni zadny med.

kudrlenkaa
autor
15. srp 2008

Marta -u nás je to taky hlavně kvůli penězum, tak se to snažíme ještě vydržet a taky se trochu bojim toho odcizení.

Já jsem z rodiny, kde můj taťka jezdil 11 let pracovat do Německa. Chěl, aby jsem se měli dobře. Předělali barák, mohli jet na dovolenou apod. Mě na to zůstaly trochu vzpomínky takový, že víkendy byly dosta hektický, aby se všechno stihlo. Nebyly u nás ani problémy, spíš trochu stres. Nakonec od nás máma odešla, to mi bylo 19 a taťka je od tý doby doma. Zůstali jsme já,on a ségra.
Mě jako malou si užil, ale ségra mu během těch let vyrostala on neví ani jak. Neměl moc možností zasahovat do výchovy a neužil si jí jako mě. Prostě si přeju, aby to u nás takhle nedopadlo a snažíme se o to zatim oba dva.

katka755
16. srp 2008

no baby dnes je sobota a vy mate doma asi manzelov,ze?tak vam to uprimne zavidim.my sme same tak mame den ako kazdy iny,no ale pockajte ked pride nas tatko tak to tu nebudem cele 2tyzdne 😉 tak si ich poriadne uzivajte...

solida
16. srp 2008

ahojte baby, to ste na tom este dobre, lebo mate babatka. horsie je to s nami. manzel je na kamione, ja mam za sebou 1. IVF - neuspesne ☹ a kedze za vsetko sa u nas platia hrozne peniaze a chceme skusat dalej umele oplodnenie, asi aj dlho bude. nic ine nam nezostava, potrebujeme peniaze, tak este dlho budem musiet znasat jeho odchody na dialkove ☹

katka755
16. srp 2008

solida tak to mas naozaj tazsie.ty ho teraz potrebujes mat stale pri sebe a on musi zarabat aby sa vam to podarilo,prajem ti vela sil,vela pokoja.hoci sa to lahsie pise,ze?ale naozaj ti to prajem,mam dve a su to moje zlaticka,manzel je tretie troska vacsie zlato 😉

katka755
16. srp 2008

silida a kam ti jazdi a na ako dlho?

debra
16. srp 2008

solida ahoj...už dávno o tebe nečítala 😀 ako sa máš?môj manžel dostal nový kamion,daf...tak je natešený ako malé dieťa,a čo je horšie išiel na tamdem,t.z.že bude častejšie preč a nadlhšie ☹ a čo je ešte horšie,oxorela mi malá a nemám ísť s ňou ako k dokt... ☹ je to hrozne ťažké,my ženy kamioňákov sa musíme spoliehať len sami na seba

katka755
16. srp 2008

to si vystihla-sami na seba.vzdy ked ich najviac potrebujeme tak ich nemame...

montinka
16. srp 2008

veru katka mas pravdu ked ich potrebujeme nemame ich ale tak s tym sme mohli pocitat uz od zaciatku

katka755
16. srp 2008

montinka moj nejazdil od zaciatku sme spolu 6rokov a jazdi 2roky.ked mi to povedal ze by chcel tak som plakala,vydela som to ako najhorsiu pracu a najlepsiu na zalety ci podvadzanie,vis co myslim.kto tam nema chlapa a nepocuje o om viac tak si hned mysli ze sa tam len blaznia a tak... no ale to som zistila ze je to ine az ked s tym zacal.teraz to beriem-oraca ako kazda ina,len skoda ze je tak malo s nami.a co tamarka ako sa mate?

solida
16. srp 2008

ahoj debra, velmi som nechodila na net a ani sa mi sem velmi nechcelo pisat, najprv to bolo radostne ocakavanie pred UO, no a potom bolestne sklamanie. no zivot ide dalej, musime sa pokusat, raz sa to urcite podari. moj je teraz uz 3 tyzden doma, no ja som v praci, neme pre nich sef ziadnu robotu, lepsie povedane - sef dovolenkuje a oni sedia doma, tak uz sa tesim na tu vyplatu, co teraz donesie 😒

marta82
16. srp 2008

Solida: to me mrzi je to nevyslo,ale priste to urcite vyjde.

solida
16. srp 2008

marta82, dakujem za povzbudenie 🙂 . najhorsie je, ze som casto sama doma a tak sa mi myslou prehanaju myslienky typu preco a zaco a tak a obcas ma chytaju depky.

eli77
16. srp 2008

Ahojky...tak tuto temu somm si ani nevsimla ze tu je...ja som zhruba pred rokom este stale riesila tento problem "manzel tirak" ale potom s tym zabalil a bol doma...no teraz kupujeme dom a na prerabku nam uz nezostanu korunky ☹ takze 12septembra nam znova odchadza...ale na kamion sa vracia len na pol roka(dufam) ale bohuzial bude chodit na 6 tyzdnove turnusy...takze je to na figu... 😠

katka755
16. srp 2008

ahoj ELi tak tu nebudem sama co ma muza na kamione az 6tyzdnov...fakt je to na figu

marta82
16. srp 2008

eli jee vy mate 3 deti a jeste se snazite? Me asi budou stacit 2 🙂 teda momentalne me staci 1 🙂

eli77
16. srp 2008

Katka je to na figu to mas pravdu, ale bohuzial na sk nezarobi tolko co potrebujeme...
marti...snazime...snazime...a este si jedno(minimalne) chceme zobrat z domova...deti milujeme ja a aj moj muz...takze chceme velku rodinku, no a prave si zakladame farmu takze deturence budu mat svoj raj na zemi 😀

mumu12
16. srp 2008

Ahojte , ja som si vsimla tuto temu az teraz. Moj manzel jazdi no budu tomu tri roky, takze ked sme pomyslali na babo, tak som vedela do coho idem, no teraz viem, ze je to tahsie ako som si myslela. Spociatku to bolo ok, lebo behal iba po SR, sem tam do Ciech, do Zlína, takze to nebolo take hrozne, no teraz krutia madarsko, a zacinaju s polskom, takze ho vidame tak mozno dva razy do tyzdna, a s dovolenkou je to na bode mrazu, 😢 , pretoze je ich presne tolko ako maju aut, takze aj ked potrebuje k lekárovi je to biedne. 😢
a uz dlhsie dobu sa diskutuje o Rusku, tak len dufam, ze nie, alebo to nepadne na neho.
Zit s tirákom je tazke, no s neverou nepocitam, a dufam, ze ani nebude.

katka755
16. srp 2008

mumu ani aj s nou nepocitam od kedy jazdi som zistila ze je to tam ine.ja mu verim a ked to pokazi on tak to pokazi,to by som nedokazala vydrzat kedy som bola zierliva to by som asi zosalela doma z myslenie,som v klude ved nebudem stresovat ked sa nic nedeje ked bude potom zisti 😠

katka755
16. srp 2008

farmu?to aj nieco chcete chovat?my sme v podnajme ale chceli by sme hypoteku na byt ked sa podari ale az neskor teraz mame auto co nam da zabrat

eli77
16. srp 2008

u nas som ja byvala dakedy dost ziarliva...lebo nic ine som od znamych nepocula, ze ved on ta tak podvedie a hentak...a na parkovisku nemaju co ine robit...atd...atd...
...az sa moj mily raz nasral 😀 a zobral ma zo sebou...(vlastne som snim pochodila skoro celu europu 😝 ) a videla som co je to za "UUUUZASNY" zivot...zivot v jednej kabine. Od tej chvile viem ze ma nepodvedie...keby chcel tak by to nemusel robit na jazde ale aj doma...ked je chlap taky tak si prilezitost najde, no a moj chvala bohu taky nieje... 😵
...katka ano chceme chovat...a chces vediet co vsetko? 😀 Takze...Kone, kravy, byky, kozy, ovce, zajace, sliepky, kacice, husy, morky, psi, macky, morcata, papagaje, rybicky, plazy...uz cca polovicu z nich mame...a ostatne az na jar ked uz bude muzicek domka...chceme mat bio farmu...ja chcem este pestovat bylinky....tak dufam, ze nam to pojde...mame vyhliadnuty domcek na samote...plus oooobrovsky pozemok...takze sa uz neviem dockat kedy zacneme farmarcit 😀 😀 😀

katka755
17. srp 2008

eli tak to je teda veeeeelka farma,som z vycohu tu sa tiezniekedy viac chovalo,pamatam ako mala ze sme toho mali doma dost,no teraz nasim ostali iba sliepky na vajicka,stratil sa zaujem o chov,tak ta obdivujem ze take nieco robis,je to makacka,tak vela stastia a nech ti to vijde podla predstav a s tym podvadzanim-nie je nic horsie ked to do teba niekto tlaci,lebo potom ani nemusus byt ty az taka ziarliva ako ta urobi to okolie,ze?a kam ti teraz manzel jazdi,alebo za koho.mozes aj v IP ak nechces zverejnovat tu.ja len ze tie turnusy 6tyzdnove mozno sa aj stretavaju

eli77
17. srp 2008

Katka tak to je sila, ze nasi muzovia spolu pracovali 😀 tak to by ma ani vo sne nenapadlo... 😉 ked bude doma daj vediet mohli by si oni dvaja popisat... 😀

kika050
17. srp 2008

Jéj pekná téma prisávam sa môj manžel je tiež kamionista. Tiež je doma málo ale peniažky potrebujeme a u nás prenho robota není aspon čo sa týka výplaty.. Zatial uvažuje ešte takých 5rokov že bude jazdiť. Zatial to celkom ide uvidíme 😖 Baby držte sa je nás dost ktoré nemáme doma mužov 😅 😅 😅 😅

katka755
17. srp 2008

kika ahoj,je nas to mas pravdu...
eli ani mna by nenapadlo no je to zaujimave,ze?tak sa ozveme,sice na nete velmi niesom ked je doma ale dufam ze vyjde...o 2tyzdne je doma a si uz hovorila manzelovi?

mila01
17. srp 2008

Ahoj holky - tak je po dovolené a taťka zrovna odjel.Chce se mi bulet jak miminu.Ach jo. ☹ ☹ 😢

eli77
17. srp 2008

Och Mila tak to doverne poznam...to je asi najhorsie na tejto praci...lucenie...ale neboj mysli na to ze zachvilku je spat... 😉 a my sme tu stebou... 🙂
...baby...hlavne tie ktorim polovicky chdia na dlhsie turnusi...cca kolko vam minu na stravu kym su vonku? Nakupia si vsetko na sk, alebo len nieco a ostatne veci vonku?

debra
17. srp 2008

solida neboj,určite sa ti podarí otehotnieť..mojej kamarátke sa to podarilo po 6 rokox...dlho si myslela,že nebudú mať deti a veľmi sa pre to trápila a posledný polrok na to vôbec nemyslela,už sa nesužovala tou myšlienkou mať deti,proste sa zmierila s tým,že ix mať nebude a teraz???je v prvom trimestri a je nesmierne šťastná 🙂 😉
takže sa určite oplatí skúšať aj nadalej a hlavne byť trpezlivá... 😉 držím ti palce

debra
17. srp 2008

eli77 ja ani neviem kolko manžel minie na jedlo,asi tak raz za 2týždne si robí nákup asi tak za 1000Sk-1200Sk,niečo poberie aj z domu 😵 a určite si niečo kupuje aj na pumpáx,p.p.motorestox...lebo s kamionom niekde zastať,to nie je bohviečo... 😝
väčšinou si robí nákupy,ked je na Slovensku