Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

mirka200
22. črc 2011

jeej muž na ceste domov huraaa,ale kedy príde to nemam šajnu,ešte nieje ani na SVK,ale tešíme sa obaja 🙂

petulka13
22. črc 2011

@mirka200 malinko závidím.... 🙂 😉 já si počkám ještě 13 dní

hanuska09
22. črc 2011

@lucka1987 fiiiha,to je prihoda ako sa patri 😀 aj ja mam podobneho vymyselnika doma 😉 aj on jazdi na kartu-u nich vo firme sa len tak jezdi a uz ju ma taku pokazenu,ze keby ho zastavia policajit naparia mu riadnu pokutu. 😖 no len na nestastie sa to stane vzdy v novembry!!!!!ked je cas nakupovat darceky na vianoce 😢 dufam,ze tento rok nas o obide.a kde pracuje tvoj manzel?moj v trnave....a vzdy ked pride z cesty ma mi co porozpravat,kooopu zazitkov.len cakame kedy budem moct ist s nim aj ja na jednu cetu.teraz sa to neda este 😒

lucka1987
23. črc 2011

@hanuska09 moj robi u nas v meste v PB... tiez ma vela zazikov.. same take usmevne 😀 no chvilku si pockas a bude smoct neboj.. uebhne to ako voda.. na tych cestach ozauj clovek toho zazije...
ja ked som s nim chodila tak som mala traumu ist niekam na vecko.. ved tie vecka niekde su take nic moc.... 😅 no a raz som sla a nalepky damy pani bola odtrhnuta... a tak som vosla do prveho ake som videla lebo som uz nevladala to drzat v sebe... a ked som z vecka vychadzala (boli tam same kabinky,nevsimla som si pisoare na druhe strane) tak tam vchadzala skuponka chlapov 😀 😀 😀

mirka200
24. črc 2011

no môj mm večer odchádza a včera ráno prišiel to prešlo ako voda a zase 2 týždne sami doma ☹

hanuska09
24. črc 2011

@mirka200 aj nam sa toto stava coraz castejsie...vela prac,malo doma ☹

kika423
24. črc 2011

Ahojte, pridávam sa aj ja medzi vás - manžel tiež jazdí a v septembri čakáme bábenko. Teraz je v Anglicku a strašne sa bez neho doma nudím :(

iivkaa1
24. črc 2011

ahojte aj moj manzel chodi na 10-14dnove turnusy, tak som tiez sama s malym....je to tazke ale co nam ostava...musime vydrzat..

nikolka4
24. črc 2011

@kika423 Ahoj no aj mi 9oktobra a už je mesiac preč a chce robiť do oktobra :(

petulka13
25. črc 2011

holky taky těm vašim chlapům z toho občas hrabe??? Už aby mi přijel domů nebo se z něj zblázním.... 😀 ještě musíme přežít 11 dní a pak už bude domaale jak těch 11 dní přežít to už fakt nevím 😒 a ještě mu hrabe a nesmyslně žárlí ☹ 😨

kika423
25. črc 2011

@petulka13 To poznám - keď jazdí sám rozmýšľa nad hlúposťami 🙂 To sú chlapi, čo s nimi 🙂

mirka200
25. črc 2011

@petulka13 ešte,že môj nieje žiarlivý,ale jemu niekedy hrabe inač hádame sa kvôli blbostiam 😒 a tento víkend bol až jednu noc doma a zase o 2 týždne príde 😠

lucka1987
25. črc 2011

@petulka13 no moj neziarli.. aj ked si robim z neho srandu.. ze ked bude na hranici s sk ( byvame tak 40 km od hranice s CZ) tak nech mi zavola .. ze aby som stihla vyhnat frajera 😀 (vzdy to poviem, ale mm vie ze chcem vediet kedy pride, lebo mu vzdy cerstvo navarim,, napecem, alebo pridem prenho na firmu a tak)
ale sibe mu v inom.. ked je doma a mal narocny tyzden a na gauci vyvaleny kecame... tak ma ani nevnima, len tak zaspi akoby s otvorenymi ocami a z nicoho nic z neho vyjde nejaka veta ze : " este mam dva km do vykladky" a podobne... 😅 alebo je nervozny ked nie je doma dlho... ale nic vazne

lucka1987
25. črc 2011

inak dnes mm siel zas prec.. ale bol doma piatok sobota nedela.. siel len do nemecka, a dojde v stredu vecer.... tak som zvedava kolko bude doma... chcel by este jeden otoc do nemecka az ma zarobene... uvidime.. lebo su celozavodne dovolenky a vtedy maju menej prace

lucka1987
25. črc 2011

@kika423 ahoj podajme si ruky... tiez v septembri calame mrnuska.... mm byva prec.. ale je doma zas kazdy tyzden... takze aspon tak.... a tiez uz umieram od nudy velaraz.... a na ako dlho chodi prec?

kika423
25. črc 2011

@lucka1987 Myslím že som ťa videla aj v téme September 2011 🙂 Ja sa tiež riadne nudím, aj keď bývam u našich, ale aj tak - všetci sú v práci cez deň. No chodí ako kedy, ale keď ide do Anglicka tak na týždeň - 8 dní. No teraz mi to až tak nevadí, ale keď už bude malá na svete tak neviem veru. A inak tiež mám také skúsenosti ako ty - spí pri mne v izbe a zrazu zdvihne hlavu že - zlatinko musíme to vyložiť do šiestej lebo to zavrú 🙂 A kedy máš presne termín? Ja 23.9. a rodiť budem v TT.

lucka1987
25. črc 2011

@kika423 ja 14 sept. a rodit idem k nam do PB. 😉 no my byvame sami.. ale v dedine mam baku aj otca.. ale aj tak to nie je ono... moj ide ako kedy.. le maximum ma 8 dni.. a potom tak dva tri doma... ked jazdi nemecko tak ako teraz zacal posledne tri jazdy.. tak mi to rychlo prejde.. lebo jeden den odide, na druhy si doma upracem navarim a na treti den v noci dojde na den a zas ide na 3 dnovku...
ja si mylsim ze ked sa nam drobatka narodia sa nebudeme mat tak cas nudit sa....
mm si nahlasoval aj na seprember volno 2 tyzdne tak uvidime.. by sme si cheli tata uzit riadne.. a aj on by bol rad doma... aj ked teda nenahlasil si presne termin... lebo sak porod sa moze stat aj inokedy...

petulka13
25. črc 2011

holky, taky se hádáme i kvůli krávovinám, ale já jsem teď i dost přecitlivělá a náladová, takže si se mnou asi užívá...a to jsme teprv na začátku...aůe žárlit by fakt nemusel 😀

lucka1987
25. črc 2011

@petulka13 no to nie.. ziarlivost je fajn.. ak je taka normalna... ja som mala zas depky ze mojmu je vsetko jedno a neziarli... a pri par prilezitostiach som zistila ze ziarli ale tak zdravo.... u nas som ziarlivejsia ja... aj ked uz ma to akosi preslo 😀
a kedy ides k tomu lekarovi?

petulka13
25. črc 2011

@lucka1987 zítra v deset a už od včerejška nemůžu spát jak se nemůžu dočkat 🙂

lucka1987
25. črc 2011

@petulka13 tak drzim palce.. 😉 nech uvidis pekne tu malu machulku na monitore 😉 zajtra napis ked prides

petulka13
25. črc 2011

@lucka1987 napíšu hned jak dorazím do práce, jsem jak na trní.... 😉 hezký večer a dobrou noc

schnucki
25. črc 2011

ahojik holky,

kdysi jsem tu psala, tak bych se rada zas pridala .... 🙂

byla jsem ted dva tydny u nasich a tak je zas trosku tezke tu byt zas sama .... sem dneska zas nestihala jak jsem si zvykla ze mamka u koupani pomaha 🙂

hanuska09
25. črc 2011

@lucka1987 no tie tolalety niektore fart nestoja za nic aj u nas aj vonku.ja som chodila s manzelikom do francuz.ked tam este nasil psikov,ale to nie na kamione,len na 1,5 tonke.a to bolo tak na 4 dni. 😉 aj to bolo super.vzdy sme sa niekde jeden den zdrzali-francuzko je nadherne 😎 .na kamione som este nebola,tak cakam kedy nastane ta chvilka a budem moct ist. 🙂

hanuska09
25. črc 2011

@schnucki ahoj...aj ja chodim casto teraz cez prazdniny k mojim rodicom.je to tu uuuuplne ine.a vzdy ked sa vratim domov skor ako moj manzelik je mi smutno strasne.byvame v bytovke tak to je rozdiel,ako rodinny dom,ked byvaju rodicia... 😒 ale uz v stredu pride nas ocinko domov,tak sa mooooc tesime 😀

lucka1987
25. črc 2011

@hanuska09 no ja som chodila na vecka vzdy vyzbrojena... parfumovany vlhceny obrusok cez nos a slo sa.. lebo ozaj niekde sa to nedalo... ale ked musis tak musis.... a tiez mm som nakupila antibakterialne mydla tekute..
nie som ziadna citlivka ale odkedy som bola prvy krat tehu som na pachy ostala citliva a ostalo mi to dodnes ...
no to ano Fr je pekne.... 🙂 my sme tam chodili tan na 6-7 dni.... za menej by sme to nestihli koli pauzam to som s mm sla az kamsi k bordeaux

petulka13
26. črc 2011

@lucka1987 tak 6+1 😀 😅 a všechno je v naprostém pořádku... jupííííííííííííííí

lucka1987
26. črc 2011

@petulka13 takze uz mozem oficialne pogratulovat.. nech sa vam dari a pekne rastiete 😉

schnucki
26. črc 2011

@hanuska09 ja se snazim alespon jednou za mesic za nasima jezdit, jelikoz ziju v zahranici takaby si malou alespon trosku uzili 🙂

@petulka13 tak ja si taky dovoluji pogratulovat 🙂 at krasne rostete a je vsechno v poradku 🙂

petulka13
26. črc 2011

děkuju holky, jsem hrozně moc šťastná... jen ten tatínek mi doma chybí