Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
11. únor 2010

Jola Hurá....blahopřeji.. 😉

marti457
11. únor 2010

Taky blahopřeji k prvním krůčkům - my jsme o půl roku starší a taky teprv prožíváme první krůčky 😎 je pořád dost opatrný, ale už má víc odvahy 😉

lenkavano
12. únor 2010

Joli moc gratuluju k choděníčku 😉

lenkavano
12. únor 2010

kali a jaa díky moc ,na tracku o tom možná psal právě manža,řekla jsem mu at to tam dá a co mu na to chlapi napíšou.ted tam ještě mrknu.ale díky moc.
adricc neboj bude to dobré 🙂

katarinka1107
12. únor 2010

zdravim zo zasnezeneho slovenska 😉 🙂 Joli blahozelam k prvym krocko, a teda budes mat peknu zmes cudzich jazykov 😉 Ano je to dobre, ked mas kusok hranice a potom tu rec vyuzijes, no ja budem dufat, ze FJ nejako zurocim tiez , ale bavi ma to a tesim sa , ze nieco pre seba teda moje jazyky robim 😀 Nám zajtra tato pride, ake su u vas cewsty babulky?? Oni chodia cez vasu krajinu , domov, tak vcera sondoval m ake bude pocasie.POvedal asom mu , ze vam hlasili polmetra snehu , ked som pozeral pocasicko naposledy, Dufam ze tam tolko snehu nemate ☹ Idem Jurasek je bez treploty a uz tu nieco odo mna chce, 😝 😝 pekny den 😉

jaa
12. únor 2010

leni.psal to tam Fídouš a Pupajz...Tak nevím,jestli je některý tvůj mm... 😅
Ale fakt síla,no....Asi je třeba to rychle řešit....

lenkavano
12. únor 2010

Jaa Fidouš.koukala jsem že si servítky nebral,ale už je to fakt kritický.kdyby nebylo Kuby a jeho školky kam ho musíme vozit tak už je dávnopryč.ted přemýšlí že bude nucen jít k šindelářovi ,ale aby to nebylo prašt jako uhod.jsem bezradná.on potřebuje jezdit vnitro s tím aby si to mohl upravit a zajet pro jakuba nebo ho tam odvézt.tady to šlo,dal si vždy trutnov a bylo to.ted už zase letěl ,ráno mu volali že musí jet ,že pojede olomouc kros ,že nikoho nemají.a to měl mít 24plus 11.já nevím já se v tom nevyznám.

zuzik31
12. únor 2010

lenkavano. Tvůj manža jezdí do Trutnova do Kauflandu? Tak to ho asi vídám, protože bydlíme hned u Kaufu. 😀

lenkavano
12. únor 2010

zuzik no vidíš asi dvakrát jsem tam s ním byla 😉 ted tam pojede v pondělí ráno.

zuzik31
12. únor 2010

joli: gratulace k prvním krůčkům

Holky, co chystáte na Valentýna? Nějaký překvápko? Já udělám miláčkovi v sobotu bifteky, to má moc rád 😉. V nrděli už totiž zase frčí pryč ☹

lenkavano
12. únor 2010

vidíš mě ten valentýn úplně vypadl z hlavy. 😉

zuzik31
12. únor 2010

tak to jsem tě tam třeba taky zahlídla. Jestli s ním ještě někdy pojedeš, tak můžeme dát kafčo 😉

jaa
12. únor 2010

leni.To,co tam ted chlapi psali je fakt síla...Šindelář,no,nevím,nevím.mrkni na truck forum a počti.tam se třeba něco dozvíš...
Co mám z doslechu,tak z CSC už expandovali do Loginu i vedoucí pracovníci... 😀

lenkavano
12. únor 2010

jaa ted mi manža volal že střídači hodlají nenastopit na střídání,tak nevím jak to tam dopadne.
já právě na forum v noci koukala tam psal nějakej chlap že od šindeláře odešel,prošel několik autodopravek a zase se rád k šindelářovi vrátil,ale já nevím je to fakt těžký.
jaa a oni psali ted znova na cargu?

lenkavano
12. únor 2010

jaa jen v jičíně propustili v lednu kolem 150 řidičů 😒

lenkavano
12. únor 2010

šindelář zase prý nepravidelně platí

jaa
12. únor 2010

Leni,když u vás je to o to horší,že to musíte ještě přizpůsobit malému.Jinak bych poslala manžu někam ven jezdit.A ne vnitro.MM taky schání práci přímo pod němce,kvůli penězům..

Psali tam večer.. 🙂

lenkavano
12. únor 2010

jaa no právě jsme takto omezeni,jinak by na tu cizinu klidně šel.jo večer no tak to byl můj a pupajz.

jaa
12. únor 2010

leni.JJ.ti dva..Chudáci.je mi jich líto..heled a to by jsi nezvládla tam Kubíka vozit sama,???Bylo by to nejlepší řešení a manža by mohl schánět místo jinde a ven.. 😉

lenkavano
12. únor 2010

jaa no ono tam těch chudáků je tam hodně jen asi ti dva to hážou na forum.tam je i blbý že chlapi nedrží při sobě všichni melou okolo a skutek utek.

adelka89
12. únor 2010

ahoj holky, ja teda manzela kamionaka nemam a proto mate muj obdiv...
muj manzel je IT programator a jezdi cas od casu do zahranici na suzebni cesty, zrovna dnes na me padl nejaky splin, protoze v nedeli mi zase odjizdi ☹
fakt vas moc obdivuju 🙂

marti457
12. únor 2010

Ahoj Adelko, ono kdyby Ti takle odjížděl pravidelně tak si zvykneš, co jiného nám zbývá, že? 😉

jaa
12. únor 2010

Adel.A,kdo by pak tomu tvýmu manželovi vozil materiál,nebýt našich manželů.. 😅 😅 😅 Zrovna ten můj votí monitory a pc.....Minule měl náklad za 250000E.

adelka89
15. únor 2010

jaa, rikam mate muj obdiv 🙂 muj manzel si teda vystaci s tim svym materialem co ma v hlave (musi 😀 ),
Odjel dnes rano ☹

lenkavano
15. únor 2010

adelka a kdy se ti vrátí?já ted v kamionu sedím,odvezla jsem kubu s tatkou. 😉

andrejka10
15. únor 2010

Jupíííí, maminky, tatinko nám už konečne ide domov. 🙂 🙂 🙂 Práve dnes začína 7 týždeň, čo je von. Brrr, tak dlho teda ešte nebol. Dnes prejde Slovinsko, zajtra by mohol byť na Slovensku, v stredu nech zoservisuje auto, možno aj stihne naložiť v Košiciach a vo štvrtok by teoreticky mohol byť domáááááá. No a teraz mi už len zostáva vydumať, čím by som ho prekvapila. Žeby dobrou večerou??? 😉 😉

marti457
15. únor 2010

Teda Andrejka, tak dlouho - to je fakt moc. Mě je opravdu max. 4-5 dnů, ale taky se doma jen otočí a zase jede, ale aspoň ho vidíme 😵

andrejka10
15. únor 2010

Veru, toto je už dlho. ☹ Tak v pohode zvládam, 4-5 týždňov. Viem si predstaviť, tú kopu špinavého prádla, čo mi donesie za takú dlhú dobu. A ešte nazavárať mäsko potrebujem a vravel, že už nič nemá na jedenie ani pitie. Komplet "vyžratý", chudáčisko môj. Prvé, keď príde si ho odvážim 😀

katarinka1107
15. únor 2010

andrejka teda to bude strata na vahe co 😀 Nas niekedy chodil na 6 ☹ , ale som si uz asi odvykla, teraz ho mame 3 t prec a 1 t doma, prave mame ten jeden t co je doma 😀 😀 nakukla som , co mate nove tak pekny vecer 😉 🙂

jola2
15. únor 2010

čau holky tak mi máme tatku po dvou týdnech už konečně v práci 😀 ale už teď se mi stýská.

lenkavano:jé to se máš já bych taky jela 😉

martinamil:a jak vy válčíte???? A co ta soutěž jak jste dopadli s Milkou???

moc vás všechny zdravím dobrou noc