Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

zuzik31
17. bře 2010

leni:
Jestliže dojde ke ztrátě, požkození, odcizení nebo zničení vašeho řidičského průkazu nebo mezinárodního řidičského průkazu pak jste povinen toto neprodleně ohlásit příslušnému obecnímu úřadu obce s rozšířenou působností (a to podle místa trvalého bydliště).

Odcizení: při hlášení této zkutečnosti obecnímu úřadu jim předkládáte oznámení o odcizení z oddělení Policie ČR.

Ztráta: ztrátu není povinné policii hlásit, ale je to úřady doporučováno.

Při hlášení úřadu je nutné také předložit: doklad totožnosti (občanský průkaz, pas), v případě poškození ŘP nebo mezinárodní ŘP i poškozený průkaz, a jednu barevnou nebo černobílou fotografii 35x45 mm spolu s vyplněnou žádostí o vydání ŘP.

Obecní úřad s rozšířenou působností vám vydá „Potvrzení o oznámení ztráty, odcizení, poškození nebo zničení ŘP". Toto potvrzení slouží jako náhrada ŘP a platí pouze na území ČR po dobu 30 dnů; jako náhrada za mezinárodní ŘP se vydává nový mezinárodní ŘP.

Vydání „Potvrzení o oznámení ztráty, odcizení, poškození nebo zničení ŘP" nepodléhá správnímu poplatku, ale za vydání druhopisu ŘP nebo mezinárodního ŘP zaplatíte 50,- Kč

Jestliže nedodržíte předepsané povinnosti, pak vám může úřad napařit pokutu podle zákona č. 200/1990 Sb., o přestupcích.

zuzik31
17. bře 2010

Ztrátu, odcizení, poškození nebo zničení průkazu profesní způsobilosti řidiče je jeho držitel povinen bez zbytečného odkladu ohlásit obecnímu úřadu obce s rozšířenou působností. Bez zbytečného odkladu po ohlášení vydá obecní úřad obce s rozšířenou působností řidiči potvrzení o ztrátě, odcizení, poškození nebo zničení průkazu profesní způsobilosti řidiče. Potvrzení nahrazuje ztracený, odcizený, poškozený nebo zničený průkaz profesní způsobilosti řidiče a jeho platnost je 30 dnů od jeho vydání.
Za ztracený, odcizený, poškozený nebo zničený průkaz profesní způsobilosti řidiče vyhotoví řidiči na základě písemné žádosti a po zaplacení správního poplatku obecní úřad obce s rozšířenou působností do 20 dnů ode dne podání žádosti duplikát průkazu.

lenkavano
17. bře 2010

zuzko díky moc je mi z toho zle.ach jo. ☹

zuzik31
17. bře 2010

se ti nedivím, nic příjemného, jenom další starosti ☹ . Tak držím pěsti, ať se to rychle vyřídí nebo ať se ty doklady někde najdou. 😉

marti457
17. bře 2010

Leni, když MM ukradli doklady, tak dostal nějaký papír, že může řídit, ale nesměl na ten papír jezdit cizinu, tak jezdil jen tady ČR

katarinka1107
17. bře 2010

ahoooooj tak ste sa pekne rozpisali, ,prisla som nakuknut 🙂 Andrejka , co maturant?? Jaa, super uz ste prezuti na jar 😉 😉 Marti super foto 😉 Leni dufam ze papiere uz su najdene hm ? 😉 My sme komplet do nedele, tak sme rozbehani na kazdy smer 😝

lenkavano
17. bře 2010

katarinko bohužel nejsou ☹

andrejka10
17. bře 2010

Ahojte maminky. Veľmi pekne ďakujem za povzbudivé slová. Ste zlatučké. 😉
Lukáško je veľmi spokojný, porovnával si s výslekami a malo by to byť veľmi dobré. Tvrdí, že nejakých 95%. Som strááášne pyšnááá. 😀 😀 Šikovný je.
Dnes sme boli v poradni s malou Sárou. Sárina má 7 mesiacov a váži nám 8900 g. 🙂 To je náš medvedík. 😀

Lenka, nezávidím vám ani trošičku tie vybavovačky. Škoda, že ste tie doklady nenašli. Ufff, to je smola. 😖
Zuzik33, tak to je dobrá správa, že sa to upraví. Teším sa spolu s vami. 🙂
Katarínka, vychutnávaj si spoločné chvíle s drahým. Hmmm, trošku vám zavídím. Aj ja chcééém. Ale nikomu to nehovor. 😉
Jaa, tak jarné topánočky. 🙂 Musia byť nááádherné. Aj my by sme potrebovali. Len tú výplatu nášmu tatovi zabúdajú posielať na čas. 😠

lenkavano
17. bře 2010

holky máme doklady hurááááá.

marti457
17. bře 2010

Leni tak to je paráááda 😉

lenkavano
17. bře 2010

marti sedíme u kámošky na kafi a Tiborovi volají z práce ,že jim volal nějaký pan ,šoltys že si u něj v krámě zapoměl doklady.on se tam včera dopoledne zastavoval cestou domů pro šroub na ten fofrklacek a jak vytahoval z kapsy peníze tak vytáhl i doklady a položil je na pult.

spad nám šílenej kámen ze srdce.

lenkavano
17. bře 2010

fofrklackem myslím řadící páku u osobáku,upadla nám. 😝

marti457
17. bře 2010

Tak aspoň, že se našli - pán je moc moc moc hodnej 🙂

zuzik31
17. bře 2010

Leni, tak to je paráda!!!!

Já mám teď depku. Manža volal, že nepřijede domů, že ho poslali do Anglie. Další víkend bez něj. Hlavně, že při přijímacím pohovoru mu bylo řečeno, že víkendy bude jezdit minimlně a ono je to obráceně. Minimálně je doma ☹ . ˇHrozně mě to žere čím dál víc řeším otázku, jestli takovejhle život stojí za to. Přestávám mít sílu být pořád na děti sama ☹ ☹

andrejka10
17. bře 2010

Jééééj. Lenkavo, to je úúúúžasnéééé, že sa doklady našli. Jupíííí, teším sa s vami. 😀 😀 😀
Zuzik, nebuď smutná. Pozri sa na mňa, taťo je von už 5 týždňov. Už je lepšie? Potešila som ťa? To chce len trošku zvyku, budete si vzááááácny. Držím palčeky, to zvládneš. 😉

jaa
17. bře 2010

Leníííííííííííííí.vy je máte!!!!!!SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jaa
17. bře 2010

Zuzik.neblázni....Alespon budou korunky a o dovolené si to vynahradíte.. 😉 To nám přijede táta po měsíci a mě to už ani nepřijde... 😀 😀 😀
Ted Nakládal v Holandsku v přístavu Next a vezl ho do skladu k Londýnu...
A já to tak draze objednávám z Uk... 😠 😅

lenkavano
17. bře 2010

holky chtěla jsem vám říct,pokud zvažujete být v soukromé skupině na novém koníkovi ,myslete na mě chtěla bych tam být s vámi.
zuzko to mě mrzí že je ti tak smutno,já mám kolikrát taky takovou depku,ikdyž na tom kaufu to není tak hrozné,protože jezdí Tibor častěji domů.ale když jezdil cizinu tak jsem kolikrát brečela ,že co je to za život.

katarinka1107
19. bře 2010

leniii, aka skupina? nejdeme sa snad rozdelovat.... ja nechcem byt bez Vas ☹ ☹ ☹ ☹ Zuzanka, asi kazda tu raz za cas mame tieto pocity, ale uz sme si ai zvykli, Ale tebe je asi veeelmi smutno v tejto chvili . My budeme od nedele zase 3t sami,ale to je u nas tak ze 3t mame iste , iba mozno 2-3x sa stalo , ze musel mm ostat tyzden navyse, ale to sa dalo. Lenze ty sa tesis, ako budetespolu a nemozete 😝

katarinka1107
19. bře 2010

a pekny vecer 🙂 🙂 😉 🙂 damy aj cely vikend . Andrejka malej sarinke sa teda dari 🙂 🙂

jaa
19. bře 2010

Tak nám táta opět nedorazí...nestíhal s tou vykládkou hadrů v Uk a tak jede D..Takže už budem měsíc bez táty..
http://www.facebook.com/album.php?aid=13028&id=...

Holky nové fotky.Tak mrkněte..Povedly se... 😉

jaa
19. bře 2010

Tak jdu zkusit přidat fotky:-Onovinka....

jaa
19. bře 2010

další.. 🙂

jaa
19. bře 2010

a tahle je krásná

marti457
19. bře 2010

Ahoj holky 😉 KONEČNĚ TO TU FUNGUJE 😀 😝 Jdu hodit děti do postele a zase přijdu 😵
Jaa hezký fotečky 😉

lenkavano
19. bře 2010

ahoj holky 😉
katarinko já myslela uzavřenou soukromou skupinu ,kde nás nikdo jiný nebude číst.ale to je jedno 😉

jaa
19. bře 2010

No,zatím to moc nechodí..dost tu tápu... ☹ je fain,že leze dávat fota bez zmenšování... 😉 a i do diskuzí..

marti457
19. bře 2010

Holky, mě se to líbí, už mám čepky v bazárku 😀

marti457
19. bře 2010

Jo jaa co ta vlna, co máš? Chtěla jsi z ní nějakou čepku 😎

marti457
19. bře 2010

Hej holky to už spíte??? Nojo, už je dost 😅
Dneska MM někde v Německu nabral nějakého neznámého řidiče, kterému se tam poprdělo auto a veze ho do ČR do Teplic, není to někdo z Vašich manžílků? Je to prý bývalý policajt, víc nevím.
Dobrou všem