Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

montinka
23. říj 2008

ahojte co mate nove? no akoze aj ja dufam ze sa to zmeni

caruzo19
23. říj 2008

nam tata fici z tallinu domov a dufam ze stihne oslavu malej v sobotu.vyzera to ze ano,lebo naklada zajtra v bratislave a aj tu toci pauzu a az v pondelok ma vykladat v madarsku.ale inac,super ze mame 2 auta,jedno je v oprave a druhe vo viedni na firme.tak sa len modlim,aby uz bolo opravene,lebo inac nemame ako ist v nedelu na 3d ultrazvuk do hlohovca 😒

katka755
23. říj 2008

no tak vam caruzo pjarem aby ste to oslavovali pekne spolu 😉

montinka
23. říj 2008

aj ja vam prajem krasnu oslavu?

greta24
24. říj 2008

Krasnu oslavu, nech sa torta vydari 😀 😀 😀

caruzo19
24. říj 2008

no troska nervozniem,uz 8 hodin tvrdne v polsku na nakladke,ze nakladaju len poliakov.uz mohol byt doma 😠 😠
ale aspon to auto nam opravili,tak mozme ist do hlohovca,ak teda neskysne na vikend v polsku 😒
cele doobedie soim varila,mame tvarohovu torticku s mandarinkami,maliny som nezohnala a medove kremese,tak snad nezrusime oslavu,lebo to by som si to bola nutena zjest sama 😉

montinka
24. říj 2008

caruzo mnam ta musi byt super. inak baby ked dvaja nie su zobrati a nahodou sa rozidu a maju babo a to ma priezvisko po chlapovi moze si ho vziat alebo zveri ho sud jemu kebyze sa sudia?

greta24
26. říj 2008

Super torticka 😀 Ako vam dopadla oslava ? A aj 3D ? Dufam, ze uz konecne viete, co sa vam narodi 🙂

caruzo19
26. říj 2008

dievcatko 😉
sa ponosia vsetky tie saticky.oplatilo sa ist do toho hlohovca,aj ked,hmla bola neskutocna,ale pravda sofer profik nemal problem
oslava bola tiez super,mala sa velmi dobre pohrala s detmi a podostavala darceky a celkovo bolo fajn

montinka
26. říj 2008

caruzo gratulujem k dievcatku. 😵

caruzo19
26. říj 2008

dakujem 🙂 🙂 🙂

montinka
26. říj 2008

a chceli ste dievcatko ci chlapceka?

caruzo19
26. říj 2008

ale teda,nech by bola cokolvek,hlavne nech je to zdrave dievcatko 😀 😀
priznam sa,ja som celkom rada ze je to dievcatko

montinka
26. říj 2008

aj mne islo o to aby bolo babo hlavne zdrave ale tusila som ze to bude dievcatko a na sale mi to len potvrdili. 😀

caruzo19
26. říj 2008

az na sale?to by som nevydrzala tak dlho 🙂 ja uz som na poradni v pondelok nutila doktora sa pozriet,ale nepozrel,lebo nema taky dobry uzv.ale som rada ze uz viem,minule tehotenstvo som mala priserne a vobec ma ani nejak netahalo nieco babatku kupit,potom mi to bolo luto,tak som rada ze si to teraz mozem vynahradit,lebo uz mam jak chut,tak predstavu co je prakticke a co su vyhodene peniaze.ked mam kupit drahsiu bundu a maju len dievcensku,tak nemusim hladat dalej,nezahodime,resp neposunieme niekomu po par noseniach,ale este jedna ponosi... asi tak nejak,zcasti aj materialne 😀 😀
a hlavne tie ruzove babatkovske overaliky co ja mam 🙂 🙂 😀

montinka
27. říj 2008

veru to mas super.to ze bude druhe dievcatko je super.

greta24
27. říj 2008

Gratulujem 😀 😀 😀 Takze nemusis zhanat modre. Mas to lepsie, lebo vyber na dievcatka je neporovnatelne bohatsi, ako na chlapca, my sme tu zimnu bundu vobec nezohnali 😠 Skusime zas cez vikend

montinka
27. říj 2008

no greta toto vravia viacere maminy co maju chlapcov.

greta24
28. říj 2008

Aspon je to lacnejsie, nemusim zhanat saticky, suknicky, make-up, barbie.... A nemusim sa bat, ze mi ju nejaky kreten na diskoteke znasilni 😢 Myslim, ze chalani su trosku tvrdsi a odolnejsi

montinka
28. říj 2008

hm no hej greta

katka755
29. říj 2008

ahojte baby
caruzo neviem ci som uz gratulovala tak este raz ked nahodu. GRATULUJEME 😀 😀 😀 len nech je zdravucka a s tym oblecenim poznam je to super ze nemusis vsetko zhanat znova hoci vies ze stale nieco kupis ale aj tak o kolko ti pomozu starsie veci po lenke a veronika pekne meno.este stale mame tatka doma no uz len do piatku,hned rano cestuje a pride az na vianoce tak ma to desi uz teraz.

caruzo19
30. říj 2008

dakujeme 🙂
zavidime tatina tak dlho doma,ale zas,tie 2 mesiace az do vianoc sama s 2 detmi,no potesi.my ho este 2 vikendy dovtedy hadam budeme mat doma
zienky,aj ti vasi chlapi sa tvaria jak keby vo svete neexistovali obchody a musite vsetkym vsetko kupovat vy?ak aj tieto vianoce budem vediet o vsetkych darcekoch,tak dakujem pekne

greta24
30. říj 2008

Nas tata bol doma len v noci a znovu taha do Talianska, dojde az buduci vikend. Tak si budeme vyplnat program sami, zas obligatne prechdzky v parku a nakup v potravinach. Tiez poznam vacsinu svojich darcekov 🙄

caruzo19
30. říj 2008

no ten moj si nekupi len tak 2 mesiace pred vianocami 2 cd?nie zeby som mu nedopriala,ale kruci to mi robi kazdy rok.este si vymyslel ze by chcel kapsace a bomberu,hm a to som sa chcela zmestit s darcekmi do 5000,to neni ani na tie jeho veci.sa tych dlhov vzivote nezbavime tusim

greta24
31. říj 2008

My mame na december pekny financny zahul, 6.12 - Mikulas, 11. 12 ma Luko 18 rokov a potom Vianoce... Pri nasich financiach a dnesnych cenach dostane kazdy Horalku a Kofolu a hura do dalsieho roka 😀 😀 😀

katka755
31. říj 2008

caruzo poznam to je na fiku kurnik ze sa potom my nemame naco tesim,este ze od mamky nieco dostanem aspon to bude prekvapko

caruzo19
31. říj 2008

no aj my mame perny december-obidve auta poistky,das,mikulas,darceky...
no jak tak sledujem,tusim sa ta kriza prejavuje vsade,nejak neni robota,tych co boli vo viedni poslali domov,jasne ze moj muz zrovinka vtedy musi byt v nemecku 😖 ale zase,tvrdne tam a nemaju prenho spiatocku,tak zase tu 24 doma nestihne,tusim ju nestihne nikdy 😠

greta24
31. říj 2008

Moj drahy bol vcera doma 35 MINUT ! Prisiel si pre jedlo a siel do talianska. A v pondelok vraj znovu pride len na par hodin a zas taha prec, netusim, kedy sa budeme vidiet aspon trochu dlhsie ☹

caruzo19
31. říj 2008

no vyzera to tak,ze v nedelu vyklada vieden,tak aspon na chvilu by mohol prist domov,radsej sa netesim,za tie 4 mesiace nevymakol ani jednu 24 doma
a nejak nedodrziavaju ten kazdy vikend doma,co?ci to len mne sa zda?

caruzo19
31. říj 2008

inak my uz sme pevne rozhodnuti vydrzat len do porodu a potom nieco ine pohladat,nieco co by bol kazdy vikend doma.teraz som sa pysila ako dobre znasam toto tehotenstvo,ale uz mi zacalo tvrdnut brucho a pobolievat,rychlo sa unavim...veru zisiel by sa tu niekto kto by isiel s tou malou na ihrisko,sa z nej stane tv zavislak. tak este 4 mesiace vydrzat