Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

lenkavano
20. srp 2010

@andrejka10 andrejko pořítám že mi začnou chybět tak pátý den......možná...... 😝 😀

@katarinka1107 na svatbu bych taky šla naposledy jsem na ní byla před 6 lety ale to byla spíš komedie než svatba.nevěsta si na ni pozvala totiž svého milence......a po svatbě to prasklo.a to byla svatba v kostele.... 😝 😝

martinamil
20. srp 2010

Holky omlouvám se, že vás zanedbávám, ale absolutně nestíhám.

Nám se tatínek vrátil v úterý domů (odjížděl 1.7. a mezi tím byl doma 17 hodin) a dnes už zase odjel do Francie a vrátí se tak 1.9. Dle rozpisů co má, bude doma do konce listopadu jen 1 víkend ☹

Tady jsou fotky z Alešovo poslední cesty (nick: Alešák), vy to dokážete náležitě ocenit 😉 http://www.truck-forum.cz/forum/viewtopic.php?p...

lenkavano
20. srp 2010

teda marti to je mazec....musím to ukázat Tiborovi.... 😎 za rok chce jít taky na cizinu,ikdyž takovou jako tvůj Aleš asi ne.... 😀

katarinka1107
20. srp 2010

@lenkavano tak som sa pobavila, 😀 😀 zaujímavá svadba 😀 😀
@martinamil foto super, aj náš Jurášek vyvaľoval kukadlá. Ty tiež fičíš ako raketa 😉 ako sa vodí Kryštofkovi ?

lenkavano
20. srp 2010

naše děti na to taky koukali celý vyjevený a Kuba hned že takhle bude jednou jezdit 😀 😀 😀 😀

martinamil
20. srp 2010

Po pravdě koukal i Aleš, když mu zvedali kamion. Tady jsou i videa http://www.truck-forum.cz/forum/viewtopic.php?p...

Leni, nevím jestli by se mu líbilo být pořád takhle pryč 😉

Katarinko, jj je toho strašně moc. Dělám na plný úvazek, v práci máme podstav + jsou dovolené, Aleš vlastně od začátku prázdnin nebyl pořádně doma. Ještěže máme perfektní chůvu.

Kryštof strašně vyrostl 12,560g a 88 cm - chodí s chodítkem, židlí,.... občas i zapomene, že ho nikdo nedrží (tedy hlavně když má něco v ruce) a udělá pár kroků. Je šíleně ukecanej, je mu i docela rozumět. Dává dohromady krátké věty. Nejoblíbenější je: Dej ham!

tady pár aktuálních foteček.

lenkavano
20. srp 2010

jééé Kolumbus je správnej chlapík 😎 😀 já už ho normálně vidím za volantem kamionu 😎
a na tu větičku Dej ham...no je to chlap no.... 😀 😀 😀 😀

lenkavano
20. srp 2010

Marti já tam ted ještě pročítala ty chlapi na truck foru a jsem normálně mrtvá smíchy jako tak jsem se už dlouho nenasmála jako ted.....hlavně ten Fandík s houbičkama na nádobí 😀 😀 😀 😀 😀

marti457
21. srp 2010

@martinamil Marti Kryštůfek je krásnej - jak se hezky usmívá 🙂

katarinka1107
21. srp 2010

Kryštof je aký zlatý 🙂 🙂 No veru Dej ham 😀 😀 😀 to ma pobavilo, čo nestraťí sa 😀 😀 vypýta si . Pekný víkend. Sme komplet rodinka, akuráat nám tato zaspal , šli aj s Jurkom , ale Jurka ešte počujem 😀 😀 😀ale pospí aj on . 😀

ada80
21. srp 2010

ahoj holky tak malá spí já poklidila a půjdu si umýt hlavu.Dneska jsem si polila mobil takže ho suším a doufám že se rozjede.jestli ne tak mě klepne 😠

merikac
21. srp 2010

@katarinka1107 , tak to vies,,nech vidi,,ako mam cistucko,,,ze doma makam 😀 aj ked tiez ako pises, ked pride tak zachvilku nieje ani vidiet, ze bolo poupratovane,,,, 😠

merikac
21. srp 2010

@martinamil jeeej, ty mas ale roztomileho synceka,,,,to je uz riadny chlapina🙂)))

lenkavano
23. srp 2010

holky kdepak jste?

merikac
23. srp 2010

@lenkavano ........to sa pytam aj ja,,,kdeze ste???????? 😀

martinamil
24. srp 2010

Tady!!! Nestíhám nestačím ☹ ☹ ☹

Tatínek je Francii a já makám jako mourovatá. Ale snad je to poslední týden. Příští týden už mají být všichni z dovolených doma 🙂

V sobotu jsme byli na narozeninové oslavě - Strýc měl 60. narozeniny, tak tady pár foteček 😉

marti457
24. srp 2010

@martinamil Marti vydrž !!! Ženská zvládá všechno 😉 Taky už jsem v práci, do toho pořád háčkuji a kluci jsou jak zvěř 😀 Já si vlastně chodím do té práce od nich odpočinout 😝

Fotky jsou krásný, malej dává taky zabrat, viď?

martinamil
24. srp 2010

@marti457 a co děláš? Už Ti skončila mateřská, nebo běžíš souběžně? Já si taky svým způsobem v práci odpočinu od Kryštofa a doma od práce. Je to takový koloběh relaxu.

merikac
24. srp 2010

@marti457
@martinamil ,jeeej babulky vy uz pracujete?, a kedy ste sli do prace,,kolko mali vasi drobci??? ja chcem tiez uz ist do prace ked bude mat mala 6 m, len neivem ci sa odvazim,,a kto vam je pri detoch?

marti457
24. srp 2010

Já jsem vyučená prodavačka s maturitou - takže obchodnice 😉
Začala jsem chodit do práce, protože mi u Lukáška napsali 4letou mateřskou (normálně jsem si šla žádat o 3letou a škrtli mi to a přepsali na 4letou 😠 ) Tak když mu bylo 21m, začali mi posílat jen těch 3 800,- a kamarád sháněl do krámku do železářství prodavačku tak jsem chtěla až teď od září, až mi půjde aspoň Kuba do školky, ale on potřeboval hned tak jsem to vzala a tchýně mi hlídá chudák oba 😅 už se hrozně těší na to, že Kuba konečně jde do té školky a bude si jen užívat toho malého, ještě hodného Lukáška 😝
Tak už ty 4 měsíce chodím, ale je to pohoda - střídám se tam s jednou holkou a otevírací doba je tam od 7-17h tak chodíme, jak se domluvíme. Někdy jdu jen 4h a někdy 6h 😎

martinamil
24. srp 2010

@merikac, já jsem pracovala i v těhotenství i prvních 6 měsíců. Od ledna (6 měsíců) dělám na plný úvazek. Do června byl doma manžel na rodičáku a občas jezdil brigádně, od 1.7. šel na plný úvazek i on a Kryštof je u chůvy. Požádala jsem kamarádku a hlídá mi. Přestěhovala se nyní k nám do domu (mám jí o 2 patra níž) a hlídá mi Kryštofa. Platím jí 400 Kč za den + jídlo + pleny. Ona sama je na mateřské s o rok starší dcerou a v březnu se jí narodí další mimi.

Jé obchodnice 😉 5 letý obor po 3 letech výučák, 5 rok matura ze 7 předmětů a všech 7 písemně 🙂 znám dobře, taky jsem ho dělala. Tak to je fajn, že si takhle můžete vyjít vstříc a chodit jak potřebuješ.

katarinka1107
24. srp 2010

halo haloo , 😉 Kryštof aký zlatý 🙂 🙂
@merikac ja som bola na MD doteraz , Jurko anstupuje do škôlky od septembra. V novembru bude mať 4rôčky a vyučená som pesne to čo marti457 😀 neviem kam terz , na pôvodné miesto nejdem ☹ Pekný večer, idem za chlapcami, teda Jurášek odfukuje, zase teplotuje, mm je pri ňom ako ochranca , tak som sem odskočila

marti457
24. srp 2010

@martinamil Přesně tak 😉

marti457
24. srp 2010

@katarinka1107 Tady je to samá obchodnice 😀
Ať je Jurko brzy fit a může nastoupit do školky 😉

jaa
24. srp 2010

Jé,ještě,že já jdu na podnikání😀DDDD
Marti,hezké fotky.Kryštof je už kus chlapa... 😉 A nám už rostou vlasy!!!!!!Hurá....

marti457
24. srp 2010

@jaa paráda, už to bude holčička vlasatá 😉

lenkavano
24. srp 2010

jůů Jaa to je háro...naše prdka si tuhle sama ostříhala část ofiny 😝 😀

jaa
24. srp 2010

No,pomalu a jistě to roste..Kdyby ji Dáda neostříhala,tak už to bylo mnohem delší...No,ale alespon něco.. 😀

hanulik
24. srp 2010

Ahoj holky, taky to šíleně flákám, ale náš malý je nějaký alergický, když zapnu PC. To naběhne, vypne mi obrazovku a prý maminko hrát nebo maminko ven. Případně mě ještě vezme za ruku a dodá demééééé s úžasnou intonací. Kde se to jen naučil. 😅
Tatínka máme taky pořád v prachu. Dneska ráno o deseti přijel po víkendu v DE a o pěti už zase jel.
Jinak dneska krásný den, přijela se pochlubit sestřenka s dcerkou, kámoška zjistila že čeká dvojčata a další kamarádce /taktéž kamioňačce/ se narodil chlapeček. 😀 Už jsem dlouho nezažila tak plodný den. 😀
lenkavano, vidíš, Tvůj chce jezdit ven, můj by rád jen vnitro, ale s relativně stálým místem a slušnýma penězma.

merikac
25. srp 2010

@martinamil a ako maly znasa odlucenie od maminky?? v pohode? neni ti luto, ze ti uteka ten cas co by si mohla byt s nim, da sa to?? ja mam dobru pracu,,lenze akosi mi je luto ist od malej, ze nebude mat mainu pri sebe,,ale potrebujeme aj korunky a doma ja dlho nevydrzim, nic nerobit,,,,,,,,,
@jaa jeeejda to je paaaco,,asi aj my si budeme musiet dockat kym nam take paco narastie🙂
@katarinka1107 skore uzdravenie,,,,nech ste skoro fit a mozete sa blaznit vonku