Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katka755
31. říj 2008

no to tiz poznam tiez mam starsiu zavislaka,aj teraz vela krat ide k telke ked som ja pri malej ale uz je to lepsie mala je uz velka kocka,este len teraz som rodila a uz ma pol roka. caruzo mas co robit do marca a rodinku mas poblizku?ja ked som uz chodila jak kacatko tak mi ju mamca casto vzala von,po praci k nam prisla na noc,este ze ju mam.je zlata ma dost svojho ale na nas si vzdy najde cas.a co auto dali ste zanho vela?
a tie poistky aj my hmmm keby jezisko radsej seky zaplatil co?

caruzo19
1. lis 2008

auto len 5000,robi nam to muzov bratranec,takze pohoda.ja mam v okoli sestry,ale jedna ma sama 3 deti a robi a vidime sa tak raz za 2-3 mesiace a druha ma deti 4 a najmensi ma zdravotne problemy,takze sama ma co robit.svokra pomoze kedy moze,ale to si nechavamna krajne pripady,ked idem do poradne,alebo tak,chodi do roboty na smeny a byva na druhej strane ba,sem sa dostane za 1,5 hodiny,takze sa zas tak casto nevidime
no pride maminka moja uz domov,bude byvat s nami,my vlastne byvama v jej byte,ale ma zdravotne problemy,takze asi moc toho po ihriskach nenabeha.ale aspon doma postrazi ked bude treba
to moje dieta este ku vsetkemu ma novu maniu-zacala mi zdrhat.v obchode,ked niekam ideme... ja jej s tym pupkom a kocikom nestiham kluckovat medzi ludmi,nehovoriac o tom,aky je beh pre mna vhodny 😉 minule mi vybehla z lidla von,esteze tam bol manzel ze ju chytil,lebo hned pred vchodom je cesta

katka755
1. lis 2008

to je fajne ze bratranec
tak ta tvoja slecna je poriadny huncut,predpokladam ze aj byt mas zamknuty....no ale nezavidim ti ked uz budes mat dve na nakupoch

katka755
1. lis 2008

inak vcera som zabudla napisat ze nam uz tatko odysiel,dnes robim vekle upratovanie aby mi zbehol skor cas ☹

caruzo19
1. lis 2008

jasne ze byt zamykam,to odkedy zacala chodit,keby vysla na schody...no neviem si predstavit
kupim policajne puta a pripnem ju o kocik a bude 😀 😀 😀 😀 a zas ,potom uz budem moct behat 😉

katka755
1. lis 2008

puta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

montinka
1. lis 2008

ahojte

greta24
3. lis 2008

Nas tata mal prist rano domov z Talianska, ale vecer nenastartoval auto - alternator 😠 Super jazdit na aute, ktore je viac v servise, jak na ceste...

montinka
3. lis 2008

hm greta tak to je hrozne.ten nas je v spanielsku

nellie_
3. lis 2008

Ahojte... pridavam sa do "klubu" vecne slamenych manzeliek... 😀

moj manzel robi tiez sice nie kamionistu - on ma len mensie Iveco a jazdi trasy Nemecko, Anglicko, Portugalsko....
prave teraz trci na nakladke a vecer vyraza do Nemecka.... 😔

nellie_
3. lis 2008

pozeram ze vy vsetky uz mate deticky...my zatial nie..nejak sa nedari....a ja vzdy ako vyhovorku poviem, ze
- ved viete ze je stale prec, viete ake je narocne strafit sa do plodnych dni?? 😅 😀 😀 😀

greta24
3. lis 2008

Vitaj Nellie ! Neboj, raz sa trafite, tiez nam to chvilku trvalo 😀 Alebo si urob vylet s nim 🙂 🙂 🙂

katka755
3. lis 2008

ahojte
nellie ja som tiez stale len na plodne cakala a dokonca aj z prace v polke ciklu cestoval a nakoniec tak ako prva aj druha sa nam podarila hned po kramoch a to asi pol roka sa stale snazil prist v polke ciklu.
greta dobry napad pokial sa to da tak chod s nim a mozno sa vratitie traja

nellie_
3. lis 2008

Katka to je dobry napad...vidis to tesne po kramoch sme to este neskusali..... 😅 on uz maj aj sexualne volno a aj tak prd....a to vtedy vravel ze to nejde tak pod natlakom, ze jeho "chlapci su v strese" 😀 😀 😀

ja som moc neni na to ist s nim Greti...mna ti to nebavi sediet tolke hodiny v aute.... 😅

montinka
3. lis 2008

ahoj nelly aj moj beha na ivecu.🙂 a neboj sa urcite sa zadari hlavne ked to budete najmenej cakat.😀 drzim palce

katka755
3. lis 2008

vidis tak skusajte ked sa vrati a koko sa uz snazite ked sa mozem spytat?a na ako dlho ti chodi prec,nast tato teraz odysiel az do vianoc,ten bude zirat ked sa vrati a uvidi kocky jak podrastli
montinka a ako sa ma Tamka,my budeme mat v stradu pol roka jeeeej jak sa to krasne hovori,este len nedavno som rodila

caruzo19
3. lis 2008

nellie,aj my mame dieta uplne zazrakom,prva sa zadarila tusim 4 dni pred kramami,druhu sme stihli rozumne v cykle 😀 uz sme rozmyslali dat dispecerom menstruacny kalendar 😀 😀 😀 😀

neboj,ked sa prestanete stresovat,pride to same 😉

montinka
3. lis 2008

😀 katka tak vsetko naj k polroku. inak ten cas dobre rychlo leti. este len pred nedavnom mi Tamy vybrali z bruska a uz ma 3,5 mesiaca.🙂 ale dobre sa ma a dobrucka je klop klop nech to nezarieknem

marta82
3. lis 2008

Tak manza je zas na ceste. Rano jsem ho odvezla a uz je nam smutno ☹

emmilly
3. lis 2008

ahojte tak pripajam sa aj k vam slamenym vdovam...hi...my sme manzelia iba mesiac aj par dni...baby poviem vam sice nemame babetko...ale normalne ma taha mat uz dietatko aby som nebola stale sama...no momentalne to velmi neriesime lebo chceme postavi maly domcek a potom rodinku, manzel hoviri ze si ma chce este uzit...nas dvoch....ja neviem som hrozna, stal placem, po svadbe je to horsie a horsie, ked pride domov a odchdza po tyzdni revem jak njata...ako mam tomu zabranit...divim sa lebo ked sme boli este len priatelia nebrala som to az tak, bola som uz zvyknuta ale teraz...a co ked budeme mat potom deticky? ako budem reagovat potom??? teraz bol doma na 3 dni a o tyzden pride na tyzden...tak sa tesim uz...

emmilly
3. lis 2008

poradte ako to zvladate? a co deticky?

emmilly
3. lis 2008

nehovoria otcom ujo? ked ich tak malo vidia??

caruzo19
4. lis 2008

jasne ze nehovoria,ved tak ziju cely svoj zivot,im sa to nezda divne 🙂babicky vidia menej casto a nehovoria im teta 😀
emmilly,ak sama tym trpis ze si sama,nepustajte sa este do babatka,tehotenstvo,hlavne prve, je velky napor na nervy samo o sebe
no treba si na to zvyknut,ale pochopila som,ze tvoj manzel je tyzden vonku a tyzden doma,to je pohodaaaa.niekedy si hovorim ze zijem jak zabezpecena slobodna mamina,ale robi to pre nas ten nas tata,vsetci prinasame nejaku obet,mat 2 deti v dnesnej dobe nieje lacna zalezitost

greta24
4. lis 2008

Emmilly, vsetko je to o zvyku a tolerancii, vieme co ti nasi muzici robia a musime to vydrzat, lebo to, co stat nazyva materskym prispevkom, nestaci ani na zakladne najomne, a ich robota je jeden zo sposobov , ako mat deti a neumret pri tom od hladu...

caruzo19
4. lis 2008

vraj pred volbami dvihnu rodicak na vysku minimalneho platu..ale to uz tu pravda bolo
tak to uz skoro aj na to najomne by mohlo byt ked priratam rodinne pridavky a ulavy na dani 😀 😀 😀

katka755
4. lis 2008

hmmm to by sa mi pacilo ten prispovok by potreboval dvihnut,som sice z mensieho mesta mne to staci na inkaso no to je tak akurat vsetko
tiez si myslim ze by si s babom mala pockat ked sa sama necitis dobre bez neho,ale vies je to aj o zvyku niekedy som bola tyzdnen mimo ked odysiel,za 2roky som si trochu zvykla na to ale vzdy vzdy je to tazke,vzdy sa orevem no musime byt silne inac sa to neda a presne tak su tam predsa koli nam aby sme sa mali lepsie.

emmilly a tvoj to robi kolko a do kedy premysla nad tym?

montinka
4. lis 2008

hm no baby ten rodicak by mohli zdvihnut. emilly no neostava nam nic ine len vydrzat a zvyknut a je sice pravda ze ked mas doma mimco cas rychlejsie ubehne a nemyslis len na muzicka hm ale tiez si myslim ze by si mala pockat ked sa neitis sama dobre lebo hlavne tie prve tyzdne budu tahsie kym si s mimcom na seba zvyknete atak.

emmilly
4. lis 2008

no tak vam poveim ze ste sa do mna riadne obuli... 😀
ved ja som to nemyslela tak ze nesom zvyknuta byt sama, som zvyknuta ved to robi poamly 3 roky mozno aj dlhsie...len teraz ked uz sme manzelia to vnimam inac...a na mimi? to si vychutnam uplne...a to s tym ci deti nehovoria otcom ujo som myslela len zo srandy a nie tak ako ste vzali...

moj manzel chodi prec na 3 tyzdne a 1 tyzden doma, no nie stale je to tyzden, vacsinou menej...

fanys
4. lis 2008

holky zdravím a držte se
vím jak je to těžký,manža sice už jezdí jen vnitro a večer kolem osmý ho mám doma,ale stejne čekáme dvojčata,rodiče mám na slovensku,tchyni komentovat nebudu takže budu na všechno sama,a vzhledem k tomu že nechci zustat opravdovou vdovou nemužu po nem chtít aby vstával v noci nebo mi pomáhal když celý den jezdí
jo a kluci co jezdí mhd to fakt nemají jednoduchý,nevím jak moc to dokážete pochopit
já sem jezdila s manželem dva roky v eu,dva mes.v kuse v cizine,do čech sme se vraceli na dva tři dny a pak zase pryč,jezdili sme na střídačku takže sem si to zkusila taky,vaši kluci tím že nejsou s váma s rodinou s detma hrozne trpii,nedávaj to možná najevo před váma aby vám neubližovali ješte víc,nekteří sou práci možná posedlí,ale na rovinu z platu kterí by vydelali doma by se možná nedalo ani žít,diety je živí a vás taky,vidím ten rozdíl taky od tý doby co jsme s tím sekli,delám z.sestru,a platové se to nedá srovnávat a to nemluvím o pn co mám ted.takže držte se aby vás vaši chlapi uživili žijou jako psy,jedí z misky,spí v boude a ochcávaj kola.a to doslova

greta24
5. lis 2008

Fanys 😀 😀 😀