Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

montinka
5. lis 2008

fanys pekne napisane ale v podstate mas pravdu. jeeej dvojicky tak drzim palce aby bolo vsetko ok.🙂 emily neboj mimco pride.drzim palce. 😉

fanys
5. lis 2008

ono tohle řčení říkali kluci sami,když sme trávili uplne debilní víkendy a státní svátky,prázdniny....v boude kamionu a popíjeli pivo nebo společne vařili na parkovištích na plynový bombě.............pytlíkové polívky,chleba,paštiky,občas něco lepšího,nebo kafe za čtyři eura,rychlá sprcha na benzince kde se na nás koukali jako na psy,samá buzerace od bagounu,klábosení o ničem,rýchlá přátelství,a v očích smutek že rodina píše že jede nekam na výlet na hrad nebo tak,nebo že manželka pěče kachnu,že díte udelalo první krok.................a pocit že je vlasatne doma cizincem.
holky držte se ,vám nemá kdo doma spravit kohoutek který kape,nemáte se ke komu přitulit ale kluci co jezdí unii jsou v prdeli uplne

díky montinko

caruzo19
5. lis 2008

ano ano,svata pravda.
ale ako moj muz hovori,on dojde z toho vikendu do kamiona si oddychnut.moze spat celu noc vkuse,aniz by ho niekto necakane kopol do oka,nosa,zaludka a inych organov a celodenna starostlivost o dieta a neustale dvihanie hraciek z podlahy nezvyknuteho cloveka unavi 😀 😀

montinka
5. lis 2008

hm caruzo inak to povedal aj ten moj ked isiel po troch dnoch na cestu to sme malu akurat z nmocky doniesla a vtedy mala vo zvyku do polnoci plakat tak bol aj trochu rad ze ide prec.inak baby sa mi ale paci na tom ze ked som bola s drahym niekedy na cestach a stali sme na parkoviskach a nahodou tam bol nejaky slovak alebo cech sup ho za nimi a uz kecali akoby boli stari kamosi. 😀

katka755
5. lis 2008

hmm montinka aj moj si vikendy chvali,uzivaju si ich tiez nahodne stretnutia sem tam niekto z firmy no hovori ze vzdy lepsie ako celi tyzden sam zo sebou kecat v kamoine.tesim sa ze raz pojed s nim len aby mi mala podrastla.

emmilly
5. lis 2008

tak baby ja som s radkom bola na dva tyzdne...tesili sme sa ze sa dostaneme aj k moru ale ako naschval davali len nemecko belgicko sme tam cesko a to iste dokola...ale v nemecku sme pauzavali dost dlhu dobu a zhodou nahod tam bol lunapark...kocky nikdy nato nezabudnem krasa neskutocna...nikdy som nic podobne nezazila normalne sa mi chcelo plakat...kolotoce ale nie take ako u nas, proste super...hoci sme aj pobludili ale nakoniec sme nasli ten nas pojazdny domcek...bolo super, pojdem asi aj na bud. rok...lebo na dovolenku peniazky nebudu ked idme stavat, tak aspon takto...uvidime...bolo to sice pred dvoma rokmi, ale poviem vam dalo to neskutocne zabrat...bola aj ponorkova choroba, pretoze si v jednej kabine, doma sa aspon mozes zavriet do izby ale tam tazko...ale zvladli sme to...precitala som knizku za 2 dni, a bola som hapyy...

a co sa tyka tych ich vikendov davam vam za pravdu aj ten moj mi hovori ze stale ked je na parkovisku a vidi cecha alebo slovaka tqqk ide za nim a kecaju, varia pozeraju filmy, ...tak aspon to...ale stale vravi ze cesi su zhovorcivejsi ako slovaci...tak neviem...

katka755
5. lis 2008

no emmilly tak sa nam tam mozno aj stretavaju,no je to zaujimave ked hej

montinka
6. lis 2008

hmmm emily tak ty si mala stastie. ten moj sa vzdy boji nechat niekde auto a zeby sme sa my isli prejst. 😒 a tak som nikde tak nebola iba v aute a tri metre od auta. 😠 hm no co uz. hm no ja som raz ma ale dobre vyplasil. stali sme na parkovisku a o nejake dva kamiony dalej boli Turci. hma smetny kos vzdieleny nejakych sedem metrov od nasho auta. a Ivan bohovsky mi hovori: chod rychlo lebo tam su Turci. hm kuknem obaja oci na mna no ja som to preletela k tomu kosu a naspat do auta. 😀

greta24
6. lis 2008

Aj ja som bola s drahym v Nemecku, blbe ale bolo, ze sme jazdili v noci a cez den spali, AETR nepusti ☹

katka755
6. lis 2008

ja som este nebola ☹ ale raz pojdem isto len aby sme boli zrdavy,jeeeeej uz teraz sa tesim

caruzo19
6. lis 2008

ja som bola,ked mal prist konecne po 9 tyzdnov domov a ostal visiet za plznou,tak som sadla na vlak a zavikendili sme na pumpe 😀 😀 romantika,nie?

montinka
6. lis 2008

caruzo tak to je super.🙂 to by ma nikdy nenapadlo. kati a kam das deticky ked pojdes s nim? lebo aj ja by som sla ale kde dam malu?

katka755
6. lis 2008

no k mame a svokre tie by sa striedali na nich,no svokra momentalne nerobi taky by nebol proble ale skor k mame by som dala

katka755
6. lis 2008

caruzo a co sak super romantika hlavna vec ze s nim

montinka
7. lis 2008

hmmmm ked bude mala vacsia aj ja pojdem.🙂

greta24
7. lis 2008

Montinka, chod, je to super zazitok a viac budes chapat jeho pracu, je tazka, ale krasna 🙂

caruzo19
7. lis 2008

ale nechod vzime,potom sa budes onho viac bat 😀

montinka
8. lis 2008

greta ved ja viem co to je za pracu kym sme nemali malu tak som chodievala s nim joj ja sa rada vozim. 😀 hmmm caruzo bola som aj v zime na silvestra sme stali vo francuzsku. 😒

caruzo19
8. lis 2008

ale no aka romantika 😀 😀 😀 tiez pumpa?? 🙂
to nema hocikto.mne stacil november,snezili a snezilo,isli sme serpentinkami a pofukoval vetrik a zrazu biele predne sklo,padlo kopec snehu zo stromu a ja uz som nas videla pod drnom,ale muzicek zachoval absolutne chladnu hlavu a nedupol na brzdy,takze sme sa nesmykli a dokonce spravne tipol smer cesty.no nebolo mi vsetko jedno veru.ani jemu,ale infarktove stavy si nechal az na parkovisko 😀

montinka
9. lis 2008

hm nie na pumpe nie stali sme pri ceste prosim pekne tak sa nam dobre spala. teda ja by som tam uz asi pistala. 😀

greta24
10. lis 2008

My sme sli po uzkych serpentinach a stale som mala pocit, ze skoncime niekde v priekope. Ja som velmi bojazlivy sofer, asi by som nemohla robit tuto pracu, ved by som bola neustale NAJRYCHLEJSIA V KOLONE 😀 😀 😀

adelinka
10. lis 2008

ahojky holky..muzu se k vam pridat???muj manzel je bohuzel taky kamionak ☹

caruzo19
10. lis 2008

adelinka vitaj a zarad sa 🙂

adelinka
10. lis 2008

caruzo...diky 🙂

montinka
10. lis 2008

ahoj adelinka. no greta ja radsej ani vodicak nemam a ani sa nechystam robit sa bojim. 😀

caruzo19
10. lis 2008

montinka,aj ja som bola taky poserovodic,ale uz som si zvykla a vcelku suverenne uz jazdim,u mna bola chyba to,ze ako prve 2 auta som mala polske fiatky a to je fakt skrupinka a v 2. ked som isla raz do roboty,tak si ma nevsimol tatrovkar ze som vo vedlajsom pruhu a ma vytlacil z cesty,resp.sa mi snazil tymi srobami na kolese vyvrtat dieru do mojich dveri(zdarne)a chvilu som tam bola zaseknuta a bala som sa ze uz sa odtial nedostanem,ale na poslednu chvilu,pred takym murom sa mi zadarilo.ale do takeho maleho auticka uz nesadnem.teraz mame hondu,ktoru som sa bala soferovat ze je hrozne velka(po fifine vsetko 😅 ),ale uz som si zvykla a je to aj dost bezpecne auto a dieta si v nom vozim bez strachu.teda ten je tam vzdy,lebo nase cesty,to je iny adrenalinovy sport

katka755
10. lis 2008

adelinka vitaj
caruzo no my tu mae kludnejsie cesty ako u vas no mame tiez velke auto passat kombicko tak mam co robit predok dlhy zadok tiez a vozim si dve deti.no mam vodicak este len rok a pol no uz je to ok,mala som vyhodu v tom ze mi manzel dal auto hned samej ako sme ho kupili tak som od prvej chvile jazdila sama a je to super.no len aby bolo strasne vela km bez nehody a bude este lepsie

emmilly
10. lis 2008

caute kocky...tak my mame octaviu mam rada velke auta a poviem vam je to super ked zena ma vodicak...hoci my deticky este nemame ale aj tak to je pomoc...ako sa mate? ja som vcera mala horzny den, skoro cely som prerevala, neviem tak mi prislo smutno...ale uz sa tesim lebo manzel pride koncom tyzdna...tak som nadsena...dufam ze sa nieco zasa nepoklasle...a vam ako casto chodia muzi domov? moj raz za 3 tyzdne na tyzden

katka755
10. lis 2008

ahoj emmilly,no moj chodi na 6tyzdnov a 2tyzdne je doma takze si na tom lepsie.teraz isiel 31.oktobra a vrati sa az na vianoce ☹ ☹ ☹ uz teraz je mi z toho na nic ale co spravim,snazim sa nestresovat to mi nepomoze,akurat by som to preniesla na deti.to je super ze ti pride a potom ako do vianoc ti este pride,ze?

greta24
11. lis 2008

Moj drahy dava vypoved a ide do firmy, kde robi aj muz caruzo, takze na tom budeme rovnako, len ja este nie som zvyknuta na to, ze ho uvidim 2 vikendy v mesiaci, a zvysok tu budem s malym sama. Ale nie je ina moznost, niekto musi zarobit na chleba ☹ ☹