Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

caruzo19
11. lis 2008

tak sa pekne pridavaj k modlitbam,aby bola robota,lebo uz teraz mal o 100e nizsiu vyplatu,jak teraz bolo roboty malo.ale zatial je to este lepsie nez inde,tak sucham nohami a dufam ze mu obcas vyjde okrem kazdeho druheho vikendu aj 24 medzi tym,lebo teraz mu vysla a bolo to veeeelmi faaajn.si na to zvyknem... 😀
no a dnes ukecam ditko ze odeme k tete doktorke a odtial pozriet zvieratka do zoo,nachystali sme jablcka,chlebiky,obliekli sme sa,vychystali...hladam kluce od auta a SU V KAMIONE,muzicek mi dolieval vodu do ostrekovacov a zabudli sme na to ze ma kluce u seba...tak chrumkam chlebiky...a jablcka... takto sa setri benzin 😀 😀

greta24
11. lis 2008

My sme raz sli do kamiona pre mapu, a kluce zas boli doma 😀

katka755
11. lis 2008

nooooooooooooo caruzo,to by som nechcela,takto na to prist ked uz ste aj nachystane boli

caruzo19
11. lis 2008

baby,ja mam dnes proste den blbec.tak idem vynahradit dietatu ze sme nesli do tej zoo rano,cely cas ako zaspavala cez obed jej rozpravam ako pojdeme na ihrisko a sa bude hrat s detmi a dame decku pod zadok a moze sa dlho hupat....proste detailny plan na poobedie,mala natesena zaspala,zobudila sa o 3 a vola mi suseda ze ci som si vsimla ze o 4.budu chodit striekat proti mravcom... no na porazenie.tak sme to ciastocne vyzehlili krupicovou kasou,ale chudatko moje,tak sa tesila.no a hovorim ujovi nech vystrieka LEN pod vanou a stupacku,no nevystrieka mi kreten komplet kupelnu+wc,aj so stenami,na wc toaletny papier cely balik poukladany,neschovany,mame tam koberec..v kupelni komplet vsetko-uteraky,detske hracky,zubne kefky... do kuchyne som ho nepustila a ze ved za hodinu to moze manzel poumyvat.to teraz ako mam cakat do soboty??? neni nad to v tehotenstve umyvat jedy proti mravcom.kreten jeden,maju to zakazane postrekovat ked je v byte dieta,alebo tehotna zena a ja uz fakt vyzeram na 9.mesiac

montinka
11. lis 2008

teda caruzo ten chlap nema chybu. 😠 hruza. kati aj nas asi bude chodit na 6 tyzdnov a 2 bude doma. 😒

dididi30
11. lis 2008

avoj monty 😉

caruzo19
12. lis 2008

jezis baby tak to vam fakt nezavidim,6tyzdnov je straaasne dlho.ale co uz ked sa inac neda,ze?

greta24
12. lis 2008

Ja by som asi 6 tyzdnov nezvladla, lebo by cela vyplata sla len na telefonne ucty 😒

katka755
12. lis 2008

montinka a kam ide?
caruzo to naozaj ten blbec ti to tak vseto postriekal?no u nas bol v case ked som bola tiez tehotna,no v byte nam len taky pracok v umelej mini nadobke lepil na steny akurat pivnice nam takto striekal a dost sa mi zdalo ze je to brutalne,ze tam boli aj nejake veci a on ti takto po vsetkom tak to by som ho asi vyhodila.no a s tym turnusom jeho,ked je polka turnusu idem sa zblaznit to je pre mna najhorsie.a cakam ho uz tyzden pred prichodom,ale potom mi zase doda silu ked pride a potom zase ten kolotoc.

nase ucty ju nadherne noooooooooo aler nejak komunikovat musime,sem tam sa nam podari cez skype,takze sa aj vidime.

caruzono pockaj to dieta ti to raz vrati neboj,moja sa mi uz niekedy vyhraza aj ale co spravime ked sme na nich same ze?

caruzo19
12. lis 2008

no ved to,ked bola tehotna sestra,tak ked sa to ujo postrekovac dozvedel(a videl kocik v chodbe),tak povedal ze nesmie striekat a dal nam tie plastove krmitka s jedom.som sa na to spolahla,tak ked dosiel,som mu hovorila nech da krmitka,ze nemaju,tak nech teda strekne len tam jak som mu hovorila a skoro ma porazilo ked som videla jak strieka celu kupelnu
no,aj my sa uz s uctami blizime k "uniovym cenam"= co tyzden,to 1000sk
keby ten moj muz niekde nasiel tu telefonnu budku,aj by som mu tam zavolala,ale myslim ze ani nehlada 🙂

no a ja sa snazim malej neklamat a ani jej nehovorim ze pride tatino,kym si niesom nabeton ista ze pride,len vcera to tak blbo vsetko vyslo

adelinka
12. lis 2008

ahojky,,tak muj manzel je pryc tydny a doma je jen vikend a zase jede..ted jsel v nedeli a dojede az na mikulase..nekteri tam jezdi treba aj na tydnu a nechaji je jen vikend doma..jsou to svi+e..nevim jestli se tohle vubec muze.

jinak ja mam ridicak 9 let a auto mam oktavku a nedokazu si predstavit ze bych jezdila busem s malym a s kocarem...neeeeeeeeeeeeeeeeeee 😝 😝 😝 😝

caruzo19
12. lis 2008

tiez ma minule niekto presviedcal ze nase mamy v pohode chodili mhd s kocikmi,ze co som fajnova 😔 no radsej budem fajnova a ostanem tehotna 😉

montinka
12. lis 2008

no Katka chce ist di imi speedu ale najprv si musi urobit "E" vodicak tak dufam ze to nebude moc skoro akoze ano bude dlho prec ale peniaze teraz potrebujeme tak uvidime. ahoj didulik.🙂 veru caruzo ja achodim este aj teraz peso s kocikom. doprosovat sa niekomu aby mi pomohol a aj to sa ten dotycny tvari ze jezis co chces?

emmilly
12. lis 2008

tak baby kukam ze som na tom este asi najlepsie z vas ze 3 tyzdne niekedy sa pretiahne na 4 a tyzden doma...teraz cez vikend ho ockaavam...mala som hroznu nedelu celu som prerevala...je to hrozne ked kvoli penizakom clovek musi vsetko obetovat...ked manzel pocul v telefone tak povedal ze skur....zivot....strasne ho to vzalo, lebo ja som mala fakt zly den...ale potom som sa pozvbierala...dufam ze to nebude casto...strasne sa na nho tesim, niekedy mam az strach ze viac ako on na mna...neviem preco mam ten pocit...ale to je urcite len hlupy pocit, ved aj oni musia trpsiet tym ze niesu s nami...ale kedze nemame na vyber a potrebujeme peniazky ako sol nic nam ine neostava,...dufam ze aspon starobu si uzijeme spolu..hi ako dlho vasi chcu byt na kamionke alebo ako dlho uz su???

caruzo19
13. lis 2008

no ten moj mal povodnu predstavu ze cely zivot 😀 ale ako prisla mala a teraz cakame druhe,tak jeho sameho to taha domov,jasne ze mi chyba a tak,ale razim zivotnu teoriu,ze clovek musi robit to co ho bavi,inac je nestastny a tym padom aj ludia v jeho okoli,ja robim tiez pracu ktora ma velmi bavi a aj je zle platena a casovo niekedy dost narocna a nechcela by som zit s niekym kto by mi ju vyhovaral(ako cela moja rodina).takze ja som mu navrhovala po materskej,nech ide robit k nejakemu sukromnikovi,co ma par kamionov a aj cez tyzden su niekedy doma,inac kazdy vikend a sam povedal,ze pojde robit mhd,kazdy den doma a na kamiony sa moze vratit ked deti budu na strednej skole a uz budu samostatnejsie

greta24
13. lis 2008

Pre mojho je kamion vysnivane povolanie, bral by aj Tatrovky, ale tam tolko nezarobi . Tiez robim pracu, ktoru mam rada - caruzo je moja kolegyna, takze presne vie, o com hovorim- a chcela by som ju robit do dochodku. Takze aj preto potrebujeme peniazky 😉

katka755
13. lis 2008

montinka cas vodicaku som prerevala teraz to uz nema zmysel este v tom case som verila ze si to rozmysli ale potom som uz pochopila ze ho to bavi a ako pise caruzo tiez by som nebola rada keby mi nieco on zakazoval tak nemozem ani ja aj ke dje to tazke no robi to hlavne pre deti a pre mna.zatial som nepracovala som mlada mamina co koncila strednu z dietatom tak som z jednej materskej vbehla do druhej tak este neviem co budem robit.no ale vy dve mi prezradte co take robite z vas to bavi.som zvedava teeeeeda,no neviem ci som uz na to neprisla.mynule ste tu ZOO sponminali.....

katka755
13. lis 2008

emmilly no si len vies to je jedno ani jedna z nas ho nema dom vtedy ked ho najviac potrebuje no co uz taky je zivot a aj ja sa tesim na starobu moj je tam 2,5roka a hovori ze dlhsie jak 10rokov tam nebude no neviem ja myslim ze mozno este takych 5rokov a najde si nieco ine zatial to neŕiesim je tam a do kedy ani sam nevie

greta24
13. lis 2008

Katka - bingo ! Zoo Bratislava 😀

caruzo19
13. lis 2008

tak tak,ale co uz s nami ked mame tu diagnozu 😀 😀 😀

montinka
13. lis 2008

emilly ten divny pocit mavam aj ja obcas ze sa na neho tesim viac ako on na mna ale to je iba pocit.🙂 no kati ved ja mu nezakazujem viem ze tu pracu miluje ale tak nooo 6 tyzdnov....ale co uz korunky treba a on ma tu pracu rad aj ked mu bude velmi smutno teda nam vsetkym ale povedal ze potom pojdeme do disneylandu. 😀 😀 😀 hmmmm pekna predstava.🙂 😀

katka755
14. lis 2008

baby fakt som sa trafila?no mna poom napadlo caruzo ty mas tam taku fotku ako z nejakym zvieratom tak,velmi z toho nemozem vyjst co to je ale no tak to je super a to teraz pcacujete?a to vy ste tie co sa snazia?co maju lepsi plat?

montinka ja viem ze sa zakazat neda oni chcu a hotovo,jednak korunky a tiez toho mojho to lakalo,zistit co je to tam za zivot a nakoniec sa mu zapacilo

caruzo19
15. lis 2008

to je moje babatko terezka-myval,akurat sa mi snazila odkusnut z nosa v priamom prenose 😀 mama ju odvrhla,tak jej mliecko davala moja macka,ale to je tak jedine,inac sa o nu odmietla starat,tak to bol jeden z mojich nacvikov na materstvo 😵
a to s tym snazenim,to nam tam stale opakuju jak my nic nerobime a sa nesnazime,taky syndrom vedenia zdeptat zamestnancom a vziat im chut do prace.ale my s tou diagnozou to aj tak vsetci poctivo robime,ved to robime pre tie zvieratka.no a plat,ked som raz kamaratovi kaskadrerovi(to je ina platova kategoria 🙂 )povedala kolko zarabam,tak sa ma spytal ze ci to na den 😀 😀
inac,ja mam super odreagovanie pre dieta,ked potzrebujem navarit,alebo tak,keby ste aj vy chceli,priame prenosy malych tigrikov z nasej zoo-treba stranku zrolovat uplne dole,kamera 1 je do vybehu-tam chodi aj samec a kamera 2 je k nim do boxu 😉
http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/mame-nahradu-za...

katka755
15. lis 2008

ahoj caruzo.no moja slecna uz pozerala a pyta sa ci nemas este vsetky zvieratka co su v Zoo,ju to nejak zaujalo tak asi budem mat aj ja kludnejsie varenie.my tu mame najblizsie Zoo v Stropkove a potom az v Kosiciach tam sme boli asi len 2x ale do Stropkova chodime casto no je to tam malicke.

caruzo a greta vy ste teraz doma?a kedy sa zase chystate do prace?a ako dlho to uz robite?

caruzo19
15. lis 2008

my sme teraz na materskej obidve,gretka este 2 roky a ja este 3 a nieco,ja som tam od 96 a ona myslim od 89?? tak sa mi zda,ona uz je stara paka 😀 😀 😀
ale nic nam neujde,ja tam chodim minimalne raz do tyzdna za zvieratkami co sme takto poodchovavali,mame ich tak mimo prehliadkovej casti,tak tam chodime s celou rodinkou pocistit a vobec nic sa tam nezmenilo,ja som mimo uz 2,5 roka
stropkov ani nepoznam veruze,v kosiciach ma moja myvalka braskov z predchadzajuceho vrhu
inac k tym tigrikom chodi kolega dost pravidelne ich krmit a cvicit,neviem casy,tam dole na stranke je debata,oni presne vedia co a kedy 😉

adelinka
15. lis 2008

ahojky..jdu se na vas juknou..teda tady to opravdu nejak moc nejede ☹

greta24
15. lis 2008

Veru, aj ja mam tu "zoodiagnozu", za tych 19 rokov sa to na cloveka nalepi. Tiez mam problemy s platom, ked som potrebovala hypoteku, tak sa mi v kazdej banke smiali. Moj muz tam tiez robil, mal zirafy a zebry 😀 Kvoli platu ich vymenil za kamion, lebo dvaja naraz, ktori robia v zoo, nemaju sancu zarobit na byt ☹

emmilly
15. lis 2008

ahojte kocky...ja mam doma muza predstavet si....dufam ze na cely tyzden...🙂) som strasne stastna tak dufam ze aj niektora z vas je z tych stastensjich...ktore opat vidite svoje lasky, milacikov...drzim palce

adelinka
15. lis 2008

emm..tak manza je pryc uz tyden a dojede az na mikulase ☹ ☹ ☹

katka755
16. lis 2008

greta je to tazke ked nieco dnes chces musis sa pre to neskutocne obetovat,tiez chceme hypoteku,niekedy v novom roku.

baby ja vam uz snad ani nebudem do vianoc pisat vsetky pisete ze vam este pridu vtedy a vtedy a moj az na vianoce.uprimne vam zavidim ☹ ☹ ☹ ☹