Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

lucka1987
23. zář 2012

@jenkka inak precitala som si tvoj uvodny prispevok v tejto teme... trosku mi to rpipomenulo casy, ked som ja sla na 2 mes do holandska, alebo mm do danska na 2 es / v inom case / po takej dlhej dobe aj ked sme si kazdy den volali, som citila, ze je iny, a pripadal mi cudzejsi.. nemala som k nemu tak blizko, aj ked som sa tesila na den, kedy ho uvidim, a budeme spolu. a tiez trvalo viac nez tyzden, kym sme si na seba zvykli trosku. oba razy bolo pre mna velmi tazke vydrzat.. nenormalne som tym psychicky trpela, a mm tiez, ked som ho pocula v telefone.. takto som stastna, ze ide len na 4 - 7 dni prec a pride urobit napr 48 hod pauzu, niekedy viac a niekedy menej... aspon vidi maleho vyrastat a travime spolu aspon nejaky cas.. lebo teb cas ujde ako voda, a zrazu zistime, ze mame 50 rokov, ziadne spolocne zaujmy, nemame si co povedat, deti su velke, a my sme ostali sami a bez spolocnych zazistkov a pocitov 😖 tohto som sa velmi bala , ked mm rozmyslal jazdit na turnusy .....

jenkka
23. zář 2012

@lucka1987 lucka velmi pekne si to napisala ☹ presne aj ja som sa toho bala a vzdy ked som mu to povedala, tak bola odpoved, ze ci prezijeme ked bude zarabat 300,- mesacne 😔 jasne, ze nie...tak viac krat debata o tom uz nepadla, mna nebavi sa stale s nim hadat a zrazu prislo obdobie, ze som si povedala, ze budem sebecka a toto obdobie ked deti rastu si vychutnam len ja!!! 😎 takze deticiek si uzival naplno...chodim na vsetky akcie s malou zo skolky a beriem ich na rozne vylety, ja viem ze ocka to nenahradi, ale ked on je doma ani vtedy nejak extra sa im nevenuje...on nato raz pride a bude neskoro 😔 ja viem, ze medzi nami to uz nikdy take nebude...

malinke1
24. zář 2012

@jenkka kritycke sit. su aj iu nas a tie tiez riesim vacsinou ja no a koli tomu sa aj my hadame 😒 no asi to mame vsetky podobne 😉 teraz sme vsetci traja chori 😒 tak sa bojim aby to jeho nechytilo na cestach 😒 to by mi bolo luto zas ☹

malinke1
24. zář 2012

@lucka1987 no a skusime to s tym vypnutim mobilu lebo niekedy je to o drzku ☹

jenkka
24. zář 2012

@malinke1 u nas ked sme my chori, tak sa tato nakazi a prepukne to az na cestach...cize ja ho stale nabalim liekmi a nech sa liecit 😎 lebo minule cez velku noc boli obe deti chore, teploty vysse 40 a do toho som dostala teploty aj ja...a on bol vtedy doma a ja som ledva chodila, maly bol stale prilepeny na mne, tak som isla za nim s prosikom nech ho aspon na hodku zoberie a odpoved??? ci si myslim, ze som jedina na svete chora, ze on ma robotu 😠 tak som sa pekne vyrevala a na treti den jeho chytilo a stale o tom aky je on chory...tak som mu hodila tabletky so slovami, ci je jediny na svete a uz nepovedal ani pol slovka 😀

kitinka76
24. zář 2012

@malinke1 horší než tchýně nebo kamarádi je, když volají z práce.... že je potřeba v neděli něco přeložit z jednoho auta na druhé, že mají nějakou exta nakládku a musí vyjet už v neděli večer, nebo volali jednou ve dvě ráno, že jeho kolega boural asi 200 km od domova a že má sednout do auta a jet pro něj 😠 prostě mobil musí vypnout po příchodu domů, našemu vztahu to nesvědčilo ani trochu!!!

luciferkax
24. zář 2012

@cleo253 ahoj, mala som dva a pol roka priateľa kamionistu, strašne mi chýbal, potom som si zvykla... a potoms tou prácdou na chvílu prestal, boli sme omnoho častejšie spolu a ... rozišli sme sa 😉 síce sme boli spolu oficiálne tri roky, neboli sme zvyknutí byť spolu dlhšie, mali sme svoje režimy :D :D
ale kým chodieval menej domov, tak sme si boli omnoho vzácnejší, ale zas, nemali sme deti, povinnosti, a každý druhý víkend bol iba náš 🙂 🙂
Neboj, prvé "odlúčenia" budú ťažké, potom si akosi zvykneš :D :D

jenkka
25. zář 2012

tak mna porazili uz 😖 zajtra mal prist domov mm a teraz volal, ze to pokaslali a nepride 😢 nas telefonat trval 28sekund, lebo mi navrela taka hrca v krku, ze sa nedalo 😢 😢 😢 za normalnych okolnosti by mi to nevadilo, ale zajtra mal brat mamu z kupelov a ktomu ma syncek v nedelu 2 narodeniny a aj moj otec 60tku ☹ ☹ ☹ tak tu revem teraz ako mala. nikdy nemoze byt doma, ked ho clovek potrebuje to som si uz zvykla, ale vzdy premeska taketo zacne chvile 😢

kitinka76
25. zář 2012

@jenkka to je škoda!! hlavu vzhuru 😉

mirka200
25. zář 2012

tak môj mm povedal,že končí s kamionmi zase dal výpoved stále sa tam s niekym háda no som zvedavá ako dlho mu to vydrží a hlavne finančne,lebo tu je nič moc s prácou 😒

malinke1
25. zář 2012

@jenkka no s tymi narodeninami a oslavami to je aj u nas tak tak vzdy to prelozime na iny vikend alebo tak ☹ no nie vzdy sa to dalo alebo da ☹ tak aj ja casto placem ked mi napise ze nepride ze este musi ist tam a tam ☹ ah je to tazke no a este minuly tyzden mi vola ze ahoj zlato mal som nehodu 😢 no a uz som bola bleda hned ale nastastie nic vazne sa mu nestalo nejaky rumun do neho napalil zo zadu esteze tak 😒 no zle sa stane hned 😒

malinke1
25. zář 2012

a aj my sme mali jeden cas krizu ze sme sa len hadali o nicom sme sa nerozpravali ani nic .... 😒 lebo vzdy sa najlepsie porozpravame ked ide preec ale cez telefon ☹ teda teraz uz nie pekne sme si vsetko vyjasnili a uz je to ok ale aj ja som sa bala ze sa odcudzime...no hadam sa nam to nestane ☹ ☹ 😉

jenkka
25. zář 2012

tak my sme sa este aj riadne pohadali 😠 a potom ked na 4 krat volal a zas sme hukali a ja som zlozila tak potom este raz a ze opovaz sa zlozit a uz to napatie sa nejak vyhukalo 😀 joooj boze, ale co uz ale aspon sa potesil, ze vyplata bude celkom slusna,kedze robil cely mesiac 😀 inak ked mal moj mm nehodu tak ani mi to nepovedal, len na druhy den a to tak jemne ako este nikdy uz to mi bolo divne...ze nic sa dokopy nic nestalo a ked mi posielal mmsky z nehody ja som skoro infarkt dostavala 😢 bola poladovica a prednim brzdil kamion, osobne auto a isiel on vsetci ubrzdili v kolone ale ten co isiel za mojim tiez kamion ten neubrzdil narazil do mojho a ten do osobneho auta tak ze ho stlacil pod ten prvy kamion z auta nic nezostalo 😨 nastastie stihli z toho auta vyjst von 😒 tak ja mam take nervy ked sa jeden den neozve ci je ok 😔

ela2710
27. zář 2012

Ahojte, mám takú otázočku, nerobí niektorej manžel náhodou v Donive? ak ano, prosim, napiste mi Ip, potrebovala by som sa nieco spytat, dakujem 🙂

malinke1
28. zář 2012

tak nam včera prisiel tatik samoska ze dnes isiel robit prevozy ale pride a vikendovat bude s nami 🙂 este sme sa nepohadali ale aj na to pride asi 😒 je tu nejak husto ked je doma 😀 ale mala nam ide od pondelka do skolkykonečne tak sa bude tesit ked tato bude doma a pojde pre nu 🙂 a ozaj aj vam detičky plakavaju za tatinom nasa hej a často niekedy spolu volaju kazdy den inokedy si nespomenie ale kazdy den sa pyta kedy pride jej tatik 😉

jenkka
28. zář 2012

@ela2710 Ano, moj tam robi STD DONIVO Bratislava?

lucka1987
30. zář 2012

tak ahojte.. mm bol tyzden doma, mal dovolenku, koli stavbe. a uz je prec, ale dojde asi vo stvrtok, mozno v stredu.. baby uz 5 rokov chodi na kamione, s malou prestavkou a vzdy, ked ide prec, mi je smutno, nezvykla som si, a mylsim, ze ak som si za 5 rokov nezvykla, uz sa to nestane.. jendoducho to tak bude, vzdy ked bude odchadzat, budem mat hrcu v hrdle, a budem s sebe dusit lutost, a vzdy ked sa bude blizit hodina jeho prichodu budem nedockava ako male decko,

jenkka
1. říj 2012

@lucka1987 lucka a to je dobre 😉 tomu sa hovori laska 😀

lucka1987
1. říj 2012

@jenkka 😵 hej hej, pekne si to napisala.. aj ked niekedy sa "pohadame" a mame akysi utlm. ze vasen sa strati, a ja sa citim len ako nejaka kamoska, co vari upratuj, tak ked ma odist sa to zmeni , ja precitnem a strasne mi chyba... takze v podstate ani nechem aby som zazila to, aby mi nechybal a aby som si povedala, ze som si zvykla..

jenkka
1. říj 2012

ja som sa teraz dozvedela, ze zajtra pride mm domov 🙄 my to zas mame ako keby sme cakali navstevu 😀 cely dom vygruntovat, nachystat jedlo, potom on pride naje sa a ja mozem vybalovat, davat prat a pocuvat reci (ak sa mu chce rozpravat) potom sa cele dni staram o to, aby mal teple jedlo a na konci mu spravit nieco na cestu a ide sa...ale s tou hrcou to poznam...ale my sme mali dost zle obdobie a to nas dost poznacilo ☹

mirka200
2. říj 2012

tak mm si hladá opät prácu kamionistu,len neviem či existuje aj firma kde sa neporušujú zákazy,takže uvidíme 😉

lucka1987
2. říj 2012

@mirka200 ahoj takze ide zas na kamion ? no myslim, ze da sa najst taka firma.. nieke tie zakazy porusuju viac, inde menej.. ale firma, ktora je na 100% cista asi nejestvuje.. vzdy sa tam nieco najde...

lucka1987
2. říj 2012

@jenkka pocuj ako keby citam o sebe.. moj pride domov, dnes. vcera mi volala, ze nalozil skor a tak dnes do vecera je doma.. cely byt vylestit doslova, navarit nieco mnam, kolacik, ja som si dala masku na ksicht az som ako zena, nie ako opica... ked pride taska prania, spinave obedare.... zohrievanie vecere a snazim sa aby sa citim doma co najutulnejsie, aby mal varene jedla, kolacik cerstvy,.. doma cistulinko..... a ked odchadza to ide, balenie jedal, balenie veci ....... 😅 samozrejme mm nie je z tych co by sa len rozmaznavat nechali a tak mu nerobi probem, ked dojde z prace a trosku si oddychne, aj upratat ci navarit.. a drobca sa zvacsa ujme hned ako vojde do dveri ..

mirka200
2. říj 2012

@lucka1987 ahoj no nič iné mu nezostáva,pozeral aj iné práce,ale ten plat nemáme šancu ani na vyžitie,tak dúfam,že čím skôr niečo nájde,on chce dodržiavať zákony 🙂

jenkka
2. říj 2012

akurat mi mm teraz hovori, ze STD Donivo od noveho roka kupuje Cargo 😕 tak sa zacinam bat 😢

jenkka
2. říj 2012

@mirka200 ja som sa akurat toho mojho mm pytala, ci ich nutia porusovat zakony a odpoved bola: ano, jasne ako vsade ale on, to nerobi, lebo zevraj stiha 😎

mirka200
3. říj 2012

@jenkka aj môj stiha,ale ked ho niečo na cestách zdrží,alebo si musí opravovať auto,teraz dal u jedného výpoved lebo ho nutil robiť dlhšie a teraz ma dodrbanú kartu vodiča 😒

jenkka
3. říj 2012

@mirka200 no a ked sa nieco stane a pozru kartu tak potom je zle ☹ ja viem, ze pri minulej firme, vzdy ked ho nutili, tak brala nasledky na seba oni 😎 aj ked to nieje len tak, ved to ide o ich zdravie...ked ma tolko a tolko spravit a potrebuju aj oddych 😔

mirka200
3. říj 2012

@jenkka no ved to,že je to risk teraz ísť ked ho zastavia velká pokuta a to mu ešte nevyplatil všetko za august a ešte kde je vyplata za september 😠

jenkka
3. říj 2012

@mirka200 toto je na figu, ked neplatia na cas 😠 lebo my doslova zijeme z vyplaty do vyplaty a keby neprisla jeden krat na cas, tak si ani neviem predstavit co by sme robili 😔