Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

montinka
9. lis 2012

ahoj tak nám ocino v stredu pride po mesiaci domov. hmmm uz sa na neho tesim a hlavne na to ze par dni nebudem sama na tych nasich drobcov. jooooj a hlavne teraz ked su vsetci traja doma.
@malinke1 da sa na to zvyknuť.😉 ako je nám smutno a odkedy su drobci traja,tak by som ho chcela mať doma každy den,ale ako pise danculike nic sa neda robit kedze peniažky treba. a naozaj si vazime jeden druheho viac a sme si vzacnejsi.🙂

danculike
9. lis 2012

@malinke1 ono sú najhoršie prvé dni ked odíde ale potom sa to dá zvládnuť síce ťažko ale čo sa dá robiť musíme to zvládnuť a ked máte detičky tak to rýchlo prejde len najhoršie sú na tom víkendy keď všetci sú doma a mi same s detmi moj muž väčšinou chodí domov po dvoch týždňoch a zdrží sa len výkend doma už nech sú vianoce bude dlhšie doma a užijeme si jeden druhého už sa na to moc teším 🙂

mirka200
10. lis 2012

ahojte náš príde až na vianoce domov,už sa neviem dočkať 😉

danculike
10. lis 2012

@mirka200 vianoce sú síce zachvíľku ale ešte to je ďaleko no nezávidím vám môj príde hádam na druhý víkend domov už sa na neho teším 🙂

mirka200
11. lis 2012

@danculike to si viem predstaviť ako sa tešíš,užite si to 😉

danculike
13. lis 2012

Moj užíček ma včera večer prekvapil mal cestu cez Sk bol v TT vykladat tak prišiel pauzovat domov ako ma potešil ale dlho som sa netešila lebo mi oznámi že cez výkend nebude doma ☹ zase výkend sama s detmi no ale nejako to vydržím išiel prví krát do Irska budem na neho mysliet nech sa mu darí 😉

karmenta
13. lis 2012

Ahoj, chtěla bych koupit pro manžela k vánocům ledničku do auta, ale absolutně nevím podle čeho vybírat. Vím, že tady se řeší jiné věci, ale jste to nejbližší osazenstvo, jakého se můžu na to zeptat 🙂 Kdybyste se zeptali mužů (nebo zda víte, abych vás nepodcenovala), podle čeho mám vybírat (značka auta, ledničky, jestli se třeba liší napájení nebo já nevím co ještě). Díky moc za jakoukoli radu, nikde v obchodě jsem takovou lednici neviděla, tak musím objednat z netu a nemám se tedy s kým jiným poradit :( Děkuji

kitinka76
14. lis 2012

@karmenta nevím, ale napsala jsem manželovi SMSku, tak snad poradí 😉

kitinka76
14. lis 2012

@karmenta vzkaz od mého manžela 😉 vybírat nejlépe na stránkách truck shopů a vybírá se podle velikosti (jako kolik místa na ni v autě má) a typu chlazení. Buď je jen obyčejná ventilátorová, nebo hodně dražší kompresorová, má motor jako normální lednička a je o hodně lepší hlavně na léto.

didda139
15. lis 2012

robia vasi muzi aj cez vianoce alebo silvestra?

kitinka76
16. lis 2012

@didda139 naštestí ne!!! celé svátky jsme spolu 🙂

danculike
16. lis 2012

@didda139 Na vianoce bude doma až sa niečo nestane ale na silvestra ešte nevie je v novej firme a nevie ako to tam bude povedal mi že záleží aky majú náves či plachtový alebo posuvkový no plachtové su doma a poduvkové robia aj cez sviatky no tak uvidíme no ale dúfam že bude doma ked si ho cez celý rok moc neužijeme 🙂

didda139
16. lis 2012

@danculike moj zatial vzdy robil na silvestra,ale teraz povedal ze asi nebude tak dufam 🙂

mirka200
17. lis 2012

baby môj mm mi včera volal,že tak premýšlal ked bude malý už velký,tak chce aby som si aj ja urobila vodičák na kamion a aby sme jazdili spolu vo dvojke,no on má teda zmysel pre humor 😀 😀 😀 😀 si viete predstaviť takých starých 50 tnikoch jazdiť na kamione?ja nie 😲 😲 😲

lucka1987
17. lis 2012

@mirka200 😀 😀 😀 😀 ja som nad tym tiez premyslala , kedze milujem soferovanie a na jazdy som s mm chodila.. ale to nie je praca pre rodinu.. mm je rad, ked moze dojst domov, ma upratane, vonavucko, cisto, navarene a doma ho caka rodinka a aspon tych par hodin, ci dni, co je doma sa citi normalne ako clovek ....
mal kamarata, ktory jazdils manzelkou 11 rokov, nemali este deti, mali cosi cez 30 . nakoniec sa rozviedli

mirka200
17. lis 2012

@lucka1987 ja tiež rada šoférujem,ale s automatom akurát 😵 čo si ved my sme spolu dlhšie ako týžden,tak si už ideme na nervy 😠 😠 😠 to by nedopadlo dobre 😲 😲

lucka1987
17. lis 2012

@mirka200 no ak by ste si liezli na nervy, tak ho hodis na korbu a bolo by 😀 😀 😀

mirka200
17. lis 2012

@lucka1987 ale aj v zime 😀 😀 😀 😀

danculike
17. lis 2012

@lucka1987 Babi nebláznite vo dvojke s manželom to akurát v posteli a nie v kamióne môj muž robí vo dvojke s bratom ktorí býva mimochodom ešte aj oproti nás a môžem vám povedať že je to nič moc keď prídu z cesty tak sú radi že sa nevidia a obchádzajú sa na ďaleko takže teraz k 😉 nám švagor ani na návštevu nepríde ako kedysi 🙂 🙂

lucka1987
18. lis 2012

@danculike ved toto.. ja by som to urcite nechcela.. bavilo ma chodit s mm na jazdy, varievala som mu, upratovala kabinu, sex mal par krat za den ...... 😀 😀 😀 😀 ale tak necodila som stale.. len obcas, a vtedy to bolo celkom fajn. keby to je pernamenztne asi by sme si v tak malom priestore liezly na nervy 😀 😀 😀

mirka200
18. lis 2012

@danculike ale čo si môj mm vo dvojke nebude jazdiť s nikým ani s vlastným bratom a on chce somnou 😲 ved som s ním bola pár krát na cestách najdlhšie 2 týždne a mala som dosť už som sa tešila domov 😀 😀 😀 ale určite povoziť by som sa išla ešte niekedy 😉

lucka1987
18. lis 2012

@mirka200 pocu , myslim, ze tvojmu nechyba zavoznik, ale skor zenska spolocnost 😀 😀 😀 😀 😀 sak raz za cas sa a s im mozes chodit povozit, ak ti ma kto maleho postrazit, a nepojde na tak dlho ci ?.. ja by som aj teraz bola sla, ale asi nie dhsie ako na 4 dni 😀 😀 😀 najdlhsie som bola bez drobca 10 hodin a to bolo uz dost 😅

mirka200
18. lis 2012

@lucka1987 no ved si to neviem predstaviť bez malého na tak dlho,ešte ani jeden den som nebola bez neho,cez leto by som išla mama s radosťou postráži malého,tam na dedine mu bude dobre 🙂 len teraz ma takú prácu kde 6 týždnov von a 10 dní doma,takže max.na týžden by som išla 😵 😵 😵 😵

danculike
18. lis 2012

Dievčata veru ja by som nešla neviem prečo ale určite nie zopár krát ma zobral na nakládku tu nablízko a keď som videla ako zúril to mi nerobilo dobre a ani poriadne na WC ani osprchovať sa to nie ale syn sním bol minulí rok vo Švédsku a ten si pochvaľoval len muž viac pri ňom prerobil ako zarobil 🙂 🙂

jenkka
18. lis 2012

Baby vy ste toho popisali a mne vobec nechodili upozornenia 😠 tak nasmu ockovi sa to upravilo v praci a teraz chodi po 3 tyzdnoch domov 🙄 baby asi ma tu ukamenujete, ale mne to normalne vadi...neviem kolko minu ti vasi, ale moj za necely mesiac aj s cestou minie viac ako 400,-!!! ☹ a teraz ked bude chodit po troch tyzdnov domov tak zarobi tesne nad tisickou -😢 a to ked ma odrobeny cely mesiac tak zarobi o dost viac ☹ no ja viem, som nevdacna, ale ked uver na krku a vydavky velke 😢 musela som sa trosku vyrozpravat a hned mi je llepsie 😀

danculike
18. lis 2012

@jenkka no ved toto je to každý ti povie ved máž muža na ceste ved ti kolko zarobí no neni to také suprové ako si iný myslia a ešte ked ti povedia ved si sama s detmi ved vela neminiete ale ked máte doma 3 deti a k tomu chlapca pubertiaka a 8 ročnú slečnú ktorá si hoci čo nedá na seba tak si to viete predstavit a muž ked je vonku tiež potrebuje z niečoho žit ved tam nežije s lásky a tiež to neni malý peniaz neviem presne kolko to je no musím mu to zrátat aj ja niekedy aby aj on vedel 🙂 🙂

lucka1987
19. lis 2012

@jenkka tak to ta chapem ulne... moj chodi kazdy tyzden domov, a varievam mu.. jeho kamion parkuje na firme a ta je vzdialena od nas 25 km, cize prevezie za cely mesiac cca 50 eur . a chodi na nakupy ked ide na jazdu a tam minie asi 20 € na jeden nakup na par dni.. niekedy neminie nic, ako aj teraz siel do Fr. sli dvaja a ja som mu navarila jedlaaaaa, ( kapusntne osuchy, krupnu babu, pizzu, a este divinovu omacku zo zemiakmi ) z domu z mrazaka si poberie nejake parky a v zasobe ma kupene pasteky a nejake vifonky.. a ked to vyjde, tak sa sem tam naobeduje v CZ , ale to ho cele menu vyjde lacnoa som rada, ze ma teplu stravu riadnu. platovo tiez pot tidku veru nejde.. no akurat teraz maju slabsie obdobie, kedy mali menej prace a bol dost casto doma, co je na jednej strane super a zas treba aj cosi zarobit... takze minie celkovo aj s prevezenim do prace 150 € ,..

lucka1987
19. lis 2012

@danculike no ved raz za cas, je to taky vylet.. ja som s nim bola par krat vo Francuzsku a nemecku, do Fr chodi az kdesi na samí koniec na západ k Bordeaux , takze cez 2 tis km tam a cez 2 tis spat, akoze rit ma bolela statocne, uz so nevedela ako si sadnut.. sprchovali sme sa v cechacha aj v nemecku na pumpach , a potom vo Fr na firme, kde vykladal.. akoze adrenalin 😅 raz ked soms la s nim do Fr. som bola v 14 tt. koncila mi PN, a tak som ju chcela vyuzit a ist s mm... akurat vtedy sme cakali skoro dva dni v jednom zaspatom peknom romantickom mestecku, alebo skor dedine, a tak sme toho tam pochodili.. tak som bola rada 😀

mirka200
19. lis 2012

@danculike presne ani na wc,ani sa osprchovať,len mal nervy lebo sme nemali čas tako často stáť 😒

mirka200
19. lis 2012

@jenkka no môj toho vela neminie,pred cestou si ide nakúpiť za cca 30 eur,z domu nejaké jedlo zoberie a ked môže prípadne sa naje v čechách alebo na slovensku,v zahraničí si kupuje len základné potraviny chlieb a pod, 😉