Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

mirka200
1. únor 2013

@danculike môj si tiež pred štyrmi rokmi kúpil tu chladničku a stála asi 400eur sa mi zdá moc drahé a už sa mu po záruke aj niečo pokazilo 😒 aj on má plynovú bombu a o veci čo mu treba sa nestarám on si také veci kupuje sám ved mám toho dosť na starosti ja nie 😝

mirka200
14. únor 2013

baby čo máte nové?kde máte chlapov?môj príde konečne domov koncom mesiaca 🙂

danculike
22. únor 2013

Môj muž konečne dnes večer dorazí domov na víkend už sa tešíme 🙂

hanuska09
8. bře 2013

@danculike moj az zajtra v noci,ale uz sa tesime na neho 😀

jani74
9. bře 2013

Ahojte. Tiež mám mm vodiča. Už neviem čo mu variť na cestu. Prosím dáte nejaké nápady, rady čo chystáte?Nejaké recepty,...Ďakujem, veľmi by ste mi pomohli a určite nielen mne 😉

mirka200
10. bře 2013

@jani74 ahoj tak ja mu len robím na cestu rezne a koláč upečiem,kedže nemá svoj kamion a stále musí nosiť veci s dodávkou firemnou,tak to jedlo už fakt by nemal kde dať, 🙂 ale niekedy som mu robila mäso na vlastnej štave dala do flašky a sterilizovala,aj to niekedy nato zabudol.

lucka1987
10. bře 2013

@jani74 no ja mu varim do hranatych doz a mava to v chladnicke a ptm si to len prihreje na plynovej bombe . varim mu vlastne vsetko co jeme, upeciem mu nejake pecivo ako zemle alebo tak a potom dam do pacu napriklad kurasie rezne k tomu si urobi nejaky cerstvy salat zo zeleniny.. polievky mu navarim. kedze chodi na 4-6 dni navarim mu vzdy jednu polievku na den aby mal. aby mal nejake maso, potom nieco bezmasite, a raz do tyzdna nejake pecivo alebo mucik.... ( snazim sa aj trosku zdravo, lebo uz co mesiac to kilo navyse , nastastie to uz ide len dolu ) kukni mi do labumu. mam tam najeke recepty

danculike
21. bře 2013

dievčata tak ja mojmu nechystám nič no nie že by som nechcela ale ja mám 3 deti a o nás sa tiež nikto nestará čo si kúpi nech si aj zje chodí po trajektoch a tam sa tak dosýta naje že ani mi také nemáme doma. Som to ja svinuša však? 🙂

jani74
21. bře 2013

Ďakujem dievčence. V podstate tak robím aj ja,len on nemá chladničku.
A nejaké receptíky na zaváranie, sterilizovanie? 😉

mirka200
21. bře 2013

@danculike nápodobne 😀

marsys
2. dub 2013

@danculike ....aj my napodobne 😎

iwusca
7. dub 2013

ahojte baby, mam jednu otazku, robi niekto z vasich muzov pre firmu Flexor z Noveho Mesta? 😉

luisa1197
11. dub 2013

ahojte dievčatá...chcem sa opýtať, či niektorý z vašich manželov nejazdí v piatky smerom z východu (Poprad, Spiš) do Ružomberka, Martina, Žiliny alebo na Oravu..Môj manžel končí v Spišškom Štvrtku, necháva tam kamión a ak by sa našiel niekto, kto by ho kúsok zviezol, bolo by to lepšie ako trmácať sa vlakmi alebo busmi...veľmi pekne ďakujem

danculike
1. kvě 2013

No baby už som tu dlho nebola ale vidím že vám ty muži moc nechýbajú ked nepíšete. Moj momentálne neposlúcha tak nepíše ani ja ☹

merikac
29. kvě 2013

@luisa1197 ved oni sa vedia vysilackamidohovorit

yourlife
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
danculike
27. srp 2013

Dievčatá a čo muži sú stále doma keď sem nikto nepíše? No môj ide momentálne s Anglicka a ťahá na slovensko tak hádam sa mu podarí prísť na víkend domov, no mohol by ved treba pokúpiť deťom do školy.

marlenka75
8. zář 2013

Ahojte mamičky, pridávam sa k vám, muž jazdí na kamione a ja som doma s tromi deťmi, no syn už je dospelý a dve dcérky,jedna má 14 r a druhá bude mať 2 roky.Muž jazdí od pondelka do piatku,len Nemecko, cez víkendy je doma. 🙂

kristina.mihalovicov
3. říj 2013

ahojte, náš je doma na víkendy. Mňa by skorej zaujímalo, či na Vás deti nevysia? Náš má 8 rokov a stále chce byť so mnou, nechce chodiť von potom, čo mu robili decká zle a tak ma zaujíma, či to nieje tým, že muž preč, no bývame s našimi, chodí s nimi na dovolenky a tak, ale aj tak sedí len doma.

marlenka75
4. říj 2013

@kristina.mihalovicov U nás to tak nie je, skoro 14 ročná dcérka je rada, že ocko chodí domov len na víkend, má väčšiu voľnosť 🙂 , syn je už dospelý, nebýva už doma, akurát dcérka 22 mesačná na mne visí, no u takých malých detičiek je to asi normálne.A prečo robili decká tvojmu synovi zle ? Možno preto nechodí von, lebo sa bojí.

kristina.mihalovicov
4. říj 2013

@marlenka75 nie, to tu máme rómov, jeden chcel od neho kľúče a o rok druhý zasa peniaze.

marlenka75
8. říj 2013

@kristina.mihalovicov No to je hrozné niečo.

marlenka75
8. říj 2013

Nejako tu nikto nepíše....

danculike
3. lis 2013

No u nás sa to trošku tiež zmenilo mi sme všetci radi ked máme otecka na kamióny. Je lepšie ked je v práci a mi máme všetci pokoj. Máme iné dni ked nie je doma sme otvorenejší bavíme sa o všeli čom ale ako náhle príde domov tak sme každý zalezený v izbách. Je zlý takýto život neviem prečo sa to tak zmenilo ale sme sa nejako odcudzili

lucka1987
4. lis 2013

@danculike 😒 ahoj, to nie je ktovie co... ono pri takomto style zivota aky maju nasi chlapi a my zeny pri nich sa musime dvojnasobne snazit o stale udrziavanie vztahu a stale ho budovat nezaspat na vavrinoch . myslim si.
ako dlho je na kamione ?

marlenka75
5. lis 2013

@danculike
@lucka1987 Mne sa zase zdá, že je naše manželstvo lepšie, sme si vzácnejší.Môj jazdí 3 roky od pondelka do piatku, každý víkend je doma.Len pre mňa je to ťažšie, všetko mám na starosti ja,keďže on je preč.

lucka1987
5. lis 2013

@marlenka75 moj akoro 8 rokov, ale sme spolu nieco cez 6 .. u nas vsetko klape nastastie. tiez chodi na 3-6 dni prec, vikendy vacsinou doma,,
a tie starosti, to poznam.. kym je mm prec vybavovala som sama s malym vo vajicku stavebne povolenia celych 18 mesiacov , a teraz zas stavbu, chlapov, cenove ponuky, objednavanie materialu ale aj studovanie veci ohladne stavby, normalne sa citim skoro ako v druhej skole, na modrej streche som viac ako tu 😀
ale za to som sa naucila aj prakticky aj teoreticky nenormalne vela o stavbe ako takej, instalaciach, kureni, hrubej stavbe. predtym som ani netusila co je to " tepelny mostô nevedela som pivo otvorit bez otvaraka , nevedela som ani STN normy pre napriklad stavebne otvory.. a podobne blbosti, ktore sa do mna kazdy den sypu 😀 😀 😀
teraz ked mm chce nieco o stavbe zistit, skor ako sa pozre na projekt sa spyta mna , lebo vie, ze to mam nastudovane nie len teoreticky ale aj prakticky 😀 a ja som happy, ze na MD sa nenudim 😉
takze mi sa tak vzajomne doplname, on zaraba a ja vybavujem a kupujem 😝

marlenka75
5. lis 2013

@lucka1987 Aj u nás to tak je ako si napísala - on zarába a ja vybavujem a hlavne nakupujem 🙂

lucka1987
5. lis 2013

@marlenka75 ale uprimne asi by som si nezvykla ak by sme boli ako teraz spolu napriklad 6 rokov a zrazu by mal chodit na jazdy..
ja som zvyknuta, pretoze aj byvaly priatel chodil prec na tyzdnovky, a v podstate aj ten predtym.. preto to mame asi jednoduchsie, od zaciatku vztahu sme vedeli do coho ideme a sme s tym vzity az doteraz. aj ked mal rok pauzu na kamione a skusil byt doma a pracovat tu, ale zarobok bol neporovnatelne mensi a po roku sa vratil na kamion, aj ked nam bolo teda super ked bol doma.. rano som ho o7 vyprevadzala do prace , na obed chodil domov, a vecer o 17 ten prichadzal a lihali sme spolu do postele, super to bolo... len ten plat 😒

marlenka75
5. lis 2013

@lucka1987 No veď to, aj môj muž to robí pre peniaze a má aj výborného šéfa.Minulý rok mal v marci havárku, bol hospitalizovaný v Brne, tak ten šéf jazdil pre mňa domov a vozil mňa za ním, potom keď bol doma na PN, dopredu nám posielal peniaze,aby nám nechýbali.Kamion bol na totálku, bez slova mu kúpil uplne nový.Proste nikdy som sa nestretla s takým ustretovým jednaním, veľmi si ho vážime.Môj jazdí len 3 roky, musela som si na to zvyknúť, predtým bol denne doma, no ako píšeš, také peniaze nikde nezarobí.