Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

nika2007
18. pro 2008

ved nech si chlapci osladia zivot,oni si to ZASLUZIA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

montinka
18. pro 2008

ahojte som pokrocila uz mam hotove cesto na medovniky.😀 a zajtra pride ocino tak mu pekne dam malu a ja budem konecne nieco piect. hadam mi nic nezhori.😀

lalal
19. pro 2008

Ahoj.Jsem tu nová,ale asi k vám budu patřit.Můj manžel se rozhodl že bude jezdit s kamionem.Já s tím sice souhlasím,ale obávám se jestli to bez něj zvládneme.Máme ročního syna

greta24
20. pro 2008

Ahoj Lalal, vitej medzi nami. Tiez mam rocneho syna, zatial sa to da. Aj ked ho vidi menej, velmi ho lubi a visi na nom. Teraz prisiel neplanovane na 24 hodin, tak sa velmi tesime 😀 😀 😀

caruzo19
20. pro 2008

ahoj lalal,neboj,zvladnete,s rocnym babom uz v pohode,len nech si nevynerie nejaku taku vrazednu firmu kde chodia von na 6 tyzdnov 😖

katka755
20. pro 2008

ahojte caruzo tak ja mam svojho vo vrazednej firme hej? 😀 😀 😀 hmmmm ale je to fakt vrazedna teraz uz len cakat koho skor z nas dvoch trafi.........

inac baby ktore uz mate tatkov doma,nas pride az 23 a to sme ho uz mali mat doma dnes len jeho kolegu este niekam poslali a oni idu spolu osobakom domov tak robi velku pauzu na firme chuda moje a caka tam nanho aby mohol v pondelok vyrazit k nam...... 😠 😠 😠

lalal vitaj fakt je to strasne ked chodi na tak dlho je jedno ci mas male si velke stale si sama na vsetko a nema ti kto pomoct......

este som chcela manzelom ste co kupovali pod stromcek?ja som dnes kupila korcule na lad 😵 😵 😵 😵 kazdy rok by sme aj sli len on nemal a ked aj mal snahu zohnat od kamaratov tak len male a vzdy sme sa len na lad pozerali a ja strasne rada korculujem aj on len nema na com a vzdy pred vianocami spominal ze si isto kupi a ked bol doma tak tie korunky dal vzdy na nieco ine.... taaaaaak verim ze bude mat radost......jeeeeej az sama sa z toho tesim,ze mu spravim radost..... hmmmmmm len skoda ze sebe musim sama kupit nieco...nejaky sveter to isti ☹

lalal
20. pro 2008

Ahojky.Já manželovi koupila pc.Holky stejně se ty samoty bojím

nika2007
21. pro 2008

vitaj lalal,vsetky zaciatky su tazke....ale vsetko sa da....pozri nas tatino nastupil do novej firmy v piatok a domov pride az 31 ☹ ☹ ☹ je mi hrozne.ale co uz...a lalal samoty sa neboj SME TU MY-spolutrpitelky 🙂

caruzo,nas tatino isiel tam kde je vas 🙂 🙂 🙂

katka755
21. pro 2008

ahojte no zaujimave to ja tak uz ste tu tri co vam ttkovia v jednej firme su,vsak?
nika nezavidim ze sviatky budu bez manzela... dufam ze ten moj dorazi isto,zajtra by mal cestovat......

inac prajem vam vsetkym vesele vianoce....... a ttkov pod stromcek 😀 😀 😀

nika2007
21. pro 2008

no katka ako vianoce pridu tak aj odidu a nastane vsedny den 🙂 🙂 🙂 ja to beriem takto...dufam ze tatino stihne aspon toho silvestra... 😉
tak ja vam dievcata prajem krasne vianoce a UZITE si ten darcek co vam pride domov 😀 😀 😀

greta24
21. pro 2008

Nas tata prisiel neplanovane na 24 hodin domov, tak sme rychlo kupili stromcek a upiekla som aspon medvedie labky. O hodinu zas odchadza . No, dufam, ze na Vianoce pride, aby boli pekne








😀

caruzo19
22. pro 2008

nika,ved ta firma cez vianoce nerobi,stoja vsetky kamiony,urcite ti na vianoce pride

nika2007
22. pro 2008

caruzo,neviem povedali mu ze ked bude tahat cez sviatky tak ho beru....no tak to som zvedava...

caruzo19
22. pro 2008

a fiha,zeby zmenili?teraz sa tam dost prepustalo vraj,za uplne blbosti.firma stoji cez sviatkytj 25. a 26,rakusaci nemaju 24.sviatok,tak sa moze stat ze dojde az vecer

kika050
22. pro 2008

Ahojte. Nám ocino bohvie kedy príde mal príst už dnes večer ale stále sa to odaľuje mám predtuchu že na vianoce bude m sama..
Aj on je už s toho nervozny,prvni že robota není potom zase je teraz bol preč vyše mesiaca potom prišiel na dva dni a išiet ale sĺúbili mu že bude v pondelok dom a nebude ☹ ☹ Ale zvládneme to len nám bude chýbat.už sa poriadne ani nevidíme ☹
Ž 🙂 elám pekné Vianoce 🙂

katka755
22. pro 2008

ahojte kika poznam to moj uz takto tyzden cestuje..... ale dnes uz je aj zbaleny tak uz len cakam na to kedy mi napise ze vyrazili.... drzim palce aby ste vsetky mali tatkov doma........

nika2007
22. pro 2008

dakujem katka,BOLO BY FAJN 🙂

caruzo,mohla by si mat pravdu,no ale pisal ze 24 maju byt vo firme,tak uvidime...dam vediet 🙂
katka,kika-nadej zomiera posledna...... 🙂 🙂 🙂

katka755
23. pro 2008

ahojte nas tatko je uz na slovensku asi okoloodeba bude doma,tesim sa jak male dieta na nejaku hracku..............uz som sa bala ze pride az rovno pod stromcek 😀 😀 😀

consti
23. pro 2008

Ahoj holky, tak jsem se vám snažila dostat všechny manžílky domů před Štědrým dnem 😉 . Pracuji jako dispečerka ve spedici. Tak všem kamioňákům a jejich rodinám hezké Vánoce 😉 😵 !!

kika050
23. pro 2008

Katka755 teším sa s ťebou 🙂 náš tato je len V Čechách možno príde len zajtra večer ak teda príde ☹ ale sama si písala nádej zomiera posledná tak uvidíme...

nika2007
23. pro 2008

🙂 🙂 🙂 to som pisala ja 🙂 🙂 🙂 kika VER tomu ze pride 🙂 🙂 🙂

greta24
23. pro 2008

nas tata bude na Vianoce doma, odchadza 26. vecer, tak aspon nieco 😀
Vsetkym prajem tatinkov na Vianoce doma, aby boli krasne,bohate a vesele a vsetko naj naj naj v roku 2009 !!!

caruzo19
23. pro 2008

tak uz aj nas tata sa vali domov,do 7.vecer by mal dorazit,ide von sice 26.vecer,ale lepsie nez hrdzavym klincom do oka... 😀
prajem vsetkym celu rodinu pri stedrovecernom stole a aby aj ten jezisko tam pod tym stromom nieco nechal 🙂

montinka
23. pro 2008

ahojte nas tata prisiel vcera. ten chumaj ho poslal na poslednu chvilu prec ale stihli to ale domov isli prazdny. 😝 inak prajem vam vsetkym pekne vianoce a hlavne cele rodinky pokope.🙂

kika050
23. pro 2008

Náš tato príde o 2hodiny domov predsa stihol 🙂 🙂 🙂 🙂 Som veĺmi rada..Prajem všetkým Krásne Vianoce 😅

katka755
24. pro 2008

baby tak si ich uzite poriadne,nas je sice unaveny a dospava predsa 1600km je dost.ale zato ja teraz balim darceky,musela som si deturence uspat a podarilo sa aj mne zdriemnut ale musela som vstat.........tak krasne vianoce baby

caruzo19
24. pro 2008

nika ako to s vami vyzera?nas tata hovoril ze nejake auta z firmy ostavaju visiet vonku,tak dufam ze ten vas tatinko nieje medzi nimi

nika2007
24. pro 2008

ahoj caruzo,ale je medzi nimi....29 vyklada v holansku,takze uvidime ako to bude aspon na silvestra...tak si tatinka UZITE aspon vy ... 🙂 ☹ 🙂 ☹

janik26
24. pro 2008

Vonku je zima mrazivý chlad,no v srdci teplo čo rozpúšta lad.A v okne sviečky čo rozžiaria strom,Vianoce tajomstvom naplnia dom. Zelám Vám všetkym štastne a vesele Vianoce..

caruzo19
24. pro 2008

kika no to ma mrzi,tak si uzite teplo domova aspon vy doma,niekde v holandsku je este jedno auto,tak snad sa najdu a aspon tak na parkovisku si zavianocuju ☹ ☹ ☹