Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

mila01
8. srp 2008

Marti,Vojta jezdí převážně Německo,ale zježděnou má skoro celou Evropu - včetně Bulharska,což byl zážitek.Teď je to z 90% Německo,občas Belgie,Holansko a docela často Norsko.

Také mám o něj strach,ale pravda je,že řidiči v osobáku jsou ohroženější.Podívej se na zprávy dneska,zrovna jsem četla o tom vlakovým neštěstí,je to hrozný.Beru to trochu jako osud a snažim se na to nemyslet.Samozřejmě že uzavřel životní pojistku,ale vůbec si nějaké riziko nepřipouštim.Nejhorší je ten začátek,takle o tom mluvíte,připravuješ se na to,ale pak najednou zavře dveře a odjede a ty v tom bytě zústaneš sama,není to nic moc pocit,ale neboj,zvládli jsme to my,zvládneš to taky.

A máš nás,pomůžem ti.

mila01
8. srp 2008

jo,jinak já jezdim bez holek - jsou u babiček 😅

marta82
8. srp 2008

mili on jezdi busem a rano kdyz spime odchazi a vecer kdyz uz maly spi se vraci,takze jen o vikendech si ho uzijeme. Tak si myslim ze jsem i pripravena,i kdyz je pravdu ze v noci tu nebude

mila01
8. srp 2008

Holkýýýýýý - taťka je doma,huráááá.Přijel po 10 dnech a hned mě naštval. 😠

Má týden dovolenou - ale vzhledem k tomu,že končíme s rekonstrukcí bytu,tak se bude uklízet.Doufám že aspoň jeden den bude rodinný,docela bysme to potřebovali. 😀 😀

schnucki
8. srp 2008

ahoj holky,
muzu se pridat? Sice jeste neni muj manzel, ale svatba je v planu, a momentalne jsme v plnem nasazeni o miminko. 😀
Zaujalo me vase tema, protoze zadna moje kamaradka doma kamionaka nema, a rika, to musi byt blbe.
Ta samota je k nastvani

mila01
8. srp 2008

Ahoj schnucki,vítám tě.Jen se přidej,ať je nás víc.Mě taky spousta kamarádek říká,že by to nevydrželi,že by to nezvládli,že to musí být hrozný - ale upřímně,dá se s tim žít.Jak tady psal někdo na začátku,pořád lepší táta na cestách,který přijede a věnuje se nám a je náš,než ten,který odpo přijde z práce,lehne k telce,PC nebo pádí za kámošema.Znám pár holek,který maj chlapa pořád doma,ale jsou víc sami než já.

Držim palce ve snažení se o mimčo,jak dlouho se snažíte?

schnucki
8. srp 2008

Dekuju mila01,
je pravda ze je zlatej a nevimenila bych ho. Jen ty vecery jsou takovy prazdny.

Snazime se od rijna, takze uz skoro rok, budeme to ted resit s doktorama, jestli neni nekde problem. Ale doufame ze to brzo klapne 🙂

mila01
8. srp 2008

Tak to doufám za vás,sice neznám,jaký to je," makat " na mimču ( já jsem z těch,co kolem projdou slipy a jsem v tom ),ale mám známý,který se snaží už pár let a na klidu jim to moc nepřidá.

Jinak máš pravdu,ty večery jsou takový prázdný - já to prožívám asi jinak,když v 8 večer uložim děti a oni usnou,tak jsem ráda,že mám chvíli klid a chodim brzo spát,protože pořád v noci krmim a Kája vstává kolem 5 ráno,takže chytám každou chvilku spánku.Kam jezdí a na jak dlouho?

schnucki
8. srp 2008

Jeeeeee, ja uz se tesim az to jednou konecne klapne 😀

Jezdi nocni a jednou do roka bere za sefa dalkovy (na 4 tydny), kolem 5h vyrazi do prace a vraci se tak kolem 6 rano. Nejhorsi je, ze tak do 2, do 3h spi, takze ho vydim tak dve hodky, kdyz jsem doma. No a pak vikend.
Ja jsem v nemecku 😅 svoji trasu ma po hessensku, a za sefa pak jezdi po celym nemecku.

A kolik mate deticek?

mila01
8. srp 2008

Máme dvě děti - Andrejka 4 a půl roku a Karolínka 14 měsíců.Jsou to moje zlatíčka.

Neboj,ono se to vydaří - vždycky v pravý čas a pak to přijde a bude to super.Měj se fajn,běžim chrupat,zítra mě čekaj galeje na bytě. 😠

schnucki
8. srp 2008

dobrou noc, my mame zitra taky uklidovy den, a k tomu dodelavame sprchovy kout 😖

greta24
9. srp 2008

Ahoj schnucky, vitaj v klube 😵 Nam tata prisiel vcera domov a ma 2 tyzdne dovolenku, tak zajtra odchadzame na Oravu a odtial za rodicmi na Moravu. Uz sa velmi tesim, nebola som tak uz roik a pol 😀

schnucki
9. srp 2008

Dekuju greta, ty jo, rok a pul, to si nedokazu predstavit, nasi prijedou pristi tyden k nam 😀 uz se moc tesim. A ty jsi taky v cizine?
Ten muj prave dorazil, tak jdu udelat snidani. Musime dodelat koupelnu tak ani nepujde spat. To bude neco 😵

aviril
9. srp 2008

ahojte. tak ja sa tiež pripájam do tejto témy, môj je tiež kamionista,chodí domov len na víkendy

katka755
9. srp 2008

ahojte som dalsia ktora sa chce pridat.manzel jazdi na kamione az do nemecka,chodi po EU no na slovensko chodi vykladat len ked je na ceste domov to je po 5-6tyzdnoch.jazdi uz 2roky za tu istu firmu aodchod z tejto prace je v nedohlade lebo sa este ani neplanuje.mame dve deti barborka mala 4roky v maji a tamarka sa v maji narodila,akurat ma 3mesiace.byvame v podnajme tak som s nimi sama doma,celych 5-6tyzdov.domov chodi na 2tyzdne sem tam 3 ale to len vinimocne...
este som s nim nebola ale uz sa neviem dockat kedy pojdem lenze to by ma mohol vziat az na 2 tyzdene a to je dost pre deti tak neviem kedy sa mi to splni tak a tie vecere tiez poznam....

montinka
9. srp 2008

ahoj Katka no ja som prkrat s tym mojim uz bola ale to bolo pred tym nez som otehotnela a nez sa narodila mala teraz to uz asi nikdy nebude ze pojdem s nim.ten nas je sice prec iba vacsinou tyzden a na vikend doma ale obcas mi je dobre smutno.

schnucki
9. srp 2008

ahoj holky,
ja sem s tim mym uz taky parkrat byla, ale mam pak rozhazenej celej den 😀
Jezdi totiz v noci, a dalku jen jednou do roka na 3-4 tydny, ale stejne mam pocit ze ho skoro nevydim. 2-3 hodky denne (kdyz jsem doma). Ale jsem rada ze ho mam, jen ty noci, na to si nejak nemuzu zvyknout.
Byli jsme 3 tydny na dovce a to sem pak nemohla spat 🙂

montinka
9. srp 2008

raz sme sli aj my v noci a aj ked ma drahy posielal spat nesla som bala som sa ze on zaspi za volantom a tak som bola hore az pokym nepostal a nesli sme az potom spat.🙂

kudrlenkaa
autor
9. srp 2008

Ahoj holky, vy jste tady toho nějak nakecaly 🙂 Já jsem s manžou taky jezdila dřív, než jsme měli mimčo, ale to byly jeho začátky a jezdili jsme do Německa Avii a to byla sranda, dneska když jezdí luxusnějším vozem a víc se podívá, tak nemůžu, ale těšim se, že s nim taky vyrazim. Povídá, že teď o prázdinách hodně chlapů vozí svoje děti.

Jsem ráda, že už je nás tady tolik 🙂

katka755
9. srp 2008

no tak dakujem za mile prijatie medzi vas.ja som zase rada ze je tu aj taka tema tiez v okoli to posudzuju zle vraj je to najhorsie povolanie,on s nim je spokojny,menit to nechce aspon zatial a ja som rada ze ho vobec mam niektora z vas tu napisala ze je ten vztah silnejsi aj mne sa zda viac si vazime jeden dhuheho a tiez sa viac lubime,sme si proste vzacnejsi a to je dolezite,ked mam svoj zivot prezit takto tak budis lebo chlapa menit v ziadnom pripade nechcem a mam doma este aj dve ratolesti ktore mi ho tak pripominaju ze sa to da vydrzat,tiez komunikujeme cez skype ked sa da volame si piseme,sme radi ze sme aj ked strasne chyba ale co uz takto to ma asi byt....

katka755
9. srp 2008

no a ja verim ze sa tam raz dostanem...ja som nemala moznost ist za slobodna vtedy tam este nebol.... mlady sme sa vzali mala som este aj skolu a prve babo on pracoval v cechach a po dvoch rokoch sa takto rozhodol....takde jedno uz bolo a ist s nim som nestihla,ale raz pojdem,dufam,chcem 🙂 stale sa smejem ze ked namdeti vyrastu na stare kolena si urobim C a E a pojdem jazdit s nim....u nich na firme su aj taky

majina
9. srp 2008

Berte to z té lepší stránky... zase vydělá dost prašulků 😉 😀

katka755
9. srp 2008

hmmm ale to je niekedy na figu.....

majina
9. srp 2008

jooo??? všichni si to tak pochvalujou 😅

katka755
9. srp 2008

tiez mas manzela na kamione?

majina
9. srp 2008

néééé... jéééžiši, to já bych nevydržela... 😀 😀 😀 obdivuju vás! ale pár kamarádů i jedna známá jezdí 😉

pemini
9. srp 2008

jééééééééééééé ahojky 😀 můj manžel taky jezdí kamionem, a dcera byla ted s ním v německu 😀 , ani jsem nevěděla že taková diskuze tady je

pemini
9. srp 2008

jájsem taky jezdila s manželem než se nám narodila dcerka a pak ještě rok i s dcekou.. od té doby už ne, ale ted bere manžel občas dceru na menší výlet kamionem 🙂 , jinak te nmůj jezdí už tak 10 let a vše je v poho 🙂 .. kdo chce ten si zvykne, i když začátky byli strašné a smutné 😖

katka755
9. srp 2008

vies my z manzelom sme s tych co to tazsie znasaju ale je tiez z tych ktory sa snazia postarat o svoju rodinu,preto sa takto rozhodol....strasne my chyba pred chvilou sme kecali cez skype a teraz chyba este viac.... no a dnes ked som bola zo sebou na pohotovosti mi chybal najviac a ked su chore deti tak este viac a niekedy si nadavam ale stale ho budem strasne lubit a stale cakat.je zle ze je tak dlho prec a nic krajsie ked sa nam vrati spat...
hmmm a to je zaujimave ked jazdi zena mozno aj zo mna bude raz....

kudrlenkaa
autor
10. srp 2008

Já ho taky nejvcí postrádám, když mi třeba neni dobře, nebo je něco s Danečkem. Pak je mi smutno večer, když malý usne. Je to hodně o zvyku jak píše pemini. Blbý je, že se třeba pohádáme během těch dvou dnů a o to víc mě to mrzí, když s ním pak celý týden nejsem a zkazíme i ty dva dny, většinou samozřejmě kvůli kravině.

Mého manžela to hrozně baví, někdy bych řekla až moc 😠 🙂 a je pravda, že to dělá asi hlavně kvůli penězum a ty teď mi hodně potřebujem.