Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

martinamil
19. čer 2009

Marti, to víš, zvykneš si. Jizva mě nebolí vůbec. Někde trochu břicho asi 5 cm nad jizvou, kde opravovali tu síťku. Hlavně. když mne do ní Kryštof nakopne. No bokové kalhotky ještě nosit nemohu. Jsou přesně v tom místě ☹ Tedy po pravdě doma nosím stále ty sexy porodnické. 😀 Vypadají strašlivě, ale na to břicho jsou fakt pohodlné. Bo doma nemám žádné, které bych měla až k pupku a kupovat je nehodlám 😉

Marti, které kapičky máš volné?

martinamil
19. čer 2009

Jo a jinak hlásím, že dnes umělé NE. A v ledničce mám odstříkáno na noc i ráno 🙂

jaa
19. čer 2009

marti.Tak ty sexy porodnické se sítí jsem nosila taky hodně dlouho.Jinak já mámm břicho 5cm nad jizvou mrtvé. 😉 Takové jiné... ☹ Ani se mi tam na něj nechce šahat.Jinak mě to bolí,když cvičím..tak uvnitř vpravo.Tam mi roztrhli tu dělohu.Tak kdoví,jak mi to tam zašili. 😒 😕

SAB SYMPLEX.

Co prďolka???papá???

jaa
19. čer 2009

Marti toje supeeeeeeeeeeeeeeeeeer.pro Kryštůvka jen lepší. 😉 Já jsem dneska na bouchnutí.Mám prsa,jako DB. 😕 😅 Malá pije,jako násoska. 🙂

katarinka1107
19. čer 2009

marti(mil) si trieda , jednotka, tuzex 😀 😀 😀 pre Krystofka. Pekne to zvladate, Damy prajem dobru noc a pekny vikend. Nam ma prist tata domov. Sa tesime 🙂

jaa
19. čer 2009

Tu sítku má i tchán.Dali mu ji kvůli kýle. 🙂 To byl Kryštůfek,jako rybka v síti. 🙂 🙂 🙂 Alespon nemohl uplavat. 😉 Jinak jsi ok??

jaa
19. čer 2009

katarinka.Tak se dočkáte....To já doufám,že jen tak brzy ještě nedorazí.Potřebujem korunky.... ☹ Ted měli málo práce a ještě mu ve staré firmě strhli opět za spotřebu 3000. 😠 Ještě,že už tam není.To jsme je dotovali víc,než jsme projeli doma. 😒 😠 Neřádi.Jo a příští sobotu jedem na dovču.Ale bohužel bez tatíka...Ten s i vezme prý v září.

katarinka1107
19. čer 2009

Tak vidim ze mate zaujimavu temu , sexi nohavicky 😀 , ale ako sa dobre nam cisarovkam nosili 😀 A ako som pisala, ta jazva sem tam boli aj mna a to je uz kolko po Juraskovi. je pravda, ze obe som ich mala tak , ale sme baby, nejaka jazva nas nerozhadze 😝

jaa
19. čer 2009

běžím přeposlat korunky do banky.
Jo a dneska jsem byla i s malou na srazu z SOUo po 17 letech.A bylo to celkem fain.Jen malá je ted maminák a bála se cizích. 😒 ☹

katarinka1107
19. čer 2009

jaa nas chodi na 3 t, a 1t je doma, tak sme radi, ale chodieval niekedy aj na 6t a to bolo o nervy. Jurko maly a ja aj s Barkou . Ale co vydrzali sme .Vam zelam uz len same lepsie casy, hadam sa to polepsi, ale su niektori ozaj neřadi ako u vas vravite

jaa
19. čer 2009

katarinka.
Já je mám ještě schované... 😅 Co kdyby...?????

katarinka1107
19. čer 2009

jaa my si tusim naraz piseme 😀 No myslim , ze nase dieti niektore su maminaci, lebo su stale s nami.

katarinka1107
19. čer 2009

Jaa 😉 ako este piaty krat 😀

jaa
19. čer 2009

jj.Neřádi a darmožrouti. 😀 😀 😀 Od 1.1.09 mu postrhali kolem 12000 jen za naftu. 😠
Ted je v tom Německu a je to super.Cestu jim platí a v Polsku i jídlo.Ted je v PL v Radomi. 😉

jaa
19. čer 2009

Už neeeee.To by musel tatík jezdit ,až na severní pol a být doma 2x za rok. 😀 😅 😅 😅 aby to uživil.

Ale ona se bojí i babiček a dědů... ☹ ☹ ☹

jaa
19. čer 2009

Jurko je super s tím kohoutemna hlavě.To se mi u kluků moclíbí..Já bych měla pořád nagelovaného s kohoutem i v kočárku. 😅

martinamil
19. čer 2009

Mě se tam těhotenstvím vytrhala ta síťka, tak to museli opravit. Cvičení mi nehrozí. Nesměla jsem cvičit ani ve škole - byla jsem osvobozená od TV. Ta síťka právě způsobila, že nemohla děloha nahoru a tak musel do šířky. Báli se, že jí budou muset vyndat a vyměnit. Má 45x25cm. Naštěstí se nepoškodila, jen se "dole" pod pupkem vytrhala. Tak ji museli znovu přišít.

Jinak se cítím fakt super. Těhotenství bylo utrpení, teď už pohodička.

Katarinko, děkuji za pochvalu. Přeji krásný víkend s taťkou

Marti, kam se chystáte na dovču, pochlub se. 🙂

jaa
19. čer 2009

tak jdu .Musím na tu banku....
Dobrou.... 🙂

katarinka1107
19. čer 2009

Jaa tak je lepsie. No tazko najst dobry flek.Aj tak nechapem , preco su niektori taki, ze by najradsej postrhali za vsetko, alebo neplatili vobec 😠 😠 😠 Tak si vravim uz, ja nechcem nic viac, len nech je vsetko ako je. . Idem kocky, lebo rano musim byt fit 🙂 predsa, Chlapci hadam vyrazaju z firmy alebo su na ceste, z belgicka, len hlasili burky, dufam , ze cesta bude ok. A ozaj v nedelu je den otcov 🙂

jaa
19. čer 2009

Tý jo.45x25????To bych měla až ke krku....Svaly,už to nezvládaly udržet??? 😲 😲 😲

jedeme na Velké Dářko,na Polničku. 😉 Ale já chtěla k mořiiiiiii.Tak musí tatka jezdit o 106.Příští rok tam musím.Hrozně mi to chybíííí. ☹

katarinka1107
19. čer 2009

no musela som sa vratit, Marti (mil) chvalit ta musime, lebo si ozaj pekne doviedla vsetko do stastneho konca . Hadama si tyzden uzijeme, uvidime, aj tak to je vzdy divocina, ved to poznate, Jaa , to Jurkovi kohut vydrzal na chvilu. Je to maly model, normalne sa obzrie do zrkadla, ked mu daco skusa, ale mame obdobie bagrovanie, a samozrejme kamionov, tak kohutik uces nehrozi 😀

jaa
19. čer 2009

JJ.je to super.Zvládla to Marta skvěle. 😉

jaa
19. čer 2009

Se odsud snad taky neodlepím. 😀 😀 😅

martinamil
19. čer 2009

Marti, je to přes celou šířku břicha - tedy 45 cm a začíná u bránice a končí až pod pupkem. Moje břišní svalstvo je totál, tak to ta síťka drží pohromadě. A jak břicho rostlo, tak se to dole vytrhalo. No to víš, vorvaní břicho... Kryštof byl hold cvalík. Ale stejně nechápu, jak se tam vešel 😀

jaa
19. čer 2009

Na fotkách,jak jsi s Alešem u moře,tak jsi jako lanka,tak teda nevím,jak ti tam tu dýlku nacpali??? 😅 😕

martinamil
19. čer 2009

Holky díky.

Marti, skoro kolem dokola. Mívala jsem v pase 60cm 😉 Tedy mívala jsem modelkovské míry 93-60-90, jen na výšku mi někdo 30 cm ukradl 😅 Kvůli té síťce se musely vylamovat žebra. Rekonvalescence byla šílená. Nepřála bych ani nejhoršímu nepříteli, ale od té doby se to netrhlo a to už je 5 let. Do té doby každé 2 roky. A dokonce to přežilo i těhotenství. Takže i když to byl fakt hnus, tak to stálo za to. 😵

jaa
19. čer 2009

A,to se ti ty svaly uvolnily díky tolika operacím???
Chudáčku.To jsi si užila. ☹ ☹ ☹ Jen doufám,že ti to malej jednou vrátí... 🙂 Obětovat se pro mimčo..Ale myslím,že by to udělala každá žena,co touží po dětátku. 🙂 Já taky. 😉
Mě taky někdo těch 30 cm ukradl.Jinak jsem měla 86-57-80. 😉 Ale,kde jsou ty časy....???Ted jsem začala cvičit,tak snad dám něco ještě dolů-..

jaa
19. čer 2009

Jo.byla jsem kojit. 😉 😉 😉

jaa
19. čer 2009

Tak jsem zkoukla nové fotečky. 😉 Super.Ještě máte trošku žloutenku,ale je sladkej.Hlavně tam,jak ti sedí na klíně.Ten libej výraz nemá chybu. 😉 A,koukám,že zkoušíš zase kojit.Dobrý??Neblinká???

jaa
19. čer 2009

Tak prchám na banku a spáti.Hezky se vyspěte.Chlapi jsou oba v Polsku,tak se tam třeba potkají.... 😅 Dobrou . 🙂