Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

eli77
20. čer 2009

Ahojky...tak hlasim sa aj ja k vam...davnejsie som si tu s vami pisala...muz tiez jazdil, ale potom s tym zabalil. No "vdaka" tej uzasnej financnej krize sa na kamion musel vratit iked to stale nie je ono...Ani sme netusili, ze bude tak tazke si najst pracu sofera...

marti457
20. čer 2009

Dobré ráníčko, asi ještě spíte, co? Po tak dlouhé večerní - nebo noční debatě 😀

Marti SUPER, že máš zase mlíčko !!! To byla jen krizovka, taky jsem ji měla a mlíčko se zase hezky vrátilo, jen nezapomínej jíst a pít !

Dnes jsem myslela, že se lépe vyspím, Kubik spal u babičky, ale Lukášek zase začal hrozně kašlat a spustila se mu pěkná rýma - taková ta zelená brrr 😝 , no jo zase mu leze zoubek - tak myslím, že každej zub odmarodíme 😢

Jinak všem přeji pěkný víkend 😉

marti457
20. čer 2009

Ahoj eli77 🙂

jaa
20. čer 2009

eli.Koukám,že jste taky blázni,jako my a jdete do čtvrtého. 😅 Jinak sehnat práci šoféra a dobřeplacenou je dneska problém.MMjezdí do práce 450km do Německa.

marti457.
Tak,alespon nejsme sami,kdo má při každém zubu rýmu. 😅 Ale,jestli má zelenou,tak to je bakteriální a bude to chtít antibiotika. ☹

eli77
20. čer 2009

ahojky...dakujem za privitanie🙂
Jaa ano aj my sme tak trosku "blazni" 😀
Prosim do ip mi vies napisat nazov firmi kde robi? A je spokojny? MM teraz kde robi je spokojny ale je slabo plateny... 😠

montinka
20. čer 2009

MARTINAMIL TO JE DOBRY NAPAD. UVIDIME CO BUDE NA VIANOCE AKE DARCEKY DOVTEDY BY SA MOHLO PODARIT NIECO SPLASIT XI XI

jaa
20. čer 2009

eli.LOG-IN.v NEUNMARKTU 🙂

jaa
20. čer 2009

PLATÍ 800 NA DEN.TO JE MINIMUM.POKUD NAJEDE VÍC,NEŽ 400KM,TAK MÁ 2kčZA KAŽDÝ DALŠÍ KM.+ 12200 ZÁKLAD NA PŮL ROKU.PAK 15000.

jaa
20. čer 2009

JO A NA DOPRAVU MÁ 500 TAM A 500 ZPÁTKY.

katarinka1107
20. čer 2009

ahojte maminky 🙂 Tak sme zas cela rodinka pokope, Jurko sa zblaznit ide 🙂 , mne to aj padne dobre, lebo mam pokoj trosku a chlapi su pohromade 😀 . Bara je uz skoro samostatna jednotka 😎 . Inak Eli vitaj 🙂 😉

katarinka1107
20. čer 2009

ozaj marti(mil) ako ide kojenie krystofkovi? videla som na fotke, ze si ho skusas prikladat 🙂 🙂

eli77
20. čer 2009

Jaa dakujem...pisala som ti IP 😉
inak MM je kazdy vikend doma...ale samozrejme sa to odzrkadluje aj na vyplate... 😠

martinamil
20. čer 2009

Ahojky, my dnes byli celý den u našich. Táta udil a griloval, tak jsem si pošmákla. Teď to "filtruji" do mléka pro Kryštofa 🙂

Musím reagovat postupně:

Jaa, moje břišní svalstvo funguje jako vetká látka. I když je sešiješ, rozthne se vedle. Já si myslím, že dítě je to nejkrásnější a nejdůležitější a dělala jsem vše proto, abych ho mohla mít. Pokud bych nemohla mít svoje, tak uršitě adoptuji. Uvidíme jaký bide Kryštof, třeba adoptujeme sourozence 😉

- Už nekojím vůbec, jen odstříkávám a zahustím. Pak krmím přes prst stříkačkou. Fotky jsou staré.

Eli, vítej, hezky se tu rozrůstáme 😀

Noc byla i u nás šílená. Kryštof chtěl jíst každou hodinu. Vždy snědl 60 a vytuhl a za hodinu zase. Normálně jí 60-70 1xza 3 hodiny. Asi měl růstový spurt. Musela jsem sáhnout po UM. Vůbec mi to tedy nevadilo, jen by mohl příště spurtova ve dne 😉 Od 23 do 6 hod jsme krmili a přes den spal 4 hod v kuse.

Marti, je mi líto malého. On s těmi zuby už teď dost bojuje ☹

marti457
20. čer 2009

Marti(mil), myslíš, že už nezačneš vůbec kojit? Tohle je jinak hrozná práce - pořád dokola všechno sterilizovat 😕

Tak jste měli pěkný den 🙂 , u nás i svítilo sluníčko, ale já se pařila v autě - jela jsem s tátou do Děčína. Jezdí tam každý týden se vzorky kyseliny z práce - dělá v Zinkovně. A já potřebovala někam do sportu koupit synovečkovi gymnastický míč. To jsem si dala - nezávidím těm našim chlapům to jezdění 😖

MM nemáme doma, ikdyž včera přijel z Rakouska ☹ šel dneska jezdit takové sranda relíčko - je to jen orientační automobilová soutěž, ne žádná rychlostní. Jakoby toho jezdění měl málo. No a potom šel hned kamarádovi na narozeniny - vím, že taky někdy musí někam "vypadnout" ale nám je doma smutno a nějak nezvládám Kubika - má ten pitomej věk 3 roky, je hrozně tvrdohlavej, teď si zkouší vše vybrečet a vůbec neposlouchá ☹. Chvilku je úplně zlatíčko a během minuty se to úplně obrátí a já bych ho přerazila 😠

Tak jsem si tu trochu vylila srdíčko a jdu zalehnout 😵
Přeji všem klidnou noc

jaa
20. čer 2009

MARTIMIL.
Až bude Kryštof trošku starší...tak kolem 6t,tak ho zkus jen nakojit.Ona se ta záklopka ještě může dovyvinout a blinkat by nemusel. 😉 Přece jen by jsi toměla bez práce. 😉
S těmi svaly tě lituju.Ale hlavně,že máš milujícího muže a krásnýho synka.Pak člověk na své problémy nemá čas. 🙂

marti457.Koukala jsem na nové fotečky.Lukášekje sluníčko.A má bačkorky,tak to už bude brzy chodit. 😉

Jinak holky kdyby jste věděly o někom,kdo schání Cortinu X tris 2008.Tak ji prodávám.PC 17000+ nová kola.Prodejní cena :13000kč Super stav.Sporták nepoužitý,sedačka 6m a korba 9m.Barva šedo-černá.

marti457
21. čer 2009

Jaa Lukášek má bačkůrky po Kubikovi, ten už v nich běhal 🙂 ale když jsem šla koupit botičky Lukáškovi a vyvalili na mě cenu 690,- tak to nejsem blázen dávat tolik pěněz, když se ještě ani nestaví na nožičky a aby z nich zatím vyrost? To jsem mu koupila ještě jedny bačkůrky, ale ty mu jsou trochu velké.

Jo a s Cortinou Ti pomůže Martinka(mil) 😀 😀 😀

martinamil
21. čer 2009

Ahojky!

Marti, kojit už asi nebudu. Kryštof tu vadnou záklopku zdědil po Alešovi. Tomu "nedorostla" do dnes a chystá se kvůli tomu na operaci. Když byl maminký, tak mu mamka musela zahušťovat sunar bramborovým škrobem. Tak to nevidím moc růžově. Já jsem si koupila parní sterilizátor od Aventu a po pravdě si chrochtám. Po jídle vše umyji, dám do sterilizátoru, který je hned vedle odkapávače, zapnu a na další jídlo můžu brát už vysterilované. Celý proces trvá cca. 10 minut. Jen mě doráží to odstříkávání. Každé 2,5 hodiny... a už jsem musela vytáhnout zpátky manuální odsávačku, ta elekrická už dost boléla a nebyla o tolik rychlejší.

Ty ceny dětských botiček jsou fakt šílené, ale nenech se zvyklat ke koupi "levných". Většinou jsou nekvalitní a dětská nožička se vyvýjí a potřebuje oporu.

Jaa, zkusím kočárek nabídnout, ale asi už je pozdě. Většina červnovek už má miminko - tedy kočárek doma.

Holky, co máte v plánu 4.7.? Chtěly-li by jste si udělat výlet, tak vás zvu do "Vesničky střediskové" - Křečovic na prasátko na grilu a tatínky na pivíčko ze soudku. Přenocování ve stanech možné - děti z toho budou mít srandu 🙂

marti457
21. čer 2009

Jé, to by byl super výlet, aspoň by jsme se poznaly 😀 Co slavíte, že děláte prasátko?

Já jen ještě nevím, jestli s tím mým vydržím. Včera šel na ty narozeniny kamaráda a až teď se mi ozval, že tam vytuhnul a hrozně se omlouvá - ale já už toho mám dost ☹ on jak jednou za čas někam vyrazí, tak to většinou takle dopadne 😠

martinamil
21. čer 2009

Marti, slavíme naší svatbu a Kryštůfka - dodatečně.

Máš-li ráda film Vesnička středisková a znáš-li ho, tak se bude grilovat na louce, na kterou kouká pan doktor od křížku, než ho srazí jeho vlastní auto zezadu. (Okres Benešov).

Juj a já si myslela, že toto dělá jen Aleš. Tak ono víc řidičů využívá toho, že může pít a pak nezná míru (s malým m). Pak to s tím alkoholem prostě přežene ☹ 😠 Taky mě to strašlivě štve a o to víc, protože tchán je alkoholik. Jediné co v tu chvíli Aleše ctí je, že napitý fakt neřídí. Ani kosek. Tedy je schopný mi zavolat, že potřebuje odvést. Opije se cestou na chalupu s kamarády v bárku (na chalupu je to 7km) a volá mi do Milovic, že je tam autem a že potřebuje odvést (já jsem 120km daleko). Ale prý na mne počká. 😎 😵

jaa
21. čer 2009

4.7.přijedem z dovči.Tak uvidím. 🙂
S tím pitím to je u všech řidičů stejně. 😠
Botky kupuji jen s certifikáty.Cena kolem 800-1000. 😝
Na kočárek se zeptej.Díky moc. 🙂

katarinka1107
21. čer 2009

ahojte damy 🙂 neda mi nepridat sa do diskusie na tu temu, ako maju toho dost, ze potrebuju vypnut 😠 Ja to plne chapem, nie je to sranda sediet za tym volantom, ale my toho nemame dost? 😠 Marti457 presne takto sa citim obcas aj ja.Bara ma 10,5 a pekne to s nou plieska. Jurko ma 2,5 a opakuje po Bare a tiez sa ma snazi spracovat. Uz som plakala aj vo stvrtok a aj v piatok , ze co som za maminku 😒 Ale oni sa hadam daju do normalu ,mam pocit ako by sa sem tam na mna navalilo toho, ale sme silne a sikovne maminy, kolko toho zvladame, To si vravim dost casto a som rada, ze vas mam tu, a tiez mozem s Vami hodit rec. Alebo ked nemame dma tatu sme u nasich chvulku. 🙂 Marti(mil)tak mala si veselu noc s hladdosom 😀 Prajem zatial peknu nedelu 🙂 😉 🙂 😉

marti457
21. čer 2009

Jé, tam musí být krásně u vás na chaloupce 🙂

Mě tohle ten MM dělal, ikdyž ještě nejezdil - on vždycky dlouho sekal latinu a pak ho to najednou popadlo 😠 a to jsem mu říkala, že bych byla raději, kdyby si na to pivko zašel každej týden, ale v klídku !

martinamil
21. čer 2009

Marti, je tam fakt nídherně. Aleš se tam narodil a má tam rodiče a sourozence. Ale po pravdě: Krasně je tam na víkend, dovolenou. Žít bych tam nemohla. Všude daleko, dopravní obslužnost nula celá nula nic. Když napadne sníh a zafouká, tak se nikam nedostaneš, protože jsou metrové závěje. Silnice III.třídy, maximálně se pluhuje a sype kamínky, nesolí. Já městské dítě. Takže chalupa super, klídek, osada o 8 popisných číslech z toho 3 trvale obydleny 😀

marti457
21. čer 2009

No mohli jste být 4 čp. 😀 😀 😀

martinamil
21. čer 2009

Marti, my jsme čp. 3. 😀 V tom domku žijí Alešovo rodiče 😅 😵

jaa
22. čer 2009

Holky to je hnusně.Jestli bude takhle na dovče,tak je to moje poslední dovča v Čechách.Platit za to skoro tolik,jako u moře a pak to celé proprší...To je naprd.Nejsem tak bohatá,abych dovolenou promrhala a seděla v chalupě na zadku. ☹

Marti.
Nevíš ,jestli je j BEBE COMF.sportáku i nánožník???A se kterým kočárkem jezdíš???

katarinka1107
22. čer 2009

Ahojte maminy 🙂 Tak pocasie aj u nas uprsane 😝 😝 Jaa kam sa chystate na dovolenku? Pochopila som ze v Cechach, ale niekam na chatu mimo bydliska 😀 Hadam sa pocasie umudri

martinamil
22. čer 2009

Jaa, myslím, že není, ale jistá si tedy nejsem. My ho nemáme. S kterým jezdím? S obouma. Bebe Comfort mám v autě místo autosedačky a když jedeme na procházku, tak MUTSYnou. 🙂

Tady je dnes taky strašlivě ošklivo, ale naštěstí neprší.

Byli jsme na poradně a Kryštof přibral 350g za týden. Má 2860g tedy už konečně překonal porodní váhu (2720g). jupí 😀 😀 😀

jaa
22. čer 2009

katarinka-
Jedeme na Velké Dářko,obec Polnička.Je tam celkem hezky a je to tam super pro děti. 😉 Ale,už do dovolených ve vnitrozemí investovat nebudu. 😠

Marti.To je škoda... ☹
Ta poradna je super.Jsem říkala,že vám ještě ukáže,,jak baští. 😅 😉 Příští týden to může být klidněi 500g. 😉

martinamil
22. čer 2009

Jo a za 14 dní prohlásí: mámu jsem sněd, tátu jsem snšd a vás teď taky sním. 😀 😀 😀