Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

ma.minka
29. črc 2009

ta nabýdka se vstahuje na jeho osobu ach jo vůbec nevím tady mám rodinu a tak ☹

ma.minka
29. črc 2009

ale nic jiného mi nezbyde hold máme moc dluhů a málo peněz dřív jsme podnikali a přišla krize a jeto na kontě nám zbylo 3 000 000 dluhu až toho máme pokrk ☹

jaa
29. črc 2009

Tak neváhejte a běžte. 😉 Já bych šla fakt hned.Hlavně pokud jsou děti malé.Alespon se lépe adaptují.

jaa
29. črc 2009

martimil.Vyfotím zítra.Malá je po očkování dneska nějaká divná.Pořád knourá.A,celý den stál za prd.

ma.minka.O krizi mi povídej.MM spadl s penězma o 20000kč dolů.Hned jsem mu sehnala jinou práci a ted jezdí do Německa skoro 500km.

martinamil
30. črc 2009

Holky, jdu se chlubit! MÁME SLZY!!! V noci se rozčiloval, že mi dlouho trvá příprava jídla a když jsem ho krmila zjistila jsem, že má slepené řasy slzami. Tedy další krok vývoje 😀 😀 😀

Před zhruba 10 dny začal chytat prst (vaše děti to dělají od začátku) a teď slzy. Takže jsme se dostali do stádia v kterém by měl být po porodu. Uff, po 2 měsících. Teď nás čeká zvedání hlavičky a pasení hříbátek 😉 😀

martinamil
30. črc 2009

Ma.minka, jako nabídka to z ní dobře, ale vše si prověř, aby to tak opravdu bylo. Stěhování do ciziny není úplná sranda, i když je to dobrá šance. My se měli v září stěhovat do Německa kvůli mé práci, ale když jsem zjistila, že jsem těhu, zrušila jsem to. Například zdravotní péče v cizině je velký problém (je moc drahá), i když jsi tam plně legálně.

Marti, super, že jste si užili dovolenou 🙂

Marti (Jaa), to nespěchá. Myslím, že Kryštof nemá v plánu se v příštích 2 měsících postavit či chodit. 😉 😅
Že Nelince posílám pofoukání, aby bylo líp a mohla znovu řádit. Jezdíš do Kolína? Mohly bychom si tam dát spicha.

My jdeme v sobotu na svatbu švárovi. Tak konečně bodu moci Kryštofovi obléci jeho oblek (foto v albu). Aleš bude mít taky béžový s modrou košilí a já snad modrý kalhotový kostým (snad se do něj vejdu). Pak dám foto rodinky. Včera jsem koupila úplně božské prasátko - pokladničku. Velkou (asi jako balík vody). Dnes mi kámoš doveze kováky a napním ji (svatební dar). Aleš přijede snad zítra odpoledne, doufám, že to stihne před zákazem a razíme na chalupu.

fridininka
30. črc 2009

martinamil: já se na ten kočárek ptala, že mě pobavilo, jak jsi psala, že jezdíš jak opilá 😀
brácha má na malou Micrus alu sprint. Když jsem si to půjčila, vůbec jsem s tím neuměla jezdit. Málem jsem se o ten kočár přizabila. Ještě že mi to půjčili, když tam nebyla malá.
Gratuluji k slzičkách, za chvíli budou jako hrachy, když se malýmu nebude něco líbit.

martinamil
30. črc 2009

Mikrus má stejný podvozek jako Mutsy, tak si představ, že máš ještě prst u dítěte v puse 😉

Díky za gratulaci, on to dožene.

fridininka
30. črc 2009

no tak to bych mu z pusinku udělala hubu širokou jako má Lucie Bílá 😀

katarinka1107
30. črc 2009

pekny vecer dievcata 🙂 . Marti blahozelam k pokroku Krystofkovmu,

jaa
30. črc 2009

marti.mám ten Kolín asi 70km.Tak není problém. 😉 Malej je šikulka.A,co váha??Ted ba se měl pěkně zakulatit,když takhle hodně baští. 😉

fridi.Jsem se pěkně zasmála.To by tu papulku měl fakt obrovskou. 😀 😅

fridininka
30. črc 2009

jaa: to jo, od ucha k uchu 😀 😀 😀

ma.minka
30. črc 2009

ahoj marti už náš známímá tu nabídku má vyskoušenou a jemoc spokojený blahořeji k prvním slzičkám ty jsou ze všech nejhezčí 😀 kryštůfek je asi moc velkej šikula náš táda je hodně línej sice už chodí ale neleze 😒 a ani ho nijak nemůžem pošoupnout vůbec se mu nechce hlavně ti přeji aby jsi nemněla doma to co já naučila jsem si ho že musí mít vše hned a tet jak všechno nená do 10vteřin tak ty slzičky nemůžem pak zastavit a máme kolikrát na koberci cééélou kaluž vyplakanou 😀

ma.minka
30. črc 2009

ahoj jaa já vím jsem asi blbá že nattím tak dlouho uvažuju ale mám strach jít do neznáma a bejt tam sama a jak se tam snimi domluvím leda nohama na jazyky já jsem hold antitalent 😖 😅 a nejvíc přemýšlím nad tím že táda příde o babičky a tak a ktomu mužova mamka to nemůže přežít tet a je to zatím jen úvaha

fridininka
31. črc 2009

já jsem přesně o něčem takovém nedávno přemýšlela. Kdyby byla nabídka jít do zahraničí, tak jestli bych s celou rodinou šla... 😒
Jsem taky antitalent na jazyky 😅 , nejsem schopná se nijak domluvit, jazyky mi nikdy nešly 😅 .
A dlouho jsem přemýšlela a můžu ti říct, že fakt nevím. Nejsem z lidí, kteří jsou nějak nerozhodní, ale tohle mi fakt nešlo. Asi bych se do té situace musela dostat a pak bych se musela rozhodnout. Ale takhle nanečisto mi to nejde.
Ale kladla jsem si pro a proti a spíš převažovalo odjet. I přes to, že vím jak by to bylo složité. Ale kdyby byla ta šance... 😉 Někdo na ni čeká celý život a ani nepřijde, tak proč to nezkusit a nevyužít toho? Vrátit se můžeš vždycky, kdyby to fakt nešlo. Pravda ale je, že se moc lidí, kteří takto odjeli, nevrací. Tak se mají asi líp než tady 🙂 😎

martinamil
31. črc 2009

Já mohu dát názor z druhé strany. V Německu jsem byla 3 roky a kdybych neotěhotněla, tak tam jsem od září znovu. Měla jsem i práci pro Aleše. Je důležité se prověřit nabídku a zjistit si jak to bude s ubytováním, pojištěním apod. Pokud je toto vše ok, tak není problém. A že chybí babičky? Od toho jsou dovolené, nebo mohou přijet ony. A přátelé? Najdeš si nové. Ale je pravda, že já jsem srab a bez znalosti jazyka bych nikam nešla. Do kterého kantonu to je? Francouzského nebo anglického?

marti457
31. črc 2009

Ježiš holky, já bych se raději nechtěla dostat do téhle situace se rozhodovat jestli jít takovou dálku od rodiny - já jsem totiž pořát takovej mamánek 😀 😀 😀
Já bych se tam asi zbláznila 😖
Ale obdivuji lidi, kteří to dokáží a jdou 😉

marti457
31. črc 2009

Marti Kryštůfek dělá pěkné pokroky - za chvilku už začne zlobit maminku a tatínka 😉

martinamil
31. črc 2009

Marti dělá. Už má 4120 g a 61 cm. Paní doktorka se docela divila, že tak rychle roste (vytahuje se). Zlobit umí už teď 😉 jr po tatínkovi hezký vztekloun 🙂 😒

jaa
31. črc 2009

Moje ŘEČ.PROČ TO NEZKUSIT.vRÁTIT SE MŮŽETE VŽDYCKY. 😉 Navíc je pravda,že kdo odešel,tak se nevrací.

Marti.Tak to je už kus kluka. 😉 Hod nové fotky.Jinak je jasný,že Krištůfek určitě za dva měs.chodit nebude,ale my tu máme moc málo místa. ☹ Došly ti mailíky? 🙂

jaa
31. črc 2009

Jéééééé.Já jsem se měla nejdříve mrknout do alba.Krištůfek má nové fotečky. 🙂 Amooooc mu to tam sluší.

fridininka
31. črc 2009

martinamil: Kryštůfek je krásný. Já malýho měla taky koncem pánevním, šel císařem. Jinak ve 2 měsících měl jen 59cm (ale 5,16kg). Takže máš kluka dlouhána 🙂 Všechno dožene. Nám to ze začátku trvalo taky dýl. Když se narodil (normálně v termínu 38+2), měl 2650g. Jsou okolo nás děti, které jsou se vším před námi, ale statně je doháníme 😀

martinamil
31. črc 2009

Marti, email jsem dostala, děkuji ale tento typ chodíta nechci. Chci jen takové, co děti tlačí před sebou.

Ale ten Kolín bychom mohly stejně realizovat. Vymyslíme termín co se bude obou hodit.

Fridininko, Kryštof věděl, že má máma problémy a tak hezky baštil. Na to, že byl 35.tt. byl hezky veliký. Ale je pravda, že má hodně vysokého a mohutného tatínka (198cm, 106kg) tak snad bude po něm. Po mě by si moc nepomohl. Já mám 156cm a před těhu 48kg. Pro zajímavost při narození 4800g a 56 cm. 😉 😅

marti457
31. črc 2009

No Marti tak ses taky jen narodila veliká a to je celý, viď 😀
To chodítko co se strká máme taky, je od Fischer prise, je to lvíček, ale zatím na něm jen sedíme 😀

fridininka
31. črc 2009

Martinamil: tééééda, tebe bych chtěla rodit 😀 . I když vlastně nevím co to je ☹ . Ale je to teda šikulka, ten tvůj chlapák. To je dobře, jen ať hezky papá 🙂

martinamil
31. črc 2009

Ono mé narození byla vůbec sranda. Moje máma má 152 cm a před těhu měla 45kg. Čekala dvojčata (jednovaječná), ale v 7 měsíci se zjistilo, že máme spojený pupečník a to druhé dítě se vyvýjí špatně. Nabízeli jí odstranění, ale to bylo riziko i pro mě, tak to nechala. 3 týdny před termínem jsem rozhodla, že stačí. Ale tenkrát hraniční pásmo, napadl sníh a sanitka nestihla. Takže jsem se narodila v sanitce na cestě zpět na autobusové zastávce Petrovice nad Úhlavou 😅 ségra se narodila mrtvá (1890g 34cm)

2 roky později se narodili bráchové. Jednovaječná dvojčata (3420g 49cm a 3560g 50cm). Na to, že dvojčata, tak taky obři. Chudák máma, to si neumím vůbec představit. Já měla už takhle obrovské břicho.

marti457
31. črc 2009

No to snad není možný, tak veliký dvojčata a tak malá mamka 😲
Lukášek měl 3,92kg a já měla břicho na prasknutí - no vlastně popraskané, já mám 163cm a před těhu jsem měla 56kg

martinamil
31. črc 2009

Marti, naštěstí máme slovanskou postavu. Tj. široké boky.

marti457
31. črc 2009

To já mám taky 😉

eminkaa113
31. črc 2009

Ahojte.
Som na tom podobne ako Vy. Aj môj manž. je kamioňák už 12 rokov a to mu je len 30 😒
Keď som bola v práci, tak mi to tak nevadilo ako teraz keď som na MD. Vtedy som pracovala niekedy aj do 19 hod., kým som prišla domov, som aj bola rada že som sama a môžem zrelaxovať...
Teraz mi tá jeho robota lezie na nervy a ani manž. to moc už nebaví.... lenže ..... je to rodinná firma...