Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

greta24
2. zář 2008

my sme si tie 4 dni volna s tatom uzili, postretali sme kopu znamych. Dnes rano zas odisiel, ide poslednu tocku v tejto firme a potom nastupuje v novej - tiez kamion - tak som zvedava, ake to potom bude

mila01
2. zář 2008

Ahoj holky,tak víkend se nakonec docela povedl,sice jsme tam místo v 10 dopoledne dorazili ve 4 odpoledne,ale pak už jsme si užívali.Docela se rýsuje,že by měl být taťka doma i tento víkend,protože mají v pondělí ráno testy na nový profesák,takže asi zapíječka miminka od známých bude - hurááá.Už se těšim,maj 50 kilový prase a bude nás tam asi 40. 😀

katka755
3. zář 2008

ahojte baby nas tatko je stale doma prisiel v sobotu a ostava cele 2tyzdne,nieco spominal ze asi zmeni firmu len sa nevie rozhodnut ci uz teraz ci az o mesiac.... stale chodime niekam flamujeme uzivame si ho ale bezi mi to nejak.... ani sa nestihnem spamätat a uz je tu vecer a dalsi den sa blizi....

montinka
3. zář 2008

ahoj kati tak to mas super len si ho uzite a do sytosti. 😉

mila01
3. zář 2008

Kati - užijte si to,zasloužíš si to.Akorát pozor,až odjede,ať vás není o jednoho víc. 😀 😀 😀

Tak jsem dneska holky zrušila dovolenou v Itálii,měli jsme tam jet 13.12.na lyžovačku,šéf oznámil Vojtovi,ať ani neplatí zálohu,že mu nedá dovolenou.Mělo nás tam jet 23 lidí a be dětí.Já se z tý práce fakt zbláznim.

Co řikáte na to rozhodnutí vlády,že má být v pátek zákaz jízdy?To snad nemyslej vážně,to ty chlapy budou jezdit domu vážně bůhvíkdy. - to je pro ty v Čechách.

katka755
3. zář 2008

dakujem baby ste naozaj zlate a dufam mila ze nie ved este len teraz som porodila druhu slecnu 😀 😀
no a ta dovolenka ma mrzi to je fakt na figu ze nam nic nevijde,my sme tiez mali na svadbu v oktobri a nebude doma,hmmmm.... skoda..... ☹
tento mesiac este ostava ale na dalsi asi meni firmu podmienky tie iste len tam viac platia.... ked tu sedim a pisem vam z velikanskej radosti tak na mna krivo pozera tak sa idem rychlo venovat....

keba
5. zář 2008

Ohledně toho zákazu..holky to už platí?je to jako schválený?To by bylo teda v kelu!!!už ted se vidíme s manžou někdy jak se říká mezi dveřmi..tento víkend jsme opět s děckama sami,manža musí do práce.Jezdí skoro 3 roky a už si začínám pomalu zvykat,i na to že co si nezařídím to doma není..momentálně chci domů koupit myčku,no a samozřejmně si musím sama domluvit vodaře,stoláře atd.ale co se dá dělat někdo vydělávat musí,kor když jsu na mateřské...

greta24
6. zář 2008

Aj unas je totak, ze co si nespravim, to nemam. Ale zvykam si, ved peniaze potrebujeme 😒

solida
6. zář 2008

ahojte baby. mala som pokazený net, tak sa ozývam až teraz. u nás je to ako vzdy 😉 , kamioňák dojde domov akože na pár dní a večer už volá šéf, že musí ísť nakladať. akurát sa nám podarilo vyhliadnuť si taký starší domček, už sme sa aj rozhodli, že ho berieme, len sa musí čakať, kým dôjde manžel domov, nech môžme ísť za právnikom a začať vybavovať úver. takže sa asi toho kamióna ešte dlho nezbavíme ☹

keba
6. zář 2008

solida co se dá dělat...i my jsme na tom podobně taky nám tatka bude muset ještě pěkně dlouho jezdit,máme úvěr na byt,ale když se nád tím zamyslíte kde se opravdu daj vydělat slušný prachy?fakt je že ve fabrice by to ti naši kamoiňáci neměly...a stím nakládáním je to asi všude stejný,u nás taky není chvíli klid od telefonu..ale zase můžem být na jedné straně rádi že je práce,ikdyž někdy jsu vytočená do nepřítečna...když jsme naposledy jely do ZOO a museli to obrátit kvuli tomu že ho volali do práce!!
co se týče toho úvěru tak jsem taky musela všechno zařizovat sama,manža vždycky jen podepsal..je to pěknej papírování a za všechno chcou na úřadě peníze,stačí jen otevřít pusu,teda aspon v Čr.nevím jak na SL.

debra
6. zář 2008

ahojte,tak môj manžel je od štvrtka večera doma a má týždeň dovolenku 🙂 😉

čo je horšie,malá mi začala xodiť do škôlky a len štyri dni,čo škôlka začala a už je xorá!!!!Mňa z toho porazí 😢
ja nastúpila do práce a teraz toto.... ☹ ☹ ☹ takže dcérkina xoroba mi pokazila radosť z toho,že je muž doma
okrm toho som v skúšobnej dobe,čiže si nemôžem dovoliť zostať na OčRke. 😖

solida držím palce,nex vám výnde kúpa toho domčeka 🙂

katka755
7. zář 2008

ahojte baby.debra tej skolky sa bojim aj ja,este nebola,chodi stale az ked tatko pojde do prace tak az buduci tyzden.tiez my tak chorlaveje davame jej stale nejake probiotika

keba aj my chceme uver na byt ale az ked spatime auto,je to na figu

eli77
7. zář 2008

Ahoooojky...kamionacky🙂
tak moj pojde asi 15-16 prec na tri tyzdne...a ja asi pojdem robit presne vtedy. Predstavte si ze mi ponukli pracu v anglickej skolke. Kazdy den od 6:30 do 10:00 a mozem tam maj malu zadara...este to nie je na 100% ale bolo by to celkom fajn. Este do skolky malu nechcem dat, ale keby sme boli v tej skolke spolu tak by to bolo super.
Solida aj my tento mesiac kupujeme dom...vlastne chceli by sme ...v piatok budeme vediet ci nam schvalili pozicku...tak sa modlim aby nam to vyslo. no a ked nahodou nie tak aj nadalej zostaneme u nasich a skusime to znova neskor... 😉 staviam sa k tomu optimisticky... 😀

keba
7. zář 2008

Holčiny tak vám držím pěstičky at vám bydleníčko výjde...a stou prácí bys to měla eli77 FAKT SUPER!!

katka755
9. zář 2008

ahojte baby tak my mame tatka doma uz len do piatku uz sa nam to krati a uz som z toho aj nestastna ☹ ☹
este je tu a ja uz stale myslim na to ze odyjde,neda sa na to nemysliet.....

eli77
9. zář 2008

Katka tak tvoj ide prec skor ako moj...moj by mal odist zaciatkom buduceho tyzdna a tiez nam nie je z toho najlepsie... ☹ ale ved my sa tu navzajom podrzime...no nie? 😉

katka755
10. zář 2008

eli dakujem,ved to ze este mame ludi ktory nas podrzia,ze?inac by to bolo hrozne.ked manzel odchadza tak sa tu vzdy pri mne zastavi mama pride aj na noc ked potrebujem nieco.... proste chodi za slecnami a popri tom aj nieco pomoze,stale mam pocit istoty lebo viem ze ju mam blizko pri sebe keby nieco,aj svokra je blizko ale mama je len jedna.....ta sa neda nikym nahradit.
eli este ti dakujem za radu,zistuje si o tom viac tak ze este uvidi....

debra
10. zář 2008

ahojte kočky,nexcem sa xváliť,ale ja si mužíčka užívam doma 🙂 ale len do pondelka,aaale to ešte času dosť 😉
cez víkend sa xystáme na jarmok,tak sa teším že je doma,lebo pôjdeme pekne všetci spolu

jaa
11. zář 2008

Ahoj holky.
tak už se mi blíží termín porodu.je to příští pátek.taťku máme pryč už pátý týden.Včera jsem mluvila s dispečerem,at mi kouká stáhnout do čech,aby mohl být u toho,když je to už naposled.Tak snad zítra přijede.Včera jsem měla už dost silné bolesti,že jsem myslela,že už budu muset jet.Ale asi po 2.h.se to uklidnilo.tak se mi ulevilo.Přece na tátu může ten den ještě počkat,ne?? 😉

keba
11. zář 2008

ahojuky holky...jaa uplně tě chápu i já jsem skoro před 4měs.rodila,manžela mě sice stáhli do čech ale i tak mě to bylo prdplatný!!!Taky jsem si říkala že musí být u porodu když to u prvního nestihl,a co myslíte jak to dopadlo nyní?no samozřejmně se nestihl vrátit...měla jsem rýchly porod a on zůstal vyset někde na D1.Naštěstí jsem tam měla aspon mamku ale i tak naši Nelču viděl až druhý den protože dojel až někdy v noci domů....tak já jen abysis jaa nedělala velký iluze,nejlepší je si vzít dovolenou a nechat si porod vyvolat ale u nás na Moravě mě to udělat nechtěli prý leda kdybych přenášela...tak hlavně at ti to všechno dobře dopadne at už s tatkou nebo bez něj..... 😀
jinak jsem ted měla manžu 3dny doma,tak jsme aspon stihli ledasco povyřizovat,zato ted budem sami a to je u nás v So.jarmark,asi ani nepůjdem samotné s děckama se mě ani nechce...

pemini
11. zář 2008

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla.. vlastně jen jednou..
můj manža jezdí kamionem už 9 let, vozí na přepravníku osobní auta. Na víkendy je doma, a to rekonstruujeme byt. V neděli navařím, a v neděli večer odjíždí.
první porod taky nesthl ....... byl na cestě do práce a mě v neděli o půlnoci praskla voda... on měl vypnutý mobil.. spal ve vlaku( tehdy jezdil vlakem do phy do firmy) tak aby se vyspal a nikdo mu mobil neukrad tak ho měl vypnutej. ráno když dojel.. tak se otočil a jel zase nazpět. 😀 malá už byla na světě.
tehdy měl naplánovanou dovolenou přesně o týden později, tentokrát si bere celý měsíc, aby to neproflákl 😀 😀

katka755
11. zář 2008

ahojte,no ani nas tatko porody nesthol trocha ma to mrzi ale zato si slecny uziva a vychutnava naplno,preziva to maximalne tak si myslim ze je to jedno ci bol alebo nie vazi si nas a lubi strasne,to je hlavne.
jaa tak ti zelam vela stastia a sil,hlavne nech ste ok....

jaa
11. zář 2008

keba.já doufám,že to stihne a nikde viset nebude.Jinak bych rodila s mamkou.S holkama jezdím všude sama pokud není tatík doma.Atj.skoro pořád. 😀

pemini.tak to je fain.Já doufám,že část dovolené nám pokreje paragraf.Chci jet v létě na dovču,tak,aby nějakou měl.

katka.Díky.

Držte nám palečky,at to stihne.Je to fakt naposled. 😀

montinka
12. zář 2008

ahojte ako sa mate. nas ocino ide zajtra do Anglicka tak zase budeme tyzden same. jaa drzim palce aby ti porod rychlo a lahko ubehol.🙂

greta24
12. zář 2008

Nas tata tiez nestihol porod, prave bol vo Francuzsku, maleho videl, az ked mal 2 dni. Teraz bolo super, lebo bol tyzden doma. Menil robotu a cakal na kamion, tak sme boli aj na autosalone - profesionalna deformacia 😀 😀

katka755
12. zář 2008

ahojte,nas tatko dne na obed odysiel tak uz sme zase same.... ☹ strasne nam doma chyba,hoci su aj deti ale aj tak je doma ovela tichsie.... ☹ vrati sa az okolo 17.10 super co?

katka755
12. zář 2008

jaa daj potom skoro vediet ako to dopadlo.......

jaa
12. zář 2008

Ahoj holky.
Tak nám táta najezdil 18000km a po pěti týdnech přijede domů a bere si od pondělí dovču.Už se těší na mimčo a bylo mi po dnešním špatném monitoru doporučeno na to s MM vletět aby se to rozjelo. 😀 Tak je vemu z slovo.

jaa
12. zář 2008

No,ještě teď vykládá v Ml.Boleslavi.Kousek od toho požáru,co byl v TV.tak by měl být do půlnoci doma.

Holky dík za podporu.Ozvu se,jakmile to budu mít za sebou.Měla jsem dnes stahy po 10 min.na 100% a mezi nima ještě menší.A ozvy 80-160 .A to není dobré.

debra
13. zář 2008

ahojte,katka tak to je smutné,že sa vráti až tak neskoro váš tatino... 😒 môj je zatiaľ ešte doma,v utorok skoro ráno ide preč a bohvie kedy príde,ale dúfm,že skôr ako v polke októbra

jaa držím palce,nex pôrod dopadne super pre teba aj pre bábo 🙂