Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

keba
15. zář 2008

jaa tak at ti to hlavně všechno dobře dopadne a pak písni...a at je váš tatka s váma....!!!my sice máme tatku celkem často doma,jezdí jen ČR a okolní státy ale zase je doma jen na otočku,vždycky se doma ukáže na otočku,sbalí čistý věci,jídlo a zas valí,ale je pravda že když je něco důležitýho tak si většnou musí vzít dovču...Příští měs.bych měla jít na plánovanou operaci tak bude muset tatka zůstat doma,sama jsu zvědavá jak to doma zvládne 5dní se dvěma dětmi.....

caruzo19
15. zář 2008

ahojte dievcence,sa k vam pridam,nas tata je tiez kamionak.chodi domov kazdy druhy vikend,v piatok vecer prifrci a v nedelu poobede uz spi,lebo vnoci taha

ahoj gretka 😀

jaa
15. zář 2008

keba.Ozvu se.taťku máme doma a čekáme,až se malá přihlásí na svět. 😉

eli77
16. zář 2008

ahojky babulky
jaa dzim palceky nech mas krasny bezproblemovi porod... 😉
Baby ja som taaaaaaaaaak smutna...dnes som odviezla muzicka na firmu...vrati sa o dva tyzdne...mne tak strasitansky velmi chyba 😢 😢 😢

katka755
16. zář 2008

eli ahoj aj mne je smutno a velmi... je prec 5den a ja chcem aby uz bol koniec turnusu..... zajtra davam starsiu do skolky este nebola po prazdninach mala dovolenku z tatkom,ale uzs om rada ze pojde aj ked asi muzik mi bude viac chybat ked bude doma ticho.no troska kludu potrebujem....

jaa to je fajna ze je uz doma ze ti stihne uz len aby sa babu chcelo von,drzte sa..

caruzo tak to s nim vela niesi,sice ho skor uvidis ako ja svojho ale malinko,moj chodi na dvatyzdne domov tak to si ho uzijem viac hoci po 6tyzdnoch,jaaaaj baby asi by som si nikdy nepomyslela ze budem stale sama na deti....

caruzo19
17. zář 2008

tak ja som vedela do coho idem,ale predsa... keby som nebola tehotna,zvladam to lepsie.potrebujem napr. vymenit sifon v kuchyni a pachy mi nedovolia,alebo dvere do izby sa nedaju zavriet,hovorim mu zakazdym ked je doma a nikdy na to neostane cas.tak ked porodim,porobim... 😀 😀 😀

katka755
17. zář 2008

caruzo to poznam,aj ja robim vsetko sama ked chcem aby bolo pred mesiacom som v byte malovala a sama....
moj zacal jazdit az tri roky po tom co sme spolu tak sa mi tazsie zvykalo,viem ze nic neurobim ked sa tak rozhodol ale stve ma ze som na vsetko sama.....
uz som starsiu odviedla do skolky tak mam dnes konecne pokojny den po prazdninach....

greta24
17. zář 2008

Ahoj Monika 🙂 🙂 🙂 🙂 Vitaj !!!!!!! Drahy uz jazdi, zatial OK, lebo ma GPS, tak sa tolko nenahlada. Teraz sme zvedavi na vyplatu 😕

caruzo19
17. zář 2008

no ved nejak vydrzime materske a potom sa uvidi ci bude musiet tata najst nejaku inu robotu ked zacnem chodit do roboty.ale to je este casuuuu

gretus,aj my sme na tu vasu vyplatu zvedavi 😀 😀 😀 tato uz konci skusobnu dobu tento mesiac,tak som zvedava ci pocitime nejakxy financny rozdiel.dietko sa pyta spat,vdacne sa pridam 🙂

greta24
18. zář 2008

Monika, mas IP 🙂

jaa
18. zář 2008

greta.hlavně ,at si tatík vybere dobrou firmu.ten náš přemýšlí,že půjde jezdit do Itálie ve dvojce na mrazák za 2800e.Ale ještě čeká,jak se to vyvine.Tak přeji hodně štěstí. 😉

eli77
18. zář 2008

Ahojte...tak moj drahy volal ze caka na lod do anglicka, lebo ze vraj tunel je uzavrety ze tam zhorelo 27 kamionov 😕 😕 😕 😢 😠 to je strasne...baby ja sa onho stale taaaak velmi bojim... ☹

caruzo19
19. zář 2008

eli,to si nepripustaj,by som zosalela,keby som sa nad tym zamyslala.ale ked mi 4 hodiny nenapise,tak sediviem 😀
jaa,dobry plat 2800 😉 ale asi dlhe turnusy,co? nas tata sa rozhodol ze na plachtu uz sa nehrnie,mrazak mu vyhovuje.nandrie sa tolko a ma dost pohybu,lebo ma stale nejake vykladky.uz schudol 12kg,co je super,uz sa velmi rozrastal. 🙂

greta24
19. zář 2008

Jaa, super plat, nas tata tolko nezarobi. Teraz je dva tyzdne v novej firme, tak uvidime po prvej vyplate. Moj jazdi sam, vo dvojke uz nechce. Tiez sa o neho velmi bojim, hlavne zimy su zle, ked je velka poladovica. Ja by som nasu rodinu neuzivila, a z tejto zobracenky, ktoru vznesene nazyvaju "matersky prispevok" uz vobec nie ☹ ☹ ☹

katka755
19. zář 2008

pridavam sa k tomu prispevku,je to u nas fakt na prd,ked potrebujes pre babo len mlieko a peluchy tak to ani na to nemas dost.nas ocko jazdi uniu a tam je to dobre s tym ze cesty tam maju dobre,poslednu zimu v tom case co bol v praci tak snezilo len raz a to ich vraj hned stahovali z dialnice,tak koli snehu ani nejazdili u na sna slovensku su strasne cesty casto neodhrnute a jazdit sa moze tak som rada ze nejazdi po slovensku,staci mi ked cestuje domov to ani nespim
jaa naozaj dobry plat.....
caruzo aj ja nervacim ked nepise....

montinka
19. zář 2008

ahojte ako sa mate? nas ocino dnes pride domov ale iba na den apotom ma ist zase do Anglicka. 😔 no co uz. co mate nove? my sme mali vcera dva mesiaciky.🙂

montinka
19. zář 2008

hm nas ocino prisiel nazhaveny novym napadom. vraj si spravi vodicak E a pojde pracovat na kamion. bude vraj prec 6 tyzdnov a doma potom 2. 😔 hm akoze ma to "potesilo" a dufam ze ho ten napad velmi rychlo opusti.ano zarobi sice vela penazi ale bude to take isto ako nez sme spolu byvali. zase sa neuvidime viac ako mesiac. ☹

katka755
19. zář 2008

ahoj montinka,tak to hej zarobi ale vies ta dlha doba co je moj prec mam dost fakt je prec 8den a mne uz strasne chyba,tiez chce zmenit firmu turnusy take jak si pisala teraz sa niekedy dostal po 5tyzdni domov no v tej novej stale az na siesty
tamarocku mas zlatu aj toho jej ochrancu,aj fotku ste si zmenili kocky ste 🙂

montinka
19. zář 2008

dakujeme.🙂 no ved to viem co to je ked bude prec sest tyzdnov vadilo mi to kym sme boli sami aj som sa s nim chcela kvoli tomu rozist proste som to tak uz nevladala a teraz ked je mala.... co bude z neho mat? nic

montinka
19. zář 2008

jej aj ty mas Tamarku. hm aj vy tri ste kocky.🙂 preco musela Tamarka nosit ten vankus? mala zle klbiky?

jaa
19. zář 2008

jo,holky je to pěkný plat,kdyby šel pod toho Itala na mrazák. byl by pryč 4t a doma 9dní. 🙂

Jinak teď jezdí pod Cargem. Najezdí i 17000km za měsíc. Teď jezdí hlavně Manchester a Neapol.Takže pěkných pár km.A peníze se pohybují od 30-50000kč.Ale fakt jezdí,jako beruška. 😀

Jinak m nejradši unii.Tady,Slovensko a Madarsko,nerad jezdí kvůli cestám.Říká,že venku jsou cesty krásné a upravené.

katka755
19. zář 2008

jaa ty mas dnes termin este ta nechyta?

montinka dakujem no sme take tri baby opustene, a stale len cakame na tatka....
tamarka mala lavy klbik slabsi ale uz je to ok nosili sme vankusik 4tyzdne poviem ti bolo to placu,obe sme plakali je to hrozne tak trapit male babo.v tom vankusiku boli vsite take umele palicky podobali sa tym ktore pouzivaju DR na vies tie drevene a boli dlhe od jedneho kolienka k druhemu ved to tam aj vidno ako je nasiroko.no zaklad ze pomohlo uz som pocula ze aj do pol roka to deti nosili

caruzo19
20. zář 2008

jaa,tak to je velmi slusne
slovenske cesty su naozaj neprekonatelne.no vraj este na ukrajine su horsie 😀

jaa
20. zář 2008

katka.Už mě to chytalo minulý týden.Stahy po 2 min. a pak to zase přešlo.tak pořád čekám.A doufám,že to stihnem,než táta odjede do unie. ☹

caruzo.Jj.Jde to.Hodně toho platíme. 😉 A na Ukrajinu bych ho nepustila i,když má super pojistku. 😀

montinka
21. zář 2008

no katka dufam ze tamy bude mat dobre klbikyona je uz nervozna teraz kolkokrat ked ju balim na siroko. hmmm aj my sme uz same

katka755
21. zář 2008

jaa tak nech sa vam to podari ked si ocko vybavil aj volno,ja som isla stale pred erminom nemas stresy z toho ze sa to taha?
montinka tak my to uz mame dobre nastastie to cudo uz nosit nemusi,aj tvijej malinkej slecne prajem nech to ma ok... 😉

jaa
21. zář 2008

ahoj katka.
To víš,že mám stresy.A hlavně tatík má stresy.Bojí se,že si nás ani neužije. ☹

debra
21. zář 2008

ahojte už som tu dávno nebola...čo máte nové?ja nestíham nič,začala xodiť od sept do práce a už som si ako tak zvykla,najviac sa bojím toho,že ak oxorie malá/už vlastne xorá je,len keď bude mať teploty a kašeľ/kto mi s nou bude?
môj manžel išiel do Francúzska,a ktovie kedy príde zas,ako som spomínala o týždeň ideme na svadbu a on nepríde... 😖

jaa želám ti aby dieťatko,čo sa narodí bolo zdravé a tebe želám bezbolestný/aj keď to asi nejde bez týx bolestí/no ale hlavne želám rýxly pôrod 🙂

greta24
22. zář 2008

Jaa, ved ty uz nadsluhujes 😀 😀 Prajem ti porod bez komplikacii, aby ste boli aj s babatkom zdrave a v poriadku. Nas tata siel rano na vykladku, zatial nema dalsiu robotu, tak dufam, ze mu daju kratku trasu, aby sme mohli ist na otcovu oslavu. Drzte palce !

jaa
22. zář 2008

holky ,díky moc.
Dneska jsem měla špatný monitor a tak nastupuji ve středu do porodnice.Jestli se malá nepřihlásí sama.