Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
31. bře 2010

lENI..vY SI S TĚMI ÚRAZY UŽÍVÁTE...

lenkavano
31. bře 2010

až moc 😉

marti457
31. bře 2010

Marti-jaa, je ten svetr zelený s kapuckou na zip s pruhovanýma rukávama a velkou beruškou? To jsem to vypsala, co? 😀 Jiný jsem tam nenašla, kdyžtak pošli foto 😉
je toon?

lenkavano
31. bře 2010

jé to je krásný svetr 😉

marti457
31. bře 2010

Asi jsem našla i ty rifličky - to je boží, proč nemám taky holčičku?

jaa
31. bře 2010

jj .To jsou oni....ještě mrkni na svetřík... 😉 Bud ráda,že nemáš holku.Mám objednáno za 2400kč a další objednávka za 1400kč ještě čeká...

jaa
31. bře 2010

Tak já nekoukla nahoru...Ty už jsi ho našla... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkavano
31. bře 2010

jaa a na kolik vyjde ten svetřík?

jaa
31. bře 2010

pak mám ještě objednáno z motýlkové kolekce..Rifle a triko.A z domečkové kol...rifle a triko....No haldy....Holky,kdo máte holčičku,mladší,než Nella a měly by jste zájem o tyto krásná kousky,až nich vyrostem,tak mi dejte vědět..Dneska jsem dala malé věci na MMA.Toho bylo... 😲 😝

jaa
31. bře 2010

Leni.svetry a bundy mají drahé,ale krásné.Rifle a triko tak normál.. mrkni na www.next.co.ukMyslím,že bud 17,nebo 19liber.x33kč.Tak kolem 700kč.
http://www.next.co.uk/shopping/girls/youngergir...

lenkavano
31. bře 2010

jaa dík 😉

jaa
31. bře 2010

není zač..jen listuj.. 🙂 .Pak až uvidíš,co mají,tak je to na to ,vzít pušku a vyloupit banku.. 😀 😀 😀 😀 😀

jaa
31. bře 2010

Jdu uspat dítě..Už je ko...

lenkavano
31. bře 2010

jaa tos mě pobavila 😀 😀 😀 😀

jaa
31. bře 2010

Marti,jak jsem koukala na fotky Lukáška,tak on je taky tlustší ,než Nella.. 😲 A,jak mu ty čepky sluší... 😉 Jako holčička..
Jinak už mám představu o té čepce s beruškou.Ale asi počkám,jestli ono zboží bude...Aby pak nebyla čepka bez zbytku věcí... 😅

jaa
31. bře 2010

Leni..je to tak..Já bych objednala celou kolekci..Škudlím na to jako pes,abych mohla objednávat.A už v tom mám i věci na příští jaro..Co, kdyby v další kolekci neměli hezké věci,že?? 😀 😀 😀

lenkavano
31. bře 2010

jaa jo já ted objednávala nějaké věcičky z MMB 😉 ale já to doplnit musím,kdežto ty to máš jak koníček 😉 😀 😀 😀

marti457
31. bře 2010

jaa konečně jsem ti odpověděla, ono když se s tou stránkou nehejbe tak tam nenaskočí zpráva, že někdo ode mne něco chce z bazárku 😒

jaa
1. dub 2010

Leni.když hoky už jsou dost od sebe a tak jsem věci přestala schovávat a dávám vše pryč.. 😉 Takže musím taky dokupovat..

martinamil
1. dub 2010

Marti, a co schovávat pro vnoučata? Za chvilku se výbavička šikne 😉

jaa
1. dub 2010

Marti..Schovávám jen vybrané kousky.nemám to kam dávat ☹ ☹ ☹ Ale fakt ty luxusní kousky mám schované..Ale až po Nelle.Po holkách to dávám pryč..

jaa
1. dub 2010

Mladá má dost času.bych ji přerazila..nejdříe škola a pak zábava..
Jukněte na :zemřelo mi dítě.paní umřel syn asi před měsícem a ted její druhá dcera čeká v 16 mimi...By mě kleplo... 😲 Já bych byla na MD a ona by musela do školy...

martinamil
1. dub 2010

Marti, to známe. Já pořád slyšela od babičky, že na kluky mám dost času, že ona v mých letech..... Všechny to známe. A teď trochu matemetiky. Narodila se 1.1.1937 - 14.2.1954 se jí narodil syn - 30.6.1956 dcera. Kolik že jí bylo? A já v té době byla na VŠ tedy bylo mi okolo 20. 😉 🙂

Tam do toho fóra vůbec nesmím, nezvládla bych to. Máme v červnovkách jednu maminku z tohoto tématu. Klučík zemřel v 5 měsících na leukémii. ☹ 😢 😔

jaa
1. dub 2010

Marti. 😀 😀 😀 😀 Je to ta,co už má nového chlapečka???Asi jo,vid?
Já kluky moc nenaháněla.To oni mě.. 🙂 🙂 🙂 Ale vdávat jsem se chtěla a děti jsem taky chtěla...Ale v 16 ,...to je fakt brzy...tchýně měla mm taky v 17... 😒 Mě mamka ve 20,babička mamku ve 21 a já první v 19...Tak se pořád snižuje...Doufám,že holky to zase začnou zvedat....

martinamil
1. dub 2010

Marti ano, v červnu se jí narodil Martínek.

Mě měla máma v 21 letech a vé době již byla stará, bráchové měli děti v 21 letech a já to protáhlana 32. V 21 letech jsem měla dost jiné zájmy, byla jsem ještě ve škole a dost jsem si to užívala.

jaa
2. dub 2010

Koukám,že se mi včera nepřipsal přízpěvek. ☹
Je fain,že už má nové miminko a jsou rodinka... 😉

katarinka1107
2. dub 2010

pekný deň , a príjemné sviatky 🙂

jaa
3. dub 2010

Ahojky,tak dneska super den.byla jsem s holkama na výletě u místního ZOO muže.On má v kleci lvy,geparda,pštrosy,jeleny,velbloudy aj..Vzal nás dovnitř a mě i do výběhu pro geparda...tak jsem se mu koukala tak z metru do očí... 🙂 holky nadšené,malá též...Výlet asi 4km...super...Zítra si abarví ty tři vejce a bude relax.. 🙂

marti457
3. dub 2010

Tak to jste měly parádní výlet holky 😉 To ses nebála jít k tomu gepardovi? 😲
My máme taťku v Irsku ☹ už se tedy vrací,je zrovna na lodi a plujou do Anglie, ale na Velikonoce nebude doma ☹

jaa
4. dub 2010

´marti.nebála..Ani mě to nenapadlo.. 😀 On je plachý...Pěkně si mě obešel dokola a prohlédnul.. 😀
Irsko mm nemusí.jsou tam úzký cesty a naprd..Taky nebude doma..Ale prý si to zmastil sám..Jinak by byl..