Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

marti457
8. zář 2010

Holky vy se máte 😲 my pořád brečíme a nejhorší je, že brečíme i doma 😝 takový nikdy nebyl 😢 jestli je třeba i nevyspalý nebo já nevím...

katarinka1107
8. zář 2010

@zuzik31 gratulujeeem , teda snaď to našim chlapcom ostane 😉
@marti457 ach jaaj to je mi ľúto, držím palce, nech sa tam Kubíkovi v tej škôlke páči, možno mu je len veľmi smutno za tebou , keď ste boli stále spolu 😨 Prajem pekný večer

lenkavano
10. zář 2010

@marti457 popřej za mě Kubíčkovi vše nej k narozeninkám,hlavně zdravíčko a štěstíčko a at se mu v té školce už začne brzy líbit. 😵 😵 😵

marti457
10. zář 2010

Jéé Leni děkujeme, já mu to vyřídím 😉

lenkavano
10. zář 2010

marti mrkni na fb dala jsem tam foto 😀

lenkavano
10. zář 2010

foto lenči jsem zapoměla napsat 😉

jiitkka
11. zář 2010

ahojky, tak Vás chci pozdravit po dlouhé době. V pondělí jsem byla u doktora a zjistila jsem že čekám kluka, takže to bude Kubíček 😵 Přítel sice moc chtěl malou Patricii, ale i tak měl radost. Hlavně že jsme zdraví!! Jinak já dneska jedu na celý den pryč a Marťas frčí do práce zítra v 15h ... takže se opravdu uvidíme za tento víkend... 😖 Tak hezký víkend přeji 🙂 papa

lenkavano
12. zář 2010

Jíto a ke kterému doktorovi chodíš? 😉 jo a kubíček je dobrá volba jména taky mám jednoho doma 🙂

katarinka1107
12. zář 2010

ahojte maminy, som len nakukla, blahoželám Jitka k bábätku 😉 😉 budeme zase rodiť 😅 😵 , my sme už zase sami po troch týždňoch tatovej dovolenky , ale zvykneme , prajem pekný zbytok nedele 😉 😉 ..... ozaj a čo škôlkári? my zatial ok , snáď to Juráškovi vydrži

marti457
12. zář 2010

Ahojky, Katarinko Kubik už snad bude taky dobrej ve školce - sice ještě kolikrát večer si pobrekne, že nechce do školky, i teď o víkendu spustil, že chce mít delší prázdniny než jen 2 dny 😅 ale přijel nám taťka z Anglie a slíbil Kubikovi, že ho zítra odveze do školky na kole tak se už těší 😉

lenkavano
12. zář 2010

@marti457 neboj Kubík si zvykne hlavně vydrž dětičky dokážou hrát pěkně na city a kolikrát se jim to i daří... 😵 a zátra s tatkou na kole?teda to bude frajer 😎 😎
@katarinka1107 ahojky 🙂 njám dorazí tatka zítra a pojede večer a druhý den nastoupí na volno a pojede ve čtvrtek 😉

jaa
12. zář 2010

Ahojky.Tak nám měl táta přijet po 3 týdnech v pátek,ale jak to bývá,tak se nestíhalo.Je v Hanoveru a tam by si musel půjčit auto,jet do Neuenmarktu 5 hodin a dalších 5 h.domů.To samé zpět v neděli.tak by byl tak vyštavenej,že se to nedá...Tak snad příští týden....

lenkavano
12. zář 2010

@jaa ty jo to je hrůza jak to má manžel komplikovaný....mě by to strašně štvalo,kdybysme se na něj už těšili a on kvůli tomuhle nedorazil...ach jo.jinak Tibor už taky koketuje s myšlenkou na MKD.cargo bude jezdit kauf snad jen do srpna a pak budou jezdit jen lidl.ted končí na kaufu možná nicotrans.a to tam chtěl Tibor jít.

jaa
13. zář 2010

@lenkavano Takže také komplikace... 😒 ☹ Ale jak koukám,tak CSC má ted celkem kšefty.Jsou hodně vidět na silnici.Ale dle toho,co říkal mm,když se bavil s chlapama,tak peníze pořád nic moc.. 😒

lenkavano
13. zář 2010

jaa s pěnězma je to tam ted fajn..my jsme teda spokojený...bere zhruba 28000 což se mi nezdá až tak málo.ještě před třema měsícema to měli stáhlé skoro na půlku....ted vraceli peníze i chlapům na mezinárodkách... 😉

katarinka1107
13. zář 2010

@marti457 tak super, náš Jurko neplakal , lebo ho so mnou vodil tatino , aj ho so mnou vyberal zo škôlky , tak ukázal , že je odvážny 😉 😉 dámy prajem pekný deň

jaa
13. zář 2010

@lenkavano Tak to už vypadá hezky..Ale on mluvil s klukama venku a tudíš asi mezinárodky a ti říkali,že nic moc.Ale na vnitro to jsou moc pěkné peníze. 😉

lenkavano
14. zář 2010

@jaa jj jsou tam změny....ted vraceli peníze i mezinárodce....včera mluvil Tibor v Jičíně s jedním a říkal že už to mají vrácené na původní platy.... 😉 doufám že si to zase nevyberou jinde 😎 😝

jaa
14. zář 2010

@lenkavano Leni tam byl největší problém to,že si ze svého platil poplatky,pokuty ap..A nám to pak na výplatě chybělo..To samé chození výplat na etapy..Byli jsme bez šance na hypotéku.. 😉

jaa
14. zář 2010

@lenkavano Daniel měl u CSc kolem 35-40000kč.Myslíš,že to mají zase zpátky???

lenkavano
15. zář 2010

@jaa měli by mít ,ale zase je tam jedna nevýhoda že pokud udělá řidič jen jeden víkend venku tak mu ho nezaplatěj jedinně dva.

jaa
16. zář 2010

Tak u nás se rozjíždí taky rýma(((Jak to jedna dovalí,tak to pochytáme všechny..Ach jo...Jinak dárečky mám typy,ale nakoupeno nic.Lego a asi tu kuchyn..odrážedlo máme motorku,ale jak už má dlouhé nohy,tak si najíždí na boty.Tak to stojí za prd.A to má tu nejvyšší...
Dneska jsem s ní byla u dr s tou rýmou a dr byla úplně paf z toho,jak Nella mluví...
Včera mi celé dopoledne říkala miláčku a pak ,jak přijel táta na skok domů,tak mu to říkala taky.Miláčku,tatínku...No a,když ho chce popíchnout,tak říká hovno a doprdele. A ještě dodá,že to říkají cikánia,že se to neříká..
Tese vykadila do nočníku a já ji povídám..Jé takovej malej bobík...A ona se tam i vyčůrala a kouká na něj a říká...A smrdí a plave v bazénku,koukej....koupe se... Takže máme o zábavu postaráno...Dnes tu byla ségra.Za 3t rodí a malá ji pořád poslouchá,jak malá žblunká a kope..Dáda chtěla taky a Nella ji odpálkovala:odpal,moje Sárynka.Nellinka sama koupila...

katarinka1107
17. zář 2010

@jaa teda máš doma číslo 😀 😀

jaa
17. zář 2010

@katarinka1107 jj.to mám... 😀

misulee
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik31
18. zář 2010

Katarinka. super, že to Jurko tak zvládá.
Jsem zvědavá, jak to bude u nás po 14 dnech doma. Daneček má oboustranný zánět středního ucha, ve čtvrtek mu je propichovali, chudinkovi. Doktorka nás přesvědčuje o vyndání nosní mandličky, ale po shlédnutí reportáže s tím hošíčkem, co mu to dělali v Brně, se mi do toho nechce. Bojím se. Nemáte některá zkušenosti s trháním nosní mandle?

lenkavano
18. zář 2010

@zuzik31 ahoj Zuzko chudák Daneček já na oboustrané záněty jako dítě trpěla často jednou i příušnice.dosud si to pamatuju.Já bych měla jít s Klárkou taky na nosní mandle a taky se bojím po tom co se stalo malému Matýskovi,ikdyž on to měl teda krční ale to je jedno.ted bych se fakt taky bála.

lenkavano
18. zář 2010

@katarinka1107 Kačenko Jurko je šikulka 🙂

andrejka10
18. zář 2010

Áááááhojte maminky. Zdravím vás po dlllllhej dobe. 😉 Ale priznávam, poctivo chodím čítať, len písať nestíham. 😉

@jaa malá má úžasné nápady. Taký malý čertík je. Aspoň vám stále zlepšuje náladu. 😉

@zuzik31 malému prajem rýchle uzdravenie. Bolesť ušiek je zákerná. 😒 . Zuzik mne samej vyberali nosnú mandľu minimálne 3x. Tá má tendenciu dorásť a môžem ti povedať, že to nič nie je. Ak by mu to pomohlo tak sa nemusíš báť. Trvá to pár sekúnd. A deti to zvládaju v pohode. Samozrejme iná káva sú krčné mandle. Tie mi tiež vyberali a bolestivé to bolo až po zákroku. Riadne by som zvažovala, či by som dala vybrať krčné mandle svojmu dieťaťu, ale nosnú v pohode. 😉

lenkavano
18. zář 2010

@andrejka10 to je dobře,s tou nosní mandlí jsi mě uklidnila. 🙂