Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

marti457
19. led 2011

Tak mě je dobře, ale tchán dole zvrací a byla jsem dneska ráno s Kubikem u doktorky - dostal antibiotika, má zánět průdušek a nabídla nám lázně ☹

krpeska
19. led 2011

@marti457 tak to si opravdu posíláte jeden na druhého malej je astmatik tak jezdí do léčebny skoro každej rok a pomáhá mu to tak ty lázně vem nejni to špatný odpočineš si 🙂 🙂 🙂

lenkavano
19. led 2011

ahoj holky máme tatku na chvíli doma ,možná s ním pojedu odpoledne do Prahy ale nevím.
@marti457 to je mi líto ,průdušky jsou na delší dobu,přeju Kubíkovi at se co nejdříve uzdraví.
@krpeska pak ti písnu včera jsem to nestihla . 😉

marti457
19. led 2011

@krpeska opravdu si to pěkně posíláme 😖 dneska měl můj děda pohřeb, sešla se celá rodina - přijeli z Mostu a z Karlových Varů tak myslím, že to proběhne ještě u nich, že jsem jim to možná hezky předala (ten virus) 😲 snad neeee 😒

hanulik
20. led 2011

Ahoj holky, koukám týden na houby. 😢 Tak ať je líp. 😉
Kolem mě se to teď jen hemží miminkama, kamarádka v po porodila chlapečka, v noci pak jedna koníkovka dvojčátka. 😀

krpeska
21. led 2011

@hanulik tak to je pekna a bohatá uroda 🙂 🙂 My jsme měli včera doma tatku a tet už je zasejc pryč ☹ ☹ ☹ ale jen kousíček na slovensko tak se do zítra vrátí 😉 😉 a bude víkend hurá 😉

skatarina
21. led 2011

@krpeska tak to mas super.Moj manzel este nebol ani doma ☹ ☹ ☹ .V pondelok naklada spiatocku v Rusku a vyklada v Madarsku,tak snad sa zastavi aj doma.Uz nam je veeelmi smutno.Ako pokracuje tehulkovanie?

krpeska
21. led 2011

@skatarina ahojky jojo jde to příští týden jdu do poradny trošku mě začalo tvrdnout bříško ale jinak snad dobrý pěkně kope objednali jsme červenej kočárek tak snad to bude Terinka jinak chudák kluk (Vojtík) bude v červenym 😉 😉 😉 přeju Ti aby se ti zastavil doma co nejdříve Stána naštěstí až takový dálky nejezdí 🙂 🙂

skatarina
21. led 2011

@krpeska a vam uz pohlavie povedali,alebo len dufate? 😉 😉 😉 Snad bude vytuzene dievcatko. 🙂 🙂 🙂

krpeska
21. led 2011

@skatarina řekli nám to na devadesát procent holčička v Liberci na genetice ale na plodovou vodu jsem nemusela všechny testy byli ok 🙂 🙂 🙂 a dvě pani doktorky nezávisle po sobě řekli že to je cácorka taak v to doufáme 😉 😉

skatarina
22. led 2011

@krpeska tak drzim palce,hlavne nech je vsetko ok 😉 😉 😉

krpeska
22. led 2011

@skatarina děkujeme ttatku už máme doma tak jsem spokojená 🙂 🙂 🙂

krpeska
24. led 2011

ahoj holky tak co je novýho my už jsme zase sami ☹ ☹ ☹ ☹

balisek
24. led 2011

Ahoj holky,to jsem ráda, že v tom nejsme s Tomáškem sami,na mě padá splín poslední dobou častěji a častěji,čím dýl jsem doma,tím víc přemýšlím o kravinách:(Tak se k vám s Tomíkem přidáme,aspon nám to bude rychleji utíkat🙂

balisek
24. led 2011

Holky,nevíte kolik může dr.vzít 1,5 letému dítátku krve?byli jsme na odběrech na imunologii a na alergologii a malému vzali tři velký zkumavky, to mi tedy přišlo až moc:(

lenkavano
24. led 2011

ahoj holky 🙂
@balisek vítej 🙂 kolik můžou dítěti odebrat krve nevím ,ale tři zkumavky jsou opravdu dost.
jinak my máme tatku doma a až do 4.unora.tak snad bude vše ok. 😉 a nebude mu brzy chybět volant 😝 😀

lenkavano
24. led 2011

@krpeska co bříško pořád tvrdne?

balisek
24. led 2011

Ahoj Leni, tak to jsi mě neutěšila🙂 koukám na tvoje dětičky a teda,máte jich opravdu hooodně🙂 jakto zvládáš v podstatě jsi na ně sama,my máme doma jedno,přemýšlíme o druhém,ale já se čoveče bojím,že to nedám,a když to vidím u tebe,tak si říkám,že se to asi dá:D

lenkavano
24. led 2011

@balisek určitě to dáš neboj a Tomíkovi určitě dopřej ještě brášku nebo sestřičku bude jednou rád 🙂 jinak co se týče té krve vážně nevím,třeba je to ale normální.pozeptám se ti ještě. 🙂 a byli to velké zkumavky?

krpeska
24. led 2011

@lenkavano ahojky jojo tvrdne ale né zas moc zítra jdu do poradny a na test cukrovky tak mě čeká takovej sladkej hnus už se těším 😖 😖 😖 ty se máš vy máte vlastně dovču vid 🙂 🙂
@balisek ahoj pokud jste byli na alergologii je to normální mates je astmatik alergik a takové to testy mu dělali hodně brzo je to nepříjemné já vím ☹ a miminka se neboj koukej na mě věkovej rozdíl mezi dětma taky velikej 😉 😉 😉 😉 a na mimi se už strašně těším 🙂 🙂

28jaja28
24. led 2011

@krpeska ahoj,,,a ty si nemožeš do tewj glukozy na tom teste na cukrovku,naliat citronovu šťavu???ja ked som sa tam objednavala,hned mi to sestrička kazala doniesť,,,a možem povedať vypila som to na ex,vobec to nebolo tak hnusne ako som čakala,,a iste by aj bolo samostane 😉

lenkavano
24. led 2011

@krpeska jj to ladký liguére je hnus já to musela vyexovat abych to polkla.to si dáš teda. 😉

lenkavano
24. led 2011

@28jaja28 mě to teda vadilo dost.ale s citronovou štávou by to bylo snesitelnější si myslím.

krpeska
24. led 2011

@28jaja28 asi ne nevím u nás to nejde copak oto já to vypiju brrrrr ale co my vadí je že od půlnoci nesmím nic jíst a pít a to pití my vadí nejvíc ☹ ☹

balisek
24. led 2011

Ty jo holky, tak jste mi udělali malinko radost, my máme zase pořád ucpanej nos, tak násposlala dr. sem,jestli nezjistí nějakou alergii..Teda pořád ne,jen v noci,jak malej zalehne, tak se mu ucpe:( Já bych mimi moc chtěla,jenže jsem rodila císařem, takže mám ještě podle dr. chvilinku počkat,ještě alespon po létě, tak po létě bychom do toho snad praštili🙂 a kdepak jezdí ty vaši chlapíci??

lenkavano
24. led 2011

@krpeska vem si něco dobrého do kabelky a pak se hned najez. 🙂 mě bylo pak i slabo už.

lenkavano
24. led 2011

@balisek taky jsem musela po CS čekat doporučují půl roku .mám za sebou dva.už bych ani nemohla mít další,což by už stejně nebylo ani v plánu a navíc ted už to ani nejde. 😉 už se těším až tu s tebou budeme prožívat těhulkování jako ted s krpeskou 🙂

28jaja28
24. led 2011

@lenkavano no ja som raz bola na toto vyšetrenie ako mlada,ešte nie tehu a bolo mi s toho fest zle preto som sa toho bala ale ked mi sestrička povedala o tom citrone tešila som sa a fakt to ani neviem že som sladke pila...
@krpeska -čo ja viem ved nas tam bolo zo desat na toto vyšetrenie v čakarni,tak niektore baby mali vodu tam a sestrička im nič nepovedala na to že ked im je ozaj nevolno maju si radšej hlt dať akoby mali odpadnut,lebo že aj to sa im tam stalo🙂)

krpeska
24. led 2011

@lenkavano já ti zítra písnu když to přežiju 😉 😉 😉
@balisek pak se nám to bude krásně radit 🙂 🙂 🙂 ten můj jezdí u nás pro Johnson takže anglii rakousko holansko německo belgii polsko prostě EU 🙂 🙂 🙂

matusaci
24. led 2011

ahoj maminky tak tatinek nam dnes odjel a ja zustala s malym zase sama a by toho nebylo malo zitra se bude malovat a delat obyvak tak to bude bordelu vcera se navic privezla nova stena a ve stedu mi privezou novou lednici tak vse z chodbicky se musi dat na stranu aby tam tu lednici dostaly no hruza....