Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

lenkavano
23. říj 2009

ahojky jola a máte ten gel na zoubky?držím pěsti abyste to brzy překonali.chudáček Leontýnka.

marti457
23. říj 2009

Díky Jola, máte další hlásek 😉
My taky natíráme zoubky gelem, vždycky když kňourá a je protiva natřu mu dásně a je to hned lepší 🙂 už aby měl všechny zoubky jako Kubik, jenže tomu lezly krásně bez problému a ani nevím kdy mu vylezly poslední 😎

lenkavano
23. říj 2009

nám taky gel zabíral.ale my ho měli jen na stoličky a to už muselo být ,u 3dětí jsem nevěděla že lezou a u Leničky taky zatím v poho.no raději to zatukám tuk,tuk. 😉 😀

jankabambulka
23. říj 2009

ahojte
nemám moc chutí písať, s miškom sme včera boli na kontrolu na predčasne narodeneckom a očnom . uteká mu očko a mal by nosiť okulky, no on je maličký a uplatiť ho nemôžem: že daj si okulky a dám ti cukrík. on je krátka ešte malý . mali ho operovať ešte v roku, potom povedali , že to ešte má čas, o 3m sme išli na kontrolu a už mal diotrie a tak nám povedali , že na operáciu je už nekoro lebo má diotrie.. ku..vy hnusné/ prepáčte za výraz/ ke´d sme sa vtedy pýtali či treba niečo zapltiťi teda sponzorské tak tvdili že nie a načo ... ved sauvidí neskôr a teraz bol opäť po 3m na kontrole a musíme súrne na operáciu , očko sa prestalo vyvíjať tak ako treba... no povecte nemohli povedať, že to sponzorské chcú väčšie ale tak?? do p..e veď zrak je to najdôležitejšie na svete!! veĎ ke´D nemáš ruku -hmat, al evidíš či nenabúraš do stromu, vidíš deti rásť.. ked nemáš chuť?? no ale vidíš čo ješ... ja chápem , že každý receptor je dôležitý ale myslím že zrak najviac aj keby som nemala toľko € koľko by chceli ale zohnala by som aj s pod čiernej zeeme.
sú to svine hrubého kalibru...
prepáčte , že píšem tak ostro. a keby bol aspoň chlap doma, možno by som to niesla statočnejšie ale takto..

jankabambulka
23. říj 2009

jááj a hlas na rozkošných tanečníkov - ľudovkárov 😵 😵 😵 som poslala 2x jeden krát z mojho PC a jeden krát s chlapovho
držíme päste- koľko pästí -toľko štestí

marti457
23. říj 2009

Janka je mi líto co prožíváte, snad bude malý Miško v pořádku ☹
Držím všechny pěstě....

lenkavano
23. říj 2009

ach jo Janka to je mi hrozně líto.vůbec nevím co ti na to říct,kor když člověk ví,že mohlo být vše jinak.bud silná.taky máme plno podobných zkušeností s doktory .držím vám palečky aby operace dopadla dobře.ona dopadne uvidíš.myslím na vás.

lenkavano
23. říj 2009

Joli poslala jsem opět hlas 🙂

katarinka1107
24. říj 2009

ahojte 🙂 Tak som tu po nejakom case , Marti blahozelam k zubceku 😀 🙂 . Joli, aka je kraasna mala Jolka 😉 Ma hlas aj od nas. Janka, teda sa ti necudujem , ze pises tak ako si pisala, toto by vedelo nas... aj mna . Ako to takto mozu v podstate odbit 😠 😠 😠 .Ja vzdy vravim ,ze snad lekari vedie co robia, ale po takomto prispevku , ej veruze neviem . A ako vzdy to byva, ked sa nieco vy.. si doma na to sama, to sme tu uz s babulkami rozoberali, drzim palceky, snad sa to nejako da este naporiaok a Misko bude v poriadku a ocko bude ok

lenkavano
24. říj 2009

Joli máš další hlásek pro Jolanku 😉

jaa
24. říj 2009

Tak náš tatík vyfasoval dneska v Německu pokutu. 😠 😠 😠 Hlavně,že mu říkám.jezdi dle předpisů 😠 Vyjely mu přestupky za jeden den a on kůn musel letět skoro 100...Prý se ho ptali,jestli si hraje na Shumachera,či na jiného závodníka...Tak to měl za 250 E.Blb jeden. 😠 To jsem zvědavá,jak se bude tvářit na účet,až mu to odečtou...to se půjdem napást.. 😠

marti457
25. říj 2009

Tak to je pěkný Jaa ☹
To náš tatík jel včera do Teplic na fotbal a dorazil před chvilkou 😠 😠 😠 prý se to nějak zvrtlo 😲 bych ho přerazila 😔

lenkavano
25. říj 2009

ahoj holky 🙂
jaa to je teda pech.My byli včera v Boleslavi a cestou domů nás zastavili dopraváci.no a manža najednou zjistil,že má doklady v kamazu.holky já se modlila,už mě napadaly myšlenky,že co budeme dělat,když přijde o papíry.tak hned vyběhl z auta a hned jim hlásil,že má doklady v kamionu a že jestli mu je seberou,tak je bez práce.byli jsme pěkně vyklepaný,manžovi ani nešel nasadit ten náhubek na tester na alkohol tak jim ještě říkal at mu to nasaděj,no síla.naštěstí to byli mladí kluci,pořád se chechtali,jak může kamionák jezdit bez dokladů a pustili ho.holky já nevím co bysme dělali.
marti teda to byl pěkně dlouhej fotbal 😉 ach ty chlapi 😝

jola2
25. říj 2009

čauvec holky tak Lea dostala své první Antibiotika 😒 😝 . Uplně ztratila hlásek no naštěstí už zkončily ty horečky.

jankababulka:To je teda hrozné jsou to teda ku.vy!!! Chudák Miško! A to oni už mu tu operaci teda už neudělají???

marti457:jj člověk si plánuje jak dojede taťka z cest jak budem zpolu a co se vše udělá atd... a nakonec si to ti chlapi užijí po svém!! To by mě taky hodně vytočilo 😠 . A jak se znám tak by u nás byla i tichá 😀

jaa:to je teda smůla s tou pokutou! Já jsem si v týdnu stoupla na místo vyhrazené pro policii (jsem si nevšimla) no a samo že přišel policajt a začal rozumovat 😒 . Naštěstí jsem ho oslnila svou ženskou krásou a chytrostí 😀 😀 😀 tak to bylo bez pokuty 😉 .

Jo holky mooooooc děkuji za hlásky 😉

dana24
25. říj 2009

Ahojky...

Tak jsme zase sami,táta nám odjel zase na 17 dní...Nakonec místo ve čtvrtek dorazil domů v pátek navečer,potom mu volal táta kterej jezdí u stejný firmy jako on a musel se otočit a jet pro něj,protože se mu rozbilo auto..Tak jsme se doopravdy užili...Tady u tý firmy je výhoda,že bez řečí platí pokuty...Aspoň něco...

Jaa,tak to je pěkně na h....já mu taky pořád hustím do hlavy ať jezdí jak má.Jestli je to platný to nevím...

Leni,nám se to s těma papírama stalo už několikrát a nakonec to vždy prošlo..Asi jsme měli štěstí na dobrý...

Joly2 To je jasný,ženský to maj lehčí..Já jsem musela s malým na plavání a jaksi zapoměla, si že nemáme technickou..Ukecala jsem jen na 200..Naštěstí to byli takový dva sympaťáci... 😉

marti457
25. říj 2009

Jola u nás je taky tichá d. 🤐 se může omlouvat jak chce 😝 😀

marti457
26. říj 2009

Ahojky, Martimil vám jde hlasovat každý den 🙂 jsem zjistila, včera jsem hlasovala, dneska - to je dobře, vždy když vzpomenu tak pošlu hlas 🙂
Jola vám bohužel po 3 dnech budu hlasovat 😉

martinamil
26. říj 2009

Marti (Jaa), 100km/h na dálnici nebo na bundesce? Aleš teď dovezl 350€. Jel sice "jen" 90, ale na bundesce ☹ a minulý měsíc ještě 250€ za nečitelný štítek tachografu. Takže když se daří, tak se daří.

Marti, musíme si hold zvykat. Ono se to těm tatínkům občas zvrtne a nic s tím neuděláme.

Jolo, už antibiotika? To je mi moc líto, tak ať je jí brzy lépe

My máme tatínka do středy okolo komína. Ve středu odjíždí do Itálie a vrátí se až v pondělí nebo úterý. Tedy zase víkend. A dnes jím odnesl na firmu oficiální oznámení rodičáku od 1.1.2010, takže už to mají i černé na bílém 😉 😀

dana24
26. říj 2009

No jo,oni si to ty chlapi asi musí vynahradit,tím jak jsou pořád pryč..Můj šel před měsícem..Prý ve dvanáct jsem doma,dýl nepřijdu...No a přišel až ráno a ještě nalitej jak pumpa...Druhej den jsme slavili malýho narozky a on pořád hekal jak je mu zle...To jsem myslela,že ho asi zabiju.. 😖

Martinamil,tak to je dobře..Aspoň už nemůže couvnout 🙂 😉

jola2
26. říj 2009

Martinamil:tak to je super a ty vyrážíš co? uplně závidím já si teď doma připadnu jak domorodec 😀 . A když někam vyrazím tak mi připadne že na mě každej kouká co to pustili ven za zvíře 😀 . No chci taky něco zkusit aspoň na jeden den v týdnu aspoň vypadnout na chvíli z domu a odreagovat se od denních starostí (tchýně bude teď doma tak toho využiju 😉 )

dana24:to já se pak po tají směju jak mu je na druhý den špatně 😀 . A naschvál musíme dělat práci která by nepočkala (která je hodně hlučná aby hezky hlavička bolela). No jsem škodolibec 😀

marti457:to udobřování je stejně nejhezčí 😀 😵 a ještě jak chodí jak oukropek a ví že udělal chybu 😀.

U nás vše stejný akorád Jola začíná taky nějak chraptět a kuckat 😒 no uvidíme co se z toho vyvine 😕

katarinka1107
26. říj 2009

ahoj 🙂 🙂 tak joli ja suhlasim s tymi pracami, po opici 😀 😀 nech fici za kazdu cenu manzelik.Toto vyuzivam aj ja 😀 Marti(mil)dufam , ze na nas najsdes trosku casu aj ako pracujuca sila 😀

jaa
26. říj 2009

Na jaké silnici ho chytli to nevím...Snad na dálnici.Ještě jel z kopce,tak to pustil,aby stíhal vykládku..Stejně ji nestihl.. 😠 Tak by mu to mohli proplatit...Když mu to dali tak na těsno,ne?? 😅

lenkavano
26. říj 2009

jaa je málo firem které se za řidiče postaví a přeju vám aby se zachovali férově.

martinamil
27. říj 2009

Marti (Jaa), Aleš jezdí na dálnici 90km/h normál a Němci s tím většinou problém nemají.

A k tomu makání po opici se přikláním a ještě natruc vybírám hodně složité a hlučné práce. Taky jsem škodolibá 😉

lenkavano
27. říj 2009

ahoj holky 🙂
jaa tys to proplacení asi myslela spíš v ironii podle smajlíka vid?
holky nemůžu se k vám přidat do klubu mstivých žen 😀 manža nikam nechodí,spíš popijeme doma. 😉

katarinka1107
27. říj 2009

Ahojte 🙂 lenkavo klub mstivych zen 😀 😀 😀 to sme si ale dali temicku 😀

lenkavano
27. říj 2009

katarinka vid? 😉 taky se mstíš?já se mstím jen takovýma prkotinkama za prkotinky.ale jsem spíše vyčůraná.manža za mě povětšinou vaří když je doma,protože mě už néééébaví pořád stát u sporáku 😀 😀

lenkavano
27. říj 2009

Joli máte od nás další hlásek 😉

katarinka1107
27. říj 2009

lenkavo jasne , napriklad vtedy , ked ma poopicny stav, ja musim vysavat a podobne akcie 😀 😀

lenkavano
27. říj 2009

katarinka a to luxuješ i pod skříněmi a ve všech špehýrkách a hlavně strááášně dlouho,že? 😀 😀
jinak malá má teplotu 38 a Kubíka rozbolel zub ☹