Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

lucisa
24. led 2010

čau, holky, asi fakt něco řádí, protože naše mladší začala v pátek večer kolem 8 zvracet a do půlnoci to udělala 5x, pak chvilku klid a ráno kolem šesté znovu, naposledy v 8 ráno. to ranní zvracení už bylo asi i z toho, jak byl ten žaludek hotový a ona celou noc, co začala zvracet, nepila, protože jí všechno natáhlo, tak ráno už měla velkou žízeň a já ji neuhlídala a ona se najednou napila hodně. pak se to pomalu zklidňovalo. v noci teplotu max. 37,8, v sobotu jen lehce zvýšená nad 37, celý den ležela, pak se polořídko vykadila a večer už zblajzla i pár piškotků.
dneska už je ok.
já jsem po předešlé noci a dni vyřízená, vůbec jsme s manžou nespali, střídali jsem se v hlídání, aby se malá neudusila zvratkami, takže celkem peklo. a to jsem ráda, že v pátek přijel. naplánovala jsem mu vymalování ložnice, takže já včera s malou polehávala a on chudák všechno odedřel. já mám totiž taky virózu a do toho včera ještě zánět spojivek. proto se teď moc nehlásím, jsem celkem ko.

taky jsem měla strach, jestli to nebudou rotaviry, holky je měly před 3/4 rokem a vzhledem k mému těhu jsem byla dost vyděšená, naštěstí to byla jen nějakájednodenní střevní chřipajzna, se kterou nás bojuje víc.....

adelinka
24. led 2010

ahojky holky
tak ja byla s klukama na vik u mamky
v sobotu jsem byla s muzikem na plese a dosla ve 3h.ale to rano desne 😝
dneska mela babicka 80 tak byla oslava...

jola2
24. led 2010

ahoj holky tak tady hodně nemocinkujete 😒 Tak přeji všem brzké uzdraveníčko 😉
lucisa:to máš hodného manžele ten můj by to nějak vymluvil že by se to dělalo až by jsme byli všichni fit (hl. já)

Holky co dáváte chlapům za top jídlo které vydrží?

martinamil
24. led 2010

Jolo, u nás jsou to "rozstřílené" španělské ptáčky, které se dobře ohřívají a pak zelnice. Ta se cestou dobře rozleží 😉

kaliska
24. led 2010

Já zavařuju maso,lepší je do malých sklenic,to je akorád jedna porce,zavařené vydrží hodně dlouho 😉

zuzik31
24. led 2010

jola: já taky zavařuju, polívky, masa, omáčky, všechno, co jde.

zuzik31
24. led 2010

přidala jsem foltečky dětí v čepičkách od marti 😉

lenkavano
25. led 2010

ahoj holky 😉 zuzi jo tak to já nevím kdy je do albíčka dám ,rozbil se nám foták ,takže jsme zase bez něj.taky jsem marti slíbila že se vyfotíme.ach jo.

zuzik31
25. led 2010

Leni: můžu s zeptat, kam Kubíka v neděli posíláš?

hanulik
25. led 2010

Ahoj holky, tak co dětičky, už je to lepší? 😉

Já taky dělám manžovi s sebou omáčky, polívky, občas upeču bábovku. Případně si s sebou vozí syrový naložený maso, co si prostě pak na pánvičce osmaží.

adelinka
25. led 2010

ahojky
tak ja jsem odvezla rano tatku do prace a pak jela koupit zabranu na poslel aby petan nepadal 😀 maji je v lidlu v akci za 499

tax muj si veme max jidlo z nedele co ji v po.nebo utery..jinak treba konzervu ale vse si kupuje treba v nemecku a podle toho kde stoji..nekde je v parkovnem i jidlo..rikal ze si radej neco koupi nez skladovat v aute ze v nemecku je to levnejsi nez tady..

jaa
25. led 2010

Tak náš táta si sebou vozí hotové jídlo+si koupí v D.Ted měl sebou ještě bábovku,vánočku a štrůdl. 😉 Masovou rolku,svíčkovou,znojemskou a konzervy.
A je to tam fakt levnější a moc dobrý.jak jsem pro něj jela,tak jsme koupili karbanátky,okurky a housky.A bylo to moooc dobrý...a levný..

marti457
25. led 2010

Ahoj holky, tak já dneska večer jedu s MM do Německa - plánovali jsme tam jet na nákupy, a když jede jen na otočku - zítra jsme doma tak jsem rozdala děti a jedu taky 😵 moc se těším 🙂 Kubik mě teď poslední dobou zlobí, je protivnej a neposlouchá tak si od těch našich prcků odfrknu 😅

lenkavano
25. led 2010

ahoj holky 😉
tak dne s jsme byli opět na převazu,ale tentokrát malá strašně brečela ,měla naschlý fáč na nártu,tak to strhávali.naštěstí byl s námi tataka ,tak jsem čekala venku ,ale bylo to hrozný,ručičku už má ale skoro zhojenou,ale ta nožička,za tři dny nás čeká zase převaz. ☹
marti teda ty se máš ,to já pojedu asi až v důchodu 😀 😀 😝
zuzko Kuba jezdí na týden do speciální logo školky a spí tam na internátě.v pátek pro něho jezdíme ☹

zuzik31
25. led 2010

Marti: Závidím ti, taky bych nejradši na chvilku vycestovala, ale bohužel nemá kdo hlídat.

adelinka
25. led 2010

je marti...je hned bych jela 😵

leni..bobecek malej 😔

lucisa
25. led 2010

leni, a to Kubík ve svém věku zvládá? to je fakt šikovný, neřeknu 1-2x, ale každý týden, to je fakt hrdina, že ho obdivuju.....

já manžovi zavařuju maso, to vydrží nejdýl, jinak si nakoupí zásoby čínských polévek, pár hotovek, navíc on miluje sladké, takže po cestě ďube piškotky, oplatky, nebo napeču nějakou suchou buchtu, bábovku, která vydrží dýl. jinak on je šikulka, dokáže si kdeco jednoduchého uvařit, občas si něco koupí atd.

a když přijede, tak mu to jeho "strádání" zpestříme něčím fajnovějším, řízečky, karboše, zapékané věci má rád, knedlo vepřo zelo, bramborové knedlíčky, gulášek, bramboráky atd. atd., jak si vzpomene....

hanulik
25. led 2010

Leni, až mi ukápla slzička. Pamatuju si, jaký to je (mamka mi polila horkou polívkou celý záda). A když si na to vzpomenu, jak se mi všechno přilepovalo a pak se to strhávalo. 😲 😢 😢 Hlavně ať se vám to brzy zahojí.

lenkavano
26. led 2010

ahoj holky 😉
tak dnes byla noc zase nicmoc,Lenička brečela asi půl hodiny,do toho se vztekala no hrůza.nespím asi od pěti.
Luci Kubík to zvládá líp jak já,měl krušných prvních 14dnů co tam nastoupil ale pak v pohodě.omotal si tam učitelky kolem prstu,je mazel 😉 😀 ted je ale od 20.prosince doma,tak mám obavy aby to nebylo jak od začátku.
Hani polévka na zádech to muselo být strašný,musela sis hodně vytrpět,vid 😒 a mamka musela taky pěkně trpět,když věděla jak trpíš ty.no hrůza. 😖

mamiinka
26. led 2010

ahojik vskaz pro mamiinku jsem na lodi a ty pořád nikde tak až tito vyjde tak napiš ju 🙂 🙂 🙂

adricc
26. led 2010

ahoj holky tak dnes jindra odjel ale rano se vraci a jede az ve ctvrtek 🙂 zejtra do skolky nejedeme rano kvuli tem mrazum nechci kvuli adamkovi lenko proc ti kubik odjizdi kazej tejden to musi bejt pro vas hrozny ☹

marti457
26. led 2010

Ahoj holky, jsem doma z výletu - a jak ráda jsem už doma 😅 stačilo a chlapi obdivuji, že to vydržej, já jsem celá dřevěná, hlava mi třeští, jdu honem do postele. Jen jsem se vám přihlásila 😀

zuzik31
27. led 2010

Ahoj holky,
tak manža mi dneska volal, že mu zamrzla nafta v bufiku, že ši nemůže topit. Je teď b Berouně a prý tam měli -22. Takže chudák celou noc klepal kosu. ☹ Tak počítám s tím, že nám lehne.
Leni: to musí být hrozným, takhle malýho Kubíka posílat pryč. To nevím, jestli bych to zvládla, ale zase když mu to pomůže, proč ne.. To je jako nějaká speciální školka, kde je učí mluvit nebo obyčejná s rozšířenou logopedickou výukou?
Holky, dala jsem se na dietu, už po několikáté, ale snad vydržím, tak držte pěstičky, ať to zvládnu. Není to žádné hladovění, tak snad bych mohla 😉

adelinka
27. led 2010

ahojky
zuzik..jezis chudak manza..jinak ja drzim diety uz od osme tridy..ted vypadam strasne a taky jsem se dala na dietku..teda spis na zdrave jidelka a cvico..

lenkavano
27. led 2010

zuzko právě že to máme daleko tak tam musí zůstávat přes týden ☹
dzej ahoj jo Kuba ještě od vánoc do školky nenastoupil ,v neděli jsme ho vezli,ale vrátili jsme se.mluvila jsem včera s ředitelkou a v neděli ho tam musíme už odvézt ,protože bude mít ve čtvrtek zápis 😉

jola2
27. led 2010

čau čau holky tak koukám že jsem vám minule psala příspěvek a nějak se nepřipsal 😠 😀

S tím zavařeným masem jste šikulky . Já jsem to jednou dělala s mamkou (půl prasete) a všechno jsme to museli vyhodit bo se to zkazilo 😒 . Dáváte norm. do sklenic a zavařujete v hrnci???

zuzik:tak mi pár kilo přihoď hl. do koz 😀 mám je teď jak antiperle pod kobercem 😀

jaa
27. led 2010

ahojky.
tak jsem si zkusila po 25 letech,co je to opravdová migréna ☹ ☹ ☹ Takovou bolest hlavy jsem snad ještě neměla.ráno jsem se s tím už vzbudila.Tři hodiny hrůza.Zle od žaludku.....fuj tajbl.Hlava je už lepší.jen cítím tlak ,jako ,když mi narostl mozek.. 😅 😅 😅 A děsně se mi motá.....

marti457
27. led 2010

Ahoj holky, taky bych potřebovala nějaký prsa do podprdy 😀

Jaa tak ať se z toho dneska vyspíš a zítra Ti je už dobře 😉

Zuzik no chudák manža 😕 , mě v autě byla v noci zima, i když jsme si topili 😝

kaliska
27. led 2010

Jolo,zavařuju do ormálních sklenic,ale je třeba použít víčko s červenou gumičkou,ty jsou na maso.Já tomu moc nevěřím,dýl jak měsíc bych to neskladovala.Půlka praste..taková škoda 😒
Tady se rozdávají prsa? bych taky potřebovala,každý má ze mě srandu,z čeho vlastně kojím 😀
Náš taťka už je skoro dva týdny pryč...to zase bude trvat,než si na to zvyknu,za ty čtyři měsíce co byl doma jsme zavedli jiný režim,teď zase zpátky ten starý 🙄 to je blázinec 😅

lucisa
27. led 2010

Joly, jak píše kaliska, hlavně víčko s červenou gumičkou.
A já manžovi zavařuju po troškách, max. 3-4 sklenice sedmičky (0,7 l), do největšího hrnce, co mám (pro takové množství je zbytečný klasický velký zavařovací, který si na ovoce půjčuju od mamky) dám na dno podložku, aby sklenice nestály přímo na dně (já mám kovovou podložku, která se používá na hrnce jako struhadlo, ale stačí cokoliv jiného), postavím sklenice s masem, plním je tak do 3/4 (syrové, dávám jen sůl, od oka, kolik bych dala, kdybych pekla v troubě), vody dám tak, aby dosahovala do poloviny sklenic, přikryju poklicí a když to přijde k varu, tak ztlumím a v mírném varu zavařuju tak dvě hoďky. a zatím to drží, všechno v poho, manža je spokojený. jen mi říkal, abych to začala dávat i do menších sklenic, že když to otevře, pak se tím masem cpe 2 dny 😀 ,teď v zimě no problem, ale v létě by to asi bylo horší. 😉