Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
15. pro 2009

Holky,stěhujem se o 7km dál. 🙂 Dneska tu byla realitka...Mě se to tu nechce vůbec opustit... ☹ ☹ ☹

lenkavano
15. pro 2009

jaa a cože se stěhujete?proč když se ti nechce?

lenkavano
16. pro 2009

ahoj holky 🙂
Jaa tak jak to s tebou vypadá?ještě je ti smutno? ☹

lenkavano
16. pro 2009

holky kde jste? 😉

jaa
16. pro 2009

Leni.Je mi smutno.16 let jsme si to tu velebili a ted se mám stěhovat... ☹ ☹ ☹ S tím se srovnám,až budu ve svém domečku.Ach jo.Tady je málo místa a jinak,než prodat byt,by to prostě nešlo.Pak se prodá ještě babičky a budem schánět domek....

lenkavano
16. pro 2009

jaa zase je fakt že když je to větší tak je to lepší.my bysme taky potřebovali o jednu místnost navíc.

jaa
16. pro 2009

já jen doufám,že dýl,jak rok tam nebudem... 😒 ☹

lenkavano
16. pro 2009

a to se stěhujete do města?nebo kde vlastně bydlíte,jestli se můžu zeptat.

katarinka1107
17. pro 2009

ahoj babulky 😉 Jurkovi to preslo, bola to viroza len , Jaa to stahovanie, to tu snad sucitime vsetky s tebou,Pekny den , idem nieco robit 😝

hanulik
17. pro 2009

Ahoj holky, my jsme přímo ve městě a docela těžko se mi odtud bude stěhovat. Pozemek máme na vesnici cca 18 km od města. Ale zas to není tak moc daleko. S autem to zvládneme.
Teď bychom taky potřebovali ještě jednu místnosti, ale jsem rádi i za tohle. Dřív jsme žili u tchýně, nakonec jsme měli na vybranou, buď se odstěhovat nebo se rozejít. Dneska si říkám, že je všechno lepší než žít u ní. Byť ve vlastním patře.

Kat, to je dobře, že už je líp. Tyhle zimy, to je prostě brrr.

Dneska si Staník asi poprvý osahal sníh. A hned si za mnou s brekem byl otřít ručičku. Když ono to tak studilo. 😀 Ale z dětí na bobech byl nadšený.

lenkavano
17. pro 2009

ahoj holky 😉

marti457
20. pro 2009

Ahojky, tak jak blázníte před Vánocema? Já na to prdím, mám pár druhů cukroví a když jsem udělala ÚKLID, TAK TO TU ZA CHVILKU VYPADALO STEJNĚ. tAK AŽ O ŠTĚD RÝ DEN 😀 Jé teď koukám jak píšu, dere se tu na mě Lukášek a vždycky mi něco zmáčkne na klávesnici 😝

katarinka1107
20. pro 2009

halo halo marti z toho si nic nerob, ja ked upracem o chvilku je to tak , ako keby som ani nic nerobila 😝 😝 , A vianoce o 4dni, mate manzelikov uz doma?

marti457
20. pro 2009

Manžílka mám skoro pořád doma. Jezdí jen Německo, teď byl ve dvou ve Švýcarsku tak je vždycky jen dva dny pryč 😉

martinamil
20. pro 2009

Ahojky holky, jdu vás rychle pozdravit. Od pondělka jsem už doma, ale jdeme plavat. Od úterý budu konečně chystat Vánoce. Dárky mám už všechny, ale cukroví žádné. To musím někde koupit, protože upéci nestihnu. Aleš snad zítra ve Finsku naloží a pojede domů, tak snad 24. dopoledne bude doma.

Mějte se všechny dobře a nezapomeňte, že Vánoce jsou svátky klidu, tedy žádný stres!!! 😉 🙂 😀

lenkavano
20. pro 2009

ahoj holky v mých silách opravdu není vygruntovat,prostě to nejde 😝 😝
martinamil držím pěsti aby vám tatka dorazil na štědrý den,má to ještě dálku.já mám tatku doma asi 2hodiny a jede až 25 večer. 🙂

hanulik
21. pro 2009

Ahoj holky, mě manža včera večer odjel směr Německo, ale co je horší, nemá ještě zpátečku, tak snad se nám do Vánoc vrátí. A pak má naštěstí dovču, snad si se trošku užijeme.

Marti, tak ať to stihne. Pěkná štreka. 😉

Jinak jsem taky začala bláznit s cukrovím a dneska večer budeme ještě dělat se Staníkem perníčky. To bude. 😅

caruzo19
21. pro 2009

ahojte dievcence 🙂
obcas nakuknem,ale pisat moc nestiham
nas tata dal vypoved,islo to vo firme dole vodou,sme sa modlili kazdy mesiac aby mal aspon 10000km najzdenych,furt bol prec a bohvieake peniaze domov nenosil,tak teraz zacina v novej firme,kazdy vikend doma,niekedy az cez tyzden sa mu podari prist domov prespat a osprchovat sa.hlavne ho viac vidime,jazdi len sk,at a hu zatial,take kratke tocky,denne aj 2x ide okolo domu,tak keby sa nieco stalo,pride domov skor nez za tyzden.mame slubene ze na sviatky je doma,tak dufam 🙂

inak veronka sladnke dieta,spokojnucka,sama sa zabavi,priazen sestry preziva zatial bez viditelnej ujmy,aj napiect sa mi pri tych dvoch podarilo tento rok,par spalenych kolackov predsa k vianociam patri 😀
take ze upratovat,to nerobim,bordel v byte=stastny dite 😀 snad sa nam podari aspon 24. nejak ten byt skulturnit.

vsetkym prajem krasne sviatky a tatinkov pri stedrovecernom stole 🙂

jaa
21. pro 2009

Ahojky.
tak my jsme už přestěhovaní.... 😕 😕 😕 Konečně...Fuuuuj.
Už pokukuju a vybírám nábytek do domečku....Koupelnu,kuchyn a ložnici už mám...Jen počkat,až se to tu prodá a honem schuánět domeček... 😉

Holky...hezké vánoce....!!!!!!!

lenkavano
21. pro 2009

ahoj holky též vám přeju krásné vánoce a hlavně štěstí do nového roku,at chlapi jezdí bez problémů a bez nehod,já kdybych neměla děti tak se na svátky vykašlu,přestalo nám to nějak klapat,ALE VÁM PŘEJU ABY JSTE BYLY ŠTASTNÉ A SPOKOJENÉ.

katarinka1107
22. pro 2009

pekny den 😉 prajem pekne vianoce a vela peknych chvil v kruhu najblizsich 🙂

lucisa
23. pro 2009

ahoj, holky, přidávám se k vám, až teď jsem objevila na MK tuhle diskusi. nevím, kam se zařadit, manža byl pár let voják, pak je předělali zákonem na hasiče, ale stálo to za prd, tak je od září kamioňákem a zatím je celkem spokojený. a my s holkama to doma také zvládáme.
překvapilo mě, že spousta vašich manžílků vyjíždí na svátky, můj se včera vrátil a teď celá firma stojí, protože všude po Evropě mají svátky a volno a nikdo by je nikde nenaložil ani nevyložil, vyjíždí až po 4. lenu, tak si teď taťku dosyta užijeme.
přeju všem pěkné svátky a s uklízením nešilte, ja jeden den uklidím a druhý to není poznat, takže raději udělám vždy jen to, co nejvíc bije do očí a žádný úklidový den stanovený nemám, dělám jen podle potřeby, vánoce nevánoce, svátek nebo pátek 😉

martinamil
23. pro 2009

Holky, tatínek je po 6 týdne zpátky!!! Hurááá!

Všem přejeme krásné Vánoce, hodného a bohatého Ježíška, aby donesl nejen hmotné dárečky, ale hlavně obrovský balík štěstí a klidu a ještě větší balík zdraví. Užívejme krásné Vánoce s našimi skřítky 🙂

Mezi svátky si jede vyklidit auto a od ledna nový úvazek 😀 Jsem na ně zvědavá jak budou válčit. 😉

Luci vítej!

marti457
23. pro 2009

Ahoj holky, vítej Luci 😉
Martimil tak to je fajn, že máte taťku doma, myslela jsem na vás aby to stihl 😝 jee to taky budu zvědavá jak válčej s Kryštůfkem, dej pak určitě nějaké info 🙂
Tak konečně máme chvilku uklizeno - jen aby to do zítřka vydrželo 😀 snad už jo, dneska si dolu ke tchánovcům přivezli babičku tak jsme tu naklidili (manža se taky zapojil ) a do teď jsme byli dole a zítra si naši berou hned ráno kluky aby jsme mohli nazdobit stromeček tak už snad nestihnou udělat binec 😀 😀 😀

Všem přeji krásné a klidné svátky, hodně radosti z dětiček pod stromečkem 🙂 mějte se všichni rádi !!!

lenkavano
23. pro 2009

Luci vítej 😉 😉
tak jsem opět vytočená protože manža jede extra do práce odvézt obaly ,protože jinýmu se nechce makat.

lenkavano
23. pro 2009

hani to je krásné 🙂 🙂
martimil je fajn že vám tatka už dorazil a budete pohromadě 😉 taky jsem na vás myslela 🙂

jaa
23. pro 2009

Holkyyy.krásné a pohodové vánoce... 🙂
Náš tatka odjíždí 28.12.do práce.... 😠 ☹ 😒

lucisa
25. pro 2009

Ahoj, díky za přivítání.
Všem přeji krásné svátky bez stresu a v klidu a pohodě celé rodinky. Plánujeme nějaké návštěvy, na které není čas, protože taťka se svým pracovním rozvrhem je značně "nespolehlivý" na dodržení termínů přes rok, tak to musíme dohnat, známí a kamarádi už se několikrát ozvali, jestli ještě žijeme 😉

lenkavano
25. pro 2009

ahoj luci mě už dnes odjíždí a přijede na silvestra ☹